Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2705 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Marcin Luter: o żydach i ich kłamstwach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Myśmy żydowinów z Jeruzalem nie sprowadzali. Dotychczas nie wiadomo, co za diabeł ich do nas zagnał .... "

Marcin Luter (niem. Martin Luther, ur. 10 listopada 1483 r. w Eisleben, zm. 18 lutego 1546 r. tamże) – niemiecki reformator religijny, teolog i inicjator reformacji, mnich augustiański, doktor teologii, współtwórca luteranizmu.

Marcin Luter w swoim dziele "o żydach i ich kłamstwach": pisze: 

"Myśmy żydowinów z Jeruzalem nie sprowadzali. Dotychczas nie wiadomo, co za diabeł ich do nas zagnał .... "

Skoro Luter żyjąc w XIV wieku, nie wiedział skąd się żydki na terytorium SŁOWIAN wzięli, to podpowiem, że odpowiedzi na zadane przez Lutra pytanie, udzielił Jan Długosz, która to odpowiedz Długosza, jest zacytowana w linku poniżej:

Jan Długosz: Pomory SŁOWIAN sprowadzone przez żydów
http://trzcinska.neon24.pl/post/141975,jan-dlugosz-pomory-slowian-sprowadzone-przez-zydow

Żydki na terytorium SŁOWIAN, zjawili się wraz z pomorami. Słowianie nie mogli się skutecznie oprzeć napływowi żydków, ponieważ żydzi ich zaskoczyli, sprowadzając na SŁOWIAN pomory z zaskoczenia, rano były już zatrute studnie.

Tak żydki zaskoczyli nie tylko mieszkańców królewskiego miasta Goniądza, ale i mieszkańców innych miast królewskich: Knyszyn, Augustów ....!

Cytuję z pamięci: "Przybyli żydzi i był pomór. Żydzi (30 rodzin) zajęli domostwa pomarłych mieszkańców królewskiego miasta Goniądza. Żydki zamieszkali w słowiańskich domach, nie remontowali domostw, nic nie robili.(..) Po jakimś czasie okazało się że grupka mieszkańców królewskiego miasta Goniądza, przeżyła i skądś się pojawiła, wróciła do swoich domostw, a tam żydki gospodarzą  i był 2 pomór zgotowany przez żydków dla tych Goniądzan, którzy przeżyli pierwszy pomór. Wszystkich tych talmudycznych zbrodni, żydki się dopuszczali na mieszkańcach królewskiego miasta Goniądza, pomimo że w tym czasie tubylczy Goniądzanie  korzystali z przywileju królewskiego: De Non Tolerandis Judaeis (łac. przywilej nieakceptowania Żydów)! Potem jeszcze były 3 ogromne pożogi, też sprowadzone przez żydków. Po wymordowaniu mieszkańców Goniądza, żydki oficjalnie przejęli miasto, rzekomo w uzasadnieniu, istnienia potrzeby zasiedlenia miasta, żeby nie stało puste! Dzisiaj żydki sprowadzają się do Goniądza, w powołaniu się na fakt, że oni, lub ich rodzice mieszkali w Goniądzu"!

Kto upomnii się o mieszkańców, królewskiego miasta Goniądza, korzystających z przywileju: De Non Tolerandis Judaeis (łac. przywilej nieakceptowania Żydów), a zgładzonych przez żydowskich przybłędów?

Kiedy żydki zamierzają zapłacić, za ludobójstwo popelnione na mieszkańcach Goniądza?

Żydki, za zbrodnie ludobójstwa na mieszkańcach królewskiego miasta Goniądza, musicie ponieść konsekwencje!

Przywrócić do życia mieszkańców Goniądza, póki co, się nie da (reinkarnacja)!

Jakby tego było mało, to jeszcze teraz żydowscy zbrodniarze, na mieszkańcach Goniądza i ich pomioty, przyjeżdzają do Goniądza, z pretensjami do nieruchomości.

Ta wzmianka opisana powyżej, to tylko małe preludium, do wielokrotnych zbrodni żydowskich, na mieszkańcach Goniądza, co wymaga jeszcze dokladnego przytoczenia faktów, udokumentowania i opisania.

Nie wstyd wam żydki? 

KOMENTARZE

 • 1000 lat
  Zrzucono chazara na ziemię na 1000 lat.
  Czy termin już mija? Bo wycie chazarów na neonie coraz większe?
 • Rzecz o Justynie Kowalczyk...o służbach specjalnych i ich wynalazkach skierowanych przeciwko ludzkości.
  Bardzo mi przykro, że Rosjanom nie pozwolono wystartować w Pjongczangu. To niesprawiedliwe. Wierzyłam, że będą mogli tutaj wystąpić. Większość sportowców wspiera waszych zawodników. Niestety, tam, gdzie są duże pieniądze, zawsze jest polityka – stwierdziła Justyna Kowalczyk.

  Mówiąc to….Justyna jest wielka …oni wiedząc o jej rosyjskich sympatiach …doprowadzili do tego , by przed wyjazdem na igrzyska popadła w depresję …/vide : choroby psychosomatyczne-to jest takie , które wywołuje czynnik psychiczny np. trauma , stress itd. /…. Rzecz w tym ,że znając ogólne ramy pewnych chorób somatycznych , można je indukować , poprzez sztuczne zorganizowanie czynnika psychicznego. Skąd o tym wiem ? ..otóż stąd , iż mój oprawca, skorumpowany przez władzę Naczelny Psychiatra LWP płk.prof Zdzisław Rydzyński -agent Szefa WSW w Łodzi płk.Jerzego Wilusia , nie bez kozery zajmował się tymi zagadnieniami , a nawet na ten temat napisał rozdział 10 pt. „Zaburzenia Choroby psychosomatyczne” w książce pt. Psychiatria , str, 249 , wyd. PZWL , Warszawa 1987 r,

  Przypomnę też , iż syn mojego oprawcy Konrad Rydzyński -dyrektor Instytutu Medycyn Pracy w Łodzi /niedaleko pada jabłko od jabłoni/ służąc tej samej formacji tj. służbom specjalnym , aczkolwiek w nowej aktualnej konfiguracji , by mnie spostponować wytoczył mi w 2016 r. przed Sądem Okręgowym w Łodzi proces o zniesławienie przeze mnie jego ojca poprzez napisanie o nim internetowego artykułu pt. „Psychiatria Wojskowa”, który suma summarum „niezawisły” sąd kazał mi w wyroku min. usunąć z internetu , lecz nie przewidział tego ,że ten artykuł raz puszczony w sieć , w tej sieci pozostanie na zawsze, zwłaszcza po takiej sadowej dla niego reklamie.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/14/kapitan-kontrwywiadu-wojskowego-lwp-moj-przyjaciel-michal-jarzynski-a-wolnosc-slowa-w-zgnojonej-i-zniewolonej-iii-rzydopospolitej/
  http://drhumor.blog.onet.pl/2010/02/18/wtedy-rzadzil-lwp-gen-w-jaruzelski/

  Obecnie w służbach służą debile, którzy na niczym się nie znają, blednie mniemając , że współczesna technika i technologie szpiegowskie wyręczą ich od umiejętności /sztuki operacyjnego myślenia. Życie pokazuje , że są w błędzie, lecz to do nich jakoś też nie dociera, bo mają kłopoty kognitywne.

  Justynie Kowalczyk za jej cywilną odwagę należy się ogólnonarodowy szacunek. Należy również jej pomóc , by bandyci od manipulacji psychiatrycznej /niektórzy psychiatrzy i psycholodzy związani ze służbami i im , a nie zdrowiu i prawdzie służący/ , nie wzięli jej w swoje brudne łapska , by ją „leczyć” na depresję wcześniej jej przez nich za indukowaną.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY