Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2739 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Nakaz polityczny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, w sprawie wraku Tupolewa TU-154M

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"(..) próbki pobrane z wraku Tupolewa rozwieją wątpliwości nawet najbardziej szalonych głów, które są skłonne do ulegania spiskowym teoriom. Prezydent zaznaczył, że wszystkie teorie o zamachu w Smoleńsku uważa za "błędne i szkodliwe"".

http://wpolityce.pl/dzienniki/kobiecy-punkt-widzenia/43204-miszmasz-na-sobote-czyli-o-tym-dlaczego-rzad-wstapil-do-sekty-smolenskiej-i-jak-dlugo-trwa-wiecznosc

http://img31.imageshack.us/img31/6159/634130702955808755.jpg

Prezydent Bronisław Komorowski wydał już nakaz polityczny, jak prokuratura ma rozpoznać sprawę próbek wraku samolotu prezydenckiego TU-154 M, czyli bez względu na to, jaka jest prawda:

"Bronisław Komorowski stwierdził że, ma nadzieję, że próbki pobrane z wraku Tupolewa rozwieją wątpliwości nawet najbardziej szalonych głów, które są skłonne do ulegania spiskowym teoriom. Prezydent zaznaczył, że wszystkie teorie o zamachu w Smoleńsku uważa za "błędne i szkodliwe"".

Jeśli prokuratura stwierdziłaby inaczej, niż brzmi nakazał polityczny zacytowany powyżej, działałaby niezgodnie z nakazem politycznym samego Prezydenta Bronisława Komorowskiego, co zostałoby potraktowane przez Rzeczypospolitą Polską za "błędne i szkodliwe".

Czyli prokuratorzy stwierdzając odmiennie niż brzmi nakaz polityczny Prezydenta, nie wykonaliby zleconego im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego zadania służbowego!

Tym samym Rzeczypospolita Polska uznałaby prokuratorów, którzy stwierdziliby odmiennie, niż brzmi nakaz polityczny Prezydenta Bronisława Komorowskiego za "szalone głowy"!

Zacytowany wyżej nakaz polityczny Bronisława Komorowskiego, zawiera jednocześnie (między wierszami) nakaz polityczny, skierowania prokuratorów do psychiatry, jako oszołomów, gdyż mających "szalone głowy", ponieważ są skłonni do ulegania spiskowym teoriom?

Inaczej Panie Prezydencie Komorowski, dlaczego złożył takie w treści oświadczenie, przed zbadaniem w prokuraturze próbek, wraku samolotu prezydenckiego Tupolewa TU-154 M?

Nic dodać, nic ująć! Tylko Panie Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisławie Komorowski, wstyd i hańba, po wsze czasy, przed narodem polskim!

Jak widać Panie Prezydencie Bronisławie Komorowski, Polacy umieją czytać Pana oświadczenia, też pomiędzy wierszami?

Jeśli zacytowane wyżej oświadczenie w treści, nie było nakazem politycznym, skierowanym do prokuratury i innych organów państwa, to proszę zaprzeczyć, że oświadczeniem wyżej zacytowanym, nie było Pana zamiarem, wpływać na wyniki pracy prokuratury, czyli że nie był to nakaz polityczny!

Krystyna Trzcińska


KOMENTARZE

 • @ autor
  Nie bardzo wiem czy dając 5* robię dobrze. Ale , panie prezydencie, czy nie uwaza pan że takimi słowami robi pan więcej, złego niż dobrego.
  O ile przyjmujemy że w ogóle pan mówi dobre rzeczy.
  Naprawdę , trudno jest szczać we własne gniazdo, ale jeżeli ktoś robi to z wielką ochotą, to trudno.
 • @kanton 14:41:46
  Moim zdaniem dobrze Pan zrobił dając "5". Proszę zauważyć, że zawsze, w następstwie przestępstwa politycznego (w wykonaniu zadania służbowego), pada nakaz polityczny, zawsze w treści nieprawdziwej (bez względu na to, jaka jest prawda) nakazujący organom państwa rozstrzygać, przestępstwo polityczne, jako np. samobójstwo, wypadek. Nigdy mordy i przestępstwa polityczne, nie maja wiążących rozstrzygnięć. Dowody na przestępstwa polityczne ukrywa obecnie ustawa o informacji niejawnej. Nawet wniosek prokuratury skierowany do I Prezesa Sądu Najwyższego o odtajnienie dokumentów z czynności operacyjno-rozpoznawczych, jest rozstrzygany dokumentem, nie mającym postaci dokumentu urzędowego, a więc nie podlega wykonaniu. Co znaczy, że nigdy dowody z dokumentów urzędowych na okoliczność przestępstw służbowych (nakaz polityczny), praktycznie nie podlegają odtajnieniu. Dlatego zbrodniarze polityczni (funkcjonariusze i osoby udzielające im pomocy) pozostają bezkarne! Mają to zagwarantowane odpowiednimi rozporządzeniami szefów służb specjalnych! Wszelkie prowadzone dochodzenia w sprawie przestępstw służbowych są tylko pozorowane zarówno przez prokuraturę jak i przez sądy!
  Krystyna Trzcińska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY