Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
145 postów 1616 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto ukradł Polakom Polskę?

 

 

Powstaje pytanie: czy do Polaków już dotarło, że ktoś im ukradł Polskę? 

Czy obecny nastrój Polaków już odpowiada temu, jaki wyśpiewał nam Czesław Niemen - Miałeś chamie złoty róg....

 

Proponuję, aby każdy Polak według własnego sumieniu i własnej wiedzy spróbował odpowiedzieć sobie na pytanie: kto "ukradł Polakom Polskę"?

Ze swej strony, spróbuję przekazać czytelnikom, trochę materiałów pod rozwagę, które pojawiły się w internecie. Dlatego proponuję obejrzeć poniższy film: Masoneria a służby specjalne #2

 

 

.

Powstaje pytanie: które  konkretnie, znane nam osoby pochodzenia żydowskiego, winne są "ukradzenia Polakom Polski"? 

Ze swej strony podrzucę czytelnikom niniejszego posta materiał, jaki znalazłam w internecie.

Dlatego proponuje obejrzeć następujący film:  Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża

 

 

 

Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie: czy winni "okradzenia Polaków z Polski" to tylko żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża?

Nie tylko! Żeby można było "ukraść Polakom Polskę", żydzi musieli jednocześnie przejmować rządy w Polsce.

 

Powstaje pytanie: za czyich rządów została "ukradziona Polakom Polska"? Aby sprawdzić udzielaną odpowiedź, proszę kliknąć w pole aktywne:  //diesirae.ic.cz/zidiavpolsku01.html

 

Niech każdy z nas we własnym sumieniu odpowie: kto rządził Polską, w czasie, w którym żydzi przejmowali nam Polskę? 

 

Zarzucenie żydom "ukradzenia Polakom Polski", to duży zarzut!

Tak, faktycznie bardzo duży zarzut! Ale jednocześnie bez znaczenia jest, czy stawia się duży zarzut i kto go postawił: jedna osoba, czy cały Polski Naród, gdyż istotne jest tylko to: czy postawiony zarzut jest prawdziwy?

Żeby żydzi mogli skutecznie zaprzeczyć, że od 1945 r. nie było ich zamiarem  podstępne "ukradzenie Polakom Polski", musieli by udowodnić, że potajemnie nie wprowadzają w życie, na szkodę Polski i Polaków "Protokołów Mędrców Syjonuczyli "Protokołów Lucyferaw zamian przepisów powszechnie mających w Polsce obowiązywać.

Zarzucam żydom, że wprowadzają w życie: "Protokoły Lucyfera", między innymi na podstawie niekonstytucyjnych przepisów, innych niż powszechnie obowiązujące, jakie specsłużby sobie w treści wyłudziły od Narodu Polskiego, zapewniające im bezkarność popełnianych przestępstw, na Narodzie Polskim, jakich dopuszczają się z nakazu politycznego w wykonaniu zadania służbowego i również możliwe jest dopuszczanie się arbitralnie dowolnych przestępstw na dowolnie wybranych osobach, w wykonaniu zadania służbowego, w ramach czynionej prywaty. 

Powstaje pytanie: czy faktycznie to żydowskie rządy, zainfekowały w Polsce specsłużby, wskutek umożliwienia im stosowania "Prokokołów Lucyfera", które do polskiego prawodawstwa zostały wprowadzone ogólnie, do niekonstytucyjnych przepisach, innych niż powszechnie obowiązujące (w uznaniu że: żadne przestępstwo nie jest przestępstwem, jeśli jest w wykonaniu zadania służbowego, na polecenie polityczne - choćby w wyniku wyłudzenia, korupcji itp.)?

W ten sposób specsłużby mogą bezkarnie, arbitralnie dopuszczać się dowolnych przestępstw politycznych na wybranych ofiarach, niczego nie świadomych?

Powstaje pytanie: czy to faktycznie, na podstawie Protokołów Lucyfera, rządy żydowskie arbitralnie likwidują świadków, na okoliczność przestępstw, jakich dopuszczają się na Polsce i na Polakach?

W przypadku udzielenia pozytywnej odpowiedzi na powyżej postawione pytanie, znaczyło, że poniższa lista śmierci, chociażby rządów Platformy Obywatelskiej jest w wykonaniu nakazów politycznych, jako zadania służbowe specsłużb lub osób udzielających im pomocy, na podstawie przepisów innych niż powszechnie obowiązujące, gwarantujące wykonawcom na zawsze bezkarność, za rządów żydowskich:

Lista śmierci rządów Platformy Obywatelskiej, czyli „Polska w budowie”

 

Po przeczytaniu listy śmierci rządów Platformy Obywatelskiej, pozostało już tylko za słowami piosenki prosić:  Modlitwa o wschodzie słońca, 

 

Rządy żydowskie, zawsze muszą być oparte na "Protokołach Lucyfera", gdyż rządzący, jako że są faktycznie pochodzenia żydowskiego, to muszą przestrzegać i wykonywać( § 12 Protokół I; Protokołów Lucyfera) " (..) Mamy do wykonania plan, określający zgodnie z zasadami strategii linię, od której odstąpić nam nie wolno bez ryzyka narażenia na ruinę pracy wielowiekowej (..)".

 

Komentarzem 1, do niniejszego posta averager, dodatkowo wzbogacił poruszony w poście temat o poniższy komentarz i link :

Więcej o ukrytej władzy .

 

który następnie dodatkowo uzupełnił  telewidzacy link 

Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • @Averager 03:59:18 Podzia na "Żydow" semickich i niesemickich zostal wynaleziony w celu nawi,azania kontaktu dialektycznego
  nowohebrajczykow z Plestyńczykami. Karaimowie byli prawdziwie "mojżeszsowego wyznania" i śaiadomie odrzucali Talmudy rabinow aszkenazyjskich i sefadeyjskich. Być moze byl jakiś przeplyw genow także "chazarskich" do populacji aszkenazyjskiej lub sefadryjskiej (np. w Turcji) lecz nie mial istotnego (talmudycznie ) zxnaczenia. "Żydzi" NAJBARDIEJ SOBIE CENILI "NIEMIECKOSĆ" DZIASPORYCZNĄ i aszkenazyjczycy zachowywali zarowno w narodzie księgi (rabini, chasydzi itp) oraz w narodzie ziemi żargon poniemiecki idisz. Nadzieje na sjonistyczną koolonizację Palestyny zawiodla grupa niemieckich homoseksualistow trzymająca wladzę w Reichu Hitlera lecz kolonizacja dokonana zostala dzięki konkurencyjnej grupie stalinowsko bermanowskiej kontynuujacej dzialania rozpoczete przez Betar przy poparciu Pilsudskiego (chociaż to hitlerowcy postawili mu krypcie Pilsudskiego wartę honorową najwyraniej w uznaniu zslug dla tej kolonizacji)
 • -------- DOBRA ROBOTA
  -- nas Polaków NIE MA !! zajmować -podział żydów - SZKODA CZASU !!
  ---NASZ POLSKI -PSL -biedny jęz.u wagi :))
 • Polecam polskiej inteligentce
  Polecam inteligentce zrobić zadanie ze szkoły podstawowej i dowiedzieć się o pochodzeniu właściciela polskich hut pana Lakshmi Mittala. Typowa żydowska gęba.

  Popatrz sobie na moje artykuły na temat BRICS np.
  http://idb.nowyekran.pl/post/89832,przyszlosc-nazywa-sie-brics

  Zachowujecie się z tą żydowską paranoją serwowaną wam przez niemieckich inwestorów jak debile.
 • @autorka
  Dłuższa, głębsza analiza skłania nas do wniosków, że opisane na tych i dalszych stronach metody, stosowane są na terenie Polski od ponad 300 lat.

  Nie jest to więc tylko plan Erharda - jest to plan niemiecki, wielopokoleniowy.
  Należy zwrócić uwagę, że w ciągu 1000 lat niemcy przesunęli granice Słowiańszczyzny o 1000 km.
  To plan, którego niemcy nigdy nie zaprzestaną kontynuować.
  To plan, który jest ciągle realizowany.
  Jest to niemiecka doktryna.


  polecam gruntowanie przestudiować


  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • ---- KRETOWISKO
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Bank
 • @ninanonimowa 13:28:34
  "chłopa należy trzymać krótko - przy pysku, inaczej zedrze z ciebie ostatnią koszulę i bedzie się ironicznie uśmiechał" - Józef Piłsudski (Litwin - ha, ha). A teraz to bydło rasy POlskiej nizinno-umysłowej z PSL'u: nie tylko trzeba trzymać krótko przy pysku, ale co jakiś czas w te złodziejską mordę dobrze walić, aby chamy nie zapomniały że są chamami
 • @bodziopl 16:28:22
  Święte słowa. PSL uważa się za języczek u władzy . A to dlatego , że polski rolnik jest po prostu tzw dupą wołową nie myślącą o kraju tylko o sobie.
 • I wszystko by było w porządku, gdyby nie fałszowano trójką idei demokracji, która kasuje prawdziwą równowagę podstawy państwa.
  Wreszcie nastanie czwór władza w Polsce, rządy obejmie prawdziwa demokracja i do niczego żadna partia nie będzie potrzebna. Rolnik będzie spokojnie sobie pracował, aby zapewnić zapasy żywności na cały rok dla swoich rodaków. A Polacy będą korzystać w głosowaniu z pełnej woli danej im od Boga i wybiorą najlepszych przedstawicieli ze wszystkich kręgów społeczeństwa. Dantejskie piekło zostanie zamknięte. Znikną tłumy ludzi podobnie opisywane przez Dantego w piekle - tłumu ogarniętego strachem, rozpaczą, paniką w warunkach chaosu, w sytuacji trudnej, dramatycznej, katastrofalnej, sceny głodu, wstrząsające, makabryczne, koszmarne.
 • @ autorka
  Śpieszę donieść szanownej koleżance, że masz wierne grono czytelników, którzy posługują się na co dzień AUTENTYCZNYM językiem służb, a Twoja nowomowa wciąż powoduje ich nieskłamany zachwyt nad wyobraźnią.
  Jest nawet krąg bliskich znajomych, którzy na pytanie "kto teraz stawia?" odpowiadają: "funkcjonariusz, lub osoba udzielająca mu pomocy". Bimber nabawił się nazwy "trunek inny niż powszechnie obowiązujący". Sytuacja jest rozwojowa i grono czytelników czeka na kolejny wysyp fajnych powiedzonek.
  pozdrawiam
 • @ratus 18:48:54
  Coś nie wierzę żebyśmy mieli wspólnych znajomych. Według mojej wiedzy, nie miałam znajomych pijących. A i ja tym bardziej nie mam takich doświadczeń. Całe moje doświadczenie w tym temacie to: raz ze wszystkimi piłam szampana, na sali konferencyjnej- kilka łyków. Ponadto raz piłam szampana, na ślubie koleżanki - też klika łyków. Ktoś usiłuje mnie wrobić w jakieś towarzystwo pijące. Takich kolegów, koleżanek pijących, też według mojej wiedzy nie miałam A jeśli tacy byli, to nic mi o tym nie wiadomo.
 • --- wykład o MASONACH -jakiś taki niewiarygodny
  --Polska od wieków rządzona jest przez KLER -przedmurze chrześcijaństwa --ZAPŁACIŁO CENĘ !! jak żadne inne państwo europejskie -w obronie wartości :))))))))))))))))
 • -------------------- !!!!!!!!!!!! --------------
  http://www.youtube.com/watch?v=YX6eoRTaoUc
 • @Krystyna Trzcińska 19:15:44
  Z pewnością nie mamy.
  Gdybyśmy mieli - nie klepałabyś takich głupot. Bez urazy.
  pozdrawiam
 • @ratus 07:58:10
  Witam! Z tego wszystkiego ważne jest, że nie mamy wspólnych znajomych. Dobrze wiedziałam, że to był żart z Pana strony. Oczywiście nie obraziłam się, chociaż może Pan tego chciał. Ale zainteresowała mnie ta część: "Gdybyśmy mieli (wspólnych znajomych) nie klepałabyś takich głupot". Trzeba przyznać, ładna riposta! Jestem przekonana że nie jesteś w stanie mi wykazać, że klepie głupoty. Jestem pewna, że jestem w stanie się obronić przed wszelkimi takimi intencjami z twojej strony. Pozdrawiam! Oczywiście rzekomych znajomych - też!
 • @Krystyna Trzcińska 11:22:04
  Klepiesz głupoty. Ludzie mający do czynienia z językiem służb mają niezły ubaw.
  pozdrawiam
 • @ratus 11:44:37
  Tylko że język służb, to ty znasz na pewno, a ja też raz słyszałam. Nie ma się czym chwalić. Posługiwanie się tym językiem - powinno być z urzędu wzbronione, a tym bardziej nie można propagować tego języka w internecie. Buśka!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY