Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
126 postów 536 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

To Watykan zgotował holokaust Palestyńczykom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowo holokaust znaczy tyle samo co słowo "Zagłada". Najczęściej "Zagłada w Płomieniach". Są różne formy holokaustu. Np. Holokaust nuklearny, holokaust Chrześcijan, holokaust mas ludzkich w Europie (np. Katyń). Komentarz http://sjp.pl/holokaust

Watykan, jest bezwzględnie winny mordów rytualnych (holokaustu), dokonanego w II WŚ na SŁOWIANACH, w tym i na SŁOWIAŃSKICH dzieciach.

Niepodważalnym faktem jest, że doradcami żydka Hitlera byli jezuici, czyli zbrojne ramię Watykanu!

Powstaje pytanie: kiedy Watykan wypłaci POLAKOM rdzennym odszkodowanie za II WŚ, czyli za holokaust przeprowadzony na SŁOWIANACH we współsprawstwie z żydami/masonami, okradzenie przez żydów POLSKI i POLAKÓW, zgruzowanie terytorium POLSKI, bezprawne/bezskuteczne ukradzenie przy pomocy Watykanu (żydów/masonów) - części terytorium POLSKI?

Czy Watykan i jego zbrojne ramię żydzi/jezuici, winni są dokonania mordów rytualnych w II WŚ (holokaustu) tylko na Słowianach ? 

Holokaust Słowian https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/17/holokaust-slowian/

 

 

Mord rytualny (holokaust) Słowian przeprowadzony przez Watykan we współsprawstwie z żydami w okresie II WŚ, trwa do nadal, ma służyć eksterminacji Słowian w całości, w celu zawłaszczenia terytorium POLSKI.

Ale Watykan jest winny nie tylko holokaustu na Słowianach, jest winny mordów rytualnych (holokaustu), przeprowadzonego również, między innymi na Palestyńczykach!

Czy to możliwe, żeby ogólnie mówiąć "Watykan", zajmował się polityką i był winny ludobójstwa wykonywanego na mieszkańcach Ziemi - przez żydów - alemańczyków ("krzyżowców"), jezuitów ... ?

Powstaje pytanie: dlaczego Izrael, tak bezkarnie zagrabiał terytorium Palestyny od 1947 r, z czyjej inspiracji i za czyim przyzwoleniem? 

Na powyższe pytanie znajdziemy odpowiedź  w treści notatki duchownej agentury z dnia 11.09.1987 r, który to dokument pobrałam z ponizszego artykułu:

JAN PAWEŁ II W PRL-owskich DONOSACH SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA
http://lustracja.net/index.php/duchowna-agentura/151-jan-pawel-ii-w-prl-owskich-donosach-sluzby-bezpieczenstwa

 

Poniżej zacytowałam treść tej notatki duchownej agentury z dnia 11.09.1987 r:

„Dla Watykanu sprawa uznania Izraela ma wyłącznie wymiar polityczny. Sprawę będą rozważali, ale obecnie pełne nawiązanie stosunków dyplomatyczbnych nie wchodzi w rachubę. Zasadniczymi przeszkodami są: nie rozwiązany problem palestyński, status Jerozolimy, oraz obawy o ewentualne represje wobec chrześcijan w krajach arabskich. Kluczem do nawiązania stosunków, jest zawarcie przez Izrael, pokoju z Jordanią, który rozwiązałby sprawę statusu Jerozolimy i ew. problem palestyński.
(..) KI” wyniósł z rozmowy przekonanie, że Watykan nie jest zainteresowany powstaniem państwa palestyńskiego, które umocniłoby pozycję islamu na BW, komplikowałoby sprawę Jerozolimy i sterowało zagrożenie rozszerzenia się fundmentalizmu muzułmańskiego. Chętniej widzieliby Palestyńczyków w ramach Jordanii lub jako pełnoprawnych obywateli państwa Izrael.

Źródło tkwi w obiekcie, informacja wiarygodna”.

Powyższa grafika obrazuje, ile jak dotychczas terytorium  bezkarnie ukradli żydki - PALESTYŃCZYKOM, z inspiracji, przyzwolenia Watykanu, na rzecz źida Izraela.

KOMENTARZE

 • Za powyzsze mozna by doktorat nadac ale niestety analiza nie pelna:
  Nie wspomniano o Maybachu ojca Rydzyka i cegielkach na stocznie.
 • Portal straci wszelką wiarygodność.
  Nie rozumiem, jak można puszczać w przestrzeń świadomości ludzkiej te bzdury:

  " kiedy Watykan wypłaci POLAKOM rdzennym odszkodowanie za II WŚ"

  Nie Niemcy, nie Rosja, czy nawet Austria i Słowacja, że o zdrajcach sojusznikach Francji i Wielkiej Brytanii wspomnę, tylko WATYKAN.
  Czytaj Kościół Katolicki, który właśnie w tej wojnie był niszczony.
  Czyż nie przypomina to żądań wypłaty urojonych odszkodowań od Polski?

  Ale mniejsza o.

  Trzeba też wspomnieć o żydowaniu (®ja), które jest jedną z broni głównych przeciw Polsce i Polakom, a ma na celu ośmieszenie i zniechęcenie do jakiegokolwiek racjonalnego rozważania i działania w sprawie.

  To tak, jak z tymi przypadkami Żydów, którzy malowali jakieś znaki "antysemickie" i hasła, żeby zwrócić na siebie uwagę i dać sobie przywileje.
  Przy czym robili to tak nieudolnie, że zostali złapani.

  Z poprzedniego i obecnego artykułu wnioskuję, że pochodzenie autora może być podobne, tym bardziej, że wśród bredni (patrz np. "kanały krwi") podaje także fakty znane nielicznym zainteresowanym lub zorientowanym.
  Znanym faktem jest, że Chazarzy słyną z zoologicznej nienawiści do Kościoła Katolickiego próbując zniszczyć go na tysiące sposobów, jak również, że cenią sobie działanie na zasobach kapitałowych (całkiem rozsądnie zresztą), np. żądaniach i roszczeniach co do prawdziwych i urojonych odszkodowań.
 • Holocaust Palestyńczykom zgotował Stalin i Beria organizując alije między inn andersowską i bermanowską
  Watykasn nie reagował gdy gen Anders uzasadniał "religią żydowską" i chrześcijańską ochronę dezercji przeszkolonych i uzbrojonych żołnierzy swego Korpusu do walki początkowo z kolonistami angielskimi w Palestynie.
  Przygotowanie holokaustu Palestyńczyków nie udało się Hitlerowi gdyż gen Rommel przegrał blitzkrieg o Egipt, Palestynę i Babilon co wykluczało braterstwo broni z terrorystami żydowskimi i przerwanie holocaustu ludności zydowskiej , który miał na celu wyselekcjonowanie "zdolnych do odnowy żytdoswstwa" i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt". Holocaust hitlerowski przebiegał zbyt szybko między inn skutkiem korumpowania SSmanów kosztownościami po zagazowanych i dał w efekcie zonderkomanda, judenraty i funkcyjnych o nisko ocenianej zdolności do odnowy żydowstwa.
 • @AlexSailor 10:47:06Chazarzy (Karaimowie) nie byli talmudystami i rabinistami ani syjonistami
  Szmul Sand napisał książkę o chazarskim pochodzeniu kolonizatorów syjonistycznych a "żydowskim" pochodzeniu Palestyńczyków skutkiem braku dowodów naukowych na jakiekolwiek wydarzenie opisane a Starym Testamencie. Znaczy to, ze Stary Testament jest mitologią w postaci poprawnej historycznej hagady i ma wartość jedynie jako źródło ewangelicznych przypowieści z czym sjoniści nie mogą się pogodzić jako groźbą utraty wiary poluterańskich jevischamerykanów z może nawet córki Trampa.
 • @AlexSailor 10:47:06
  Stalin uczęszczał do seminarium jezuickiego. (nie wiem czy ukończył?)
  Hitler otaczał się Jezuitami i był nimi zafascynowany (ponoć Mein Kampf to nie jest jego dzieło, a SS wzorowano na zakonie).

  W obu przypadkach na dwóch zbrodniarzy miał wpływ najsilniejszy zakon, który sprawuje faktyczną władzę w Watykanie/Kościele.

  Kościół katolicki nie był niszczony, stał za Hitlerem i Mussolinim murem.. niszczeni byli polscy księża patrioci, bo czynili jak im serce i sumienie polskie kazało, a nie jak wielka polityka Watykanu..

  Watykan ze swą religią jest ostrzem tego samego miecza, co lichwa żydowska, wymierzonym w goim. Finansami Banco Vaticano zarządza pośrednio Rotschild - symptomatyczne.. potwierdzające powyższe.

  Najważniejsze w tekście Pani Trzcińskiej jest jednak pokazanie, że ten cały Holokaust jak i IIWŚ była wymierzona w Słowian, których tak naprawdę najwięcej zginęło. Oczyszczenie narodu przebranego, stworzenie Izraela, wzmocnienie USA kosztem Europy itd.. na ogniu wojennym wiele "pieczeni" na raz upichcono.
 • @AlexSailor 10:47:06
  Ta Pani jest chora.Szkoda słów i czasu na komentowanie tych bzdur.
 • @ AlexSailor, Cheval Noir
  Po fotomontażach i tekstach nie trudno zauważyc, że mentalnie upośledzona Krystyna Trzcińska prezentowała się uprzednio i była wielokrotnie usuwana z NEonu jako: DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco.
 • Turecki pisarz Adnan Oktar odkrywa mózg centrum światowego zła ujawniając działania „globalnej ośmiornicy“.
  .


  Wszelkie zło świata zawsze pochodziło z jednego centrum. Inicjatorzy wojen wykonywali jedynie rozkazy. Zło jest podobne do ośmiu macek ośmiornicy. Wydaje się, że wszelka siła wychodzi z mobilnych macek wydających się na pierwszy rzut oka chaotycznymi. Jednak macki są sterowane z jednego centrum o wysoko rozwiniętym mózgu. Zło ma pewną hierarchiczną strukturę jak piramida, gdzie wszystkie poziomy są podporządkowane wierzchołkowi


  Pokonać zło, walczyć z mackami ośmiornicy lub z warstwami piramidy jest niemożliwością. Jedyną metodą w tym nierównym boju jest ideowy i ideologiczny bój z mózgiem centralnym, który kontroluje, zarządza, wydaje rozkazy i ma ostatnie słowo. Zło to sprawnie gasi ogniska oporu jednocześnie kryjąc prawdziwą twarz i kryjąc się w cieniu. Nie widać, kto stoi na szczycie piramidy, kto jest mózgiem zła, dlatego walka z nim jest bez sensu. Spróbujmy więc odsłonić jego twarz...


  O centrum światowego zła mówi się dzisiaj często a do obsadzenia w tej roli nie brak kandydatów. Najczęściej wymienia się „szary” rząd USA i Izraela, NATO, UE, ONZ, CIA, Mossad, Gladio i wiele innych tajnych organizacji jak iluminaci, templariusze, finansowi magnaci, masoni, Wall Street, "Skull and Bones", różokrzyżowcy, trusty naftowe, czy ponadnarodowe korporacje zarządzający światową gospodarką. Ale to tylko odnóża systemu, macki ośmiornicy, niższe poziomy piramidy.


  Ideologiczne i intryganckie praktyki ośrodka światowego zła:

  Na szczycie piramidy przez całe wieki znajduje się Królestwo Anglii, Francja, Alemania, Szwajcaria i Watykan. Wystarczy pobieżne spojrzenie na historię Wielkiej Brytanii, aby zrozumieć stopień moralnego upadku, mizantropijną i dwulicową cechę rządzących tam elit, w kraju jawiącym się w aureoli rycerskości, galanterii, szlachetności i przyzwoitości. Tajemna władza Anglii była głównym kolonizatorem, dystrybutorem narkotyków i niewolnictwa w historii świata. Wschodnioindyjska kompania przez trzy stulecia prowadziła masowy handel opium na terenie Chin, Indii, Indonezji, Malajów, królestw południowo-wschodniej Azji, niszcząc cale pokolenia wymianą opium za baśniowe bogactwa. Mało kto pamięta jak przed 150 laty brytyjska polityka kolonialna przyczyniła się do klęski głodu w Indiach z ponad milionem ofiar.


  Bezbożna i fałszywa nauka Darwina, leżąca u podstaw społecznego darwinizmu, który upodlił setki milionów istnień w XX wieku, była eksportowana z Anglii na cały świat. Wielka Brytania stała się światowym centrum dla przyszłych głosicieli komunizmu. „Manifest komunistyczny” Marksa i Engelsa, który stał się podstawą światowego komunizmu, „Kapitał” i wszystkie główne dzieła ideologów komunizmu, były najpierw opublikowane w Anglii i stąd rozpoczął się jego „tryumfalny pochód” po świecie. Również założyciele gospodarczego liberalizmu - Adam Smith i David Ricardo byli Brytyjczykami.


  Największe korzyści z rosyjsko-tureckich wojen, bez względu kto zwyciężył, odniosły elity angielskie. Politycznymi intrygami i zabiegami dyplomatycznymi prowokowały oba kraje do wojen, podżegając religijne i etniczne konflikty. Cieniowa władza w Anglii sześciokrotnie w ciągu VIII i XIX stulecia pchnęła te kraje do wojny. Z rosyjsko-tureckich walk zwycięzcą nie okazał się nigdy nikt, przegranymi były obie strony, tylko Anglia ciągnęła zyski z krwi tych narodów.


  Bliski Wschód rozdeptany butami żołnierzy globalizacji

  Imperium osmańskie zniszczyli brytyjscy korespondenci i armia, okupująca prawie cała Anatolię. Tragedia bliskiego wschodu w XX i XXI stuleciu to również dzieło władzy cienia. Granice państw Bliskiego Wschodu zarysowano w Anglii w marcu 1921 r. Sekretarz ds. kolonii Winston Churchill zwołał do Kairu konferencję wysokich komisarzy brytyjskich na Bliskim Wschodzie, na którą przybyli: Lawrence z Arabii, Gertruda Bell, gen. Allenby, wysoki komisarz Egiptu i Sudanu Orde Wingate, Hubert Young – premier w Bagdadzie i kolonialny sekretarz w Gibraltarze, Percy Cox – wysoki komisarz królestwa Iraku. Według Coxa podpisane umowy pozostawiały Irak na całe dziesięciolecia pod brytyjską kontrolą w zakresie polityki zagranicznej jak i wewnętrznej. On jak i Herbert Samuel – pierwszy wysoki komisarz w brytyjskiej mandatowej Palestynie „stwarzali” lokalne, lojalne kadry dla nowo powstałych państw kreując jednocześnie przywódców.


  Wielu członków rządów i kół przywódczych nowych państw na Bliskim Wschodzie w XX w. i dziś to absolwenci Królewskiej Akademii Wojskowej Sandhurst, SOAS, University of Exeter, Cambridge lub Oxfordu. Tak przygotowane kadry wrócą do swoich krajów a objąwszy kierownicze funkcje będą prowadzić politykę brytyjską - Angielski rząd cieni używa tych uczelni do przygotowania własnych wasali.


  Wielu przywódców radykalnych organizacji terrorystycznych na Bliskim Wschodzie zostało przygotowanych na uniwersytecie Al-Azhar w Kairze. Al-Azhar stała się wylęgarnią terroryzmu pod dowództwem brytyjskiego konsula generalnego w Egipcie, gorliwego darwinisty i nosiciela „brzemienia białego człowieka” hrabiego Cromera. W jego osobie Anglia sponsorowała Muhammada Abdo, który zmienił Al-Azhar w islamskie centrum społecznego darwinizmu. System utworzony przez Cromera położył podstawy pod islamski radykalizm a od lat 30tych, za pośrednictwem jego absolwentów szerzy się po całym świecie islamu. Korzenie wielu tragicznych wydarzeń na Bliskim Wschodzie tkwią w tym okresie.


  Anglia jest mózgiem, a USA mięśniem nowego porządku światowego

  Pierwsza międzynarodowa organizacja Liga Narodów, założona w 1919 r. przez Woodrowa Wilsona miała na celu zabezpieczenie wspólnego bezpieczeństwa i była rezultatem konferencji pokojowej w Paryżu pod przywództwem Wielkiej Brytanii. Objęła również w znacznej mierze powojenne plany Albionu w zakresie nowego ładu światowego, gospodarki, wojskowości i międzynarodowego prestiżu. Podobną strukturę ONZ opracowały po II wojnie światowej państwa koalicji antyhitlerowskiej pod przywództwem Wielkiej Brytanii. Jej wiodąca rola przy powstaniu tych organizacji nie jest tożsama z jej politycznym zaangażowaniem. Niewątpliwie ONZ pełni ważną funkcję dla ludzkości, jednakże fakt, że przy jej powstaniu główną rolę odegrała WB wywołuje pytanie o sile wpływu rządu cieni WB na stanowisko tej organizacji. Winston Churchill był autorem pomysłu „zimnej wojny” i powstania NATO. Był u narodzin militarnego projektu Gladio (włoska gałąź europejskiej sieci składającej się z partyzanckich oddziałów spec-służb do walki z komunizmem, jako paralelna struktura NATO; w rzeczywistości organizowała ataki terrorystyczne przeciw lewicowym ekspozyturom, o czym nie wiedziały rządy i parlamenty państw zachodnich - przyp. M) a jego dowódcami byli również obywatele tego państwa.


  Obalenie Muhammada Mosaddeka zorganizowały brytyjskie tajne służby, rząd cieni zorganizował też wojskowe przewroty w Egipcie, Syrii, Iraku Turcji w latach 1960, 1971, 1980, 1998 i próbę w 2016. CIA i Mossad, tajne służby, o których mówi się, że rządzą światem, utworzyła MI6 przygotowując dla nich kadry.


  FED, pełniący rolę centralnego banku USA utworzył Bank of England. Dynastia Rothschildów, która opanowała światową gospodarkę, to poddani Jej Królewskiej Mości. Brytyjski filozof i przedstawiciel współczesnego liberalizmu Karl Popper był ideologiem pomysłu społeczeństwa otwartego jako niszczącej broni przeciwko tradycyjnym społeczeństwom. Jego uczeń i wielbiciel George Soros, to także poddany angielski. „Zainspirowany” pracą Poppera „Społeczeństwo otwarte i jego wrogowie”, założył w 30 państwach instytut „Open Society“, celem którego jest, jak podaje się do publicznej wiadomości, rozwój koncepcji i mechanizmów społeczeństw otwartych. Propagator globalnego wojującego ateizmu XXI wieku, darwinista Richard Dawkins jest wiceprezesem Brytyjskiego Towarzystwa Humanistycznego.


  Upubliczniony przez Snowdena program „Five Eyes“, założony w Australii, ukazuje system inwigilacji o światowym zasięgu. W porozumieniu o zbieraniu danych z tego systemu, prócz Wielkiej Brytanii, figurują też USA, Kanada, Nowa Zelandia i Australia, a więc kraje Wspólnoty Narodów.


  Niewolnicze społeczeństwo narodów

  W swojej historii Anglia okupowała niemal cały świat. Przegląd państw pod „zarządem” brytyjskim jest porażający: Australia, Antigua i Barbuda, Bahamy, Bangladesz, Barbados, Belize, Botswana, Brunej, Wyspy Dziewicze, Kajmany, Wyspa Wielkanocna, Gibraltar, Wyspy Kokosowe, Wyspy Cooka, Dominikana, Falklandy, Gambia, Ghana, Grenada, Południowa Afryka, Walia, Guyana, Indie, Szkocja, Jamajka, Kamerun, Kanada, Kenia, Cypr, Kiribati, Irlandia, Lesotho, Malawi, Malediwy, Malaje, Malta, Mauricius, Wyspy Morza Koralowego, Montserrat, Mozambik, Namibia, Nauru, Nigeria, Wyspa Norfolk, Pakistan, Ocenia, Papua i Nowa Guinea, Wyspa Pitcairn, kraje Rossau, Swięty Krzysztof i Nevis, Święta Łucia, Św. Wincent i Grenadiny, Samoa, Wyspa Świętej Heleny, Seszele, Sierra Leone, Singapur, Wyspy Salomona, Sri Lanka, Tanzania, Tonga, Trinidad i Tobago, wyspy Turks i Caicos, Tuvalu, Uganda, Vanuatu, Nowa Zelandia, Zambia … itd.


  Wspólnota Narodów obejmuje 52 państwa. Głową Commonwealth’u jest królowa Elżbieta II, a siedzibą Londyn. W 17 z nich głową jest królowa reprezentowana przez generalnego gubernatora. Ale co oznacza członkostwo w Commonwealsie? Że wybory, wyłanianie przedstawicieli rządu, jego decyzje i ustawy, odbywają się pod okiem i zależą od decyzji brytyjskiego guwernera lub sekretariatu Commonwealth’u w Londynie.


  USA to była kolonia angielska dziś pod ścisła kontrolą rządzącej elity Wielkiej Brytanii. W 1812 r. wojska angielskie zdobyły i spaliły Biały Dom. Było to prawie 150 lat temu, gdy ponad milion Amerykanów zginęło od kul „bratnich” wojsk w wojnie domowej wywołanej przez samą Anglię. Gospodarka kraju została zniszczona. Zawarcie traktatów pokojowych po obu wojnach światowych odbyło się pod kontrolą Wielkiej Brytanii. Ci nieliczni prezydenci USA, którzy odważyli sprzeciwić się wpływowi Wielkiej Brytanii, bądź odeszli na emeryturę bądź zostali fizycznie zlikwidowani. W tym kontekście należy podkreślić, że kompromitujące materiały zbierała również brytyjskie służby wywiadowcze


  Wielka Brytania – jedno z centrów międzynarodowego terroryzmu

  Profesor Bernard Lewis, inspirator nowego podziału na Bliskim Wschodzie, autor tezy o starciu cywilizacji i początku stulecia wojen islamskich, inicjator okupacji Afganistanu i Iraku, wojny iracko-irańskiej, irańskiej rewolucji i projektu Czerwonego Półksiężyca, był funkcjonariuszem brytyjskiego wywiadu wojskowego i 30 lat szkolony przez SOAS. W 1974 r. przeniósł się do USA i tam u wszystkich prezydentów był doradcą ds. Bliskiego Wschodu, ideologiem Kissingera, Brzezińskiego, Huntington, …. To on tworzył rzeczywistą politykę na Bliskim Wschodzie w ostatnich trzech dekadach.


  Pakistan, Afganistan, Irak, Nigeria, Syria i Jemen – kraje będące dziś centrami międzynarodowego terroryzmu, przez wiele lat były okupowane przez Brytyjczyków. Liderzy algierskiej islamskiej grupy zbrojnej (GIA), od 30 lat terroryzującej tamtejszą ludność, gromadzili swych bojowników w Wielkiej Brytanii. Najniebezpieczniejsi bojownicy Daesz, jak się okazało, swego czasu szkolili się też tam.


  Daesz, Al-Kajda, Boko Haram, al-Szabab, FETO, Hezbollah, PKK, PYD, armeńska ASALA, turecka DHKP-C, „Czerwone Brygady“ – to wszystko „dzieci” angielskiego rządu cieni. Wszędzie, gdzie ta struktura zostawiła swój odcisk, płynęły potoki ludzkiej krwi i łez.


  Wyliczać można by jeszcze długo. Bezbożna polityka tych rządów w ostatnich trzech stuleciach utopiła ludzkość we krwi. Miliony istnień padło ofiarą grabieżczej polityki kolonialnej brytyjskich elit, które doprowadziły do najbardziej masowego ludobójstwa w historii własnego narodu.


  Tło próby wojskowego przewrotu w Turcji

  Jeszcze jeden fakt godny uwagi. Dzień wcześniej, 15 lipca, zanim turecki lud skutecznie przeciwstawił się próbie przewrotu wojskowego, do bazy wojskowej Royal Air Force na Cyprze, oddalonym 100 mil od Turcji, przybyły tysiące brytyjskich żołnierzy, także lotników. Mieli za zadanie, jak napisały brytyjskie gazety, ewakuować 50 tysięcy obywateli, spędzających wakacje w Turcji. Media brytyjskie ujawniły, że wojsko miało strzelać do Turków, gdyby ci chcieli przeszkodzić w operacji. Przygotowania Wielkiej Brytanii w przeddzień próby przewrotu bardziej przypominały plany okupacji Turcji niż plan ewakuacji brytyjskich obywateli, którzy nie byli wcale zagrożeni.


  Żaden kraj, żaden przywódca i żaden naród nie jest w stanie samodzielnie przeciwstawić się podłości tak dobrze zorganizowanych mocy przenikających do najgłębszych poziomów państwa. Rządy cieni Anglii, Francji, Alemanii, Szwajcarii i Watykanu wytworzyły mocne polityczne, informacyjno-wojskowe i gospodarcze mechanizmy wojny przeciwko narodom i ludzkości ustanawiając faktyczny rząd światowy.
 • @Zdzich 19:37:41 Zdzich, całkowite pudło. Nie poznałeś mnie.
  Zdzichu, ja Krystyna Trzcińska, nigdy nie byłam usunięta z Neon'u. Nigdy w internecie, nic nie publikowałam pod nick'iem.

  Z wyjątkiem jednego razu kiedy to na FB, chyba przez jeden dzień, działałam pod nick'iem, ale mi konto usunięto natychmiast, jako podwójne, gdyż systemy zabezpieczające zaczęły wprost wariować ostrzegając FB, o konieczności sprawdzenia konta, gdyż wykryto zbieżność, koincydencję, między moimi kontami prawdziwym i z nick'iem. Systemy wykryły, bo podawałam prawdziwe dane, nie robiłam oszustwa z premedytacją. Po prostu, chciałam mieć dwa konta z nazwiskiem prawdziwym i z nick'iem. Skoro nie można, to na FB nadal mam tylko jeden, prawdziwy profil.

  @Zdzichu: nicki: @DEUS DRAGON vel @Pope Nimrod vel @LoneStar vel @Bogumił Boguchwał vel @lorenco, na pewno nie są moje. Nigdy nic nie publikowałam na NEon'ie, pod tymi nick'ami.

  A tak przy okazji: dlaczego te nicki były/są blokowane na NEon'ie, zamiast nagradzanie za szerzenie na NEon'ie wiedzy tajemnej?

  Ktoś spod tych wymienionych przez Ciebie @Zdzichu nicków, poświęca swój cenny czas, publikując tutaj komentarze, aby zwrócić Nam uwagę, na pewne cenne informacje, zawarte w prezentowanych przez Niego symbolach masońskich, jezuickich, które być może pozwolą Słowianom nie dać się oszukać i być może zawierają wiedzę, która pozwoli w pewnym momencie Nam nawet zachować własne życie, np. przetrwanie Słowian na Ziemi, jeśli zrozumieją prawdy objawione zawarte w symbolach jezuickich, masońskich/satamistycznych/okultystycznych, zaprezentowanych przez Niego w formie zbiorczej, jako kolaże zdjęciowe.

  @Zdzichu, oświadczam, że ja nie dorastam nawet w najmniejszym procencie, wiedzy posiadanej przez osobę spod wymienionych przez Ciebie nick'ow, blokowanych nie wiedzieć czemu na NEon'ie, chyba tylko z powodu braku wiedzy koniecznej do zrozumienia prezentowanych kolaży zdjęciowych! Innych możliwości - BRAK!

  Żeby posiąść taką wiedzę, jaką posiada osoba spod wymienionych nick'ów, potrzeba całych lat, nawet być może świetlnych :-) potrzebnych zdobyciu koniecznej wiedzy, żeby tylko zrozumieć prezentowane przez Niego kolaże zdjęciowe.

  Ja osobiście, żeby zrozumieć jeden tylko kolaż zdjęciowy, poświęcam czasami cały dzień. Wycinam poszczególne zdjęcia i odszukuję w internecie informacje dotyczące tego zdjęcia. I tak z każdym zdjęciem. Wtedy dopiero zaczyna świtać, prawda objawiona zawarta w tym kolażu zdjęciowym.

  Ty @Zdzichu, nie dość że nie posiadasz wiedzy potrzebnej, żeby zrozumieć, prezentowane przez Niego (NICK'a), kolaże zdjęciowe, to jeszcze i nie wpadłeś nawet na pomysł, jak je zrozumieć. A tylko obrażasz tego mężczyznę, pisząc że jest mentalnie upośledzony, podczas gdy prawda jest zgoła odmienna?

  To ty @Zdzichu, jesteś mentalnie upośledzony, bo nie możesz zrozumieć przesłania zawartego w prezentowanych przez Niego (NICK'a) kolażach zdjęciowych i nawet nie wiesz jak się zabrać do ich zrozumienia.

  Fakt pozostaje faktem, że żeby zrozumieć prezentowane przez NICK'a kolaże zdjęciowe, trzeba posiadać wiedzę, której nie zgłębiłeś i raczej małe prawdopodobieństwo, przy twoim negatywnym nastawieniu, abyś w najbliższym czasie ją posiadł.

  @Zdzichu, taka prawda!! Ty umiesz tylko trollować, zgodnie z duchem czasu, czyli zgodnie z duchem źida mediów. :-) Możliwe że się mylę.

  Jak dotąd, to nie zwróciłam na Ciebie uwagi. Gdzieś tam tylko zauważyłam brzmienie Twojego nicka - @Zdzich. Bye Zdzichu :-)
 • @Krystyna Trzcińska 21:17:25
  Swoim komentarzem udowodniłaś tylko, że jesteś DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco.
  Tylko „projektant/programista komputerów” potrafi wskakiwać tutaj z różnych IP, i tylko Krystyna Trzcińska vel DEUS DRAGON vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco potrafi pisać głupoty w tym samym stylu tymi samymi zdaniami.
  Koniec zabawy. Na wariatów nie tracę czasu.
 • @Zdzich-u, przyznałeś się bez bicia jakie jest twoje zadanie - KAPOwanie.
  .
  Kiedyś

  http://4.bp.blogspot.com/-nGTJUiG_sE0/VKvmzst_eLI/AAAAAAAAA-Q/g58FB5-pCIQ/s1600/Anonymous_Internet1.jpg
 • @Zdzich-u, mamy twoje zdjęcie i wiemy dla kogo pracujesz.
  .

  Dziś

  https://static1.squarespace.com/static/532602ede4b09e655908a4e6/53262d3ce4b0c5c3326b0ce6/565e7bc0e4b0f2a77107ac30/1451257686884/nsa-ltw-b2.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-4ixzoZfgtK8/U4NYoJKU-AI/AAAAAAAAF90/ZiSYYmjr3W4/s1600/Untitledw.png
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 14:41:17
  On na Jezuite zbyt głupi.. obstawiam internetowego zadaniowca OpusDei

  Temat tak ważny, a nawet mój komentarz zaszczekaly pieski Watykanu :(

  Pani tego bloga musi popracować nad PR.. ale z drugiej strony próbuje mówić do slepych o kolorach :((( zdecydowanie zmienionym formę.. skrocil .. jest tu dawny bloger Braterstwo.. teraz inaczej.. powinien pomóc.. przekaż jest ważny, ale nie tak podany..
 • Spojrzenie z innego Wymiaru .
  Szanowna Pani Trzcinska , wiedza prezentowana i popularyzowana na lamach NE ,jest jak promien slonecznego swiatla dla cuchnacej plesni .
  Z tego powodu w walce o Ojczyzne i Prawde (Zdzichy i inne osobniki )
  walcza o przetrwanie i musimy ten fakt wkalkulowac w "koszta".
  Dla mnie osobiscie ,zycie i funkcjonowanie w Polsce stalo sie nie do zaakceptowania od ponad 17 lat ,kiedy zorientowalem sie w jakim kraju zyje. Krotko i zwiezle ujme to tak - z Bestia ,nie kolaboruje w zadnej formie.Zostawilem wszystko co kochalem i postanowilem szukac ratunku w odosobnieniu na emigracji . Wszystkie moje wysilki, od tej decyzji skierowane byly na znalezieniu Klucza do tej naszej smutnej polskiej rzeczywistosci . Tego (drogi) nie da sie opisac w zaden sposob ,no bo jak opowiedziec normalnym ludziom o spotkaniach i przezyciach ,tak mistycznych i nieprawdopodobnych ,ze opisy biblijnych postaci prorokow i natchnionych Duchem Swietym ,bladziutko wypadaja !
  Zdawalem sobie juz wtedy sprawe ,ze WALKA o Ojczyzne ,nie jest rozgrywana na ulicach ,czy w gabinetach decydentow i politykow.
  Rozgrywka w istocie toczy sie w swiecie niewidzialnym golym okiem w Sferach subtelnych i trwa od dawien dawna a efekty tych zmagan ,odbieramy tu i teraz jako tzw.rzeczywistosc. Mam ,ze tak powiem inny wglad w Sprawy swiata i dysponuje duza liczba konkretnych fizycznych dowodow na ten fakt. Ale nie tylko na to ,ze Wiem o pewnych tajemnicach skwapliwie ukrywanych przed ludzmi , bo sama wiedza niczego nie zmienia ! Uczestniczylem w dzialaniach ,ktore ta rzeczywistosc tragiczna ,ulecza ,ze tak sie wyraze.
  Dla mnie ,najlepszym potwierdzeniem, ze jestem na"dobrej drodze "
  t.j. skutecznej ...bylo pojawienie sie Osobiscie Besii Szatana z lukratywna propozycja. Prosze na slowo uwierzyc ,ze znam kilku zacnych ludzi ,lecz watpie , by znalazl by sie Taki ,ktory oferte BESTII odrzuci , nie mowiac juz o ty ,ze na sam widok zawalu by dostali. Smutne ,ale znam bliznich i ludzkie slabosci . Brylowal tu na NE swego czasu oligarcha Gudzowaty ,pewno sobie Pani przypomina postac ? Stawial pomniki w israelu a dla mieszkajacych biedakow pod mostami nawet psiej budy nie ufundowal !
  Zamieszcam link dla ulatwienia i prosze przeczytac spokojnie jego 3 kolejne posty i zdarzenia po sobie nastepujuace ,ktorymi sie z maluczkimi laskawie dzielic raczyl.
  http://gudzowaty.neon24.pl/post/82521,a-mnie-sie-marzy-kurna-chata
  Przyzna Pani ,ze na zdrowa logike ,to wystapil ciekawy ciag zdarzen.
  Innego cwaniaka Kulczyka wykonczyla ,niezdarna pielegniarka nawet nie konowal ,bo jak do zabiegu sie mial zabrac to juz gosciu wewnetrznie krwawil. Zwykly nieszczesliwy przypadek ,ktorych setki sie zdarzaja .Dla sprawiedliwosci Niebios wszyscy sa rowni.
  Podobna sprawa Pani Krystyno ,dotyczyla samego Mozgu ,bestialskiego systemu a konkretnie Krolewskiej Rodziny .
  Pislem po zagazowniu dzieciw Aleppo ,ze zaplaca za ta zbrodnie i zaplacili . Bez gwaltu i przemocy z pomoca Ducha .Dodam ,ze ich potomkowie mieli byc SUPERMONARCHAMI - Wcieleniem Szatana ,stworzonym z trojga Rodzicow .Nie wiem dokladnie czyich genow uzyli ,bodaj Crowleja ,glownego Maga IDEOLOGA , ktorego truchlo noca ze starego cmentarza wygrzebywali. Ich aktualny Glowny Mag spiepszal chylkiem jak niepyszny w tej swojej czarnej pelerynie ze zloconymi symbolami ! Prosze popatrzec na potomka ,jaki do tatusia podobny ? W panicznym pospiechu szukali dzieciaka do podstawienia.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-4-letni-ksiaze-george-pojdzie-od-wrzesnia-do-szkoly,nId,2373602
  Szkoda tylko niewinnej pielegniarki , ktora zyciem przyplacila (wiedze) zakazana.
  Dziwnym trafem na Neonie zniknal moj koment o dzieciach z Aleppo zagazowanych przez angoli ,choc inne pozostawiono .
  Potwierdza to Pani teze o powszechnej penetracji swiata ,w tym Internetu przez angloidow.Chamerykanskie osilki ,to dla Nich mieso armatnie i pacholki od "mokrej roboty".
  Troche inacze ma sie z mojej perspektywy sprawa z pejsiatymy .
  Przy zblizeniu w Astralu bardzo mnie zafascynowali i powiem Pani ,ze sa jakby nie z naszego swiata. Cecha charakterystyczna jest to , ze pod oczami cala powierzchnie tam gdzie u czlowieka normalnego lzy splywaja ,maja pokryta jakby mysia skorka - oni sa w moim odbiorze sztucznie stworzeni ! I podejrzewam ,ze tylko po to by tworzyc zlo i nieszczescia. Domyslam sie ,ze idzie Niebiosom o swoista immunizacje na ten czynnik. Zepsucie jest powszechne i mozna sie spodziewac ,ze nadchodzi "czas zbiorow" z ludzkiego stada. Majowie wiele uwagi poswiecali i krwawe ofiary skladali Skrzydlatemy Wezowi ,ktory z Nieba schodzi regularnie co kilka tys. lat.Wielka szkoda ,ze wsrod naszego Rodu tak wielu uleglo i Dusze lichwie zaprzedali ! Nic sie nie da w tej kwestii zrobic niestety .
  My Lachy ,prosze Pani mamy potencjal od OJCA o ktorym sie zachodnim nacjom nawet nie sni i bedziemy uczyc Dzieci czyste ,korzystac z tej Swietej Mocy ,ale jeszcze nie Czas ,jeszcze troszke trzeba z TYM poczekac .
  Stworzymy na Naszej Ziemi ,Swiete Krolestwo ,dokladnie tak jak Pani pisze ,to tylko kwestaia czasu .
 • @Korneliusz 13:19:47
  Do posluchania https://www.youtube.com/watch?v=6LaHpPYCIoI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY