Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Przejście Polaków przez Morze Czerwone

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

AKCJA MASS MEDIÓW?!!! Lista typowań kandydatów Narodu Polskiego na: Prezydenta i Premiera Rzeczypospolitej Polskiej

 

AKCJA MASS MEDIÓW?!!!

 

Podaj w komentarzu do niniejszego posta, swego kandydata na Prezydenta, Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, będącego przedstawicielem Narodu Polskiego.

Jeśli nie będzie wyraźnych sprzeciwów internautów, nazwisko wprowadzę do treści niniejszego posta.

Jeśli faktycznie, internauci wezmą udział w zaproponowanej akcji, to powstanie lista kandydatów Narodu Polskiego na Prezydenta i Premiera Rzeczypospolitej Polskiej.

Być może pomysł tworzenia listy kandydatów Narodu Polskiego na Premiera i Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, zaakceptują  mass media i w końcowym etapie zostanie wyłoniona, jedna wspólna lista kandydatów Narodu Polskiego na Prezydenta i Premiera Rzeczpospolitej Polskiej?

 


Lista typowań kandydatów Narodu Polskiego na

Prezydenta i Premiera Rzeczypospolitej Polskiej

 

 1. Eugeniusz Sendecki
 2. Kazimierz Tuzimski, elektronik, ok. 63 l. 
 3. Kuczyński (dane uzupełnie potem) elektronik, ok. 62 l.

 

Śpiewa: Jacek Kaczmarski - Przejście Polaków przez Morze Czerwone

 

 

Jak kościół okrada Polskę? Hit!!

 

 

Cudowna Kraina 

 

 

 Śpiewa: Kaczmarski - Opowieść pewnego emigranta

 

 

 

Przygotowała treść posta,

Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • @podlasie21 14:03:34
  Dzięki za wskazanie 1 kandydata, umieszczę w poście. Trochę za mało informacji, ale będziemy w kontakcie.
  Zobaczymy, czy ta akcja internautów z wykorzystaniem mass mediów zadziała!
  TZN, czy zostanie zaakceptowana i czy się przyjmie.
  Jeśli akcja zostanie zaakceptowana przez internautów, potrzeba będzie uzupełnić kandydaturę o: zawód, wiek, uzasadnienie wstępne, w kilku zdaniach (sukcesy zawodowe).
 • AKCJA MASS MEDIÓW?!!! Lista typowań kandydatów Narodu Polskiego na: Prezydenta i Premiera Rzeczypospolitej Polskiej
  Dodaję kandydata z najwyższej półki na Prezydenta, Premiera. Info. pod wskazanym linkiem http://www.fakt.pl/tag/Piotr-Kuczynski
 • @Krystyna Trzcińska 15:50:29
  Trudna sprawa ale trafnie wybrany tytuł. Mam inne rozwiązania. P. s. ........


  Ten wzór łapania kandydatów nie jest za stary? ..........Przecież każdy uczestnik tego typu wyborów ma prawo powiedzieć ............................ ..... "Nie chcę, ale muszę":)
 • @goodness 11:58:34
  Trzeba zmienić Prezydenta i Premiera, koniecznie poza wyborami. Proszę przeczytać!

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/witamy-w-judeopolonii-henryk-pajak-2/narod-bez-glosu-henryk-pajak-2/.

  Ponadto w komentarzu do któregoś z moich postów, też ktoś udowadniał, że metodą elektroniczną są fałszowane wybory. Na razie tylko zerknęłam na tekst podany w linku. Muszę wrócić i przeczytać.
  Dopiero niedawno dotarło do mnie (w ogóle nie interesowałam się polityką), że rząd musi być polski. To jest oczywiste! W wyborach nigdy Polacy nie przejmą władzy, z powodu fałszowania wyborów metodą elektroniczną, nad którym to etapem wyborów Naród Polski pozbawiony jest kontroli.
 • @Krystyna Trzcińska 15:25:09
  Są potrzebne wybory ze świadomością: musimy wiedzieć, kto jest kim, a dodatkowo każdy musi wiedzieć kogo wybiera. Zmiana samej pozycji w stawie z pijawkami nic nie da. 100% głosowanie posłów - mój program z czwartym głosem Zastosowali w sejmowych tabletach czwartym głosem, to w krótkim czasie następny mój program świadomych wyborów wejdzie do Sejmu. Ja nie mam sił chodzić po Urzędach Patentowych, Sądach i wszystko piszę na bieżąco na NE I moim blogu http://democyfro.blogspot.com . System wyborczy opisałem tu
  http://nwsn.nowyekran.pl/post/83792,wielka-moc-demokracji-w-12-czynnych-warstwach-kolorow
  http://m.nowyekran.pl/8e65f5e03b1f9558dce2d1323d49c943,14,0.png
  Większość wstydzi się ujawnić swoje wykształceni, pochodzenie i wolę, dlatego mamy to co mamy. Jeśli zaznaczy Pani swoją strefę to będę wiedział, z kim piszę i wszyscy na NE będą wiedzieli kim jesteśmy. Tak się rodzi świadomość Polaków. Czy Pani wskazani kandydaci mieszczą się w mojej „12 Kolorowej Tabeli” zależy tylko od ich dobrej wiary, że będą chcieli uświadomić wszystkich swoją kwalifikacją w 1/12 pozycji nowej tabeli wyborów powszechnych?
 • @goodness 18:55:22
  Przeczytałam Pana komentarz. Muszę przeczytać linki w nim wskazane. Dopiero potem odpowiem merytorycznie (jeszcze nie załapałam z "wolą", kiedy kto ma jaką. Może coś czytając naprędce wzrokiem - pominęłam.

  Ale już teraz mam prośbę do Pana. Domyślam się, że jest Pan posłem. To bardzo dobrze. W tej chwili potrzeba, aby się skrzyknęła grupka posłów "polskich" (wiadomo o co chodzi), aby ustalić pod względem prawnym, konieczność wydania w trybie natychmiastowym (przez Sejm) Aktu Woli Narodu odwołującego Prezydenta i Premiera w trybie natychmiastowym z Woli Narodu. Jest jeszcze kolejna kwestia jak maja oddawać głosy (e-mail: list zbiorcze zakłady pracy, gminy itd). Liczę na to, że w Polskę skieruje komunikat Sejm. Trzeba ustalić, jakie są możliwości, jakie przeszkody, jak je pokonać.
  Nie wiem, co Pan myśli o sędzi Januszu Wojciechowskim, czytałam jego posty. Mam nadzieję, że Pan Janusz Wojciechowski nie miałby nic przeciwko, zająć się tym tematem na początek razem z Panem. Może ma pan inne propozycje? A potem już Panowie będą wiedzieli, co potrzeba, ile osób i kogo należy włączyć do tematu.
  Jest potrzeba sprawdzenia, czy są potrzebne przepisy, upoważniające do wydania Aktu Woli Narodu, w celu odwołania w trybie natychmiastowym (bez uzasadnienia) Prezydenta i Premiera. Czy też jest taka sytuacja prawna, że Sejm musi uchwalić potrzebne ku temu przepisy w trybie natychmiastowym (z woli narodu - w trybie stan klęski żywiołowej).
  Tak aby Akt Woli Narodu mógł mieć charakter wiążący i aby były konieczne unormowania prawne, do wręczenia Aktu Woli Narodu odwołującego Prezydenta i Premiera w trybie natychmiastowym, nawet bez wskazania uzasadnienia.
  Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!
 • @goodness 18:55:22
  goodness Jerzy Dobrowolski < Jeżeli Pan nazywa się faktycznie Jerzy Dobrowolski, jest elektronikiem, mieszka na Natolinie, to znaczy że się znamy i jesteśmy na "TY".
 • @Krystyna Trzcińska 09:23:54
  Cały mój opis jest zaznaczony moim jedynym pikselem w tej pustej dwunastkowej tabeli poniżej z zaznaczoną 13 strefą, z której nikt oprócz mnie nie chce wyjść. Nawet posłowie, czy kandydaci na przyszłych przedstawicieli ludu.
  http://nwsn.nowyekran.pl/post/83792,wielka-moc-demokracji-w-12-czynnych-warstwach-kolorow
  http://m.nowyekran.pl/f70b0dc7e2879e7ca7535114a107f9ae,0,0.png
  Nazywam się Jerzy Dobrowolski, skończyłem Zawodową Szkołę i trochę semestrów Technikum Aparatury Radiowo Telewizyjnej. Mieszkam na Bródnie. Posłem nie jestem. W 1980/81 byłem sekretarzem Międzyzakładowej Komisji Solidarności 20 zakładów. Teraz próbuję nie dopuścić do błędów, jakie za młodości popełniłem nieświadomie, ignorując: matematykę i konieczność zwracania uwagi na to, kto obok mnie stoi i z kim rozmawiam. Dlatego proszę mi się nie dziwić, że żądam technicznego porządku, który pokazuje coraz większą kulturę nowej techniki i starą chciwość polityków z ludem zepchniętym na margines władzy.
 • @goodness 13:01:25
  Witam! Dzięki za odpowiedz na mego ostatniego posta. Temat, który Pan przedstawił, dla mnie jest jeszcze dzisiaj nie najważniejszy. Napiszę tylko, ze mój mąż (z którym się rozwodzę od 30 lat, ale który mieszka za ścianą) jest dr fizykiem jądrowym, ja jestem informatykiem. Jesteśmy w stanie sprawdzić Pana pomysł, przeanalizować jego przydatność itd. Ale jeszcze nie w tej chwili. W tej chwili muszę pisać posta, w sprawie zgłoszenia się chętnych do ustalenia: czy obecne przepisy pozwalają na wydanie AKTU WOLI NARODU w sprawie odwołana Prezydenta i Premiera, kto zgłasza się jako chętny, w ramach swoich możliwości rozpropagowania akcji w mass mediach. dzisiaj, taki etap prac ma najwyższy priorytet u mnie! Nie dotykam innych tematów.
 • @Krystyna Trzcińska 16:33:49
  Też nie dotykam innych tematów, ale one mnie dobrze pilnują……………..
  Rozbiórka budynku, czy systemu wymaga minimum wysiłku intelektualnego, ta najłatwiejsza droga jest ryzykiem już dokładnie doświadczonym przez Polaków. Doświadczenie pokazało, że brakuje, później gwarancji i sił na samodzielną budowę nowego domu i można skończyć tak samo jak większość postępowej Solidarności. (na bilecie w jedną stronę za żelazną bramę.) Oczywiście taką propozycję dostałem. Niestety zostałem, bo miałem nadzieję, że odzyskam odziedziczony majątek. Niestety jutro idę do gminy wydać środkową cz. działki 775 m2 przejętą dekretem Bieruta. (Po zniknięciu dokumentów własnościowych, całej hip. 513 dla powierzchni 2085 m2 u Urzędzie Wojewódzkim). To m. st. Warszawa posiada w Sądzie dla Warszawy Mokotowa, założone aż dwie Księgi wieczyste, dla tej działki ew. 26/1. Sprawę w Sądzie przegrałem mimo zwracania uwagi na fałszywość powierzchni Rejestru Gruntów i planu powierzchni (2011m2) załączonych do sprawy przez miasto. Prokuratura i Sądy nie reaguje na oczywiste fałszerstwo. Jak widać, taka jest dola dawnego przedstawiciela 20 Zakładów Międzyzakładowej Komisji Solidarności w Warszawie…………. Powracając do moich wynalazków to mam dowody, bezbłędnego działania i wdrożenia ich do produkcji i realizacji. Ostatni to wzór głosowania z czwartym głosem pt. „Nie Głosuję”, ktoś zainstalował w tabletach dla posłów w Sejmie. Wszystko w niezwykłe prosty sposób łączy wielką ilość elementów systemu, który gwarantuje każdemu człowiekowi wyjątkowość cyfrową zapisaną w:
  1. Siatkówce oka….
  2. Liniach papilarnych….
  3. Kodzie DNA….
  I ten 4. brakujący „indywidualnej wolnej woli”….
  Który publicznie ogłaszając, jako pierwsi Szanowni Państwo możecie być współautorami uzyskania WIELKIEGO PRAWDZIWEGO AKTU WOLI NARODU, który gwarantuje art. 4 Konstytucji.
  Odpis na moim blogu --- http://democyfro.blogspot.com/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY