Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2705 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Żydowskie obozy śmierci w granicach tzw. Wielkich Niemiec

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Lepiej znać prawdę niż łudzić się pięknymi kłamstwami".

Na okoliczność zaatakowania POLSKI przez żyda/masona Hitlera, czyli wybuchu II Wojny Światowej, nikt oficjalnie nie podaje prawdziwych powodów, a i Hitler prawdziwych powodów nie podał.

Znając fakty, należało by się zastanowić, dlaczego Hitler zaatakował terytoria odwieczne Rasy Białej - Słowian? 

Odpowiedź jest nieskomplikowana. Hitler, jako żyd/mason, zgodnie z nakazami/zakazami talmudu chciał ukraść, przejąć, zawłaszczyć, nasze odwieczne słowiańskie terytoria. Ta żydowska wesoła trupa, do nadal nie została ukarana! Co znaczy, że II Wojna Światowa trwa nadal!

Ale powstaje pytanie: jak udało się żydowi/masonowi Hitlerowi wciągnaąć Niemców, w swoje żydowskie, talmudyczne manipulacje, czyli uzyskać zgodę Narodu Niemiec na czynną napaść na ziemię SŁOWIAN, pod przywództwem żyda Hitlera i żydowskich generałów? Ano źida ci jak zwykle się się poprzebierali za rdzennych Niemców. Żydzi winni II WŚ dokonywali swoich zbrodni ludobójstwa SŁOWIAN w przebraniu za Niemców, który to naród zwiedli dodatkowo właśnie żydzi przebierańcy, obietnicami wypędzenia żydów ze słowiańskiego terytorium przejętego przez Niemcy!

Według mnie, naród niemiecki został zmanipulowany przez masonów/żydów i Vatykan. Niemcy myśleli że Hitler wypędzi żydów z terytorium SŁOWIAN, które aktualnie zajmowali. Nie jest dziwne, że Niemcy chcieli wypędzenia żydów z terytorium SŁOWIAN, które zawłaszczyli, ponieważ żaden kraj nie chce żydów mieć u siebie. Żydzi są przekleństwem narodów i to jest zawsze pewne i prawdziwe, jako dowód żydzi byli, są i będą  zawsze wypędzani ze wszystkich  krajów świata ! To pewne!

Ale dotychczas nie rozumiałam, dlaczego nie tylko SŁOWIANIE trafiali do żydowskich obozów śmierci? Dlaczego tam trafiali również międzi innymi i żydzi? Powód dla którego żyd Hitler i jego żydowskie komando likwidowało również żydów, zrozumiałam niedawno, czytając materiały znajdujące się w internecie, na temat pomorów i pożóg. Jednym z powodów wyłapywania żydów przez komando żydowskie była potrzeba wywiezienia żydów do Palestyny, aby na ukradzionym terytorium Palestyńczyków, stworzyć żydowski kraj. Ale to nie wyjaśnia przypadków, kiedy żydzi byli mordowani przez żydów w obozach koncentracyjnych i obozach śmierci, wybudowanych, w celu zagłady wszystkich SŁOWIAN. Hitler w II WŚ planował zgładzić 100 mln SŁOWIAN. 

Wyjaśnienie zdaje się być bardzo proste! W historii, Polacy byli ciągle okradani przez żydów, a to znaczy że POLACY nie posiadali złota, drogich kamieni szkachetnych. Złoto i inne bogactwa materialne trwałe, posiadali żydzi. Skąd żydzi mogli posiadać złoto i drogie kamienie szlachetne? Gdyby chwilowo przyjąć, a ja w to wierzę, jestem pewna, że to żydzi sprowadzali pomory na Europę, które to pomory, pożogi sprowadzone na SŁOWIAN przez żydów, pochłonęły min. ok 60% populacji Europy, i to tylko w XIV wieku. To by znaczyło, że żydzi sprowadzający pomory na Europę, przejęli majątki min. 60% populacji Europy! Jeśli żydzi zamieszkali w Europie, przejęli majątki zlikwidowanych SŁOWIAN w pomorach i pożogach, to oczywiste jest że talmudyczni żydzi/masoni/Vatycan, nie odpuściliby sobie (żydowska zachłanność na dobra materialne) aby przejąć ten majątek Europy, od tzw. przez nich "motłochu żydowskiego". Obecnie żydzi: masoni, Watykan, jezuici, bardzo się starają zwieść narody świata i w sposób najbardziej perfidny, odpowiedzialność za II WŚ przenieść na ofiary żydowskich zwyrodnialców, czyli na SŁOWIAN!

 

 

 

 

Żydowsko/masońsko/Watykańska II Wojna Światowa trwa do nadal, o czym świadczy chociażby fakt wykonywania żydowskich wytycznych, przedstawionych w poniższej grafice.

Żydowscy oprawcy SŁOWIAN, do nadal nie zostali ukarani i nie ponieśli finansowych skutków napaści i usiłowania likwidacji najdoskonalszej rasy ludzkiej na Ziemi - Rasy Białej, której protoplastami są braci: SAMON (znany pod róznymi nazwami np. Thot) i LHASE (imię nie zmieniane).

KOMENTARZE

 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=Olj8bNDjKi8

  Produkcja żydowska

  PS Swoją drogą świetnie się uzupełniasz z Husky.
 • @Arjanek 08:14:46
  Może "w tym szaleństwie jest metoda",
  jeśli "licencjonowany żyd Urban" twierdzi, że obozy były "żydowskie",
  to aj-waj, nie można mu zaprzeczyć, bo to antysemityzm.
  Trzeba PROPAGOWAĆ punkt widzenia "bogatego żydka"... ;p

  Swoją drogą propozycja zaorania terenów obozów jest ciekawa, nie mieli by DOKĄD "pielgrzymować", i po krótkim ostrym skowycie może za parę lat byłby spokój?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY