Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2719 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Żydy chcą zawłaszczyć całe terytorium SŁOWIAN - POLSKĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb mu ucięli". Czy w najbliższym czasie, żydzi doigrają się w końcu i staną się uchodźcami z POLSKI, inaczej zwanej LECHIĄ?

Żydy talmudyczne wszelkiej maści planowały dokonać rozbioru POLSKI, w przebraniu np. za: :

  1. Związek Gmin Wyznaniowych żydowskich (ZGWŻ),
  2. The World Jewish Restitution Organization Światową Organizację ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO),
  3. żydowskie fundacje, od wyłudzania co się da od SŁOWIAN, dzięki żydowskim tzw. "przyjaciołom", czyli żydowskiej administracji okupującej terytorium Polski, 

ale Morawiecki, jako żydowski Premier RP, w okupowanej przez żydów Polsce, wybrany przez żyda Danielsa na premiera (za co Morawiecki zapłacił 1.7 mln $ na rzecz fundacji Danielsa, z pieniędzy Skarbu Państwa Polskiego? <uwaga poniżej>), jest lepszym talmudczykiem, bo chce już dla żydów całą POLSKĄ  ziemię (SŁOWIAŃSKĄ), o czym wyraźnie poinformował w Przysusze z okazji Dnia Sołtysa (pic.2).

Uwaga:

Na Twitterze widziałam twitta z informacją że Morawiecki podpisał na 1.7 mln $ umowe z fundacją Danielsa, a ponadto dowiedziałam się z twitta na TT, że Albert Rychard @Albert301271 , skierował zapytanie do Morawieckiego:

  • czy prawdą jest że Morawiecki, jako premier RP podpisał umowę z fundacją żydka Danielsa, na kwotę 1,7 mln $, płatną ze Skarbu Państwa Polskiego? Na co rzekomo @Albert301271 w trybie natychmiastowym nie otrzymał odpowiedzi i do nadal brak jest na TT dementi tej informacji. Jaka jest prawda?

 

Talmudyczne żydy sobie wymyślili że:

"W judaizmie żydowski bóg jest bogiem tylko dla żydów (czego nie neguję, gdyż np. SŁOWIANIE mają inne korzenie niż żydzi, a tym samym i mamy swojego boga, czyli nieśmiertelnego protoplastę rodu SŁOWIAN - Samon'a, w Egipcie zwanego Thot'em a w Lechii (Polsce), zwanego ŚWIATOWIDA'em), a przed podjęciem decyzji zasięga rady rabinów (sic!)

Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do Żydów, a w rękach gojów jest tylko przejściowo.

Obowiązkiem Żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, włącznie z zabójstwem.

Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzką twarzą".

pic. 1

pic.2.

pic. 3.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY