Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Talmudyczna źidocenzura "żywiciela" FB, przez posoŻYt/D'a

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jedna oczywista forma kontroli (pasoŻYt/D'a) polega na kontrolowaniu wszystkiego co żywiciel myśli, czyta i ogląda jako rozrywkę, edukację i wiadomości". cytat z książki "Biologiczny żyd, czyli pasożyt ludzkości" autor: Eustace Mullins

Źida cenzura i inkwizycja, na źida FB:

Dnia 29.03.2017 r. źida Facebook (FB), usunął moje publikacje i zablokował mi na 30 dni (bez uprzedzenia), możliwość publikowania postów, za udostępnienie na FB linka do książki autora Eustace Mullins: 

"Biologiczny żyd, czyli pasożyt ludzkości" 

http://bit.ly/2o4cqbv

 Dowody: poniższe zrzuty ekranu.

 

W książce "Biologiczny żyd, czyli pasożyt ludzkości", ocenzurowanej negatywnie przez źida FB, mamy wyjaśnine, dlaczego źida posoŻYt/D, kontroluje, cenzuruje, stosuje inkwizycję, na/za to wszystko, co "ŻYWICIEL" (nie-żyd) myśli, czyta i ogląda:

Skrócony cytat:

"Pasożytnicza grupa w cywilizacji ustanowiła swoją dominację nad światem akademickim i naukowym. Nie tolerowała żadnego badania naukowego, które zagrażałoby jej dalszej dominacji. Czy to przesadny wniosek? To poszukajmy lepszego, a jeśli nie będziemy mogli go znaleźć, to zbadajmy kilka akceptowanych czynników.

1. Po pierwsze, wiemy iż wśród ludzi występuje pasożytnictwo.

2. Po drugie, grupa pasożytnicza jest gatunkiem dobrze zorganizowanym i zarządzanym.

3. Po trzecie, pasożyt dla utrzymania swojej pozycji musi sprawować pewien rodzaj kontroli nad swoim żywicielem, ponieważ żaden z nich z własnej woli nie toleruje obecności pasożyta. Jedna oczywista forma kontroli polega na kontrolowaniu wszystkiego co żywiciel myśli, czyta i ogląda jako rozrywkę, edukację i wiadomości".

Poniższa grafika zawiera pełny cytat z książki "Biologiczny żyd, czyli pasożyt ludzkości", na okoliczność bardzo negatywnego wpływu grup pasożytniczych (żydów), na obecną cywilizację ziemską:

Sprawdźmy, jak definiuje pasożytnictwo: Encyklopedia Britannica?

"Encyclopaedia Britannica tak określa pasożytnictwo:

Pasożytnictwo - jednostronny karmicielski związek między dwu organizmami różnych gatunków, związek, który jest mniej lub bardziej szkodliwy, zwykle nie jest śmiertelny dla żywiciela, co więcej, który zwalnia pasożyta z większości działań lub walki, które zwykle wiążą się ze zdobywaniem pożywienia, i dlatego ma tendencję do faworyzowania lub powodowania pewnego stopnia osłabiania lub degeneracji".

Oględna wypowiedź autora Eustace Mullins w książce: "Biologiczny żyd, czyli pasożyt ludzkości" - o grupie pasożytniczej.

"W historii różnych cywilizacji widzimy, że występowanie grupy pasożytniczej w wielu przypadkach jest fatalne dla narodu gospodarza, bo wywołuje fundamentalne zmiany w sposobie życia tego narodu, i przestawia swoje główne energie na karmienie pasożytów. Ta zmiana zawsze wpływa na każdą dziedzinę egzystencji narodu-gospodarza, i nieuchronnie osłabia go do punktu kiedy ulega zniszczeniu. Skoro Encyclopaedia Britannica – powyżej – odnosi się do choroby pasożytniczej w królestwie zwierząt i roślin, to prawdą jest, że relacje pasożytnicze mogą ranić nie wywołując zgonu, w pewnym okresie, ale nawet w tych przypadkach widzimy wiele przykładów roślin i zwierząt zabijanych przez pasożyty, czego nie zauważył mądry uczony, który napisał artykuł w Encyclopaedia Britannica o tej chorobie.
Odkryliśmy także, że grupy pasożytnicze w społeczeństwie stale oskarżane są przez bardziej moralne jednostki narodu gospodarza, ponieważ te grupy ulegają wszystkim znanym rodzajom degeneracji.
Powody tego są oczywiste. Jak pokazuje Encyclopedia Brittanica, pasożytniczy tryb życia prowadzi do degeneracji. Ponieważ pasożyt nie wysila się by aktywnie zdobywać pokarm, ma mnóstwo czasu i energii żeby poświęcić się najbardziej ohydnym działaniom, i demoralizowaniu członków narodu-gospodarza".

 

W trzeciej, kolejnej planszy  źida posoŻYt/D na FB, poinformował mnie dnia 29.03.2017 r, że również zabrania edukacji ("żywicielowi"), czyli czytania książki autorstwa ks. Stanisława Tworkowskiego "POLSKA BEZ ŻYDÓW".

Źida rezydujące na terytorium POLSKI, a mający swoje profile na FB, zapewne otrzymują zakazy czytania książek, z zablokowanych mi linków: w kahałach lub od swojego rebe, innych możliwości takich ograniczeń na czytanie książek, spod wskazanych przeze mnie linków - BRAK!!

STANISŁAW TWORKOWSKI „POLSKA BEZ ŻYDÓW” 1939 r.

http://bit.ly/1HBb775

Historyczny przekaz ks. STANISŁAWA TWORKOWSKIEGO zawarty w książce  „POLSKA BEZ ŻYDÓW” 1939 r. w sprawie:  

"ŻYDZI A WALKA O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI

W czasie walki o niepodległość narodu polskiego, żydzi wystąpywali gdzie tylko mogli, aby tej niepodległości przeszkadzać, zwłaszcza niepodległości całkowitej, niezależnej od „obcych agentur”, niepodległości, która miała na celu nie małą, cherlawą, ale Wielką Polskę.

Wiemy jaką rolę odegrał przy tworzeniu granic Polski, zwłaszcza w okresie traktatu Wersalskiego, wielki syn jej, Roman Dmowski. Żydzi użyli wówczas wszelkich swoich wpływów, aby nie dopuścić Romana Dmowskiego na przedstawiciela Polski, gdyż uważali to za policzek dla siebie.

Gdy jednak mimo to Dmowski zwyciężył, żydzi, mając wpływ na Wilsona (prezydenta Ameryki) i Lloyda George’a (przedstawiciela Anglii), utrudniali za wszelką cenę Dmowskiemu przeprowadzenie sprawy granic zachodnich i sprawy Gdańska, tak jak tego domagała się racja stanu Wielkiej Polski żydzi nam wówczas narzucili hańbiący traktat o mniejszościach, a gdy sejm polski w 1919 r. uchwalił odpoczynek niedzielny, poseł żydowski Grunbaum, odważył rzucić sejmowi i Polsce bezczelną groźbę:

„W tej chwili straciliście panowie Wilno, Mińsk i Galicję polską”. (Za Zb. Krasnowski: kwiatowa polityka żydowska”).

Dzięki bohaterstwu żołnierza polskiego, zapowiedź bezczelnego żyda ziściła się tylko częściowo, ale to wystarczy, aby oświetlić stosunek żydów, do Polski w chwili walki o Jej granice".

Poniżej pełny tekst książki ks. Stanisława Trzeciaka "TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce"

http://bit.ly/2nx4Xlr

Między innymi, z powyższej przytoczonych faktów i z prawa naturalnego, dla POLAKÓW rdzennych,  wynika  bezwzględny obowiązek:

WYPĘDZENIE ŹIDKÓW Z POLSKI!!

POLAKOM rdzennym, przysługuje prawo naturalne, bezwzględnie upoważniające do wypędzenia żydów "pasoŻYt/D'ów" z terytorium POLSKI!! Innych możliwości współegzystencji źidków z POLAKAMI, na terytorium POLSKI - BRAK!! 

"Prawo natury

A zatem, musimy potwierdzić fundamentalne prawo natury. Jeśli żywiciel nie może usunąć pasożyta, stacza się w powolną wyniszczającą traumę choroby i śmierć. Jeśli może usunąć pasożyta, to szybko dochodzi do nowych wyżyn osiągnięć i dobrobytu. Cytat z "Biologiczny żyd, czyli pasożyt ludzkości" autor: Eustace Mullins

Dnia 29.03.2017 r. źida FB wprost szalał! Poniżej kolejne moje posty, które zostały usunięte z FB:  1) z linkami do książki Stanisława Tworkowskiego: "POLSKA BEZ ŻYDÓW" i 2) z grafiką z cytatem z książki Stanisława Trzeciaka "TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce".

Brak też jest ważnych podstaw prawnych, upoważniających żydów do przebywania na terytorium POLSKI, a wyłudzone przez żidków obywatelstwo POLSKIE, jest - BEZSKUTECZNE, w każdym przypadku!!

Żaden źida przebywający na terytorium POLSKI, nie ma ważnego (skutecznie przyznanego), obywatelstwa POLSKIEGO!! A tym samym wszystko co posiadają żydki na terytorium POLSKI, jako że jest zdobyte nielegalnie, musi wrócić do POLAKÓW. Wszystko, co jest na terytorium POLSKI jest POLAKÓW!!

Przypominam źidkom, że wszystkie tzw. akty prawne (pozorne), powstałe w okresie wielkiego źida zwiedzenia na terytorium POLSKI, zgodnie z prawdą obiektywna są - BEZSKUTECZNE!!

Wszystko,co zostało w okresie tego wielkiego źida bezprawia pozorowane: wydawanie aktów prawnych i "sprawowania" źida władzy, pomimo że źidki nie mogli wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, a pozorowanie sprawowania władzy, odbywało się przez nieupoważnione źida osoby (pozory: legalności wyborów,  powołań) - jest BEZSKUTECZNE, co wymusza na światowym żydostwie zrekompensowania wszystkich STRAT, jakie w tym okresie poniosła POLSKA, POLACY!! My POLACY rdzenni, umiemy liczyć swoje straty i je wyliczymy conajmniej podwójnie!!

Dlatego, już dzisiaj, proponuję źidkom zacząć się pakować, do jednej walizki. 

Taka prawda!!

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY