Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2719 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Piłsudski człowiek syjonistycznej masonerii.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piłsudski jest takim samym przypadkiem cichociemnego spadochroniarza masońskiego dla Polski, jakim Lenin był dla Rosji.

 

(Na zdjęciu Piłsudski w masońskiej pozie ukrytej dłoni, oraz dla porównania inni masoni…)

Dlatego bardzo dobrze, że Kaczyńscy porównując się do braci Piłsudskich ujawnili nam w ten sposób nie tylko swoje cichociemne zapędy, ale również zamiłowanie do idei masońskich (B’n’B) , ponadnarodowych, niszczących wewnętrzna strukturę Polski !

 

Polacy kochają dyletantów. Dyletant w moim przekonaniu to człowiek, który zarozumialstwem i chamstwem stara się pokryć własny, często elementarnym brak wiedzy. Nie musi to być tylko pojedyncza kreatura, ale i całe środowisko (PO, PiS, SLD, PSL, KNP, RP, KOR, PZPR, PC, UW…).

Weźmy dla przykładu Józefa Piłsudskiego i jego przydupasów tworzących obóz tzw. sanacji. Tych bohaterów niezliczonych dzisiaj publikacji, pasujących ich na mądrych, przewidujących, a tylko na skutek nieprzyjaznych okoliczności zewnętrznych – tragicznych ludzi.

 

Jak wiemy Piłsudski stworzył legiony, później kluczył, wąchał, szukał szansy dla Polski, by następnie przywrócić jej państwowy byt. To pierwszy, w ogromnym skrócie, element wtłaczanej obecnie do uczniowskich mózgownic „legendy”.

Tymczasem Polska odzyskała niepodległość na skutek bardzo „szczęśliwego”, a raczej wyreżyserowanego zbiegu okoliczności (upadek trzech państw zaborczych, interesy Francji w Europie Środkowej, wspólne interesy syjonistów z Anglikami i Amerykanami :http://ligaswiatowa.hvs.pl/deklaracja-balfoura-i-syjonistyczna-mafia/) i mądrego rozgrywania spraw polskiej przez Romana Dmowskiego oraz polityków z szeroko rozumianego obozu prawicy.

 Żadne operetkowe imprezy w postaci legionów nie wpływały na przyszły los Polski. Co więcej, Piłsudski tak dla Ententy, jak i większości Polaków był podczas wojny nikim.

Dopiero sprytny manewr z ”kryzysem przysięgowym” i niemieckie poparcie tuż przed końcem działań wojennych pozwoliły mu powrócić do Warszawy w glorii męczennika (a męczył się w twierdzy magdeburskiej okrutnie) i zbawcy narodu. Typowa, hochsztaplerska zagrywka stosowana przez masońskich mesjaszy … Jak teraz taka kanalia jak Kaczyński cierpi ,jak udaje, jak obiecuje, jak wije się …

 

Mit drugi: genialny wódz, zwycięzca Bitwy Warszawskiej. Ten genialny wódz, cackający (czekający na porozumienie syjonistów i masonów z rządem angielskim) się z bolszewikami w roku 1919 – a więc wtedy, gdy na froncie byli widmowym przeciwnikiem – snujący jako polityk beznadziejnie anachroniczne, jałowe koncepcje (w dobie uformowanych, mających własną tożsamość i własne cele narodów), wspomagający Ukraińców (jak teraz masońskie marionetki pokroju Kaczyńskiego, czy ucznia szkoły janczarów – Sikorskiego) , którzy nie dorośli do życia w niepodległym państwie, otóż ten geniusz przez własne zadufanie i nieuctwo pozwolił prymitywnej, bolszewickiej masie, dowodzonej bynajmniej nie przez wielkich strategów, zbliżyć się na przedpola Warszawy.

  

W następstwie: załamanie nerwowe, czasowe opuszczenie walczących wojsk (nazywamy to dezercją) i zdanie się na oświadczenie wojskowego fachowca, generała Rozwadowskiego, planującego i wzorowo wykonującego kontruderzenie.

Zamach majowy – czyli Polska nierządem stoi. To typowy, bardzo prymitywny, w stylu Piłsudskiego, chwyt propagandowy. (Warto przeczytać Karierę Nikodema Dyzmy aby zrozumieć zależność polskich elit od tajnych bractw i okultyzmu, Dołęga-Mostowicz doskonale znał te europejskie kręgi …)

 

Rzeczpospolita w I połowie lat 20-tych była wprawdzie państwem biednym, inaczej być nie mogło, ale o całkiem sprawnie działającym systemie demokratycznym – nie zmienia tego fakt zamordowania prezydenta, to może zdarzyć się wszędzie, nawet w USA – i o rozkręcającej się gospodarce (stabilizacja złotego przez fachowca z obozu prawicy, początek budowy gdyńskiego portu).

Jedynym motywem działania marszałka była chęć przejęcia władzy – dla siebie i swojej jeszcze bardziej kurduplowatej masońskiej sitwy. Udowodniły to aż nadto kolejne lata.

Mit ostatni: przedwczesna śmierć Piłsudskiego albo: gdyby komendant żył dłużej ” Myślę, że śmierć w maju 1935 roku była jego finalnym hochsztaplerskim trickiem. Zmarł bezpiecznie na 4 lata przed wybuchem wojny – tej wojny, która ostatecznie złamałaby ”dziadkową” legendę.

Gdyby żył, pewnie stałby się polskim odpowiednikiem marszałka Petain. Chociaż nie, to mimo wszystko za wielkie nazwisko. Byłby polskim Gamelin.

Miałem zamiar napisać jeszcze o następcach Piłsudskiego, tych wszystkich pułkownikach, generałach i jednym marszałku. Po namyśle – rezygnuję. Nie można dotykać łajna. Choćby wybryczesowanego.

http://worldinfoport.hvs.pl/w-niewoli-mitu-pilsudskiego/
Tutaj warto przytoczyć fragment książki Romana Dmowskiego opisujący reguły przekazywane z ojca na syna ( Michnik, Kaczyński, Komorowski, Sikorski, Kwaśniewski …) :

 

” – Z Polakami łatwo – ciągnął stary – tylko trzeba być mądrym i trzeba ich znać. To są straszni patrioci. Jak oni kochają tę swoją Polskę. Co oni się nad nią napłaczą! Co oni jej komplementów nagadają! Trzeba to samo robić.

Widzisz, tu na rogu stoi Mickiewicz (mason) z gipsu, a przed nim lampka się pali. Oni to widza i nie masz pojęcia, jak oni mnie za to kochają. Ale za ile groszy dziennie tej oliwy się wypali?.. To mnie nie zrujnuje.

Gdyby oni dostali z powrotem swoje państwo i na nowo by im było wszystko wolno, to ci ręczę, że bez przerwy urządzaliby jubileusze, rocznice, zjazdy, obchody, pochody: staraliby się, żeby ta biedna Polska, co się tyle wycierpiała, miała co dzień jakąś przyjemność. Nie masz pojęcia, jak ich to boli, że Moskale na to nie pozwalają.

 

(Egipska Arystokracja to twórcy wolnomularstwa - (freemasons)) 

Jak nie mogą inaczej, to urządzają jubileusz jakiegoś radcy, a po cichu sobie powiadają, że to dla Polski. Trzeba ich do tego zachęcać i brać w tym udział: to ich cieszy, a nam nic nie szkodzi. Lepiej, żeby się bawili dla Polski, niż pracowali dla niej. A gdy przyjdzie odpowiednia chwila, pchnąć ich dalej do krwawych manifestacji, żeby się dali zarzynać i zarzynali Polskę. Tak zrobiliśmy w 63 roku. I w tym jednym roku uszliśmy naprzód więcej, niż przez trzydzieści lat poprzednich. A im przybywa jeszcze jedna rocznica do obchodzenia…

– Oni mogliby być niebezpieczni – bo to zdolny naród – całe szczęście, że nie lubią myśleć i nie lubią się często fatygować.

Jak się raz wysilą od wielkiego święta, to potem przez cale lata odpoczywają. Łatwo im zaprzątać głowy głupstwami i przeszkadzać w myśleniu i to trzeba stale robić.

 

 Czasem znajdzie się wśród nich łajdak mądrzejszy i energiczniejszy
– może nam dużo szkody zrobić, szczególnie, jeżeli umie zdobywać sobie wpływ na swoich. Takiego trzeba podpatrywać, czy nie zrobi jakiegoś głupstwa, czy mu się, w czym noga nie powinie.

Wtedy go pchnąć gwałtownie, żeby się przewalił i więcej nie podniósł. To nie jest tak trudno, bo oni umieją jeden błąd więcej człowiekowi pamiętać, niż całe życie zasług. A tych, co nam dobrze służą, trzeba popierać, wywyższać, wmawiać w nich wielkość…

Henryk pił chciwie z ust ojca nauki; zapadały one głęboko w jego młodocianą dusze.
– A co będzie – zapytał raz – gdy oni zmądrzeją? Oni teraz się uczą robić Interesy…
Stary się roześmiał.

 

(Na zdjęciu J. Piłsudski żegnany z honorami przez brata masona Hitlera.)

 

  

(Na zdjęciu J. Piłsudski z popierającymi go żydami)

 

– Długo muszą się uczyć: nie wiadomo, czy będą mieli czas. To nie tak łatwo umieć chodzić koło pieniędzy. Ja ci ręczę, że oni najpierw nauczą się ordynarnie kląć, niż powiększać polski majątek, i zanim Polskę wzbogacą, już ją rozkradną.
I do tego także trzeba ich zachęcać.
Ta nauka łatwo przychodzi. Gdy ułatwisz człowiekowi kradzież w jakiejkolwiek formie, już go masz w ręku, już ci musi służyć wiernie i na twoje bogactwo się składać.”

 Liga Świata
Dydymus

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/11/09/pilsudski-czlowiek-syjonistycznej-masonerii/ 

KOMENTARZE

 • @ Siostro
  Bravo .Salut .
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:32:26
  Na brak kontrargumentów inwektywy? Nie wiem, jak biedny człowieku masz sprany mózg, czy do Piłsudskiego się modlisz, proponuję obok w kapliczce postawić figurkę Stolzmana, obaj zrobili to samo, pozbawili nas suwerenności monetarnej na rzecz międzynarodowego lichwiarza. Fakt, uczciwy był ten Ginet, bo niewykorzystane środki z majowego "majdanu" przekazał fundatorom. (City Of London) Doucz się człowieku, a co do "kobiety są głuuuupie!!!" jesteś zdrowo 3,14erdolnięty.
 • @Repsol 21:31:32
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/jozef-pilsudski-bohater-czy-zdrajca/
 • Polacy natomiast mieli jeszcze liczebną armie, bitnego żołnierza i bardzo dobrych oficerów. Do tego czasy Piłsudskiemu mimo
  wielu starań nie udało się zniszczyć ówczesnej armii polskiej, ale dopiero po zamachu, co dobitnie potwierdza tajny raport gen. Izydora Modelskiego wykonany na zlecenie Naczelnego Wodza gen Władysława Sikorskiego ( na linkach:


  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-1939-r-czesc-i-1/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-1939-czesc-i-2/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-1939-r-czesc-ii/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-czesc-iii-podczas-wojny-i-zakonczenie/
  https://i0.wp.com/m.neon24.pl/4a7d23c8336fd2a77d47f3587cc0bca9,14,0.jpg

  .
 • Piłsudski był Litwakiem czyli żydem Litewskim. Prawdziwe nazwisko to Selman, agent najpierw Austro-Węgier a potem Prus i Niemiec
  .


  Aż do śmierci, pupil Hitlera, agent masoński. Uważany i lansowany przez współczesnych Żydów za wyzwoliciela i zbawiciela Polski ( liczne pomniki, ulice z jego nazwiskiem).

  „Józef Piłsudski był nie tylko niemieckim agentem, ale też pozbawionym skrupułów mordercą, który nie zawahał się wydać rozkazu zabicia prezydenta Narutowicza”.

  Piłsudski to majstersztyk tajnej dyplomacji pruskiej.


  Prawdziwie wzruszajace pokrewienstwo! Felus Rufin vel Dzierzynski i Ziuk Selman/Ginet vel Pilsudski kuzynami! Przeciez od dawna bylo to wiadome.


  https://marucha.wordpress.com/2016/07/30/jozef-pilsudski-vel-selman-zyd-litewski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/
  .
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:35:23
  Dureń żeś, czy zwykły sk...n?
  Właściwe pytania, stań przed lustrem i sobie je zadaj.
  Hubert Czerniak TV #Kulisy historii #Bitwa Warszawska #Cud nad Wisłą #Gen. Tadeusz J. Rozwadowski

  https://www.youtube.com/watch?v=fkqAe0V34ec&feature=youtu.be
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:40:07
  Zgred rodzaj męski .Saut. :)))
 • "W niewoli mitu Piłsudskiego."
  .

  "W samej definicji socjalistów jako „rewolucyjnych demokratów” tkwiło niusuwalne oszustwo semantyczne. Słowa „rewolucja” i „demokracja” wykluczają się wzajemnie, są ogniem i wodą. F. Eger w głośnej prawie 100 lat temu książce Żydzi i masoni we wspólnej pracy, wydanej w 1908 roku, już wtedy zwraca uwagę na fałsz ukryty w samej nazwie „Polskiej Partii Socjalistycznej”:

  gdyż co jest socjalistycznem, międzynarodowem i kosmopolitycznem, nie może być narodowem (s. 221)."


  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pilsudski-niewoli-mitu-2014-02  .
 • Diaboliczny Kult Piłsudskiego" - Józef Piłsudski vel Selman, żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski !!
  .  Książka
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/diaboliczny_kult_pilsudskiego.pdf  .
 • "Jest jeszcze wiele dowodów-argumentów dotyczących zbrodniczej działalności Piłsudskiego wobec Polski i Polaków!!!
  .  I czy to cos zmieniło w postepowaniu władz Polski jeśli idzie o
  „świętość Piłsudskiego”?!

  Nic. Kompletnie nic.


  Trzeba być dobrze skretyniałym Polakiem, aby twierdzić ze Hitler czynił te gesty z czystej miłości do Polaków.  Jest cala masa „profesorów”, dla których żadne argumenty nie mają znaczenia!

  Natomiast znaczenie ma ciągłe podtrzymywanie mitu, że to Piłsudski dał nam wolność!!!

  Że to Piłsudski jest wzorem do naśladowania!!!

  Ze to Piłsudski jest największym patriotą w dziejach Polski!!!

  Natomiast to ze Piłsudski jest najprawdopodobniej największym zbrodniarzem wobec Polski i Polaków (ta sprawa ciągle czeka na uczciwe zbadanie przez polskich historyków, a nie żydowskich oszustów) dla większości Polaków (tak myślę) jest zwyczajnym oczernianiem Piłsudskiego.

  Symbolem zidiocenia Polaków lub barbarzyńcy żydowskiego,
  który bez skrupułów (świadomie) podtrzymuje ten mit jest tutaj jakiś Edwin, który zaczyna swój wpis komentarzem pytając czy autorowi tego opracowania na temat Piłsudskiego skończyły się tabletki!!!!!

  A jak ma być inaczej skoro jeszcze parę lat temu prof. Szaniawski, ”wybitny historyk i patriota”, wykładowca
  „najbardziej patriotycznej” uczelni w Polsce w Toruniu u o. Rydzyka, usypał kolejny kopiec wiecznej wdzięczności „wybawcy” Piłsudskiemu (miało to miejsce w Białymstoku lub Olsztynie-nie pamiętam)!!!!!

  A jak ma być inaczej skoro w Polsce w której ~90% jej mieszkańców (takie informacje ciągle słyszymy) to katolicy, w wielu kościołach wiszą portrety tego „wybawcy” (ostatnie lata taka dla mnie jest parafia-w każda niedziele musze, podczas mszy świętej, oglądać mordę tego mega zbrodniarza).

  Można zdyskredytować wszystkich uczciwych autorów książek, którzy uczciwie opisują działalność Piłsudskiego!!!

  Można zdyskredytować dowody świadczące o zbrodniczej działalności Piłsudskiego jak ten wpis do księgi parafialnej ze w dniach bitwy warszawskiej Piłsudski tam chrzcił dziecko lub dokument rezygnacji Piłsudskiego z piastowanego stanowiska naczelnika państwa polskiego złożony na ręce Witosa!!!!


  Ale są dowody świadczące o tym ze Piłsudski był zbrodniarzem najwyższej klasy!!!!

  Te dowody można znaleźć w archiwach wielu państw świata.

  Myślę ze dziecko polskie dzisiaj wie ze Hitler rozpoczynając agresje na Polskę i Polaków podpisał WYROK ZAGLADY wszystkich Polaków!!!!


  Kiedy Piłsudski umarł w 1935 dla Hitlera był to szok i ogłosił załogę w Niemczech sam uczestnicząc we mszy żałobnej!!!

  Kiedy Hitler podbił Polskę i zdobył Krakowa to przy grobie Piłsudskiego wystawił wartę honorową!!!!

  Zachowała się tez masa zdjęć jak dostojnicy kościoła błogosławią armię Hitlera, dodając im otuchy w unicestwianiu Narodu Polskiego (ci żołdacy na swoich pasach mieli wypisane Bóg z nami).


  Trzeba być dobrze skretyniałym Polakiem, aby twierdzić ze Hitler czynił te gesty z czystej miłości do Polaków.


  Trzeba być wielkim zbrodniarzem (najczęściej jest to żydostwo), aby z zimną krwią – mając totalna władzę nad Polakami – ciągle ogłupiać Polaków, że Piłsudski to największy patriota Polaków….

  Zresztą, żydostwo uwielbia robić (uprawiać) różne rzeczy, które czynią z Polaków nieprawdopodobnych idiotów – maja w tym swój cel oraz wielka radość.


  Świadoma cześć Polaków wierzy głęboko, że przyjdzie kres tej bezprecedensowej barbarzyńskiej polityce wobec Polski i Polaków !!! "


  Edward
  2016-07-31 (Niedziela) @ 13:19:02  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY