Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Czy Polak, pochodzenia żydowskiego może być prawdziwym patriotą wobec Polski?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeto nie bójcie się ich: albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (Mateusza 10:26)

 

Moim postem z dnia 14.04.2013 r. na NE Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego starałam się udowodnić, że Lech Kaczyński, jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, będąc z pochodzenia żydem, musiał wykonywać Protokoły Lucyfera, czyli musiał działać na szkodę Polski i Polaków, o czym w KTO JEST KIM ...? czyli chorobliwie zażydzona, zniewalana i biedna POLSKA.

A oto fragment ze stenogramu z Tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku.

"Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur.Przyjmować polskie nazwiskaZatajać swoje żydowskie pochodzenieWytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem.

W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, społdzielczość.

W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować."


 A oto kolejny fragment stenogramu z Tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku.

 "Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków - 36.200, Kijów - 17.800, Moskwa - 53.000, Leningrad - 61.000, w zachodnich republikach 184.730.

Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie.  Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR.  Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjeliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce."

To w tajnym przemówieniu Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonym na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku ogłoszona została nowa polityka narodu żydowskiego, której podstawową zasadą było stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

Aktualniem etap polityki żydowskiej to: stworzenie aparatu rządowego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce, został już wykonany! 

Powstaje pytanie: w jakim celu żydzi przyjęli taką politykę, aby stworzyć aparat rządowy, złożony z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce?

Odpowiedź jest prosta. Działały odwieczne nadrzędne wskazówki dotyczące polityki żydów wobec narodów, ujęte w formie tzw.  Protokołów Lucyfera, które naród pochodzenia żydowskiego, bezwzględnie musi realizować, jako że jest celem nadrzędnym żydów jest: przestrzeganie i wykonywanie Protokołów Lucyfera..

Przestrzeganie przez przedstawicieli żydów w Polsce Protokołów Lucyfera polegało na bezwzględnym niszczeniu Polski i Polaków, zgodnie z wytycznymi zawartymi w tych protokołach.

Powstaje pytanie: czy osoby pochodzenia żydowskiego rządzący dotychczas po roku 1945 w Polsce, mogły nie znać polityki żydów, przedstawionej w tajnym przemówieniu Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonym na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku: "Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce"?

Czy tylko przypadek sprawił że osoby pochodzenia żydowskiego miały w Polsce takie parcie, do objęcia rządów w Polsce?

Każda z osób pochodzenia żydowskiego, mająca parcie do rządzenia w Polsce, doskonale zdawała sobie sprawę, że po przejęciu rządów w Polsce przez żydów, w sposób niczym nie skrępowany przejdą do wykonywania Protokołów Lucyfera, czyli do etapu zlikwidowania Polaków w Polsce: 

 1. Mamy do wykonania plan, określający zgodnie z zasadami strategii linię, od której odstąpić nam nie wolno bez ryzyka narażenia na ruinę pracy wielowiekowej.
 2. Niezbędne jest doprowadzenie do tego, żeby poza nami istniały we wszystkich państwach tylko masy proletariatu, garść oddanych nam milionerów, policjanci i żołnierze.

A oto przykładowo, zacytowane wyżej paragrafy Protokołów Lucyfera :


Protokół VII

Cel wzmożonego zbrojenia - Ferment, waśnie i niezgoda na całym świecie - Ukrócenie przy pomocy wojen i wojny powszechnej przeciwdziałania ze strony gojów - Tajemnica jako czynnik powodzenia w polityce - Opinia publiczna i prasa - Armaty amerykańskie, chińskie i japońskie 
§ 1. Cel wzmożonego zbrojenia

Wzmożone zbrojenia, zwiększanie składu osobistego policji są nieodzownymi do dopełniania planów poprzednio wymienionych. Niezbędne jest doprowadzenie do tego, żeby poza nami istniały we wszystkich państwach tylko masy proletariatu, garść oddanych nam milionerów, policjanci i żołnierze.

Protokół I

§ 12. Cel uświęca środki

Chwilowe zło, które obecnie zmuszeni jesteśmy popełniać, stanie się źródłem dobra, a mianowicie - władzy niezachwianej. Ona przywróci prawidłowy bieg mechanizmowi życia narodów, zepsutemu przez liberalizm. Wynik uświęca środki. W planach naszych winniśmy zwrócić uwagę nie tyle na to, co dobre i moralne, ile na to, co potrzebne i użyteczne. Mamy do wykonania plan, określający zgodnie z zasadami strategii linię, od której odstąpić nam nie wolno bez ryzyka narażenia na ruinę pracy wielowiekowej.

 Dlaczego żydzi liczą na powodzenie swojej misji, zmierzającej do eksterminacji Polaków w Polsce: 

 • (§ 4. Protokołu XI) Goje to barany "Goje to stado baranów, my zaś jesteśmy wobec nich wilkami a wiecie wszak, co się staje z owcami, kiedy do owczarni wkradną się wilki. Zamkną oni oczy jeszcze i z tej przyczyny, że obiecamy im zwrot wszystkich odebranych swobód po zwyciężeniu wrogów pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominać o tym, jak długo będą oczekiwać tego zwrotu?".

Powstaje pytanie: skoro Naród Polski ocenia Lecha Kaczyńskiego, bardzo pozytywnie, mówiąc że był dobrym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, że chciał jej dobra, to może Lech Kaczyński nie był żydem?

Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów ...

Kaczyński to żyd, którego ojciec wyłudził polskie obywatelstwo 

KIM SĄ KACZYŃSCY Cz.2 - fakty, mity i wątpliwości

 

 

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason , kryptosyjonista w Izraelu?

  

 

PREZYDENT dokument cały film .

 

Ostatnie słowa filmu:"Polska musi być Polską solidarną..."- to, co powiedział Prezydent L. Kaczyński bliskie jest TEMU, jak rozumiał solidarność Jan Paweł II "Nie ma wolności , bez solidarności... NIE MA SOLIDARNOŚCI BEZ MIŁOŚCI". Jak uczy życie, śmierć nie jest końcem człowieka i jego idei. Często to dopiero początek...

 

 

USA for Africa - We Are The World (w/M.Jackson) + Lyrics HQ 

 

 

Przeto nie bójcie się ich: albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (Mateusza 10:26) 

Krystyna Trzcińska 

KOMENTARZE

 • @
  Podejrzewam, że Pani wypełnia już ten Protokuł.
 • @Rze 17:36:03
  Możliwe. Tylko nie wiem, co "Rze" ma na myśli: czy jako strona czynna -wypełniać mam protokół? Czy też jako strona bierna - wtedy znaczyłoby, protokół wykonywany byłby wobec mnie?
  Pytanie: wypełniam: biernie czy czynnie lub w ogóle nieprawda?
  Czynnie to nie wypełniam! Pozostają wtedy jeszcze dwa możliwe przypadki odpowiedzi. Na które odpowiedzi nie znam. Pozdrawiam!
 • @Rze 17:36:03
  To są trolle, omijac szerokim łukiem, szkoda nerwów, żadna dyskusja nic nie da....
 • @Astra 19:36:57
  ...dokładnie tak , Astra ....bardzo szerokim łukiem ...Krysia dokopała sie do protokołów i teraz dorabia gębę Pisowi i myśli, że jest "doprzodu"..kto jest providerem Krysi ? diabeł raczy wiedzieć ...:))
 • @trybeus 22:16:13
  Bardzo śmieszne. Bardzo!
 • Kaczyńskim do dogmatycznie zydowskiego poczucia wartości wlasnej oraz ponadświadomej priorytetowości pawsożytniczej motywacji
  wystarczylo wychowanie w sjonistycznej szkole filmowej PRLowskiej i Wątpię, by z należną czcia i uwagą studiowali Protokoly Mędrcow Sjonu i pisma Bermana. Latwosć sukcesow i narcyzm oraz pogarda dla skoltunionych gojow pchnęla ich do oddania wladzy folkseurokacykowi wstydzącemu się zbyt polskim dziadkiem bez Żelaznego Krzyża po Wechrmachcie czego w katastrofalnym zadufaniu nie mogli zrozumieć pewni poparcia uwielbianej potęgi kultu priorytetowości pasozytniczej motywacji i swemu wybraństwu oraz zaslugom (wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem i wynalazek naszości wojny z Irakiem w telewizyjnej konkurencji z Kwachem) dla sjonistycznej solidarności , która jednak nie stanęla w ich obronie przed innymi swymi wyznawcami skupionymi w folkseuroplatformie i SLD.
 • Oczywiście że może
  I są na to liczne przykłady. Hemar chociażby.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY