Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto ukradł Polakom Polskę?

 

 

Powstaje pytanie: czy do Polaków już dotarło, że ktoś im ukradł Polskę? 

Czy obecny nastrój Polaków już odpowiada temu, jaki wyśpiewał nam Czesław Niemen - Miałeś chamie złoty róg....

 

Proponuję, aby każdy Polak według własnego sumieniu i własnej wiedzy spróbował odpowiedzieć sobie na pytanie: kto "ukradł Polakom Polskę"?

Ze swej strony, spróbuję przekazać czytelnikom, trochę materiałów pod rozwagę, które pojawiły się w internecie. Dlatego proponuję obejrzeć poniższy film: Masoneria a służby specjalne #2

 

 

.

Powstaje pytanie: które  konkretnie, znane nam osoby pochodzenia żydowskiego, winne są "ukradzenia Polakom Polski"? 

Ze swej strony podrzucę czytelnikom niniejszego posta materiał, jaki znalazłam w internecie.

Dlatego proponuje obejrzeć następujący film:  Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża

 

 

 

Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie: czy winni "okradzenia Polaków z Polski" to tylko żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża?

Nie tylko! Żeby można było "ukraść Polakom Polskę", żydzi musieli jednocześnie przejmować rządy w Polsce.

 

Powstaje pytanie: za czyich rządów została "ukradziona Polakom Polska"? Aby sprawdzić udzielaną odpowiedź, proszę kliknąć w pole aktywne:  http://diesirae.ic.cz/zidiavpolsku01.html

 

Niech każdy z nas we własnym sumieniu odpowie: kto rządził Polską, w czasie, w którym żydzi przejmowali nam Polskę? 

 

Zarzucenie żydom "ukradzenia Polakom Polski", to duży zarzut!

Tak, faktycznie bardzo duży zarzut! Ale jednocześnie bez znaczenia jest, czy stawia się duży zarzut i kto go postawił: jedna osoba, czy cały Polski Naród, gdyż istotne jest tylko to: czy postawiony zarzut jest prawdziwy?

Żeby żydzi mogli skutecznie zaprzeczyć, że od 1945 r. nie było ich zamiarem  podstępne "ukradzenie Polakom Polski", musieli by udowodnić, że potajemnie nie wprowadzają w życie, na szkodę Polski i Polaków "Protokołów Mędrców Syjonuczyli "Protokołów Lucyferaw zamian przepisów powszechnie mających w Polsce obowiązywać.

Zarzucam żydom, że wprowadzają w życie: "Protokoły Lucyfera", między innymi na podstawie niekonstytucyjnych przepisów, innych niż powszechnie obowiązujące, jakie specsłużby sobie w treści wyłudziły od Narodu Polskiego, zapewniające im bezkarność popełnianych przestępstw, na Narodzie Polskim, jakich dopuszczają się z nakazu politycznego w wykonaniu zadania służbowego i również możliwe jest dopuszczanie się arbitralnie dowolnych przestępstw na dowolnie wybranych osobach, w wykonaniu zadania służbowego, w ramach czynionej prywaty. 

Powstaje pytanie: czy faktycznie to żydowskie rządy, zainfekowały w Polsce specsłużby, wskutek umożliwienia im stosowania "Prokokołów Lucyfera", które do polskiego prawodawstwa zostały wprowadzone ogólnie, do niekonstytucyjnych przepisach, innych niż powszechnie obowiązujące (w uznaniu że: żadne przestępstwo nie jest przestępstwem, jeśli jest w wykonaniu zadania służbowego, na polecenie polityczne - choćby w wyniku wyłudzenia, korupcji itp.)?

W ten sposób specsłużby mogą bezkarnie, arbitralnie dopuszczać się dowolnych przestępstw politycznych na wybranych ofiarach, niczego nie świadomych?

Powstaje pytanie: czy to faktycznie, na podstawie Protokołów Lucyfera, rządy żydowskie arbitralnie likwidują świadków, na okoliczność przestępstw, jakich dopuszczają się na Polsce i na Polakach?

W przypadku udzielenia pozytywnej odpowiedzi na powyżej postawione pytanie, znaczyło, że poniższa lista śmierci, chociażby rządów Platformy Obywatelskiej jest w wykonaniu nakazów politycznych, jako zadania służbowe specsłużb lub osób udzielających im pomocy, na podstawie przepisów innych niż powszechnie obowiązujące, gwarantujące wykonawcom na zawsze bezkarność, za rządów żydowskich:

Lista śmierci rządów Platformy Obywatelskiej, czyli „Polska w budowie”

 

Po przeczytaniu listy śmierci rządów Platformy Obywatelskiej, pozostało już tylko za słowami piosenki prosić:  Modlitwa o wschodzie słońca, 

 

Rządy żydowskie, zawsze muszą być oparte na "Protokołach Lucyfera", gdyż rządzący, jako że są faktycznie pochodzenia żydowskiego, to muszą przestrzegać i wykonywać( § 12 Protokół I; Protokołów Lucyfera) " (..) Mamy do wykonania plan, określający zgodnie z zasadami strategii linię, od której odstąpić nam nie wolno bez ryzyka narażenia na ruinę pracy wielowiekowej (..)".

 

Komentarzem 1, do niniejszego posta averager, dodatkowo wzbogacił poruszony w poście temat o poniższy komentarz i link :

Więcej o ukrytej władzy .

 

który następnie dodatkowo uzupełnił  telewidzacy link 

Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • @Averager 03:59:18 Podzia na "Żydow" semickich i niesemickich zostal wynaleziony w celu nawi,azania kontaktu dialektycznego
  nowohebrajczykow z Plestyńczykami. Karaimowie byli prawdziwie "mojżeszsowego wyznania" i śaiadomie odrzucali Talmudy rabinow aszkenazyjskich i sefadeyjskich. Być moze byl jakiś przeplyw genow także "chazarskich" do populacji aszkenazyjskiej lub sefadryjskiej (np. w Turcji) lecz nie mial istotnego (talmudycznie ) zxnaczenia. "Żydzi" NAJBARDIEJ SOBIE CENILI "NIEMIECKOSĆ" DZIASPORYCZNĄ i aszkenazyjczycy zachowywali zarowno w narodzie księgi (rabini, chasydzi itp) oraz w narodzie ziemi żargon poniemiecki idisz. Nadzieje na sjonistyczną koolonizację Palestyny zawiodla grupa niemieckich homoseksualistow trzymająca wladzę w Reichu Hitlera lecz kolonizacja dokonana zostala dzięki konkurencyjnej grupie stalinowsko bermanowskiej kontynuujacej dzialania rozpoczete przez Betar przy poparciu Pilsudskiego (chociaż to hitlerowcy postawili mu krypcie Pilsudskiego wartę honorową najwyraniej w uznaniu zslug dla tej kolonizacji)
 • -------- DOBRA ROBOTA
  -- nas Polaków NIE MA !! zajmować -podział żydów - SZKODA CZASU !!
  ---NASZ POLSKI -PSL -biedny jęz.u wagi :))
 • Polecam polskiej inteligentce
  Polecam inteligentce zrobić zadanie ze szkoły podstawowej i dowiedzieć się o pochodzeniu właściciela polskich hut pana Lakshmi Mittala. Typowa żydowska gęba.

  Popatrz sobie na moje artykuły na temat BRICS np.
  http://idb.nowyekran.pl/post/89832,przyszlosc-nazywa-sie-brics

  Zachowujecie się z tą żydowską paranoją serwowaną wam przez niemieckich inwestorów jak debile.
 • @autorka
  Dłuższa, głębsza analiza skłania nas do wniosków, że opisane na tych i dalszych stronach metody, stosowane są na terenie Polski od ponad 300 lat.

  Nie jest to więc tylko plan Erharda - jest to plan niemiecki, wielopokoleniowy.
  Należy zwrócić uwagę, że w ciągu 1000 lat niemcy przesunęli granice Słowiańszczyzny o 1000 km.
  To plan, którego niemcy nigdy nie zaprzestaną kontynuować.
  To plan, który jest ciągle realizowany.
  Jest to niemiecka doktryna.


  polecam gruntowanie przestudiować


  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • ---- KRETOWISKO
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Bank
 • @ninanonimowa 13:28:34
  "chłopa należy trzymać krótko - przy pysku, inaczej zedrze z ciebie ostatnią koszulę i bedzie się ironicznie uśmiechał" - Józef Piłsudski (Litwin - ha, ha). A teraz to bydło rasy POlskiej nizinno-umysłowej z PSL'u: nie tylko trzeba trzymać krótko przy pysku, ale co jakiś czas w te złodziejską mordę dobrze walić, aby chamy nie zapomniały że są chamami
 • @bodziopl 16:28:22
  Święte słowa. PSL uważa się za języczek u władzy . A to dlatego , że polski rolnik jest po prostu tzw dupą wołową nie myślącą o kraju tylko o sobie.
 • I wszystko by było w porządku, gdyby nie fałszowano trójką idei demokracji, która kasuje prawdziwą równowagę podstawy państwa.
  Wreszcie nastanie czwór władza w Polsce, rządy obejmie prawdziwa demokracja i do niczego żadna partia nie będzie potrzebna. Rolnik będzie spokojnie sobie pracował, aby zapewnić zapasy żywności na cały rok dla swoich rodaków. A Polacy będą korzystać w głosowaniu z pełnej woli danej im od Boga i wybiorą najlepszych przedstawicieli ze wszystkich kręgów społeczeństwa. Dantejskie piekło zostanie zamknięte. Znikną tłumy ludzi podobnie opisywane przez Dantego w piekle - tłumu ogarniętego strachem, rozpaczą, paniką w warunkach chaosu, w sytuacji trudnej, dramatycznej, katastrofalnej, sceny głodu, wstrząsające, makabryczne, koszmarne.
 • @ autorka
  Śpieszę donieść szanownej koleżance, że masz wierne grono czytelników, którzy posługują się na co dzień AUTENTYCZNYM językiem służb, a Twoja nowomowa wciąż powoduje ich nieskłamany zachwyt nad wyobraźnią.
  Jest nawet krąg bliskich znajomych, którzy na pytanie "kto teraz stawia?" odpowiadają: "funkcjonariusz, lub osoba udzielająca mu pomocy". Bimber nabawił się nazwy "trunek inny niż powszechnie obowiązujący". Sytuacja jest rozwojowa i grono czytelników czeka na kolejny wysyp fajnych powiedzonek.
  pozdrawiam
 • @ratus 18:48:54
  Coś nie wierzę żebyśmy mieli wspólnych znajomych. Według mojej wiedzy, nie miałam znajomych pijących. A i ja tym bardziej nie mam takich doświadczeń. Całe moje doświadczenie w tym temacie to: raz ze wszystkimi piłam szampana, na sali konferencyjnej- kilka łyków. Ponadto raz piłam szampana, na ślubie koleżanki - też klika łyków. Ktoś usiłuje mnie wrobić w jakieś towarzystwo pijące. Takich kolegów, koleżanek pijących, też według mojej wiedzy nie miałam A jeśli tacy byli, to nic mi o tym nie wiadomo.
 • --- wykład o MASONACH -jakiś taki niewiarygodny
  --Polska od wieków rządzona jest przez KLER -przedmurze chrześcijaństwa --ZAPŁACIŁO CENĘ !! jak żadne inne państwo europejskie -w obronie wartości :))))))))))))))))
 • -------------------- !!!!!!!!!!!! --------------
  http://www.youtube.com/watch?v=YX6eoRTaoUc
 • @Krystyna Trzcińska 19:15:44
  Z pewnością nie mamy.
  Gdybyśmy mieli - nie klepałabyś takich głupot. Bez urazy.
  pozdrawiam
 • @ratus 07:58:10
  Witam! Z tego wszystkiego ważne jest, że nie mamy wspólnych znajomych. Dobrze wiedziałam, że to był żart z Pana strony. Oczywiście nie obraziłam się, chociaż może Pan tego chciał. Ale zainteresowała mnie ta część: "Gdybyśmy mieli (wspólnych znajomych) nie klepałabyś takich głupot". Trzeba przyznać, ładna riposta! Jestem przekonana że nie jesteś w stanie mi wykazać, że klepie głupoty. Jestem pewna, że jestem w stanie się obronić przed wszelkimi takimi intencjami z twojej strony. Pozdrawiam! Oczywiście rzekomych znajomych - też!
 • @Krystyna Trzcińska 11:22:04
  Klepiesz głupoty. Ludzie mający do czynienia z językiem służb mają niezły ubaw.
  pozdrawiam
 • @ratus 11:44:37
  Tylko że język służb, to ty znasz na pewno, a ja też raz słyszałam. Nie ma się czym chwalić. Posługiwanie się tym językiem - powinno być z urzędu wzbronione, a tym bardziej nie można propagować tego języka w internecie. Buśka!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY