Pilny rozkaz: Natychmiast wyprowadzić....

Pilny rozkaz: "Natychmiast wyprowadzić wszystkich Patriotów Polskich w pole!

 

 

Znany bohater udający Polaka patriotę i Słowianina, ukrywający się pod TEATRALNYM przezwiskiem Aleksander Jabłonowski, rozpoznany jako AKTOR / komediant / MAGIK / kameleon to znany PROWOKATOR, wspólpracownik, agent bezpieki, który został z łatwością rozpracowany, zdemaskowany i zdekonspirowany - Wojciech Olszański. Jest on freemasonem, Rycerzem/Kawalerem Maltańskim, o czym świadczą jego symbole którymi się obwieszaoraz kostiumy w które się stroi i przebiera, za rodowego Polaka i próbuje strugać Słowoianina patriotę.

http://www.skene.pl/osoba/1948/Wojciech-Olszansk

Poniżej: deska (rogatywka) masońska na łbie, czarny jaszczur i Krzyż Maltański na rękawie, czerwono niebieski na klapie, wąż pod szyją, czerwony szatański pentagram, słońce z trupią czaszką na łbie.

 

 

 

 

 

 

Nasz bohater A. Jabłonowski, a faktycznie AKTOR Wojciech Olszańskibiorący udział w rekonstrukcjach historycznych, to jako JABŁKO NIOSĄCY CZŁONEK „Związku Jaszczurczego” - Smoczo-Żmijowego!

 

P.S.

Jego córka Michalina Olszańska jest/była ZAWODOWA GWIAZDĄ FILMÓW PORNO.

W gemartrri ORANGE to jedyny kolor który ma wartość 33.

 

RUDY LIS

RUDY 102

RUDY ŻYD

 

 

 

 

Towarzysz AKTOR – wytresowany przez jezu-ITÓW wolnomularz i rycerz maltański jaszczur Wojciech Olszański vel Jabłonowski zawsze czuwa na posterunku, zawsze wśród odpowiednio dobranych CZŁONKÓW partii – współtowarzyszy.

 

 

                                                                                                                     

 

 

 Bogumił Boguchwał