Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

2018.11.11 Sławiańskie De Non Tolerandis Judaeis dla tzw. MN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pancerz ochronny przed żydo_masońskim okupantem w Polsce, to wiedza! SŁAWIANIE, obowiązkowo muszą posiąść taką wiedzę, żeby żaden żydo_mason, nie mógł Nas oszukać!

Powstaje pytanie: co świętuje żydo_masoneria dnia 11.11 na koszt SŁAWIAN (POLAKÓW), na części słowiańskiego terytorium, zwanego Polską?

Prawdziwej i pełnej odpowiedzi na to pytanie, udzielił NEon'owy bloger @Jan Paweł, o czym w komentarzu pod poniższym linkiem, którego treść również poniżej cytuję:

//ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/146364,co-sie-naprawde-wydarzylo-11-listopada-1918-r#comment_1502106

Data dnia 11.11... to faktycznie rocznica przyjazdu:

"(..) Piłsudskiego do Polski z willi w Magdeburgu, gdzie w luksusowych warunkach był... "internowany", tzn jego zachodni mocodawcy czekali na właściwy moment by wprowadzić agenta i zdrajcę do polskiej polityki.

Za to wyjazd (Piłsudskiego) z Warszawy do Krakowa (w trumnie), który miał być wielkim świętem z postojami na wszystkich stacjach po drodze, gdzie "marszałka miały witać orkiestry i w ogóle wszelkie honory, odbył się w pośpiechu w atmosferze kataklizmu huraganowej burzy a oberwaniem chmur, na całej drodze przejazdu, ze zniszczeniem dekoracji, sztandarów, itd. Ludzie uciekali, kryli się przed nawałnicą a pociąg uciekał przed huraganem itd, itp..."

Kto to Piłsudski? Więcej pod ponizszym linkiem 

Piłsudski człowiek syjonistycznej masonerii.
http://trzcinska.neon24.pl/post/145081,pilsudski-czlowiek-syjonistycznej-masonerii

Żydo_masoneria wprowadzając podstępnie, nielegalnie, a więc w sposób przestępczy, żydo_masona Piłsudskiego, do nowo tworzonego rządu w Polsce:

 1. pozbawiła Sławian prawa i możliwości samodzielnego utworzenia niepodległego, suwerennego Królestwa Polskiego (Sławiańskiego),
 2. przejęła całkowicie władzę, na części naszego Sławiańskiego terytorium, obecnie zwanego POLSKĄ, która to nielegalna sytuacja trwa już 100 lat. Każdą okupacje należy przerwać, gdyz inaczej tak juz zostanie! 

Co znaczy, że Sławianie (Rasa Biała), mają przed sobą zadanie, niecierpiące zwłoki - wypędzenia żydków ze swojego terytorium, a nigdy nie może poddać się konsolidacji i integracji z zydami, choćby tylko w marszu dnia 11.11, kłamliwie nazwanym przez żydo_masonerię - Marszem Niepodległości.
 

Sławianie, to zupełnie inna cywilizacja od tej, którą reprezentował żydek Piłsudski, wróg POLSKI i POLAKÓW!

Na jednym terytorium nie mogą współistnieć dwie wrogie sobie cywilizacje!

Sławianie są potomstwem Thota z Egiptu, czyli nieśmiertelnego  boga na planecie Ziemia, mającego gwiezdne imię - Samon, znanego nam również pod imieniem Atlantyder (na Atlantydzie), Thot (w Egipcie), Hermes Trismegistos (w Grecji), Światowid (w Polsce), ..... 

Przypominam żydo_masonerii, że z nielegalności działania, czyli z przestępstwa, nikt  czyli i żydo_masoneria, nie może wywodzić sobie pozytywnych skutków prawnych!

Żydo_masoneria dnia 11.11. nielegalnie, gdyż wbrew przywilejowi słowiańskiemu: De Non Tolerandis Judaeis, chce przekazać światu informację, że bezkarnie maszeruje po ulicach Warszawy i innych miastach POLSKI ze SławianamiI, czym rzekomo POLACY dają wyraz akceptacji, nielegalnej władzy żydo_masonerii, w nielegalnie utworzonej POLSCE.

Co by znaczyło, że Sławianie, uczestnicząc wspólnie w pochodzie z żydo_masonerią, legitymizują nielegalną, 100 letnią władzę administracyjną i zagraniczną, talmudycznych, żydowskich psychopatów, na części terytorium SŁAWIAN, zwanym POLSKĄ.

Żydo_masoneria, aby ostatecznie przejąć terytorium SŁAWIAN, dnia 11.11. 2018 r. podstępnie, tzw Marszem Niepodległości, chce stworzyć pozory braku sprzeciwu Sławian, w przejęciu przez żydo_masonerię części terytorium SŁAWIAN, zwanym POLSKĄ.

W Polsce każdego roku MN organizują wszelkiej maści żydo_masoni, którzy w każdym przypadku, podstępnie (nielegalnie) uzyskali, faktycznie nieistniejące (pozorne obywatelstwo polskie), dodatkowo w sytuacji, gdy nadal obowiązuje faktycznie na całym terytorium POLSKI królewski przywilej dla SŁAWIAN:

De Non Tolerandis Judaeis

(czyli, żadnej tolerancji w Polsce dla żydów)!

 

Protoplasta Rodu Sławian - Thot napisał (szmaragdowe tablice Thota), że po powtórnym przybyciu Jego na Ziemię: "parę rodów przestanie istnieć", co znaczy, że zgodnie z wolą naszego sławiańskiego Boga, istnieje boży (po wsze czsy) zakaz dla Rasy Białej, konsolidacji i integracji z żydkami, dotyczącym między innymi i współuczestnictwa  Sławian w całej POLSCE, w pochodzie z żydkami.

Barwy polskiej flagi biało_czerwonej, są barwami zjednoczonego Egiptu.

A  tzw orzeł biały, to faktycznie przekłamany przez żydo_masonerię - symbol Thota, czyli święty ptak Egiptu - Ibis.

Barwy biało złote w godle Polski rzekomo tzw. orła białego, nieistniejącego w przyrodzie, to faktycznie barwy świętego ptaka Ibis'a występującego w Egipcie, symbolizującego nieśmiertelnego Boga Thota i faktycznie protoplastę rodu Sławian! Dlatego Sławianie są nazywani dziećmi Bogów.

A żydzi faktycznie, nie mają swojego boga. Taka prawda!

Tzw. Jehowa (wygnaniec planetarny), protoplasta żydków, nigdy nie był bogiem, a wiec nie jest nieśmiertelny!

Każda planeta we wszechświecie, ma przyznanego jednego nieśmiertelnego boga (władcę planety) i nikt ze śmiertelników nie może tego zmienić!

KOMENTARZE

 • świnioryjność
  https://media.poczta-polska.pl/pr/409675/poczta-polska-prezentuje-znaczek-polska-izrael-niepodleglosc-pamiec-ws

  projekt- Ronen Goldberg
 • No tak
  Żydo_masoneria, podstępnie uniemożliwiła SŁAWIANOM (potomstwo Thota z Egiptu), czyli potomkom nieśmiertelnego boga na planecie Ziemia, mającego gwiezdne imię - Samon, znanego nam również pod imieniem Atlantyder (na Atlantydzie), Thot (w Egipcie), Hermes Trismegistos (w Grecji), Światowid (w Polsce), ..... utworzenia Królestwa POLSKIEGO (Sławiańskiego), w sposób przestępczy (nielegalnie) przejmując władzę, na części naszego Sławiańskiego terytorium, obecnie zwanego POLSKĄ.

  - przeciez Thot jak i Hermes Trismegistos byli Żydami, podobnie jak Sławianin Światowid zwany pospolicie Berkiem

  Jakpowiada prorok Atlantyder ben Jojne:
  Ipowstana na neonie kobiety w moherowych beretach, pod którymi skrywac będa dziergane na drutach żydowksie i antysławiańskie mycki z pejsami z pejsachówek i runie trzecia część gwiazd i Wąz Słąwiańki da im klapsa że az zwiną sie ich pejsy i nosy skróCĄ

  Tako rzecze pochodząca z Egiptu Weda Sławiańska
 • @MacGregor 09:56:12 jak pijesz, to nie czytaj i nie pisz na moim blogu :-))))
  Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść.
  Konfucjusz (Kong Fuzi)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY