Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

To Watykan zgotował holokaust Palestyńczykom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowo holokaust znaczy tyle samo co słowo "Zagłada". Najczęściej "Zagłada w Płomieniach". Są różne formy holokaustu. Np. Holokaust nuklearny, holokaust Chrześcijan, holokaust mas ludzkich w Europie (np. Katyń). Komentarz http://sjp.pl/holokaust

Watykan, jest bezwzględnie winny mordów rytualnych (holokaustu), dokonanego w II WŚ na SŁOWIANACH, w tym i na SŁOWIAŃSKICH dzieciach.

Niepodważalnym faktem jest, że doradcami żydka Hitlera byli jezuici, czyli zbrojne ramię Watykanu!

Powstaje pytanie: kiedy Watykan wypłaci POLAKOM rdzennym odszkodowanie za II WŚ, czyli za holokaust przeprowadzony na SŁOWIANACH we współsprawstwie z żydami/masonami, okradzenie przez żydów POLSKI i POLAKÓW, zgruzowanie terytorium POLSKI, bezprawne/bezskuteczne ukradzenie przy pomocy Watykanu (żydów/masonów) - części terytorium POLSKI?

Czy Watykan i jego zbrojne ramię żydzi/jezuici, winni są dokonania mordów rytualnych w II WŚ (holokaustu) tylko na Słowianach ? 

Holokaust Słowian https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/17/holokaust-slowian/

 

 

Mord rytualny (holokaust) Słowian przeprowadzony przez Watykan we współsprawstwie z żydami w okresie II WŚ, trwa do nadal, ma służyć eksterminacji Słowian w całości, w celu zawłaszczenia terytorium POLSKI.

Ale Watykan jest winny nie tylko holokaustu na Słowianach, jest winny mordów rytualnych (holokaustu), przeprowadzonego również, między innymi na Palestyńczykach!

Czy to możliwe, żeby ogólnie mówiąć "Watykan", zajmował się polityką i był winny ludobójstwa wykonywanego na mieszkańcach Ziemi - przez żydów - alemańczyków ("krzyżowców"), jezuitów ... ?

Powstaje pytanie: dlaczego Izrael, tak bezkarnie zagrabiał terytorium Palestyny od 1947 r, z czyjej inspiracji i za czyim przyzwoleniem? 

Na powyższe pytanie znajdziemy odpowiedź  w treści notatki duchownej agentury z dnia 11.09.1987 r, który to dokument pobrałam z ponizszego artykułu:

JAN PAWEŁ II W PRL-owskich DONOSACH SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA
http://lustracja.net/index.php/duchowna-agentura/151-jan-pawel-ii-w-prl-owskich-donosach-sluzby-bezpieczenstwa

 

Poniżej zacytowałam treść tej notatki duchownej agentury z dnia 11.09.1987 r:

„Dla Watykanu sprawa uznania Izraela ma wyłącznie wymiar polityczny. Sprawę będą rozważali, ale obecnie pełne nawiązanie stosunków dyplomatyczbnych nie wchodzi w rachubę. Zasadniczymi przeszkodami są: nie rozwiązany problem palestyński, status Jerozolimy, oraz obawy o ewentualne represje wobec chrześcijan w krajach arabskich. Kluczem do nawiązania stosunków, jest zawarcie przez Izrael, pokoju z Jordanią, który rozwiązałby sprawę statusu Jerozolimy i ew. problem palestyński.
(..) KI” wyniósł z rozmowy przekonanie, że Watykan nie jest zainteresowany powstaniem państwa palestyńskiego, które umocniłoby pozycję islamu na BW, komplikowałoby sprawę Jerozolimy i sterowało zagrożenie rozszerzenia się fundmentalizmu muzułmańskiego. Chętniej widzieliby Palestyńczyków w ramach Jordanii lub jako pełnoprawnych obywateli państwa Izrael.

Źródło tkwi w obiekcie, informacja wiarygodna”.

Powyższa grafika obrazuje, ile jak dotychczas terytorium  bezkarnie ukradli żydki - PALESTYŃCZYKOM, z inspiracji, przyzwolenia Watykanu, na rzecz źida Izraela.

KOMENTARZE

 • Za powyzsze mozna by doktorat nadac ale niestety analiza nie pelna:
  Nie wspomniano o Maybachu ojca Rydzyka i cegielkach na stocznie.
 • Portal straci wszelką wiarygodność.
  Nie rozumiem, jak można puszczać w przestrzeń świadomości ludzkiej te bzdury:

  " kiedy Watykan wypłaci POLAKOM rdzennym odszkodowanie za II WŚ"

  Nie Niemcy, nie Rosja, czy nawet Austria i Słowacja, że o zdrajcach sojusznikach Francji i Wielkiej Brytanii wspomnę, tylko WATYKAN.
  Czytaj Kościół Katolicki, który właśnie w tej wojnie był niszczony.
  Czyż nie przypomina to żądań wypłaty urojonych odszkodowań od Polski?

  Ale mniejsza o.

  Trzeba też wspomnieć o żydowaniu (®ja), które jest jedną z broni głównych przeciw Polsce i Polakom, a ma na celu ośmieszenie i zniechęcenie do jakiegokolwiek racjonalnego rozważania i działania w sprawie.

  To tak, jak z tymi przypadkami Żydów, którzy malowali jakieś znaki "antysemickie" i hasła, żeby zwrócić na siebie uwagę i dać sobie przywileje.
  Przy czym robili to tak nieudolnie, że zostali złapani.

  Z poprzedniego i obecnego artykułu wnioskuję, że pochodzenie autora może być podobne, tym bardziej, że wśród bredni (patrz np. "kanały krwi") podaje także fakty znane nielicznym zainteresowanym lub zorientowanym.
  Znanym faktem jest, że Chazarzy słyną z zoologicznej nienawiści do Kościoła Katolickiego próbując zniszczyć go na tysiące sposobów, jak również, że cenią sobie działanie na zasobach kapitałowych (całkiem rozsądnie zresztą), np. żądaniach i roszczeniach co do prawdziwych i urojonych odszkodowań.
 • Holocaust Palestyńczykom zgotował Stalin i Beria organizując alije między inn andersowską i bermanowską
  Watykasn nie reagował gdy gen Anders uzasadniał "religią żydowską" i chrześcijańską ochronę dezercji przeszkolonych i uzbrojonych żołnierzy swego Korpusu do walki początkowo z kolonistami angielskimi w Palestynie.
  Przygotowanie holokaustu Palestyńczyków nie udało się Hitlerowi gdyż gen Rommel przegrał blitzkrieg o Egipt, Palestynę i Babilon co wykluczało braterstwo broni z terrorystami żydowskimi i przerwanie holocaustu ludności zydowskiej , który miał na celu wyselekcjonowanie "zdolnych do odnowy żytdoswstwa" i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt". Holocaust hitlerowski przebiegał zbyt szybko między inn skutkiem korumpowania SSmanów kosztownościami po zagazowanych i dał w efekcie zonderkomanda, judenraty i funkcyjnych o nisko ocenianej zdolności do odnowy żydowstwa.
 • @AlexSailor 10:47:06Chazarzy (Karaimowie) nie byli talmudystami i rabinistami ani syjonistami
  Szmul Sand napisał książkę o chazarskim pochodzeniu kolonizatorów syjonistycznych a "żydowskim" pochodzeniu Palestyńczyków skutkiem braku dowodów naukowych na jakiekolwiek wydarzenie opisane a Starym Testamencie. Znaczy to, ze Stary Testament jest mitologią w postaci poprawnej historycznej hagady i ma wartość jedynie jako źródło ewangelicznych przypowieści z czym sjoniści nie mogą się pogodzić jako groźbą utraty wiary poluterańskich jevischamerykanów z może nawet córki Trampa.
 • @AlexSailor 10:47:06
  Stalin uczęszczał do seminarium jezuickiego. (nie wiem czy ukończył?)
  Hitler otaczał się Jezuitami i był nimi zafascynowany (ponoć Mein Kampf to nie jest jego dzieło, a SS wzorowano na zakonie).

  W obu przypadkach na dwóch zbrodniarzy miał wpływ najsilniejszy zakon, który sprawuje faktyczną władzę w Watykanie/Kościele.

  Kościół katolicki nie był niszczony, stał za Hitlerem i Mussolinim murem.. niszczeni byli polscy księża patrioci, bo czynili jak im serce i sumienie polskie kazało, a nie jak wielka polityka Watykanu..

  Watykan ze swą religią jest ostrzem tego samego miecza, co lichwa żydowska, wymierzonym w goim. Finansami Banco Vaticano zarządza pośrednio Rotschild - symptomatyczne.. potwierdzające powyższe.

  Najważniejsze w tekście Pani Trzcińskiej jest jednak pokazanie, że ten cały Holokaust jak i IIWŚ była wymierzona w Słowian, których tak naprawdę najwięcej zginęło. Oczyszczenie narodu przebranego, stworzenie Izraela, wzmocnienie USA kosztem Europy itd.. na ogniu wojennym wiele "pieczeni" na raz upichcono.
 • @AlexSailor 10:47:06
  Ta Pani jest chora.Szkoda słów i czasu na komentowanie tych bzdur.
 • @ AlexSailor, Cheval Noir
  Po fotomontażach i tekstach nie trudno zauważyc, że mentalnie upośledzona Krystyna Trzcińska prezentowała się uprzednio i była wielokrotnie usuwana z NEonu jako: DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco.
 • @Krystyna Trzcińska 21:17:25
  Swoim komentarzem udowodniłaś tylko, że jesteś DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco.
  Tylko „projektant/programista komputerów” potrafi wskakiwać tutaj z różnych IP, i tylko Krystyna Trzcińska vel DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco potrafi pisać głupoty w tym samym stylu tymi samymi zdaniami.
  Koniec zabawy. Na wariatów nie tracę czasu.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 14:41:17
  On na Jezuite zbyt głupi.. obstawiam internetowego zadaniowca OpusDei

  Temat tak ważny, a nawet mój komentarz zaszczekaly pieski Watykanu :(

  Pani tego bloga musi popracować nad PR.. ale z drugiej strony próbuje mówić do slepych o kolorach :((( zdecydowanie zmienionym formę.. skrocil .. jest tu dawny bloger Braterstwo.. teraz inaczej.. powinien pomóc.. przekaż jest ważny, ale nie tak podany..
 • Spojrzenie z innego Wymiaru .
  Szanowna Pani Trzcinska , wiedza prezentowana i popularyzowana na lamach NE ,jest jak promien slonecznego swiatla dla cuchnacej plesni .
  Z tego powodu w walce o Ojczyzne i Prawde (Zdzichy i inne osobniki )
  walcza o przetrwanie i musimy ten fakt wkalkulowac w "koszta".
  Dla mnie osobiscie ,zycie i funkcjonowanie w Polsce stalo sie nie do zaakceptowania od ponad 17 lat ,kiedy zorientowalem sie w jakim kraju zyje. Krotko i zwiezle ujme to tak - z Bestia ,nie kolaboruje w zadnej formie.Zostawilem wszystko co kochalem i postanowilem szukac ratunku w odosobnieniu na emigracji . Wszystkie moje wysilki, od tej decyzji skierowane byly na znalezieniu Klucza do tej naszej smutnej polskiej rzeczywistosci . Tego (drogi) nie da sie opisac w zaden sposob ,no bo jak opowiedziec normalnym ludziom o spotkaniach i przezyciach ,tak mistycznych i nieprawdopodobnych ,ze opisy biblijnych postaci prorokow i natchnionych Duchem Swietym ,bladziutko wypadaja !
  Zdawalem sobie juz wtedy sprawe ,ze WALKA o Ojczyzne ,nie jest rozgrywana na ulicach ,czy w gabinetach decydentow i politykow.
  Rozgrywka w istocie toczy sie w swiecie niewidzialnym golym okiem w Sferach subtelnych i trwa od dawien dawna a efekty tych zmagan ,odbieramy tu i teraz jako tzw.rzeczywistosc. Mam ,ze tak powiem inny wglad w Sprawy swiata i dysponuje duza liczba konkretnych fizycznych dowodow na ten fakt. Ale nie tylko na to ,ze Wiem o pewnych tajemnicach skwapliwie ukrywanych przed ludzmi , bo sama wiedza niczego nie zmienia ! Uczestniczylem w dzialaniach ,ktore ta rzeczywistosc tragiczna ,ulecza ,ze tak sie wyraze.
  Dla mnie ,najlepszym potwierdzeniem, ze jestem na"dobrej drodze "
  t.j. skutecznej ...bylo pojawienie sie Osobiscie Besii Szatana z lukratywna propozycja. Prosze na slowo uwierzyc ,ze znam kilku zacnych ludzi ,lecz watpie , by znalazl by sie Taki ,ktory oferte BESTII odrzuci , nie mowiac juz o ty ,ze na sam widok zawalu by dostali. Smutne ,ale znam bliznich i ludzkie slabosci . Brylowal tu na NE swego czasu oligarcha Gudzowaty ,pewno sobie Pani przypomina postac ? Stawial pomniki w israelu a dla mieszkajacych biedakow pod mostami nawet psiej budy nie ufundowal !
  Zamieszcam link dla ulatwienia i prosze przeczytac spokojnie jego 3 kolejne posty i zdarzenia po sobie nastepujuace ,ktorymi sie z maluczkimi laskawie dzielic raczyl.
  http://gudzowaty.neon24.pl/post/82521,a-mnie-sie-marzy-kurna-chata
  Przyzna Pani ,ze na zdrowa logike ,to wystapil ciekawy ciag zdarzen.
  Innego cwaniaka Kulczyka wykonczyla ,niezdarna pielegniarka nawet nie konowal ,bo jak do zabiegu sie mial zabrac to juz gosciu wewnetrznie krwawil. Zwykly nieszczesliwy przypadek ,ktorych setki sie zdarzaja .Dla sprawiedliwosci Niebios wszyscy sa rowni.
  Podobna sprawa Pani Krystyno ,dotyczyla samego Mozgu ,bestialskiego systemu a konkretnie Krolewskiej Rodziny .
  Pislem po zagazowniu dzieciw Aleppo ,ze zaplaca za ta zbrodnie i zaplacili . Bez gwaltu i przemocy z pomoca Ducha .Dodam ,ze ich potomkowie mieli byc SUPERMONARCHAMI - Wcieleniem Szatana ,stworzonym z trojga Rodzicow .Nie wiem dokladnie czyich genow uzyli ,bodaj Crowleja ,glownego Maga IDEOLOGA , ktorego truchlo noca ze starego cmentarza wygrzebywali. Ich aktualny Glowny Mag spiepszal chylkiem jak niepyszny w tej swojej czarnej pelerynie ze zloconymi symbolami ! Prosze popatrzec na potomka ,jaki do tatusia podobny ? W panicznym pospiechu szukali dzieciaka do podstawienia.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-4-letni-ksiaze-george-pojdzie-od-wrzesnia-do-szkoly,nId,2373602
  Szkoda tylko niewinnej pielegniarki , ktora zyciem przyplacila (wiedze) zakazana.
  Dziwnym trafem na Neonie zniknal moj koment o dzieciach z Aleppo zagazowanych przez angoli ,choc inne pozostawiono .
  Potwierdza to Pani teze o powszechnej penetracji swiata ,w tym Internetu przez angloidow.Chamerykanskie osilki ,to dla Nich mieso armatnie i pacholki od "mokrej roboty".
  Troche inacze ma sie z mojej perspektywy sprawa z pejsiatymy .
  Przy zblizeniu w Astralu bardzo mnie zafascynowali i powiem Pani ,ze sa jakby nie z naszego swiata. Cecha charakterystyczna jest to , ze pod oczami cala powierzchnie tam gdzie u czlowieka normalnego lzy splywaja ,maja pokryta jakby mysia skorka - oni sa w moim odbiorze sztucznie stworzeni ! I podejrzewam ,ze tylko po to by tworzyc zlo i nieszczescia. Domyslam sie ,ze idzie Niebiosom o swoista immunizacje na ten czynnik. Zepsucie jest powszechne i mozna sie spodziewac ,ze nadchodzi "czas zbiorow" z ludzkiego stada. Majowie wiele uwagi poswiecali i krwawe ofiary skladali Skrzydlatemy Wezowi ,ktory z Nieba schodzi regularnie co kilka tys. lat.Wielka szkoda ,ze wsrod naszego Rodu tak wielu uleglo i Dusze lichwie zaprzedali ! Nic sie nie da w tej kwestii zrobic niestety .
  My Lachy ,prosze Pani mamy potencjal od OJCA o ktorym sie zachodnim nacjom nawet nie sni i bedziemy uczyc Dzieci czyste ,korzystac z tej Swietej Mocy ,ale jeszcze nie Czas ,jeszcze troszke trzeba z TYM poczekac .
  Stworzymy na Naszej Ziemi ,Swiete Krolestwo ,dokladnie tak jak Pani pisze ,to tylko kwestaia czasu .
 • @Korneliusz 13:19:47
  Do posluchania https://www.youtube.com/watch?v=6LaHpPYCIoI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY