Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Słowianie chcą swojego słowiańskiego boga!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Kto zaś odmówi posiadania Mądrości Starożytnej ten niech o niczym innym nie myśli, jakby wypędziwszy z siebie Siłę Życia!" Wedy Słowiańsko-Aryjskie Santia I .

To z winy Watykanu i żydów, POLACY nie znają swojego BOGA, protoplasty SŁOWIAŃSKIEGO rodu!

Czy żydom: Watykanowi, masonom, iluminatom, udało się skutecznie pozbawić Mądrości Starożytnej rodu Słowian?

Już wiadomo że zakłamanie wiedzy o słowiańskich bogach, żydkom się nie udało!

POLACY (genetyczni SŁOWIANIE) już wiedzą, że protoplastami ogólnie mówiąc rodu SŁOWIAN są dwaj bracia: SAMON (znany w Egipcie jako Thot) i Lhasa, który ma swój ród (DNA Słowian) w Ameryce Południowej i w Azji, gdzie na Jego cześć nazwano w Tybecie miasto - Lhasa - stolica i największe miasto chińskiego Tybetańskiego Regionu).

POLACY pochodzą od (egipskiego) Boga Thota, którego syn Horus, zjednoczył Górny i Dolny Egipt.

Dlaczego POLSKA flaga biało-czerwona, to odcień czerwieni - amaRAntowy?

Tutaj nie chodzi o samą barwę, ale o "nazwę" czerwieni.

W nazwie czerwieni "amaRAnt" wskazana jest nazwa pierwszego twórcy rodu człowieczego Boga "RA", który budował swoją cywilizację w Egipcie, skąd wywodzi się POLSKI (SŁOWIAŃSKI ród)

https://twitter.com/KTrzcinska/status/934965015098077185

jest rodowym kolorem genetycznych SŁOWIAN,który musi być uwzględniony na POLSKIEJ fladze,, świadczy o utracie niepodległości przez POLSKĘ (genetycznych SŁOWIAN) i przejęciu ziem rodowych SŁOWIAN przez żydków!Przerwanie żydowskiej okupacji, to zmiana barwy flagi!

Godłem POLSKI jest IBIS, czyli godło POLSKI wskazuje protoplastę rodu - Thot'a, przedstawianego w hieroglifach jako IBIS.

Watykańczycy zawsze usiłowali ukryć przed POLAKAMI (genetycznymi SŁOWIANAMI), że Nasz ród wywodzi się z Egiptu, że godło POLSKI wskazuje protoplastę rodu SŁOWIAN - Thot'a, flaga POLSKI (biało-amarantowa), to barwy zjednoczonego Egiptu, które to barwy (zjednoczenie Egiptu Górnego i Dolnego) wskazują moment od kiedy zaczął istnieć słowiański ród. Górny i Dolny Egipt zjednoczył Horus, wnuk Thot'a. To z lini Horus'a wywodza sie POLACY (genetyczni SŁOWIANIE)!

Poniżej przykłady, jak żydki przed POLAKAMI usiłowali ukryć protoplastę rodu Słowian - boga Thota (ŚWIATOWIDA). 

My Słowianie z pod biało-amarantowej flagi, protoplastę naszego rodu Thot'a, nazywamy Bogiem ŚWIATOWIDEM (świat widział).

Kronika Akakor, cz. 1: Księga Jaguara 

Kronika Akakor, cz. 2: Księga Orła

SAMON zwany w Egipcie bogiem Thot'em, został wybrany przez ludność galaktyki Schwerta, jako godny zaludnienia ZIEMI swoim potomstwem. Otrzymał pojazd kosmiczny w tym celu i przyleciał na Ziemię. Czytaj tutaj i tutaj

Izyda jest córka Thot'a, jest SŁOWIANKĄ, ma niebieskie oczy.

Bóg (nieśmiertelny) Thot, był również ojcem greckiej Atheny. 

Athena jest córką Thot'a, jest SŁOWIANKĄ (niebieskie oczy).

Poniżej przedstawiam przykazania Peruna Gromowładnego, syna Swaroga.

Moim zdaniem, Perun Gromowładny był potomkiem Thot'a z lini greckiej. Słowianie z linii greckiej, Boga nieśmiertelnego Thota, nazywali SWARÓG.

  

KOMENTARZE

 • Szanowna Pani Krystyno, pisze Pani, że jest Pani projektantem/programistą komputerów, czyli...
  wydawałoby się, że ma Pani otwarty umysł a nie dopuszcza Pani pewnych faktów, które są i nie da się ich zamieść pod dywan. Tymi faktami są przypadki manifestowania się świata duchowego. Wiemy z obcowania z tymi przypadkami, że są to Dobra i zła.
  Siły zła atakują nas, ze skutkami dramatycznymi, nieraz tragicznymi i z doświadczenia wiemy, że skutecznie walczą z tymi siłami księża Kościoła katolickiego, Chrystusowego.
  Nawet psychiatrzy rozkładają ręce nad niektórymi przypadakami "chorobowymi" i odsyłają "pacjentów" do katolickiego księdza egzorcysty a nie do szefa jakiegoś zboru słowiańskiego, których przecież sporo w ostatnich czasach.
  Czy widziała Pani, by jakiś słowiański guru uwolnił człowieka z opętania przez siły zła? zna Pani taki przypadek? bo ja nie znam.
  A myślę, że ta PRAKTYKA a nie jakaś tam teoria, jest wykładnikiem PRAWDY.
  Zachęcam do obejrzenia bardzo ciekawego filmu na ten temat:
  https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU&t=337s
 • @Jan Paweł 09:31:34
  Nie ulega wątpliwości, że ta cała ostatnia "moda" na tą całą słowiańszczyznę, wpisuje się w ta odwieczną walkę z Panem Jezusem i Jego Kościołem i stoi w jednym szeregu z innymi formami tej walki jak np rewolucjami i Reformacją
 • @Jan Paweł 12:45:58
  co za bzdurna wypowiedź. Tak może się wypowiadać tylko "urzędnik pana Boga".

  Ten urzędnik gardzi kulturą narodów o ile nie jest to narzucona narodom kultura żydowska poprzez narzucenie wiary wymyślonej przez żydów.
  Ileż w tym pogardy dla narodów świata.

  Każdy naród w prehistorii miał swoją wiarę tak jak mieli ją np Indianie południowej Ameryki i tak jak mieli swoją wiarę Słowianie.
  Oba te wielkie grupy narodów podzieliły podobny los .. zostały na nich wymuszone przy pomocy miecza i zbrodni na wielką skalę podporządkowanie się żydowskim wierzeniom.
  Kultura Słowian została zniszczona przez żydowskie ideologie ok 1000 lat temu a kultura Indian 1500 lat później.

  My Słowianie nie atakujemy ideologii żydowskiej , niech sobie żydzi w swoje bajki wierzą... my chcemy się wyzwolić z jarzma żydowskiej opresji religijnej.
  Słowianie się bronią przed wynaradawianiem...nawet po 1000 lat niewoli.
  Kultura słowiańska to kultura starożytnej Grecji, Krety, Iranu
  wszędzie tam na artefaktach można znaleźć mnóstwo napisów w języku słowiańskim. Te kultury przed chrześcijańskie przed Judejskie to kultury Słowiańskie.
  My Słowianie mamy prawo do własnej kultury.
  Kulturę żydowską nie sobie uprawiają żydzi między sobą.
 • @Oscar 13:31:48
  miało być "500 lat później" a nie 1500 ... pomyłka.
 • @Oscar 13:31:48
  Polski ksiądz kupił sobie Porsche - parafianie oburzeni (foto)

  Polski duchowny rozgniewał wiernych swojej parafii tym, że kupił sobie samochód marki Porsche za 110 tys. dolarów - przekazuje agencja prasowa Associated Press.
  Fakt kupna bardzo drogiego auta podzielił parafian: jedni próbowali bronić księdza, inni żądali, by został on wydalony z parafii. W rezultacie proboszcz wsi Kasina Wielka na południu Polski, publicznie, również w czasie mszy, przeprosił za swoje zachowanie.
  Zarzuty pod adresem kapłana, m.in. kupno luksusowego samochodu, przedstawiono na stronie internetowej parafii. Jak wyjaśnili administratorzy portalu wierni zareagowali w ten sposób na postawione przez proboszcza pytanie, dlaczego w kościele na niedzielnej mszy świętej jest coraz mniej osób.
  „Duchowny katolicki powinien dbać o dobre imię kościoła i dobrę imię księży" — cytuje administratora parafialnej strony internetowej Tomasza Nowaka jedna z polskich stacji telewizyjnych.
  W związku ze skandalem Maciaszek opublikował pisemne oświadczenie, w którym poinformował, że sprzeda swój samochód. „Jeśli ktoś poczuł się zgorszony, bardzo przepraszam" — oświadczył ksiądz. Oświadczenie z przeprosinami zostało także odczytane w czasie mszy.

  Pieniądze ze sprzedaży samochodu duchowny obiecał przekazać na pomoc ubogim.

  słyszeliście, obiecał czyli,Tere fere kuku strzela baba z łuku
 • @Oscar 13:34:37
  Piotr Grzelik
  Niech ciemnota więcej daje na tacę...
  A swoją droga zamiast przepraszac powinien ich spławic tak jak kiedyś tatko Rydzyk na antenie Radia Maryja, jak były jakies tam medialne ataki o jakiegoś Mercedesa czy innego Maybacha...
  "A co? Na krowie mam jeździc?"

  https://pl.sputniknews.com/polska/201711136696776-sputnik-polski-ksiadz-kupil-porsche-parafianie-oburzeni/
 • @Oscar 13:31:48
  Po pierwsze Pan Jezus i Matka Boska nie byli Żydami ani żydami.
  Tutaj można o tym posłuchać:
  https://www.youtube.com/watch?v=H5xCP2YidRQ
  Po drugie nikt nie gardzi kulturą narodów.
  Po trzecie Chrześcijaństwo nie jest religią żydowską, bo żydzi nie uznają Pana Jezusa. Więc...
  Nie świruj...
 • Bardzo ładnie, ale
  Niekoniecznie trzeba czcić słowiańskich Bogów, aby być Słowianinem, tak samo jak niekoniecznie trzeba czcić Jahwe, aby być Polakiem czy polskim patriotą. Umówmy się, ta zasada działa w obie strony. Religia to zawsze indoktrynacja, albo jak kto woli system odpowiadający na kluczowe pytania, ale to także wspólnota "myślących podobnie" o dogmatach, co zazwyczaj łączy się z nieuczciwością intelektualną, w mniejszym lub większym stopniu. Nie wszyscy odczuwają takie potrzeby, obojętnie, czy będzie to pielgrzymka na Jasną Górę, czy wspólne modły w Świętym Gaju.
  Religia a wiara w Boga to są, a przynajmniej mogą być, zupełnie inne kwestie.

  Ibis godłem Polski, no nie wiem, pierwsze słyszę. Flaga, gwoli ścisłości, powinna być szkarłatna, a nie amarantowa.

  Pozdrawiam,
 • @Oświat 14:12:59
  Dobry cytat:

  "Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą. (Łk 12, 48)"

  Wziął przykład z Watykanu i poczuł się ubogim księżulkiem? Czy może chciał zaimponować kochance?
 • @Jan Paweł 12:45:58
  "Nie ulega wątpliwości, że ta cała ostatnia "moda" na tą całą słowiańszczyznę, wpisuje się w ta odwieczną walkę z Panem Jezusem i Jego Kościołem i stoi w jednym szeregu z innymi formami tej walki jak np rewolucjami i Reformacją"

  Mylisz się. Kościół/Watykan nakarmił nas wieloma kłamstwami przez wieki, przyczynił się do zniewolenia wielu narodów, tym samym sprzeciwiając się naukom Chrystusa. Dziś Watykan jest przeżarty złem, ideologią rewolucji i reformacji, a Ty jak zwykle tego nie widzisz i dalej utożsamiasz Watykan i Kościół z Jezusem ( który ponoć został ukrzyżowany w Turcji i z Palestyną i żydami nie miał nic wspólnego). Jak to nazywasz, "moda na słowiańszczyznę" jest najzwyklejszym poszukiwaniem prawdy i alternatywy do tego, co oferują wysłannicy Watykanu, którzy mają z Chrystusem mniej wspólnego niż "słowiańszczyzna", którą potępiasz.
 • Perun nie istnieje
  Nie istnieje Perun,Światowit, Trygław i im podobni. Ludy, które nie zostały ochrzczone, zniknęły z powierzchni Ziemi. Nie ma Jaćwingów, Wizygotów, Połabian, Pomorzan i wielu innych.

  Gdyby Mieszko I nie przyjął chrztu, to nie byłoby dzisiaj Polski. Dlatego te wszystkie wasze dyrdymały o pogańskich bożkach, możecie wrzucić do kosza.
 • @jazmig 20:53:22
  Gdyby, gdyby. Gdyby Mieszko nie zdradzil Slowian /Wieletöw/, nie wiadomo tez, jak dzis wygladalaby Europa.
 • Flaga Polski
  Flaga Polski powinna być biało - karmazynowa. To jak srebrna barwa orła głodowego i karmazynowa barwa tarczy herbowej. Karmazyn dla naszych przodków oznaczał pochodzenie z szlachetnego rodu i gotowości do walki.
 • @morgan 12:18:03 Mieszko nikogo nie zdradził
  On uratował swoje księstwo przed jego likwidacją. Ze wschodu, południa i zachodu miał chrześcijan i było tylko kwestią czasu, kiedy nastąpi podbój księstwa i ochrzczenie ludności, tyle tylko, że przez innego władcę.

  Perun jakoś nie uratował ani Wieletów, ani inne ludy tego regionu. Nie ma po nich ani śladu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY