Syn Paweł, przesyła komunikat do swojego ojca: „spotkajmy się, po przednim telefonicznym ustaleniu daty”.

W sobotę dnia 16.01.2021, czyli w oficjalną drugą rocznicę zamordowania Andrzeja Trzcińskiego w Jego godzinach pracy, syn Paweł Trzciński poszedł na grób swojego ojca, o czym poinformował mnie przed wyjściem, jak i po swoim powrocie do domu.  

Andrzej Trzciński został zamordowany promieniami krótkofalowymi przez Policję, w wykonaniu zadania służbowego, czyli nakazu talmudycznego chazaro/masonerii.

 

Dokładnie za tydzień, czyli dnia 23.01.2021 r. przed blokiem Naszego miejsca zamieszkania w Warszawie, spotkałam Andrzeja Trzcińskiego. To nie było moje pierwsze przypadkowe spotkanie z Andrzejem Trzcińskim od dnia Jego oficjalnej daty śmierci, ale głos jego, usłyszałam po raz pierwszy, od dnia 12.01.2019 r. Moje spotkanie z wybudzonym ze śmierci Andrzejem Trzcińskim opisałam już w poniższym poście.

dr hab. Andrzej Trzciński wybudzony ze śmierci, ma inny głos - Krystyna Trzcińska - NEon24.pl

Zastanawiałam się wcześniej, dlaczego, pomimo to, że już kilka razy przypadkowo widziałam Andrzeja Trzcińskiego, to jednak nigdy nie odezwał się do mnie?

Dlaczego, nie słyszałam jego głosu? Zastanawiałam się też, czy przypadkiem, podczas ożywiania nie został okaleczony, np. czy nie został niemową?

Jeszcze przed kwalifikowanym zatrzymaniem Andrzejowi Trzcińskiemu – bicia serca – przez Policję, znałam treść artykułu:

Jak przechytrzyć śmierć. XIX-wieczny przyrząd do ożywiania zmarłych! | CiekawostkiHistoryczne.pl

Dlatego mogłam przypuszczać, że w celu ożywienia Andrzeja Trzcińskiego, pociągano go rytmicznie za język, aby nabrał do płuc powietrza, co mogło uszkodzić Mu język, a nawet pozbawić go całkowicie głosu.

Dlatego, zmiana głosu Andrzeja Trzcińskiego, po przejściu takich policyjnych eksperymentów, to i tak, wydaje się być, najmniejszym złem, które mogło go spotkać.

Nie wiadomo jeszcze, jakich innych niedozwolonych eksperymentów dopuszczano się na Andrzeju Trzcińskim, już w samej Kapsule Medycznej.

Andrzej Trzciński przed eksperymentem policyjnym, był zdrowy. Aby móc przeprowadzić na Andrzeju Trzcińskim eksperyment ożywiania, to można było tego dokonać, tylko po uprzednim, kwalifikowanym zatrzymaniu Mu - bicia serca, przez Policję np. promieniami mikrofalowymi.

Po spotkaniu z Andrzejem Trzcińskim dnia 23.01.2021r. przy moim pierwszym spotkaniu z synem, poinformowałam go, o przebiegu mojego przypadkowego spotkania przed blokiem – z Andrzejem Trzcińskim.

Przypomniałam synowi, że bank przysłał Andrzejowi Trzcińskiemu kartę płatniczą, którą syn miał już dnia 23.01.2021 r, to powiedziałam, że trzeba tą kartę płatniczą – „rewolucyjną” (można sprawdzić w internecie, który bank taką kartę wydaje) – oddać Andrzejowi Trzcińskiemu.
Na co syn odpowiedział:

„to jak będziesz miała możliwość, to powiedz ojcu, żeby do mnie wcześniej zadzwonił, to się umówimy na spotkanie, bo przecież nie zawsze jestem w domu! Ale może nie pamiętać do mnie nr telefonu?”

Nr. telefonu do syna, znają w Narodowym Centrum Badań Jądrowych. Ponadto Andrzej Trzciński zna mój obecny nr telefonu i e-mail (na wszelki wypadek). Tak że problemów z kontaktem z synem Andrzej Trzciński raczej nie będzie miał? Syn Paweł już wie, że obecnie Andrzej Trzciński ma zmieniony głos.

Obecnie Andrzej Trzciński, być może pracuje (z czegoś by mi to wynikało, ale jest to tylko mój domysł: prawdziwy lub fałszywy) w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju?

Autor: Krystyna Trzcińska