Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
153 posty 1993 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Źida najemnicza Armia USA, przenosi się do POLSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy można liczyć na to, że źida najemnicy z US Army, wystąpią przeciwko swoim najemcom, w celu niedopuszczenia masonów do przejmowania pod NWO, terytoriów państw narodowych? To tylko zmiana kierunku działania!

Uprzejmie informuję rdzennych POLAKÓW i czytelników moich postów na NEon24.pl, że od jakiegoś czasu, nad POLSKIM (SŁOWIAŃSKIM, LECHICKIM) niebem, na Warszawskim Ursynowie, obserwuję w sposób ciągły, przelatujące samoloty. Przypuszczam że bezprawnie, przewożące, źida najemniczą US ARMY, na terytorium POLSKI?

Samoloty ogromne i nieco mniejsze przelatują co: 2, 3, 4, 5, 6 min, w głąb POLSKI (SŁOWIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ). Najczęściej jednak, co 2 min.

Samoloty te lecą tylko w jednym kierunku - w głąb POLSKI (korytarz powietrzny)!

Co może sugerować takie spostrzeżenie, że najemnicza US Army jest przenoszona z USA, na terytorium POLSKI (SŁOWIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ), z pominięciem na tą okoliczność, zgody NARODU POLSKIEGO.  

W takiej sytuacji, mogę tylko zasugerować, główno-dowodzącym US ARMY w POLSCE, wypełnienie funkcjonującego w POLSCE powiedzenia:

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło".

Wprawdzie, najemnicza źida US ARMY, znalazła się na terytorium POLSKI (SŁOWEIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ), nielegalnie, wskutek zmowy przestępczej źida światowego (masonów i kościoła), w celu przejęcia terytorium POLSKI pod NWO, przy jednoczesnym nakazie likwidacji ludności rdzennej POLSKI, to jednak  każdy dowódca US ARMY, nie jest zwolniony z myślenia.

Illuminaci uważają, że nie ten jest winny, kto wydaje polecenia, ale ten, kto je wykonuje!!

Dlatego powstaje pytanie, czy może się zdarzyć, taki wprost cud, że źida najemnicy z US Army, wystąpią przeciwko swoim najemcom, w celu niedopuszczenia źidów/masonów/illuminatów, do przejmowania terytoriów państw narodowych, pod potrzeby NWO? 

Trzeba pamiętać, że przejmowanie terytoriów państw narodowych pod NWO, może się skutecznie odbyć, tylko i wyłącznie, po uprzednim zlikwidowaniu ludności rdzennej, tych państw. 

Czy źda najemnicza US ARMY, zdecyduje się na likwidację SŁOWIAN, na słowiańskiej ziemi, czy też zadziała w przeciwnym kierunku, jedynie słusznym: WYZWOLI POLSKĘ, POLAKÓW, spod okupacji żydowskiej, na terytorium POLSKI, wypędzając żydków z POLSKI?

To tylko taka drobna zmiana, polegająca na zmianie kierunku działania, najemniczej, źida US ARMY!

Faktem niepodważalnym jest, że POLSKA potrzebuje pomocy, w celu wyjścia spod żydowskiej okupacji, czyli że POLSKA, rdzenni POLACY, potrzebujemy pomocy od każdego, kto jest w stanie nam jej udzielić, w celu wypędzenia żydków z POLSKI.

W tym celu POLACY rdzenni, przyjmą pomoc od każdego, kto taką pomoc nam zaoferuje, czyli nawet z wdzięcznością przyjmniemy pomoc i od źida najemniczej US ARMY!! 

KOMENTARZE

 • A te samoloty różnej wielkości
  ...nadlatują znad wschodniej granicy, czy zachodniej?
  Może Putin dogadał się z iluminatami i dokonuje desntu na Polskę?
  A w mediach jak zwykle cicho....
 • @Krystyna Trzcińska 18:03:50
  https://pl.sputniknews.com/polska/201704035166662-sputnik-polska-rosja-bialorus-obserwacja-samolot/
 • @Talbot 18:44:41
  Dzięki temu traktatowi o otwartych przestworzach można nas opryskiwać różnymi świństwami w postaci chemtrails.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY