Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Źida najemnicza Armia USA, przenosi się do POLSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy można liczyć na to, że źida najemnicy z US Army, wystąpią przeciwko swoim najemcom, w celu niedopuszczenia masonów do przejmowania pod NWO, terytoriów państw narodowych? To tylko zmiana kierunku działania!

Uprzejmie informuję rdzennych POLAKÓW i czytelników moich postów na NEon24.pl, że od jakiegoś czasu, nad POLSKIM (SŁOWIAŃSKIM, LECHICKIM) niebem, na Warszawskim Ursynowie, obserwuję w sposób ciągły, przelatujące samoloty. Przypuszczam że bezprawnie, przewożące, źida najemniczą US ARMY, na terytorium POLSKI?

Samoloty ogromne i nieco mniejsze przelatują co: 2, 3, 4, 5, 6 min, w głąb POLSKI (SŁOWIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ). Najczęściej jednak, co 2 min.

Samoloty te lecą tylko w jednym kierunku - w głąb POLSKI (korytarz powietrzny)!

Co może sugerować takie spostrzeżenie, że najemnicza US Army jest przenoszona z USA, na terytorium POLSKI (SŁOWIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ), z pominięciem na tą okoliczność, zgody NARODU POLSKIEGO.  

W takiej sytuacji, mogę tylko zasugerować, główno-dowodzącym US ARMY w POLSCE, wypełnienie funkcjonującego w POLSCE powiedzenia:

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło".

Wprawdzie, najemnicza źida US ARMY, znalazła się na terytorium POLSKI (SŁOWEIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ), nielegalnie, wskutek zmowy przestępczej źida światowego (masonów i kościoła), w celu przejęcia terytorium POLSKI pod NWO, przy jednoczesnym nakazie likwidacji ludności rdzennej POLSKI, to jednak  każdy dowódca US ARMY, nie jest zwolniony z myślenia.

Illuminaci uważają, że nie ten jest winny, kto wydaje polecenia, ale ten, kto je wykonuje!!

Dlatego powstaje pytanie, czy może się zdarzyć, taki wprost cud, że źida najemnicy z US Army, wystąpią przeciwko swoim najemcom, w celu niedopuszczenia źidów/masonów/illuminatów, do przejmowania terytoriów państw narodowych, pod potrzeby NWO? 

Trzeba pamiętać, że przejmowanie terytoriów państw narodowych pod NWO, może się skutecznie odbyć, tylko i wyłącznie, po uprzednim zlikwidowaniu ludności rdzennej, tych państw. 

Czy źda najemnicza US ARMY, zdecyduje się na likwidację SŁOWIAN, na słowiańskiej ziemi, czy też zadziała w przeciwnym kierunku, jedynie słusznym: WYZWOLI POLSKĘ, POLAKÓW, spod okupacji żydowskiej, na terytorium POLSKI, wypędzając żydków z POLSKI?

To tylko taka drobna zmiana, polegająca na zmianie kierunku działania, najemniczej, źida US ARMY!

Faktem niepodważalnym jest, że POLSKA potrzebuje pomocy, w celu wyjścia spod żydowskiej okupacji, czyli że POLSKA, rdzenni POLACY, potrzebujemy pomocy od każdego, kto jest w stanie nam jej udzielić, w celu wypędzenia żydków z POLSKI.

W tym celu POLACY rdzenni, przyjmą pomoc od każdego, kto taką pomoc nam zaoferuje, czyli nawet z wdzięcznością przyjmniemy pomoc i od źida najemniczej US ARMY!! 

KOMENTARZE

 • A te samoloty różnej wielkości
  ...nadlatują znad wschodniej granicy, czy zachodniej?
  Może Putin dogadał się z iluminatami i dokonuje desntu na Polskę?
  A w mediach jak zwykle cicho....
 • @Krystyna Trzcińska 18:03:50
  https://pl.sputniknews.com/polska/201704035166662-sputnik-polska-rosja-bialorus-obserwacja-samolot/
 • @Talbot 18:44:41
  Dzięki temu traktatowi o otwartych przestworzach można nas opryskiwać różnymi świństwami w postaci chemtrails.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY