O tym, jak to Polacy, Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, zrobili Szczynukowicza, jakie to nazwisko posiada po dziadku Juliuszu Osipie, rezunie, siepaczu sowieckim, Bronisław Komorowski.

Dnia 15.04.2013 r. na portalu NowyEkran @Alia w komentarzach do mego posta Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego! napisała do mnie:

Trzcińska to fanka Szczynukowa z Belwederu

 Dlaczego ujadaczko nie napiszesz coś interesujacego o twoim idolu? Dlaczego nie napisze,że L.Kaczyński bardzo długo nie chciał podpisać tego traktatu, że ujadaliście żeby podpisał bo ryzy podpisał to Kaczka nie ma wyjscia. Skąd wy swołocze sie bierzecie? Tak jest zle w Polsce przez takich jak ty popłuczyno polskości.

Odpisałam do @Alia następująco:
 
@Alia 10:50:10
Szczynukowa (czy to pseudonim?) z Belwederu nie znam. Nie wiem, kto to jest. Muszę sprawdzić w internecie. Dlatego nie jest możliwe, żebym mogła być fanką kogoś, o czyim istnieniu nic nie wiem. 
Nigdy nie interesowałam się polityką. Dla mnie zajmowanie się polityką, to niepodważalnie strata mego czasu. 
Mogłam sięgnąć do polityki tylko w sytuacji wyższej konieczności. Jedno jest dla mnie pewne: osoby pochodzenia żydowskiego, nie mogą w Polsce rządzić! I to nie dlatego, co coś sobie wymyśliłam, ubzdurałam, albo że przeczytałam nieprawdziwe informacje szkalujące żydów. Ale dlatego, że każda osoba pochodzenia żydowskiego, ma obowiązek przestrzegania: http://www.zbawienie.com/pms.htm
W takiej sytuacji nie ma miejsca dla nikogo na powiedzenie: "nie interesuję się polityką", albo że: "nic mnie to nie obchodzi"! 
Mam nadzieję, że udowodniłam Pani, że nie jestem niczyją fanką! Ponadto, nic mi nie wiadomo, aby można mnie było również "KUPIĆ", czyli żebym wykonywała czyjeś w tym temacie polecenie!
Pozdrawiam!

 @Alia odpisała mi następująco:

 @Krystyna Trzcińska 11:29:18
tu na waszych stronach dowiedziałam się,że komorowski nie powinien uzywać tego skradzionego nazwiska na grobach wymordowanej na Litwie szlachty Komorowskich, a jego właściwym nazwiskiem jest Szczynukow po dziadku Osipie, rezunie, siepaczu sowieckim. To z waszych stron biorę te wiadomości. Ale także ludzie ze Zw.Szlachty Polskiej o tym pisali, pisali,że Komorowski bezprawnie posługuje się herbem Korczak należącym do Komorowskich. Dalej, jesli chodzi o pochodzenie żydowskie, to tu też wyczytałam,że Komorowski po dziadach jest ruskim, a po matce Żydem. To wiec o co wam chodzi? Stale pie...cie bzdety czy prawdę? Żenujące, fu. Dla mnie Lech Kaczynski był moim Prezydentem i wasze ujadanie tylko Jego postać wywyższa. Czy L.Kaczyński i Jarosław tak by zrobili? jak Tusk z Komorowskim - ustawa 1066 zezwalajaca na wejście do Polski uzbrojonych funkcjonariuszy przeciwko Polakom? No ludzie przestańcie fruwać w mamule.

 

Postanowiłam więc zgłębić temat, jak to jest z tym Szczynukowiczem z Belwederu, ponieważ nie mogłam wprost uwierzyć! 

Okazało sie, że wszystko jest prawdą, tylko ja nic o tym nie wiedziałam. Szczegóły pod linkiem, a treść również zacytowałam poniżej:

Dziadek “hrabiego” Bronisława Komorowskiego

"Dziadek “hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego
i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli.
Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.

W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie
ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.

Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje
do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski.

Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: “Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką.

Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia.
Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku,
do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga.

Niech Bronek wytłumaczy ten “cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.

Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego “cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem!
Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI,
był sowieckim agentem działającym w polskich WSI.

I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim
- znalazł się w jego rekach".

W internecie dnia 17.04.2013 r. pod poniższym linkiem znalazłam następujące informacje dotyczące Bronisława Komorowskiego: 

http://forum.wspolczesna.pl/zobacz-kim-byl-dziadek-bronislawa-komorowskiego-t26392/page__p__185704#entry185704 

 Napisano 30 czerwiec 2010 - 23:11

Wyświetl postUżytkownik ulian dnia 31.05.2010, 22:01:20 napisał

woda ma to do siebie, że spływa - a gówno ma to do siebie że pływa... Ludzie wiecie co jest Z Kommory osioł i matoł wszech-matoł!!!!!! aż wstyd za niego ze taka don mendoza jest w sejmie.pozdrawiam.

I ZNOWU FAŁSZ!!! DZIADEK JULIUSZ TO OSIP SZCZYNUKOW, Z BIAŁEJ CERKWI W ROSJI. JAK MOZNA TAK ŁGAC. W LATACH 1920-24 PO WYMORDOWANIU RODZINY SZLACHECKIEJ KOMOROWSKICH HERBU "KORCZ" MAJATEK I TYTUŁY RUSCY DALI SWEMU OSIPIE.... I TAK POWSTAŁ HRABIA POLSKI SZCZYNUKOW KOMOROWSKI. A EKSPERCI ZWIĄZKU SZLACHTY POLSKIEJ, CO BYŁO W RÓŻNYCH STACJACH TV, ODEBRALI MU PRAWO DO POSŁUGIWANIA SIĘ HERBEM POLSKIEJ SZLACHTY.... NO I HAŃBA NASZEGO SEJMU ZDJĄŁ ZE SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ NASZ POLSKI HERB. NIE MAM POJĘCIA KTO GO U NAS TAK PROMUJE, BO W NASZEJ PO SA CHYBA SAMI RODOWICI POLACY I ZA STANOWISKO NIE SPRZEDADZĄ POLSKIEJ WOLNOŚCI.... 

 

 

 

Kolejne potrzebne mi informacje, w celu dojścia do prawdy obiektywnej, znalazłam pod następującym linkiem:

  Hej-kto-Polak! 

Znajduje się tam podtytuł: POCZET ZDRAJCÓW. Sprawdzam wykaz zdrajców po roku 1918 i pod poz. 39 widzę nazwisko Bronisław Komorowski. Pole z tym nazwiskiem jest aktywne. Klikam więc. 

Bronisław Komorowski. Kilka historii

Zobacz, kim był dziadek Bronisława KomorowskiegoCZEGO SIĘ BOI BRONISŁAW K. ? - (1)

CZEGO SIĘ BOI BRONISŁAW K. ? - (2)

Jestem bardzo zaskoczona. Dlatego pytam się: czy to są jakieś wygłupy? Jak można było dopuścić, aby taka osoba, jak Bronisław Szczynukowicz, zany nam jako Bronisław Komorowski, mógł startować w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej?

W ten sposób, osoba pochodzenia żydowskiego Bronisław Szczynukowicz, i jak wynika wprost - agent rosyjski przejął Polskę, bez jednego wystrzału?

Władzy tej, tak zdobytej w wyniku kłamstwa, na pewno faktyczny Bronisław Szczynukowicz znany nam jako Bronisław Komorowski nie zechce dobrowolnie oddać?

Czy Naród Polski tak chciał?

A ponadto powstaje pytanie: czy to coś złego, jeśli władzę w Polsce przejmie osoba pochodzenia żydowskiego i jak wynika wprost z logiki - rosyjski agent,  jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej?

W tym celu proponuję zgłębić ksiażkę ANDRZEJA NIEMOJEWSKIego DUSZA ZYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU (pod linkiem tełna treść książki) WYDANIE DRUGIE UZUPELNIONE, w której miedzy innymi jest napisane"

“Talmud jest jedynym zrodlem , z ktorego zydostwo wyplynelo, jest gruntem , na ktorym zydostwo istnieje i jest dusza zywiaca ,ktora zydowstwo ksztaltuje i utrzymuje.”
Samson Raf.Hirsch WARSZAWA 1920 NAKLADEM AUTORA,Wilcza No.35 Wysłany: Wto Sty 03, 2012 5:28 am Temat postu: A.Niemojewski:”Dusza zydowska w zwierciadle Talmudu” by Jerzy Ulicki-Rek » 03 Jan 2012 04:25 am

Fragment przedmowy autora:

“Nim wiec powstanie Instytut Zydoznawczy ,ktory zaopiekuje sie ta ksiazka ,oddaje ja pod opieke tych wszystkich obywateli polskich i uczonych polskich ,ktorzy zrozumieja ,ze odradzajaca sie Ojczyzna nasza ma byc Polska a nie Judeo-polska , i ze pomagac mozemy procesowi historycznemu odzydzenia polski tylko takim orezem jak umiejetne zydoznawstwo”.

Ksiazka wydana w odradzajacej się Polsce w 1920 roku trafila do rak Polaka na drugim końcu świata w 2012 byc moze po to wlasnie aby nie zginela i pozostala w polskich rekach jako wieczne memento i zrodlo wiedzy.

DUSZA ZYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUD

Link do http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=15097

Posiadając umiejętności żydoznawstwa, wiemy, że hymn Polski, na pewno nie jest hymnem Bronisława Szczynukowicza, znanego nam jako Bronisław Komorowski.

Wyjaśnienie zawarte jest w książce "Dusza żydowska w zwierciadle Talmudu". Co znaczy, że Bronisławowi Szczynukowicz, znany nam, jako Bronisław Komorowski , nie jest tym, za kogo się podawał przed wyborami.

Co znaczy przynajmniej dla mnie, że wybory nie są ważne! Innej możliwości brak!

Polska potęga i blask jej chwały, nie jest jego udziałem, ani jego przodków.

…">(Hymn) Polska potęga i jej blask chwały...

" target="_blank" class="twitter-timeline-link" href="http://t.co/aGZIjVkiDJ">Katechizm Polskiego Dziecka, nie jest katechizmem Bronisława Szczynukowicza. Jego rodzice na pewno od dziecka mu tego katechizmu nie wpajali. 

…">Katechizm Polskiego Dziecka. Lulek.tv

  

Bogurodzica, dla Bronisława Szczynukowicza, znanego jako Bronisław Komorowski, teżnie jest jego modlitwą, jako pieśń narodowa!

…">Bogurodzica Krzysztof Krawczyk Michał Żebrowski

 
Bronisław Szczynukowicz w dzieciństwie nie znał słów Katechizmu Polskiego Dziecka, który to tekst pochodzi z 1901 roku? A co znaczy, że Bronisław Szczynukowicz, znany nam jako Bronisław Komorowski, nie byłby gotów za Polskę oddać życia! 

Kto ty jesteś? Polak mały - treść lektury

- Kto ty jesteś?
- Polak mały.

- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.

- Gdzie ty mieszkasz?
- Między swemi.

- W jakim kraju?
 W polskiej ziemi.

- Czym ta ziemia?
- Mą ojczyzną.

- Czym zdobyta?
- Krwią i blizną.

- Czy ją kochasz?
- Kocham szczerze.

- A w co wierzysz?
- W Polskę wierzę.

- Czym ty dla niej?
- Wdzięczne dziecię

- Coś jej winien?

- Oddać życie."

 

">Piosenki dla dzieci - Kto ty jesteś? Polak mały! - Miki i Tomi

  

Bronisław Szczynukowicz (znany jako Komorowski) nie uczył też swoich dzieci patriotyzmu do Polski, na podstawie "Wierszyka dla Polski" (Kto ty jesteś? - Polak mały).

">Wierszyk dla Polski (Kto ty jesteś? - Polak mały)

  …">POLAND / Rzeczpospolita

" target="_blank" class="twitter-timeline-link" dir="ltr" rel="nofollow" href="http://t.co/DgguF10pc6">

Pod poniższym linkiem znajdują się dowody że:  żydzi mieli chorobliwy wprost ciąg do przejęcia rządów w Polsce:

KTO JEST KIM ...? czyli chorobliwie zażydzona, zniewalana i biedna POLSKA 
  

Ścisłość danych kartoteki o osobach narodowości żydowskiej wynika z faktu, iż od 1945 roku po dzień dzisiejszy żydzi w Polsce, z mocy ustaleń jałtańskich, stali się uprzywilejowaną warstwą rządzącą, mającą prawo do władzy i nadzwyczajnych świadczeń materialnych z tytułu strat poniesionych w czasie okupacji niemieckiej.

 Dlatego żydzi są zainteresowani ujawnieniem swej narodowości, oczywiście w większości przypadków poufnie, aby udawać Polaków i mieć prawo do rządzenia Polakami.

Chorobliwy wprost ciąg do przejęcia przez żydów władzy w Polsce, wynikał z polityki żydowskiej. Co wykazuję poniżej:

  • Fragment ze stenogramu z Tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku:"Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, społdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować."
  • Fagment ze stenogramu z Tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku. "Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków - 36.200, Kijów - 17.800, Moskwa - 53.000, Leningrad - 61.000, w zachodnich republikach 184.730. Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju. Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce."
     

A to znaczy, że Bronisława Szczynukowicz (znany jako Bronisław Komorowski) zobowiązany jest przestrzegać i wykonywać: 

Protokoły Mędrców Syjonu czyli Protokoły Lucyfera

Co znaczy, ze Bronisław Szczynukowicz (znany jako Bronisław Komorowski), jako że jest pochodzenia żydowskiego i jak wynika wprost - agentem Rosji, musi działać na szkodę Polski i Polaków.

A to znaczy, że Bronisław Szczynukowicz, znany jako Bronisław Komorowski, jako że posługuje sie przywłaszczonym bezprawnie nazwiskiem po zamordowanej polskiej szlachcie, nie może być Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej!

Gdyby Polacy pozwolili Bronisławowi Szczynukowiczowi, nadal sprawować w Polsce władzę, jako: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, to obecne społeczeństwo stanowiące Naród Polski, chyba należałoby uznać,  za zdrajcę Narodu Polskiego!

 

Krystyna Trzcińska