Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
131 postów 982 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Źida najemnicza Armia USA, przenosi się do POLSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy można liczyć na to, że źida najemnicy z US Army, wystąpią przeciwko swoim najemcom, w celu niedopuszczenia masonów do przejmowania pod NWO, terytoriów państw narodowych? To tylko zmiana kierunku działania!

Uprzejmie informuję rdzennych POLAKÓW i czytelników moich postów na NEon24.pl, że od jakiegoś czasu, nad POLSKIM (SŁOWIAŃSKIM, LECHICKIM) niebem, na Warszawskim Ursynowie, obserwuję w sposób ciągły, przelatujące samoloty. Przypuszczam że bezprawnie, przewożące, źida najemniczą US ARMY, na terytorium POLSKI?

Samoloty ogromne i nieco mniejsze przelatują co: 2, 3, 4, 5, 6 min, w głąb POLSKI (SŁOWIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ). Najczęściej jednak, co 2 min.

Samoloty te lecą tylko w jednym kierunku - w głąb POLSKI (korytarz powietrzny)!

Co może sugerować takie spostrzeżenie, że najemnicza US Army jest przenoszona z USA, na terytorium POLSKI (SŁOWIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ), z pominięciem na tą okoliczność, zgody NARODU POLSKIEGO.  

W takiej sytuacji, mogę tylko zasugerować, główno-dowodzącym US ARMY w POLSCE, wypełnienie funkcjonującego w POLSCE powiedzenia:

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło".

Wprawdzie, najemnicza źida US ARMY, znalazła się na terytorium POLSKI (SŁOWEIAŃSKIEJ, LECHICKIEJ), nielegalnie, wskutek zmowy przestępczej źida światowego (masonów i kościoła), w celu przejęcia terytorium POLSKI pod NWO, przy jednoczesnym nakazie likwidacji ludności rdzennej POLSKI, to jednak  każdy dowódca US ARMY, nie jest zwolniony z myślenia.

Illuminaci uważają, że nie ten jest winny, kto wydaje polecenia, ale ten, kto je wykonuje!!

Dlatego powstaje pytanie, czy może się zdarzyć, taki wprost cud, że źida najemnicy z US Army, wystąpią przeciwko swoim najemcom, w celu niedopuszczenia źidów/masonów/illuminatów, do przejmowania terytoriów państw narodowych, pod potrzeby NWO? 

Trzeba pamiętać, że przejmowanie terytoriów państw narodowych pod NWO, może się skutecznie odbyć, tylko i wyłącznie, po uprzednim zlikwidowaniu ludności rdzennej, tych państw. 

Czy źda najemnicza US ARMY, zdecyduje się na likwidację SŁOWIAN, na słowiańskiej ziemi, czy też zadziała w przeciwnym kierunku, jedynie słusznym: WYZWOLI POLSKĘ, POLAKÓW, spod okupacji żydowskiej, na terytorium POLSKI, wypędzając żydków z POLSKI?

To tylko taka drobna zmiana, polegająca na zmianie kierunku działania, najemniczej, źida US ARMY!

Faktem niepodważalnym jest, że POLSKA potrzebuje pomocy, w celu wyjścia spod żydowskiej okupacji, czyli że POLSKA, rdzenni POLACY, potrzebujemy pomocy od każdego, kto jest w stanie nam jej udzielić, w celu wypędzenia żydków z POLSKI.

W tym celu POLACY rdzenni, przyjmą pomoc od każdego, kto taką pomoc nam zaoferuje, czyli nawet z wdzięcznością przyjmniemy pomoc i od źida najemniczej US ARMY!! 

KOMENTARZE

 • A te samoloty różnej wielkości
  ...nadlatują znad wschodniej granicy, czy zachodniej?
  Może Putin dogadał się z iluminatami i dokonuje desntu na Polskę?
  A w mediach jak zwykle cicho....
 • @Talbot 16:24:24
  Przeważnie lecą saoloty, takie ogromne - "bambaryły", cokolwiek by to miało znaczyć, to jednak ogromne. Czasami leci jakiś "szczupak". Samoloty nadlatują z kierunku lasu kabackiego (Warszawa Kabaty), w kierunku za mój blok, czyli w kierunku Centrum Warszawy lub Woli, w każdym bądź razie, już minęły Warszawę - Okęcie i nic ne wskazuje, aby miały zmierzać na lotnisko Warszawa-Okęcie.

  Odpowiedź któtsza: samoloty lecą z południa POLSKI, na północ POLSKI.

  Zerknęłam wczoraj również na FB, ale tam nikt nawet o tym nie piśnie.
  Z tym że na Fb, to raczej, są tylko wyłącznie trolle żydowskie i funkcjonariusze różnej maści, różnych państw, to raczej muszą być posłuszni swoim NWO, źida popaprańcom. A więc, nie ma się co dziwić, że milczą jak zaklęci.

  Ponadto, w POLSCE raczej wszyscy MEDIA'nci, to są również żydowskimi trollami, na portalach społecznościowych. #takaprawda

  Jeśli chodzi o Putina, to Putin jest OK. @Talbot, nie trolluj #takaprawda.
 • @Krystyna Trzcińska 18:03:50
  https://pl.sputniknews.com/polska/201704035166662-sputnik-polska-rosja-bialorus-obserwacja-samolot/
 • @Talbot 18:44:41
  Dzięki za linka. Po odpowiedzi na Twój komentarz, wyszłam na balkon żeby zrobć zdjęcie przelatującemu samolotowi, który był tak blisko, że aż prawie mogłam oglądać wnętrze samolotu, ale na ekranie aparatu fotograficznego, nie było widać samolotu. Chyba mam aparat fotograficzny źle ustawiony. Nie jestem taka biegła, jeśli chodzi o aparat fotograficzny. Muszę w końcu przeczytać do końca instrukcję obsługi tego aparatu, co obiecuję sobie już od dawna. Zdjęcia robią się poprawnie, ale mój aparat nie widział przelatujących samolotów, na ekranie. Na ekranie widok taki, jakby samolotu na niebie nie było.
  Samoloty przelatują, jakby po sznurku się posuwały, prawie w jednakowej od siebie odległości. Kiedy jeden przelatuje tuż nad moim blokiem, to już w niedalekiej odległości widać światło kolejnego samolotu. Tak, że oba samoloty, są w polu mego widzenia.
  Kiedy nie mogłam zrobić zdjęcia przelatującemu samolotowi, to postanowiłam zwrócić uwagę, na ich oznakowania na ogonie.

  Stwierdziłam, że każdy samolot miał inne oznakowanie.
  Co znaczy, że były to samoloty różnych państw, nie tylko tych wymienionych w artykule z Twojego linka powyżej.

  Samoloty nadal przelatują w takim samym prawie tempie, pomimo że jest już obecnie godz. 19:53.
  Faktycznie dzisiaj jest 03.04.2017 r. Ale nad moim niebem, samoloty z taką samą intensywnością przelatują od kilku już dni.
  Czyli, że obserwacje nad terytorium POLSKI, ktoś inny (źida) przeprowadza w innym terminie?
  Rozpisałam się. Pozdro. :D
 • @Talbot 18:44:41
  Dzięki temu traktatowi o otwartych przestworzach można nas opryskiwać różnymi świństwami w postaci chemtrails.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY