Nie wolno dać się sprowokować!

Nie pozwól im sprowokować cię do jakiejkolwiek przemocy lub jakiegokolwiek zorganizowanego protestu lub rewolucji.

 

 

Kliknij dwa razy.

twitter.com/henrymakow/status/1067537571209773056

 

 

To po przez TeleVizje rozprzestrzeniają ViRusy, strach przed „zarazą”/FRANCOm, głodowania, lęki przed napadami, … czy strach śmierci.

 

Skoro TV, etc. KŁAMIĄ, to: - Nie oglądaj TV, ani żadnych innych oficjalnych propagandowych gadzinówek!

 

 

Działania te – DEZINFORMACJA / (FAKE NEWS) mają na celu tylko jedno – Sprowokować i powodować panikę, histerię, protesty zamieniając je w bunty i ostatecznie w GLo-BaAL REVO-LUTION/przewrót – WWIII.

 

(R-Evo-lve – pol. obrót, przewrót.

LUT i LOOT (wym. lut) – określenie na zrabowany majątek podczas działań wojennych, rewolucji, buntów, ….)

 

www.zbawienie.com/plan3wojen.htm 

 

">www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

ORDO AB CHAO– „PORZĄDEK Z CHAOSU

 

W historii wszystko już było – Napoleon (n-APOLIoN, POLIN = Abaddon), Stalin, Hitler, ….

 

W tym zaprojektowanym CHAOsie, nieświadoma ludność w desperacji będzie błagać SWOICH OPRESORÓW o przywołanie „PORZĄDKU” (grobowego) i w tym momencie ELiTy podsuną im wcześniej przygotowanego TYRANA, który wyśle ARMIE do miast i wsi, i nakaże oddziałom MILI-TARNYM (MILIcja) i POLIcji (POLIS, POLIN - państwo-miasto), będą aresztować, wywozić, strzelać do obywateli.

 

 

MASY / tłum jest bez-bronnympotworem o wielu głowach, ale bez mózgów”.

- Siły MILITARNE maja uzbrojonych po zęby psychopatów i mają jeden kierujący mózg, którym jest świetnie wyszkolony „CENTRALNY SZTAB DOWODZENIA”.

 

Strzeżcie się Pomarańczowej Rewolucji, jaką zastosowano w Kijowie!

 

Cały świat może doświadczyć wojen domowych!

 

Ten sam sposób działania (MODUS OPERANDI) stosuje się dziś w USA, jak na Ukrainie.

 

PIĘKNE młode kobietysą wypchnięte naprzód i rozgłaszają wiadomości o buntach i agitują do udziału w nich i podburzają do rewolt i rewolucji!

 

 

 

s2.dmcdn.net/v/4PgqB1LMxDg-XTXX1/x1080 

www.reuters.com/article/us-ukraine-election/ukraine-leader-embraces-ex-pm-urges-orange-vote-idUSL2746706020070927  

(Wyrazy uKARZE, naKAŻE,zaKAŻE, rozKAŻE, wyKAŻE, …, mają identyczne, zniewalające człowieka znaczenie = KaRa,

Ka-RaBin, G-Ra-Bić (G-RoMadzić).)

 

 

Co się stanie, jeśli uda im się ludzi sprowokować?

 

 

W 1870 roku, jeden z najwyższych WIELKICH MISTRZÓW Iluminatów: Albert Pike „Zaplanował”, jak rozpoczną się TRZY WOJNY ŚWIATOWE.

 

Kontrolujemy islam i wykorzystamy go do zniszczenia Zachodu”.

 

Plan Trzeciej Wojny Światowej

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizmwzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."(www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Trzeba zwrócić uwagę na jeden istotny aspekt tego szatańskiego planu.

Jest to tylko plan - nie jest to,proroctwo,Stworzyciela. Jest oczywiste, że plan Szatana nie będzie w całości zrealizowany. Jedynie plan / wola Stwórcy jest realizowana w 100%.

www.google.com/search

(Warto o tym wiedzieć, że w celu oszustwa imanipulacji, w pisowniach ORIENTALnychsamo-głoskiwymienne, natomiast w pisowniach EURO-PEJS-kich, wymienne są również spółgłoski, np.:CurbKurw)   

 

 

 

Bogumił Boguchwał

https://twitter.com/henrymakow/status/1067537571209773056