Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Polsko, jak to jest „rżnąć głupa”, w sprawie śmierci Prezydenta - Lecha Kaczyńskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cytat z wypowiedzi Donalda Tuska w 2009 r. "Nie ma prawa sprawować władzy ten, kto zauważywszy błędy, grzechy, przestępstwa - nie reaguje". https://twitter.com/twitkcg/status/309022374496448513/photo/1

Niniejszy post dedykuję, wszystkim winnym zbrodni z dnia 10.04.2010 r, wraz z nawołaniem ich do dobrowolnego ustąpienia, gdyż nie mogą sprawować władzy! Takie zachowanie jest konieczne, co ma swoje potwierdzenie chociażby w wypowiedzi Donalda Tuska w 2009 r.

“Nie ma prawa sprawować władzy ten, kto zauważywszy błędy, grzechy, przestępstwa – nie reaguje”. 

 
Z dotychczas przeprowadzonych analiz zdarzenia i dowodów, wynika że zbrodnia smoleńska była w wykonaniu zadania służbowego, czyli w wykonaniu nakazu politycznego! A to znaczy że Donald Tusk zna jej szczegóły! 
Faktem jest że wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w wyniku przestępstwa służbowego było wszczęte postępowanie operacyjno-rozpoznawcze
 • dnia 30.08.2011 w Gazecie Polskiej pojawił się artykuł: Prezydent Lech Kaczyński był inwigilowany,
 • a w niezależna.pl pojawił się artykuł pt. Sasin: to absolutnie wstrząsająca informacja. 

“Informacja „Gazety Polskiej” o wprowadzeniu danych śp. Lecha Kaczyńskiego do bazy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zbulwersowała byłego zastępcę szefa prezydenckiej kancelarii oraz posłów z sejmowej komisji ds. służb specjalnych. Nie mają oni wątpliwości, że sprawą powinna zająć się prokuratura. Czekają też na wyjaśnienia ABW”.

Z artykułów tych wynika, że ABW prowadziło czynności operacyjno-rozpoznawcze wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (zał. 1).

zał. 1.

ABW CAT

Fakt wszczęcia wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w wyniku przestępstwa służbowego czynności operacyjno-rozpoznawczych, uprawnia do wydawania kolejnych nakazów politycznych, w celu ukrycia zbrodni!

W art. z dnia 09.04.2011 [07:54] Petelicki ujawnia szokujące fakty, wynika, że tuż po zbrodni  czołowi politycy PO otrzymali nakaz polityczny w formie SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Brzmiał on tak:

„Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

Ten i inne fakty ujawnił w wywiadzie dla tygodnika “Wprost” gen. Sławomir Petelicki, twórca jednostki GROM.

Wynika że został też zamordowany w ramach nakazu politycznego, a więc że śmierć nastąpiła w wykonaniu polecenia służbowego!

Gen. Petelicki jest współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych.

Oficer twierdził, że decyzja o przyjęciu konwencji chicagowskiej jako podstawy prowadzenia badania katastrofy zapadła w trójkącie Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. Tuż po katastrofie czołowi politycy PO mieli otrzymać SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Petelicki poznał treść tego SMS-a. Brzmiał on: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił”. 

Skoro kierownictwo ABW, jako podległe Donaldowi Tuskowi zaprzecza, że prowadziło wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego czynności operacyjno-rozpoznawcze, a faktycznie prowadziło, czego dowodzi zał. 1, to należy wyjaśnić, które służby wszczęły wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego postępowanie operacyjno-rozpoznawcze i na czyj wniosek (Bronisław Komorowski)?

Z zaprzeczeń ABW wynika, że ABW wykonywało tylko polecenie służbowe innych służb! No chyba, że ABW kłamie? 

Prawdę od dawna zna Donald Tusk, jako przełożony ABW i innych służb.

Jeśli, to WSI wszczęło postępowanie operacyjno-rozpoznawcze wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na wniosek np. Bronisława Komorowskiego, to Tusk musi być lojalny wobec narodu polskiego, a nie wobec Bronisława Komorowskiego! 

Zacytowane na wstępie posta słowa Donalda Tuska, są jednocześnie jego zobowiązaniem, obietnicą do przyzwoitości, wobec narodu polskiego. A więc – zobowiązują!

Przypominam wypowiedź Donalda Tuska w 2009 r. “Nie ma prawa sprawować władzy ten, kto zauważywszy błędy, grzechy, przestępstwa – nie reaguje”.

 https://twitter.com/twitkcg/status/309022374496448513/photo/1

 
 
 
Panie Tusk, niech, Pan się zachowa, jak przystało na prawdziwego przywódcę narodu i dotrzyma obietnicy !
 
Gdyż z zacytowanej wyżej Pana wypowiedzi wynika że milcząc, nie może sprawować władzy! A to znaczy, że winien Pan dobrowolnie ustąpić, zgodnie z tym jak obiecał narodowi polskiemu!
 
Jest Pan zobowiązany wobec narodu – zwrócić dobrowolnie przyznaną mu przez naród władzę, jako że jest niegodny jej sprawowania?
 
Krystyna Trzcińska
 

KOMENTARZE

 • Autorka.
  Witam. Pani zdziwienie tym, ze taki RYŻY MATOŁ jest premierem i "pali głupa " w wielu sprawach, jest dziwne! Przecież ten potomek krzyżaków, powiedział,:"że polskość to nienormalność", i za takie słowa w normalnym kraju, dawno byłby w niebycie politycznym!!! Widocznie, w Polsce jest zbyt dużo róznych przebierańców, którym takie, OBELŻYWE słowa nie przeszkadzają!!! Atakowanie przezydenta RP , jego brata i PIS, ma początek po przegranych, podwójnie wyborach w 2005 r. Wtedy matoł zaprzysiągł ZEMSTĘ PIS i braciom Kaczyńskim! Rokita napisał, że matoł kazał mu udawać, ze tworzy się POPIS, na który liczyło wielu polaków i że ta koalicja zmieni diametralnie nasz porąbany kraj!
  Jak było, wie wielu i nie zapomni!
 • @night rat 23:37:32
  Prawdę poznamy na pewno! Już prawie w całości została odkryta! Już wiadomo, że zamach był w wykonaniu zadania służbowego i że zainicjowała go strona Polska. Przygotowania do zamachu zostały zainicjowane, z chwilą złożenia wniosku o wszczęcie czynności operacyjno-rozpoznawczych wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wystarczy jeszcze tylko odtajnić akta z czynności operacyjno-rozpoznawczych prowadzonych wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystko wiadomo! Wiadomo wtedy, na czyj wniosek zostały wszczęte czynności operacyjno-rozpoznawcze i wszystko inne! W tej chwili prokuraturę obowiązuje nakaz polityczny wydany przez B.Komorowskiego (bez względu na to, jaka jest prawda), czyli ustalenia MAK i Millera. Z chwilą wszczęcia czynności operacyjno-rozpoznawczych obowiązują wtedy niekonstytucyjne, zbrodnicze przepisy, które stosuje się wobec osoby, poddanej tym czynnościom! Osoba wobec której je zastosowano, jest wyjęta spod prawa. Tak było z Prezydentem Kaczyńskim. Mogli na niego pisać i robić co chcą, w wykonaniu zadania służbowego. Wykonując takie czynności ustawa gwarantowała im bezkarność! Jeśli czynności operacyjno-rozpoznawcze zostały wszczęte na wniosek B. Komorowskiego, to wiadomo, że dobrowolnie nie pozwoli odtajnić akt tej sprawy, które od razu są tajne, na podstawie ustawy o ochronie informacji niejawnej! Wystarczy tylko uzyskać dostęp do tych akt i innych (tzw. seryjny morderca)!
 • @zibi 22:27:25
  Czytałam, że apolityczni Anonymous, w przypadku sprzeciwu rządu, nie mogą przeprowadzić akcji zmiany ustawy, bo nie mają komu oddać zdobytej władzy! Wygląda na to, że nie chcą jej oddać PIS, tak piszą. A wczoraj czytałam artykuł, informujący, że rosyjskie specsłużby nagle przechodzą wzmożone szkolenia.
 • @Krystyna Trzcińska 07:41:16
  Uuuuuuuuuu... Grubo jest...

  "Zamach" zainicjowała strona polska i to "służbowo", a na dodatek został złożony stosowny wniosek. Chyba skrajni debile musieliby taki wniosek oficjalnie składać. A nawet zakładając, że w służbach są skrajni debile, to koleżanka Trzcińska ze względu na poufność dokumentów o sprawie nie miałaby szans się dowiedzieć. Ale koleżanka Trzcińska WIE. W grę muszą wchodzić zjawiska paranormalne.

  Jak czytam zbitkę pojęciową "czynności operacyjno - rozpoznawcze", to skręcam się ze śmiechu. Takim tekstom powinien towarzyszyć temat muzyczny z "07 zgłoś się".


  Żeby odkryć prawdę, wystarczy odtajnić dostęp do akt. Czyich? nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że koleżanka Trzcińska taki dostęp najwidoczniej miała, skoro WIE, gdzie szukać prawdy.

  Kim jest koleżanka Trzcińska, że zagląda do tajnych akt? Do tego trzeba mieć certyfikat dostępu do informacji niejawnych oraz (w przypadku lotu do Smoleńska) certyfikat NATO. A to chooooolernie ciężko zdobyć. Wiem, bo trenowałem temat.


  Wychodzi na to, że koleżanka Trzcińska jest wysokim rangą oficerem, któremu puściła lojalność, albo... świrem, który pierdzieli głupoty.

  pozdrawiam
 • @ratus 08:13:13
  Witam! Bardzo łatwo Pan się dekonspiruje! Zadziwiające, że aż tak mało odporny, jest Pan psychicznie! Proszę nad tym popracować. Pozdrawiam!
 • Skoro mowa o przestępstwach...
  ...to niewątppliwym przestępstwem było wysłanie polskich żołnierzy na NAPASTNICZĄ WOJNĘ przeciw Irakowi, dokładnie 10 lat temu
 • @indris 03:29:53
  Są dowody dlaczego polscy żołnierze zostali wysłani na napastniczą wojnę przeciw Irakowi. Proszę dosłuchać treści, z pod podanego niżej linku

  Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason , kr
  http://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE …

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY