Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Źida weryfikacja wpisów, na portalach społecznościowych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej, w treści posta info z NIEMIEC, od NEon'owej blogerki - Marii z domu ZNYK - Łowicka Inicjatywa Obywatelska nick: LOWPORO http://polskiruchoporu.neon24. pl/error-404/ konto: INTELIGO:501020555811111456 77400062

 

"Kochane Polki, Kochani Polacy ! Telawizja niemiecka podała wczoraj tj. 5.04.2017r. do powszechnej wiadomości, że na portalch społecznościowych w Niemczech, wszystkie wpisy będą podlegać weryfikacji, a za wpisy nie spełniające warunków jedynie słusznej linii politycznej będą nakładane kary.

Tak więc nastąpił ostateczny koniec z wolnością słowa w internecie !

Służby Facebook poinformowały mnie dzisiaj, że mój wpis namawiający do akcji pt."Poznaj żyda", został wykasowany z powodu nie spełniania standardów społecznościowych.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich Rodaków-Słowian-Polaków ze słonecznego Flensburga !

Maria z domu Znyk"

 

Poniżej (zał. 1), stanowi dowód na okoliczność, że mój poniższy post, jako niewygodny dla międzynarodowego źidostwa - jest usuwany z Facebooka.
 
Talmudyczna źidocenzura "żywiciela" FB, przez posoŻYt/D'a 
http://trzcinska.neon24.pl/post/137746,talmudyczna-zidocenzura-zywiciela-fb-przez-posozyt-d-a
 
 
zał. 1 
 
Teresa Wojda do Krystyna Trzcinska Gładkowska
31 min · 
 
"Jedna oczywista forma kontroli (pasoŻYt/D'a) polega na kontrolowaniu wszystkiego co żywiciel myśli, czyta i ogląda jako rozrywkę, edukację i…
 
Tego posta poniżej (zał. 2), na tą chwilę, jeszcze chyba Facebook nie usunął.
 
zał. 2 
 
Teresa Wojda do Krystyna Trzcinska Gładkowska
11 min · 
 

Cyt.: "My POLACY musimy pamiętać, że wszystkie źida pasożyty przebywają na terytorium POLSKI - nielegalnie!! Wyłudzili nielegalne, bezskutecznie, obywatelstwo POLSKIE, na terytorium POLSKI.

Po sfabrykowaniu uchwały Senatu (poz. 200) z dnia 16.04.1998 r, źida pasozyty poczuli się do tego stopnia bezkarnie, że źida organy tzw. władzy na terytorium POLSKI, po pozbawieniu władztwa Narodu POLSKIEGO nad terytorium POLSKI, szli dalej, w celu grabienia i pozbawiania życia rdzennej ludności POLSKI (mordy rytualne), stosowane wobec POLAKÓW, przez źida organy tzw. władzy na terytorium POLSKI, wskutek stosowania podstępnie wobec POLAKÓW jurysdykcji talmudycznej, czyli Talmudu, zamiast prawa krajowego, co pozbawiało POLAKÓW rdzennych całkowicie prawa do sądu i prawa do wymiaru sprawiedliwości."      

Polacy, czyli Scytowie są narodem wybranym, pierwszym wśród wszystkich narodów świata, do którego ongiś należało panowanie nad światem i do którego…
 
NARÓD POLSKI, nielegalnie pozbawiony władztwa nad POLSKĄ 
 
 
 
 

MÓJ APEL!

Znane nam wszystkim na NEon24.pl siostry, tzw. "Łowiczanki", nick: LOWPORO http://polskiruchoporu.neon24. pl/error-404/ - działają dla dobra POLSKI, wprost ponad ludzką siłę i wytrzymałość.

Domyślam się, że jak wszyscy POLACY, pod źida okupacją, znajdują się w bardzo kiepskiej sytuacji materialnej, wprost dramatycznej!!

Dlatego, jeśli ktoś może i zechce wspomóc materialnie dziewczyny, POLSKIE patriotki, to byłoby wspaniale!!

Nie znam ich konta, ale jeśli ktoś zechce pomóc dziewczynom, to podaję do Nich e-mail'a lowobywatel2@gmail.com, a tam już można się dopytać.

Postaram się napisać do dziewczyn e-mail'a i poprosić o nr. konta, może ktoś się znajdzie, kto z przyjemnością zechce pomóc dziewczynom.

W chwilę potem: już mam nr. konta nick: LOWPORO:

konto: INTELIGO:501020555811111456 77400062

Zdobyłam informację, wraz z nr. konta LOWPORO, będącą potwierdzeniem na okoliczność, że siostry "Łowiczanki", potrzebują pomocy materialnej.

"Prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze "Łowiczanie" Teresa z domu Znyk (Wojda), ze względu na zamachy na jej życie i prześladowania, nie przebywa w Łowiczu, nie prowadzi żadnej działalności zarobkowej ani nie ma żadnych dochodów. Jest na utrzymaniu siostry Marii z Niemiec, bo na wsparcie finansowe od jej synów niestety nie może liczyć, ponieważ są oni przeciwni prowadzonej przez nas działalności.

Dziewczyny, są niszczone, okradane przez źida system, już bardzo długo, to jestem przekonana, że potrzebują pomocy materialnej, dlatego jestem pewna, że warto jest im pomóc i jestem pewna, że z chęcią przyjmą, taką zaproponowaną, niespodziewaną dla nich, pomoc materialną. 

Takie czasy, źida nam zgotowały na terytorium POLSKI. Musimy jednak tą źida okupację POLSKI, przerwać i jakoś przetrwać.

Poniżej, jeden ze sposobów przerwania źidowskiej okupacji POLSKI, w celu przejęcia przez POLAKÓW rdzennych władztwa nad POLSKĄ.

Zakonspirowana Rewolucja w POLSCE - od dnia 31.05.2017 

 

KOMENTARZE

 • W VKontakte górą.
  Na rosyjskim Facebooku szykują się na 100 lecie wielkiej żydowskiej rewolucji październikoweji zamieszczają tam teksty pochwalne z tej okazji i...nikt tego nie kasuje.
 • @Talbot 19:14:49
  A jakby tak w Polsce... "UJAWNIŁO SIĘ" MILION "antysemitów"?

  Ups, piece Oświęcimia porównywali by do "farelek"...

  Jak pokazuje historia wielu naszych... WROGÓW... w JEDNOŚCI siła :).
 • @laurentp 20:58:19
  Otoz To ...w Jednosci SILA a o jakiej jednosci moze byc mowa w sytuacji ,gdy zapach palonych trupow ,krwi i nedzy , mily stal sie lub obojetny, conajmniej ,polskiemu Spoleczenstwu . Wiec stali sie Rodacy wyznawcami religii , ktora nie Ma sentymentu ani milosierdzia ,do slabszych ! Zgodzili sie Grac w tej Grze i dobrze sie bawia, chodzac po Galeriach .Obojetnosc na Los dzieci w syrii czy Afganistanie jest identyczna ,jak w stosunku do mijanego na chodniku bezdomnego Rodaka ,blizniego z wlasnego Plemienia .

  W swiecie "przenicowanej Rzeczywistosci .......wszystko jest na odwrot !
  Niedostrzeganie tego zjawiska swiadczy o tym , ze staliscie sie duchowo przecwelowani t.j jestescie wachaczami TROPOW palonych Fosforem .
  A mogliscie byc koneserami "majowych lesnych konwalii".
  Przebudzenie z tego stanu uwielbienia do kultury Zoombie ,bedzie niemile . Sama kolaboracja t.j. Zasilanie tego systemu ,jest przyznaniem sie , do zniewolenia.
  Dobrowolne oplacanie swoich OPRAWCOW ,jest nierozsadne ...bo rosna w Sile w wy Biedniejecie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY