Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Oda do Nathanaela,polskojęzycznego źidka, NEon'owego blogera

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do Żydów, a w rękach gojów jest tylko przejściowo. Obowiązkiem Żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, włącznie z zabójstwem. Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać

i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzką twarzą".

Dzisiaj na NEon'ie obserwowałam, furię, wściekłość żydka Nathanaela, a jednocześnie zauważyłam zagrożenie dla rdzennych POLAKÓW, jakie ten żydek stanowi na terytorium POLSKI, co wynika z treści komentarzy, czyli awantury aj-wj, dotyczącej posta, jednego z moich ulubionych NEon'owych blogerów – RAM (nick), link do bloga poniżej.

Rzym buntuje się przeciwko Bergoglio
http://ram.neon24.pl/post/136793,rzym-buntuje-sie-przeciwko-bergoglio

Admin Repsol komentując, komentarze żydka Nathanaela, zbłaźnił się okrutnie, a dodatkowo natychmiast przeniósł zgodnie z żądaniem tego żydka istotny, informujący post blogera RAM z  „latarni” do lochu.

Czyli niewygodny dla żydka Nathanaela post w treści prawdziwy, na tego żydka życzenie, został przeniesiony do lochu!

A beznadziejny, nic nie wnoszący wpis roszczeniowego żydka Nathanaela, Repsol jako admin, umieścił na „latarni”. Błazenada, żenada!! Link poniżej.

Rządzą na tym portalu osobniki o mentalności posła Szczerby
http://nathanel.neon24.pl/post/136796,rzadza-na-tym-portalu-osobniki-o-mentalnosci-posla-szczerby

Skoro źida Nathanael, jest takim zgorszonym żydokatolikiem postem (tutaj), to mam pytanie:
- dlaczego jest taki wybiórczy w odniesieniu do swojego Kościoła, i np. nie stosuje się do jego wymogów, w sprawach dotyczących ubiorów przewidzianych dla żydów, zgodnie z ustawodawstwem kościelnym obowiązującym do nadal w POLSCE?

Pytanie do zgorszonego, żydokatolika Nathanaela:
- a gdzie masz żółte nakrycie głowy i dlaczego nie jesteś oznaczony czerwoną lub żółtą łatą na lewej piersi? Brak przecież dowodów z dokumentów, że przepisy Kościoła zostały zniesione!!


Być może nie wszyscy POLACY wiedzą, że żydzi, z mocy rozporządzenia Soboru Luterańskiego w r. 1215 musieli nosić żółte łaty, aby z daleka ich można było widzieć, ku przestrodze chrześcijan. Rozporządzenie to nigdy nie zostało odwołane, co znaczy, że obowiazuje do nadal, a tylko chrześcijanie dla własnej zguby, zaniechali wymuszania na żydach stosowania się do tego rozporządzenia.


Poniżej przedstawiam w całości treść rozdziału XLI, udawadniającą fakt historyczny:

XLI Oznaczanie żydów żółtą łatą str. 193-194

Jako dowód wielkiej troski Papieży o zachowanie wiernych od złych wpływów żydowskich może posłużyć jeszcze rozporządzenie, by żydów oznaczać żółtą łatą na ubraniu, którą musieli nosić, by w ten sposób przestrzegać chrześcijan, by mieli się na baczności przed nimi. Na trzecim Laterańskim Soborze w r. 1215 postanowiono: by wierni mogli już na pierwszy rzut oka poznać żydów uchwalono, by żydzi i saraceni obojga płci już od 12-stego roku życia we wszystkich chrześcijańskich krajach, w każdym czasie, odróżniali się od wszystkich ludzi ubraniem.
Żółta łata na ubraniu, na piersiach lub też na rękawie, spiczasty kapelusz z kapuzą spadającą na plecy u mężczyzn, a u kobiet kawałek żółtej chustki naokoło głowy był oznaką żydostwa.

Żółtą chustkę kobietom rozkazał nosić Papież Paweł IV w r. 1555. Toteż żydówki ubierały się na żółto, by ta żółta chustka nie wyróżniała się bardzo.
"Na próżno, jak mówi dr S. Neufeld, starali się żydzi skłonić Papieża wysokimi sumami ugodowymi do odwołania tego ostatniego rozporządzenia. Rozporządzenie było nieodwołalne.
Poprzednio jeszcze na Soborze w Salzburgu w r. 1418 uchwalono, by żydówki nosiły przy sukniach dzwoneczki, by je z daleka już można było słyszeć.
Na Soborach powtarzano często uchwały o oznaczeniach żydów.
Pierwsza wprowadziła oznaczania Anglia, już w r. 1217.
We Francji jakkolwiek miejscami już było, wprowadził je całkowicie Filip August w r. 1219, następnie w innych krajach.
W Niemczech, gdzie na dworze cesarzy byli żydzi; mimo pism Papieży Grzegorza IX i Innocentego IV i mimo uchwał licznych Soborów, bronili się żydzi uporczywie i dopiero w XV wieku wprowadzano to naznaczanie żydów dzięki staraniom Kardynała Legata Mikołaja z Kues nad Mozelą i dzięki podróżom misyjnym św. Jana Kapistrana, który nie tylko apostołował w Niemczech ale nawet i w Polsce, gromił nadużycia żydowskie i wskazywał na wielkie niebezpieczeństwo ze strony żydów. Dopiero w XVIII wieku oznaczania żydów ustały.

Wielce pouczającymi dla nas są również uchwały Synodu przemyskiego zr. 1723, który głosi:

"Żydzi, ten gad jadowity, ci wygnańcy palestyńscy, którzy już zalali całą Ruś i szerzą się po całym Królestwie Polskim, bogacą się z krzywdy i wyzysku chrześcijan, pełni pychy, nienawiści i chytrości, stawiają sobie za główny cel swej przewrotnej działalności: podstęp, zbrodnie i wszelkiego rodzaju występki, bluźnierstwa, zniewagi i wyszydzanie Tajemnic Wiary naszej św. Jakże nad wyraz bolesną jest rzeczą, iż wielu spośród polskich magnatów i szlachty popiera żydów, dając im łatwiejszy do siebie dostęp, aniżeli katolikom, łudząc się nadzieją przyszłych zysków i pożyczek pieniężnych od żydów, a nie bacząc na to, że pieniądze w tak nieuczciwy sposób nabyte, prędko utracą i ściągną na siebie i na swoje potomstwo karę Bożą i utratę błogosławieństwa Bożego".

Dla twego żydku Nathanael'u opamiętania, zacytuję poniżej przykładowo 21 cytatów charakteryzujących żydków, które zacytował NEon'owy komentator „Zdziwiony” (nick), w jednym ze swoich komentarzy, z okazji odchodzącego z NEon'u innego źida blogera.

Przypominam żydku Nathanael'u, że na terytorium POLSKI żydki są gościnnie. To zachowuj się. I niech ci nawet, przez głowę nie przeleci zacytowana poniżej talmudyczna myśl:

"Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do Żydów, a w rękach gojów jest tylko przejściowo. Obowiązkiem Żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, włącznie z zabójstwem. Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzka twarzą".

Na portalu NEon żydku Nathanaelu, też jesteś gościnnie. To zachowuj się!!

I nie wykrzykuj, że portal NEon24.pl jest twój, czyli w znaczeniu że jest tylko dla żydków, a tym samym że patrioci, rdzenni POLACY, nie mogą na tym portalu pisać., bo być może według ciebie wszystko na terytorium POLSKI jest żydów, a więc i ten portal? Jeśli tak myślisz żydku Nathanael'u, to idź i się lecz!

Dla przypomnienia, przeczytaj sobie żydku Nathanael'u, jakim wrzodem „na du*ie”, są żydki wśród NARODÓW ŚWIATA!!

1. Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
2. Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
3. Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
4. Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
5. Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
6. Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
7. Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
8. Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
9. Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
10. Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
11. Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.
12. Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.
13. Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
14. George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
15. Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
16. Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
17. Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
18. Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
19. Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
20. Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
21. Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
22. Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
23. Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

KOMENTARZE

 • re: Nathanel i NEon24
  Po długiej przerwie zajrzał tutaj Nathanel z nadzieją poprawy kurczącego się Neon'u, w którym – wg słów właściciela, p. Opary - „można pisać co się chce”. Ta możliwość „pisania co się chce” została oficjalnie podważona rok temu, kiedy to osobnik znany tu jako „żydo-Kosiur” (Ulubiony Autor Z. Białasa) wyskoczył z artykułem p.t.: „Syjonistyczna szumowina administrujaca portalem neon24 usuneła moja publicystyke”
  (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/02/syjonistyczna-szumowina-administrujaca-portalem-neon24-pl-usunela-moja-publicystyke).
  A jeszcze wcześniej, od samego zarania powstałego wtedy „Nowego Ekranu”, właściciel portalu, p.Opara, zmuszony był do kilkakrotnych usprawiedliwień typu: „niektorzy zarzucają mi, że jestem agentem WSI – ha, ha, ha.”
  Jak pogodzić te dwa spostrzeżenia?
  Pierwsze okazało się oszczerczym kłamstwem, gdyż „ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW" żydo-Kosiur nie tylko raduje się największą ilością „kliknięć” w Neon'ie, ale do tego samemu swobodnie uprawia usuwanie, a nawet blokadę innych bloggerów w tymże NEon'ie. Prawda panie Ziemiński z WPSu?
  Sytuacja ta jest umożliwiona przez czystego jak łza, wcale nie „agenta WSI”, o nazwisku Opara.
  Przeszłośc obydu w/w nie jest jasna, gdyż do archiwum IPN'u na ich temat jeszcze nikt nie zajrzał. Niemniej jednak, parę faktów jest dość znanych.
  Były Departament IV MSW zajmujący się dezintegracją Kościoła katolickiego w Polsce (i morderstwem ks. Jerzego Popiełuszki) zacierając swoją poprzednią strukturę organizacyjną został przemianowany na „Wydział Studiów i Analiz”.
  Tenże Departament IV MSW wydał żydo-Kosiurowi paszport na wyjazd do USA w czasach, kiedy trzeba było nieźle zasłużyc się aparatczykom PZPR, aby dostać Tymczasowe Pozwolenie na krótki wyjazd tutrystyczny do Czechosłowacji!
  Cóż, w/w karierowicze, hochsztaplerzy słowa, blagierzy i szarlatani epoki SOCJALIZMU to nie tylko Opara, Kosiur, Trzcińska, Zawisza Niebieski, Jacniacki, Białas/ Tiamat, fabi, ninanonimowa, ireneusz, i Ziemiński. Pozostała grupa wzajemnej adoracji ateistów, socjalistów, oraz jednomyślności wyskczyła powyżej „na zasadzie uderz w stół, a idiota się odezwie”.
  Kim oni są? Ano „psychopaci o nie do końca zdiagnozowanych schorzeniach umysłowych” - zgadzam się z Nathanelem.
  Pisałem o tym wcześniej. Jest to znikomy margines społeczny pozbawiony świadomości normalnego człowieka oraz braku konekwencji za swoje czyny. Jest to margines społeczny otwarcie niebezpieczny – margines, który stanowi zagrożenie życia dla pozostałych 99% Polaków!
  Za pogańską, wolną (od nauki) i niepodległą (anty-europejską) Polskę ich mniemania życie by oddali. Tylko nie swoje życie, ale nasze.
 • @Zdzich 06:13:51
  Aby wyjechać na krótki- turystyczny - wystarczyła duża ,kwadratowa pieczątka w dowodzie osobistym na ostatnich stronach. Można było jechać do DDR,Węgier czy do Czechosłowacji. Trzeba tylko było mieć znajomości w MSW.
 • @kfakfa 08:53:37
  poprawka - Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych
 • Przeczytałem ,
  że bloger Zdzich zaliczył mnie do grupy "karierowicze, hochsztaplerzy słowa, blagierzy i szarlatani epoki SOCJALIZMU".
  Napisałem do administracji o nadużyciu moich dóbr osobistych.
  Ciekawy jestem jak szybka będzie reakcja.
 • @Zbigniew Jacniacki 09:36:17
  Nie masz się czego obawiać wystraszony „współpracowniku”.
  Opara stoi po waszej stronie.
 • @Krystyna Trzcińska 08:45:22
  Napisz więcej n.t. tej „grupy osób z "kasą" celem współpracy”, gdyż nic o nich nie wiem.
  Do tego, chciałbym też zobaczyc dowód na to, że Nathanael (i ja, przy okazji) jest talmudczykiem.
 • @Zdzich 09:55:51
  Proszę Cię o kontakt, abym bezpośrednio mógł Ci wytłumaczyć,
  jak bardzo się mylisz.

  Jeżeli odmówisz, to proszę użytkowników Neon24
  o pomoc w rozszyfrowaniu, kim jest @Zdzich.
 • @kfakfa 08:53:37
  Ta „kwadratowa pieczątka”, o której piszesz, to było właśnie Tymczasowe Pozwolenie, o którym ja napisałem.
 • @Zbigniew Jacniacki 10:09:55
  Jatz-natzky: Pisz tutaj. Czego się obawiasz?
  Ja nie mam żydo-socjalistycznych przyzwyczajeń robienia za plecami.
 • pieczątka z SUSW
  http://www.stampler.pl/images/prl2.jpg
 • @Zdzich 10:33:10....Czego się obawiasz? ....
  Ja niczego się nie obawiam...
  Ponieważ zaliczyłeś mnie do jakieś grupy ""karierowicze, hochsztaplerzy słowa, blagierzy i szarlatani epoki SOCJALIZMU", bez podania jakichkolwiek argumentów , następnie dodałeś również gołosłownie , że jestem
  " współpracownikiem " właściciela Neon24, chcę, abyśmy porozmawiali bezpośrednio.
  Przedstawisz swoje dowody i albo będą prawdziwe, albo wytworem Twojej wyobraźni.
  Wtedy podejmę decyzję co dalej zrobić z tymi pomówieniami.
  Ja nie kryję się pod nickiem.
  Więc uwagę o przyzwyczajeniach robienia za plecami skieruj do siebie.
 • @Zbigniew Jacniacki 10:09:55
  Niech zgadnę. Emerytowany odkuwacz azbestu z greenpoint?
 • @kfakfa 10:36:49
  Dzięki za zdjęcie pieczątki!
  Ja, po dwóch latach składania aplikacji i opłat, dostałem tylko tzw. „wkładkę” (kawałek kartki) do Dowodu Osobistego w latach 1970-tych na cztery dni.

  PS: Żydo-Kosiur, natomiast, otrzymał Paszport MSW „Na Wszystkie Kraje Świata” z pozwoleniem na „wielokrotne przekroczenie granicy”. DUŻA różnica, co?
 • @Zbigniew Jacniacki 10:44:57
  Gołosłownie?
  A co to jest „Napisałem do administracji o nadużyciu moich dóbr osobistych” - Zbigniew Jacniacki 05.02.2017 09:36:17 jak nie donos na mnie?
 • @Zdzich 11:08:01
  W katalogu IPN http://katalog.bip.ipn.gov.pl/ nie ma

  Chcesz powiedzieć ,że widziałeś teczkę personalną ?
 • @Autorka
  http://kobietamag.pl/wp-content/uploads/2011/06/piaskownica-czy-bezpieczna.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 11:26:35
  Duży plus za sprostowanie!
  Uwierz mi, że ja nie przychodze tutaj się kłócic, ani marnowac czasu na wymiane zdan ze złosliwymi debilami. Jest tyle ciekawych tematow oraz spraw, ktorymi mogłbym się podzielic. Ale niestety, portal ten jakby ograniczył się do uporczywych fantazji wypisywanych przez nienawistników Kościoła, których żadne inne tematy nie interesuja. (Jedynie Jeznach wysiega poza ta strefę, chociaz nie zawsze.)
  Wyglada na to, że Nathanael zauważył to samo co ja – a Ty go za to krytykujesz. Zaskoczyłaś mnie!
 • @Zdzich 11:12:44...jak nie donos na mnie?....
  To , że napisałem do administracji portalu i poinformowałem o tym oficjalnie w swoim komentarzu , to jest według Ciebie donos ?

  Skoro poinformowałem jawnie w komentarzu, to nie kryję się za plecami.
  I nie jest to donos, tylko zgłoszenie nadużycia, zgodnie z regulaminem portalu. Przyjrzyj się narzędziom udostępnionym każdemu blogerowi : nadużycie link skomentuj


  Administracja portalu jeszcze nie zareagowała na moje zawiadomienie...
  Czekam także na informację o Tobie.
 • @Zdzich 11:08:01
  // Żydo-Kosiur, natomiast, otrzymał Paszport MSW //
  wiadomo !
  tylko kapusie i żydzi takowy dostawali
 • 5*
  Pani Krystyno,
  mam wątpliwości, czy warto poświęcać słowo pisane jakiemuś śmieciowi. Było nie było w jakimś sensie Pani go nobilituje, czyni ważnym, istotnym (?).
 • @Zdzich 06:13:51
  Dziduś, robaczku,
  bp I.Krasicki także pisał bajki, ale w przeciwieństwie do ciebie nie był idiotą, chociaż także żydo-katolikiem.
 • @Rzeczpospolita 17:28:22
  "Wysunąłeś się na pierwsze miejsce wśród szczerbatych idiotów - na zasadzie uderz w stół a idiota się odezwie." - Nathanel 04.02.2017 16:51:14

  Ditto!
 • Widać na Neonie są równi i równiejsi
  O żydach źle pisać nie można, bo się to kwalifikuje do lochu, ale Nathanel może źle, a nawet bardzo źle pisać o Polakach, usuwać komentarze, jak usuwał w przeszłości, strzelać fochy i robić patetyczne, już nie wiem które z kolei pożegnania opluwszy wszystkich obecnych, a następnie dalej publikować, jakby nigdy nic...

  Ave Repsol, przemęczony jesteś?
 • @
  //Żółta łata na ubraniu, na piersiach lub też na rękawie, spiczasty kapelusz z kapuzą spadającą na plecy u mężczyzn, a u kobiet kawałek żółtej chustki naokoło głowy był oznaką żydostwa.//
  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUio4OwY1x69q4R6jG0vHhqaVJsiRc5LPwIgfQ5VXo6nKm35YgGQ
 • @Zbigniew Jacniacki 09:36:17
  To zapewne z powodu przedrukowania tego automatycznego tłumaczenia - tam jest źle o papieżu. A wystarczy popatrzeć na Watykan, na ten kipiący przepych, żeby myślącemu człowiekowi opadły łuski z oczu. Jakiś bóg tam może i jest, bo ktoś musiał pomagać w zdobyciu tych bogactw, ale Chrystus dawno został stamtąd przepędzony, o ile kiedykolwiek Go w ogóle zaproszono. Ksiądz Natanek dobrze wie, jaki bóg panuje w Watykanie, ale do tutejszej sekty to nie dociera.
 • @Lotna 19:51:52
  A jak abp Burke (przyszły papież) atakuje Papieża Franciszka to dla nich wszystko jest ok ;-)
  pozdrawiam
 • @Krystyna Trzcińska 11:26:35
  ""Ziemia ( Polska ) do Krystyny !
  Pani Krysiu ma Pani jakiegoś sponsora, (może być jubiler z na smyczy), który by zasponsorował stworzenie Królestwa Polskiego ? Wtedy byśmy wyjechali na Komodo (ojczyznę waranów ) i ustalili co i jak. Zabralibyśmy ze sobą jeszcze paru naprawdę inteligentnych Polaków patriotów i miotaczami cashu zmienilibyśmy Polskę. Króla byśmy na tron posadzili, a poddani hołd by nam oddawali i w książkach by o nas pisali. Pozdrowił : Zorion 07.05.2016 19:35:29"."

  "@Zdzich 06:13:51 #hahahaha @Zdzichowi (nick), jest takie powiedzenie - "odbiło", jak nic!!
  Zdzich jeszcze wciąż jestem pod wrażeniem twoich powyższych "wypocin". Wprost, aż dech mi zaparło. Serio. Od razu przypomniałam sobie fakt, jak jeszcze nie tak dawno, chciałeś przyłączyć mnie do swojej grupy, osób z "kasą", celem współpracy, tylko że cię instynktownie, popędziłam".

  "@Zorion a nie @Zdzich, chciał ze mną współpracować".


  No i wszystko się wyjaśniło. Dla mnie to ważne wyjaśnienie dlaczego tak trudno się z Panią dogadać, a wnioski wyciąga Pani przeciwne do logicznych.
  Teraz już wszyscy wiedzą, że Pani ma poważne problemy mentalne, które nie pozwalają Pani czytać tekstów ze zrozumieniem.


  Zorion tu Pani nie namawiał do żadnej współpracy. On Panią wzywał do zejścia na ziemię, bo to co Pani wypisuje jest tak samo realne jak ratowanie Polski miotaczami cashu (czyli pieniędzy, jakby kto nie wiedział), zainstalowanymi na wyspie Komodo "(Ojczyźnie varanów)".

  Sama lokalizacja tych wyrzutni to majstersztyk satyryczny, gdyż litery "v" i "b" w wielu językach wymawia się tak samo.
 • Oplakatujmy Polskę plakatami Tadeusza Cichockiego !
  https://www.facebook.com/zawodowy.polak/photos/a.322356691267942.1073741828.313548422148769/516337431869866/?type=3&theater
 • @roux 10:59:56
  Drogi Roux,podobniez wzmiankowani przez Ciebie odkuwacze juz dawno wymarli na raka;szczegolnie ci, ktorym obiecano szybki zarobek po 9/11.
  Zdzich to prawdziwy parafianin zgodnie z definicja Slownika Jezyka Polskiego.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY