Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
137 postów 772 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Kontakt email z wybrańcami żydowskiego okupanta do Sejmu RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adresy e-mail do posłów i senatorów, żydowskiego Sejmu RP, na terytorium okupowanej przez żydków POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ), będącej w stanie zawieszenia bytu. Stan na dzień 17 Stycznia 2016.

 

 

Adresy e-mail do posłów i senatorów  

//www.wykluczeniopiekunowie.fora.pl/kontakty-do-politykow-instytucji-rzadowych-mediow,24/nowe-adresy-e-mail-do-poslow-i-senatorow-grudzien-2015,772.html

 

 

Posłowie PiS'dy


biuro.abramowicz@gmail.com; bp.adamczyk@wp.pl; waldemar.andzel@sejm.pl; dorota@arciszewska.pl; jkardanowski@wp.pl; iwona.arent@sejm.pl; biuromarkaasta@wp.pl; Zbigniew.Babalski@sejm.pl; piotr.babiarz@sejm.pl; biuroposel@wp.pl; Ryszard.Bartosik@sejm.pl; Barbara.Bartus@sejm.pl; Dariusz.Bak@sejm.pl; Wlodzimierz.Bernacki@sejm.pl;


Jerzy.Bielecki@sejm.pl; Marek.Biernacki@sejm.pl; Zbigniew.Biernat@sejm.pl; biuro.mblaszczak@gmail.com; Jacek.Bogucki@sejm.pl; Joanna.Borowiak@sejm.pl; aborowiec.lubelskie@gmail.com; Bozena.Borys-Szopa@sejm.pl; joachim.brudzinski@sejm.pl; biurobubula@gmail.com; Wojciech.Buczak@sejm.pl; waldemar.buda@sejm.pl;


Lidia.Burzynska@sejm.pl; Zbigniew.Chmielowiec@sejm.pl; Zbigniew.Chmielowiec@sejm.pl; Anna.Cicholska@sejm.pl; michal.cieslak@sejm.pl; Tadeusz.Cymanski@sejm.pl; Krzysztof.Czabanski@sejm.pl; biuro@przemyslawczarnecki.pl; witold.czarnecki@sejm.pl; Witold.Czarnecki@sejm.pl; Arkadiusz.Czartoryski@sejm.pl;


biuro@anna-czech.pl; Anna.Czech@sejm.pl; Anita.Czerwinska@sejm.pl; Katarzyna.Czochara@sejm.pl; Leszek.Dobrzynski@sejm.pl; zbigniewdolata@poczta.onet.pl; Zbigniew.Dolata@sejm.pl; kontakt@duda-antoni.pl; Antoni.Duda@sejm.pl; elzbieta_duda@vp.pl; Elzbieta.Duda@sejm.pl; Jan.Duda@sejm.pl; Marcin.Duszek@sejm.pl; Michal.Dworczyk@sejm.pl; leszno@dziedziczak.pl;


tadeusz.dziuba@sej.pl; Tadeusz.Dziuba@sejm.pl; Barbara.Dziuk@sejm.pl; Jacek.Falfus@sejm.pl; Ewa.Filipiak@sejm.pl; Leszek.Galemba@sejm.pl; Andrzej.Gawron@sejm.pl; szymon.gizynski@sejm.pl; Szymon.Gizynski@sejm.pl; Teresa.Glenc@sejm.pl; Piotr.Glinski@sejm.pl; Konrad.Glebocki@sejm.pl; Krzysztof.Gluchowski@sejm.pl; Malgorzata.Golinska@sejm.pl;


biuro@kazimierzgolojuch.pl; Kazimierz.Golojuch@sejm.pl; jaroslaw.gonciarz@sejm.pl; Jaroslaw.Gonciarz@sejm.pl; biurozelazna@gmail.com; Malgorzata.Gosiewska@sejm.pl; Jerzy.Gosiewski@sejm.pl; biuro@jgowin.pl; Jaroslaw.Gowin@sejm.pl; artur.gorski@sejm.pl; Artur.Gorski@sejm.pl;


Kazimierz.Gwiazdowski@sejm.pl; Teresa.Halas@sejm.pl; Marcin.Horala@sejm.pl; biuro.jhrynkiewicz@op.pl; Jozefa.Hrynkiewicz@sejm.pl; michal.jach@sejm.pl; Michal.Jach@sejm.pl; jaki.patryk@gmail.com; Patryk.Jaki@sejm.pl; wjanczyk.biuro@interia.eu; Wieslaw.Janczyk@sejm.pl;


Grzegorz.Janik@sejm.pl; wojciech.jasinski@sejm.pl; Wojciech.Jasinski@sejm.pl; biuro@jaworski.info; Andrzej.Jaworski@sejm.pl; mariusz.jedrysek@sejm.pl; Mariusz.Jedrysek@sejm.pl; krzysztof.jurgiel@interia.eu; Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl; Alicja.Kaczorowska@sejm.pl; jaroslaw.kaczynski@sejm.pl; Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl; Piotr.Kaleta@sejm.pl; mariusz.kaminski@sejm.pl; Mariusz.Kaminski@sejm.pl;


beata.kempa@sejm.pl; jkilian@post.pl; Jan.Kilian@sejm.pl; izabela@poczta.onet.pl; Izabela.Kloc@sejm.pl; lech.kolakowski@sejm.pl; biuro@maciejmalecki.pl; wojciech.jasinski@sejm.pl;
Robert.Kolakowski@sejm.pl; Joanna.Kopcinska@sejm.pl; Wojciech.Kossakowski@sejm.pl; Andrzej.Kosztowniak@sejm.pl; jolabiuro1@tlen.pl; Henryk.Kowalczyk@sejm.pl;


bpkownacki@wp.pl; Bartosz.Kownacki@sejm.pl; Ewa.Kozanecka@sejm.pl; biuro@kraczkowski.pl; Maks.Kraczkowski@sejm.pl; Jaroslaw.Krajewski@sejm.pl; Wieslaw.Krajewski@sejm.pl; Leonard.Krasulski@sejm.pl; Piotr.Krol@sejm.pl; ag.wolinska@gmail.com; Elzbieta.Kruk@sejm.pl; Anna.Krupka@sejm.pl; Andrzej.Kryj@sejm.pl; Bernadeta.Krynicka@sejm.pl; posel@dariuszkubiak.pl; Dariusz.Kubiak@sejm.pl; Krzysztof.Kubow@sejm.pl;


Marek.Kuchcinski@sejm.pl; Jacek.Kurzepa@sejm.pl; Anna.Kwiecien@sejm.pl; Marek.Kwitek@sejm.pl; biuro.latos@gmail.com; Tomasz.Latos@sejm.pl; Bogdan.Latosinski@sejm.pl; Jozef.Lesniak@sejm.pl; Joanna.Lichocka@sejm.pl; listy@krzysztoflipiec.pl; biurolipinski@op.pl; Adam.Lipinski@sejm.pl; kontakt@lisieckipawel.pl; Pawel.Lisiecki@sejm.pl; Krzysztof.Lapinski@sejm.pl; Tomasz.Lawniczak@sejm.pl;


Marzena.Machalek@sejm.pl; ewa.malik@sejm.pl; Gabriela.Maslowska@sejm.pl; gab33@o2.pl; Grzegorz.Matusiak@sejm.pl; biuro.m@poczta.fm; Kazimierz.Matuszny@sejm.pl; Iwona.Michalek@sejm.pl; i.michalek@polskarazem.pl; Daniel.Milewski@sejm.pl; Aleksander.Mrowczynski@sejm.pl; Krzysztof.Maciejewski@sejm.pl; Jerzy.Malecki@sejm.pl; malecki@tlen.pl; Jerzy.Materna@sejm.pl;


Andrzej.Matusiewicz@sejm.pl; beata.mazurek@sejm.pl; krzysztof.michalkiewicz@sejm.pl; Jan.Mosinski@sejm.pl; Arkadiusz.Mularczyk@sejm.pl; iwona.biuroposelskie@wp.pl; Antoni.Macierewicz@sejm.pl; Maciej.Malecki@sejm.pl; biuro@maciejmalecki.pl; Beata.Mateusiak-Pielucha@sejm.pl; Marek.Matuszewski@sejm.pl; biuro@marekmatuszewski.pl; Mieczyslaw.Miazga@sejm.pl; Anna.Milczanowska@sejm.pl;


milczanowska2010@gmail.com; Kazimierz.Moskal@sejm.pl; kontakt@kazimierz-moskal.pl; Wojciech.Murdzek@sejm.pl; Piotr.Naimski@sejm.pl; biuro.naimski@gmail.com; Piotr.Olszowka@sejm.pl; Krzysztof.Ostrowski@sejm.pl; kjostrowski@wp.pl; Adam.Oldakowski@sejm.pl; Jacek.Osuch@sejm.pl; biuro.posla@op.pl; Marek.Opiola@sejm.pl; biuro@marekopiola.com; Anna.Paluch@sejm.pl; anna.paluch@sejm.pl;


Stanislaw.Pieta@sejm.pl; biuroposelskie-pieta@o2.pl; Jerzy.Polaczek@sejm.pl; Marcin.Porzucek@sejm.pl; Jerzy.Paul@sejm.pl;
dariusz.piontkowski@sejm.pl; Marek.Polak@sejm.pl; biuroposelskie.markapolaka@wp.pl; Grzegorz.Puda@sejm.pl; Krystyna.Pawlowicz@sejm.pl; Stanislaw.Piotrowicz@sejm.pl; biuro@poselpiotrowicz.pl; piotr.polak@sejm.pl; Piotr.Pyzik@sejm.pl; biuroposelskiegliwice@gmail.com;


Elzbieta.Rafalska@sejm.pl; Bogdan.Rzonca@sejm.pl; Jacek.Sasin@sejm.pl; jacek.sasin@sejm.pl; Lukasz.Schreiber@sejm.pl; Wojciech.Skurkiewicz@sejm.pl; w.skurkiewicz@wp.pl; biuro@skurkiewicz.pl; anna.sobecka@sejm.pl; Andrzej.Sosnierz@sejm.pl; Dariusz.Starzycki@sejm.pl; dariusz.starzycki@sejm.pl; Marek.Suski@sejm.pl; bpms@wp.pl; Jozefa.Szczurek-Zelazko@sejm.pl; Jan.Szewczak@sejm.pl;


Krzysztof.Szulowski@sejm.pl; Beata.Szydlo@sejm.pl; biuro@beataszydlo.pl; Jan.Szyszko@sejm.pl; Anna.Schmidt-Rodziewicz@sejm.pl; Jaroslaw.Sellin@sejm.pl; biuro@sellin.pl; Andrzej.Smirnow@sejm.pl; biuro.smirnow@poczta.fm; Czeslaw.Sobierajski@sejm.pl; Lech.Sprawka@sejm.pl; lsprawka@op.pl; Jaroslaw.Stawiarski@sejm.pl; biuro@jaroslawstawiarski.pl;


Artur.Szalabawka@sejm.pl; Jolanta.Szczypinska@sejm.pl; Jaroslaw.Szlachetka@sejm.pl; Stanislaw.Szwed@sejm.pl; stanislawszwed.biuro@onet.pl; Ewa.Szymanska@sejm.pl; Grzegorz.Schreiber@sejm.pl; Edward.Siarka@sejm.pl; edward.siarka@sejm.pl; Kazimierz.Smolinski@sejm.pl; biuro@kazimierzsmolinski.pl; Artur.Sobon@sejm.pl; Miroslawa.Stachowiak-Rozecka@sejm.pl; Stefan.Strzalkowski@sejm.pl;

Wojciech.Szarama@sejm.pl; Pawel.Szefernaker@sejm.pl; andrzej.szlachta@sejm.pl; Halina.Szydelko@sejm.pl; Szymon.SzynkowskiVelSek@sejm.pl; Jerzy.Zyzynski@sejm.pl; kontakt@jerzyzyzynski.pl; Jacek.Zalek@sejm.pl; Wojciech.Zubowski@sejm.pl; Maria.Zuba@sejm.pl; biuro_zuba@interia.pl; Maria.Zuba@sejm.pl; biuro_zuba@interia.pl; Jaroslaw.Zielinski@sejm.pl;


Lukasz.Zbonikowski@sejm.pl; zbonikowski_biuroprasowe@o2.pl; Slawomir.Zawislak@sejm.pl; Artur.Zasada@sejm.pl; Krzysztof.Zaremba@sejm.pl; Marek.Zagorski@sejm.pl; Anna.Zalewska@sejm.pl; pis@annazalewska.hb.pl; Malgorzata.Wypych@sejm.pl; Krystyna.Wroblewska@sejm.pl; Bartlomiej.Wroblewski@sejm.pl; michal.wojcik@sejm.pl; tadeusz.wozniak@sejm.pl; Grzegorz.Wozniak@sejm.pl; biuro@grzegorzwozniak.pl;


Michal.Wojtkiewicz@sejm.pl; biuro@michalwojtkiewicz.pl; Grzegorz.Wojciechowski@sejm.pl; biurorawa@interia.pl; Elzbieta.Witek@sejm.pl; biuro.ew@wp.pl; Jerzy.Wilk@sejm.pl; Rafal.Weber@sejm.pl; Maciej.Wasik@sejm.pl; biuro@maciejmalecki.pl; witold.waszczykowski@sejm.pl; Malgorzata.Wassermann@sejm.pl; biuro@mwassermann.pl; Jan.Warzecha@sejm.pl; biuro@janwarzecha.pl;


robert.warwas@sejm.pl; teresa.wargocka@sejm.pl; piotr.uscinski@sejm.pl; Piotr.Uruski@sejm.pl; Sylwester.Tulajew@sejm.pl; tulajew.biuro@gmail.com; Ewa.Tomaszewska@sejm.pl; Grzegorz.Tobiszowski@sejm.pl; biuro.rudaslaska@gmail.com; Ryszard.Terlecki@sejm.pl; Robert.Telus@sejm.pl; telusrobert.biuro@gmail.com; Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl; biuro@tchorzewski.pl; dominik.tarczynski@sejm.pl;


jacek.swiat@sejm.pl; Janusz.Sniadek@sejm.pl; kontakt@januszsniadek.info;

Posłowie PO


Zbigniew.Ajchler@sejm.pl; Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl; Pawel.Arndt@sejm.pl
Urszula.Augustyn@sejm.pl; Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl; Pawel.Bankowski@sejm.pl;
Anna.Bialkowska@sejm.pl; Marek.Biernacki@sejm.pl; Jerzy.Borowczak@sejm.pl; Krzysztof.Brejza@sejm.pl; Borys.Budka@sejm.pl; Bozenna.Bukiewicz@sejm.pl;
Malgorzata.Chmiel@sejm.pl; Alicja.Chybicka@sejm.pl;


Beata.Malecka-Libera@sejm.pl; biuro@malecka-libera.pl; Arkadiusz.Marchewka@sejm.pl; kontakt@arkadiuszmarchewka.pl; Antoni.Mezydlo@sejm.pl; Rajmund.Miller@sejm.pl; posel_nysa@interia.pl; Aldona.Mlynczak@sejm.pl; Czeslaw.Mroczek@sejm.pl; biuro@czeslawmroczek.pl; Izabela.Mrzyglocka@sejm.pl; Joanna.Mucha@sejm.pl; biuro@joannamucha.pl; Arkadiusz.Myrcha@sejm.pl; kontakt@arkadiuszmyrcha.pl


Anna.Nems@sejm.pl; biuroposelnems@wp.pl; Slawomir.Neumann@sejm.pl; slawomir.neumann@sejm.pl; Dorota.Niedziela@sejm.pl; Malgorzata.Niemczyk@sejm.pl; malgorzata.niemczyk@sejm.pl; Stefan.Niesiolowski@sejm.pl; Slawomir.Nitras@sejm.pl; Tomasz.Nowak@sejm.pl; biuro-po-konin@tlen.pl; Arkadiusz.Myrcha@sejm.pl; kontakt@arkadiuszmyrcha.pl; Miroslawa.Nykiel@sejm.pl; biuro.miroslawa.nykiel@gmail.com;


Wlodzimierz.Nykiel@sejm.pl; Norbert.Obrycki@sejm.pl; Marzena.Okla-Drewnowicz@sejm.pl; m.okla.drewnowicz@gmail.com; Pawel.Olszewski@sejm.pl; pawel.olszewski@sejm.pl; Katarzyna.Osos@sejm.pl; katarzyna.osos@sejm.pl; Pawel.Papke@sejm.pl; pawel.papke@sejm.pl; Zbigniew.Pawlowicz@sejm.pl; zbigniew.pawlowicz@sejm.pl


Malgorzata.Pepek@sejm.pl; Danuta.Pietraszewska@sejm.pl; danuta.pietraszewska@sejm.pl;
Teresa.Piotrowska@sejm.pl; teresa.piotrowska@sejm.pl; Kazimierz.Plocke@sejm.pl; kazimierz@plocke.pl; Agnieszka.Pomaska@sejm.pl; biuro@pomaska.pl; Jacek.Protas@sejm.pl; j.protas@warmia.mazury.pl; Jacek.Protasiewicz@sejm.pl;


Elzbieta.Radziszewska@sejm.pl; elzbieta.radziszewska@sejm.pl; Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl; grzegorz.raniewicz@sejm.pl; Ireneusz.Ras@sejm.pl; Halina.Rozpondek@sejm.pl; Leszek.Ruszczyk@sejm.pl; Marek.Rzasa@sejm.pl marek.rzasa@sejm.pl biuro@marekrzasa.pl;
Dorota.Rutkowska@sejm.pl; Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl; Jakub.Rutnicki@sejm.pl; Boguslaw.Sonik@sejm.pl; bsonik@o2.pl; Marek.Sowa@sejm.pl


Marek.Sowa@sejm.pl; Cezary.Tomczyk@sejm.pl; Rafal.Trzaskowski@sejm.pl; Robert.Tyszkiewicz@sejm.pl; Jaroslaw.Urbaniak@sejm.pl; Anna.Wasilewska@sejm.pl; Monika.Wielichowska@sejm.pl biuroposelskie@monikawielichowska.pl; Ryszard.Wilczynski@sejm.pl; Wojciech.Wilk@sejm.pl; Mariusz.Witczak@sejm.pl; slawomir.chrzanowski@platforma.org; Marek.Wojcik@sejm.pl


Marian.Zembala@sejm.pl; Wojciech.Ziemniak@sejm.pl wojciechziemniak@wp.pl; Szymon.Ziolkowski@sejm.pl ; Stanislaw.Zmijan@sejm.pl stanislaw.zmijan@sejm.pl; Janusz.Cichon@sejm.pl; Piotr.Cieslinski@sejm.pl; Tomasz.Cimoszewicz@sejm.pl; Zofia.Czernow@sejm.pl; Andrzej.Czerwinski@sejm.pl; Ewa.Drozd@sejm.pl; Artur.Dunin@sejm.pl; Waldy.Dzikowski@sejm.pl; Joanna.Fabisiak@sejm.pl; Joanna.Frydrych@sejm.pl


Krzysztof.Gadowski@sejm.pl; Kinga.Gajewska@sejm.pl; Elzbieta.Gapinska@sejm.pl; Zdzislaw.Gawlik@sejm.pl; Stanislaw.Gawlowski@sejm.pl; Lidia.Gadek@sejm.pl; Elzbieta.Gelert@sejm.pl; Artur.Gierada@sejm.pl; Tomasz.Glogowski@sejm.pl; Cezary.Grabarczyk@sejm.pl; Jan.Grabiec@sejm.pl; Rafal.Grupinski@sejm.pl; Andrzej.Halicki@sejm.pl; Agnieszka.Hanajczyk@sejm.pl; Bozena.Henczyca@sejm.pl


Jolanta.Hibner@sejm.pl; Marek.Hok@sejm.pl; Stanislaw.Huskowski@sejm.pl; Maria.Janyska@sejm.pl; Michal.Jaros@sejm.pl; Bozena.Kaminska@sejm.pl; Michal.Kaminski@sejm.pl; Wlodzimierz.Karpinski@sejm.pl; biuro.ujazdowskie18@gmail.com; Marcin.Kierwinski@sejm.pl; Joanna.Kluzik-Rostkowska@sejm.pl; Magdalena.Kochan@sejm.pl; biuro@kolacz-leszczynska.pll; Ewa.Kolodziej@sejm.pl


Zbigniew.Konwinski@sejm.pl; Adam.Korol@sejm.pl; Leszek.Korzeniowski@sejm.pl; Roman.Kosecki@sejm.pl; Tomasz.Kostus@sejm.pl; Robert.Kropiwnicki@sejm.pl; Wojciech.Krol@sejm.pl; Marek.Krzakala@sejm.pl; Henryka.Krzywonos-Strycharska@sejm.pl; Roman.Kosecki@sejm.pl; Tomasz.Kucharski@sejm.pl; Stanislaw.Lamczyk@sejm.pl; Jozef.Lassota@sejm.pl; Gabriela.Lenartowicz@sejm.pl

 

Posłowie Kukiz'15


robert.winnicki@sejm.pl; Ireneusz.Zyska@sejm.pl; ireneusz.zyska@gmail.com; kornel.morawiecki@gmail.com; pawel@skutecki.pl; pawel.szramka@wp.pl; jakub.kulesza@ruchkukiza.pl; jsachajko@gmail.com; jaroslaw.porwich@sejm.pl; piotr.apel@sejm.pl; Rafal.Wojcikowski@sejm.pl; Jozef.Brynkus@sejm.pl; Agnieszka.Scigaj@sejm.pl; norbert.kaczmarczyk@sejm.pl; marekjakubiak@gmail.com;


Robert.Mordak@sejm.pl; Anna.Siarkowska@sejm.pl; Pawel.Kukiz@sejm.pl; Stanislaw.Tyszka@sejm.pl; styszka@gmail.com; Pawel.Grabowski@sejm.pl; pawel.grabowski@plastmopolska.pl; sanocki-biuro@nowinynyskie.com.pl; wojciech.bakun@sejm.pl; Maciej.Maslowski@sejm.pl; KONTAKT@MASLOWSKI.INFO; Adam.Andruszkiewicz@sejm.pl; Magdalena.Blenska@sejm.pl; zwiercan.malgorzata@gmail.com; Jerzy.Jachnik@sejm.pl;


Tomasz.Jaskola@sejm.pl; pkob2@interia.pl; krzysztof.sitarski@sejm.pl; grzegorz.dlugi@sejm.pl; barbara.chrobak@sejm.pl; Piotr.Liroy-Marzec@sejm.pl; Andrzej.Kobylarz@sejm.pl; Jerzy.Kozlowski@sejm.pl; stefan.romecki@sejm.pl; Blazej.Parda@sejm.pl; Bartosz.Jozwiak@sejm.pl; sylwester@chruszcz.pl;

 

 

Posłowie Nowoczesna

 

Elzbieta.Stepien@sejm.pl; elzbieta.stepien@nowoczesna.org; Joanna.Augustynowska@sejm.pl; Krzysztof.Mieszkowski@sejm.pl; krzysztof.mieszkowski@nowoczesna.org; Joanna.Scheuring-Wielgus@sejm.pl; joanna@winwin.org.pl; pawel.pudlowski@nowoczesna.org; lubnauer@math.uni.lodz.pl; joanna@winwin.org.pl; pawel.pudlowski@nowoczesna.org; Pawel.Pudlowski@sejm.pl; Katarzyna.Lubnauer@sejm.pl;

 

Jerzy.Meysztowicz@sejm.pl; Witold.Zembaczynski@sejm.pl; Ewa.Lieder@sejm.pl; kontakt@ewalieder.pl; Grzegorz.Furgo@sejm.pl; grzegorz.furgo@kontakt.gda.pl; Miroslaw.Suchon@sejm.pl; msuchon@word.bielsko.pl; wojciechkaluza@interia.pl; ryszard.petru@nowoczesna.org; Ryszard.Petru@sejm.pl; monika.rosa@nowoczesna.org; Barbara.Dolniak@sejm.pl; barbara.dolniak@nowoczesna.org;


Miroslaw.Pampuch@sejm.pl; Adam.Szlapka@sejm.pl; adam.szlapka@nowoczesna.org; Paulina.Hennig-Kloska@sejm.pl; paulina.hennig-kloska@nowoczesna.org; Joanna.Schmidt@sejm.pl; Marek.Rucinski@sejm.pl; Radoslaw.Lubczyk@sejm.pl; radek@lubczykdent.pl; Piotr.Misilo@sejm.pl; robert.winnicki@sejm.pl;


Posłowie PSL

Mieczyslaw.Baszko@sejm.pl; Pawel.Bejda@sejm.pl; pawelbejda@wp.pl; Krystian.Jarubas@sejm.pl; Mieczyslaw.Kasprzak@sejm.pl; bpjar@op.pl; Eugeniusz.Klopotek@sejm.pl; eugeniusz.klopotek@sejm.pl; Kazimierz.Kotowski@sejm.pl; Jan.Lopata@sejm.pl; Miroslaw.Maliszewski@sejm.pl


Andzelika.Mozdzanowska@sejm.pl; Urszula.Paslawska@sejm.pl; biuroposelskie.biskupiec@gmail.com; Krzysztof.Paszyk@sejm.pl; Marek.Sawicki@sejm.pl; Zbigniew.Sosnowski@sejm.pl; biuroposelskiezsosnowski@wp.pl; Genowefa.Tokarska@sejm.pl; genowefa.tokarska@gmail.com; Piotr.Zgorzelski@sejm.pl;


Posłowie Niezrzeszeni


Ryszard.Galla@sejm.pl; biuro@ryszard-galla.pl; Jan.Klawiter@sejm.pl; janusz.sanocki@sejm.pl;


Senatorowie


senator@jozefzajac.pl; biuro@obremski.senat.pl; biuro.senator@interia.pl; biuro@ryszardbonislawski.pl; biuro@b-borusewicz.pl; biuro@biurosenatorskie.pl; senator@czarnobaj.senat.pl; senator@dowhan.pl; biuro@grubskimaciej.pl; biuro.kilian@wp.pl; biuro@kazimierzkleina.pl; biuro@klich.pl; andrzej@kobiak.bydgoszcz.pl; biuro@misiolek.senat.pl


sekretariat@panczyk.senat.pl; senator@leszekpiechota.pl; biuro@aleksanderpociej.pl; senator@marianposlednik.pl; marek@rocki.pl; biuro@jadwigarotnicka.pl; s.rybicki@wp.pl; senator@sztark.senat.pl; rulewski@janrulewski.pl; biuro@piotrwach.org.pl; biuro@zientarski.pl


biuroambrozik@gmail.com; biuro@bierecki.senat.pl; biuro@blaszczyk.senat.pl; kontakt@jerzychroscikowski.pl; biuro@grzegorzczelej.pl; biuro@senatorczudowska.pl; biuro@dobkowski.senat.pl; biuro@stanislawgogacz.pl; jmj@jmjackowski.pl; s.karczewskibiuro@wp.pl; senator.koc@gmail.com; biurosenatorskie.st@interia.pl; kontakt@tadeuszkopec.pl; biuro@kraska.home.pl; robert.mam@interia.pl;


marek.martynowski@wp.pl; biuro@mikolajczyk.senat.pl; kmjg@op.pl; biuro@pajakandrzej.pl; senator.pek@gmail.com; potoky@o2.pl; biuro@zdzislawpupa.pl; biuro@konstantyradziwill.pl; biurorusiecki@tlen.pl; senator@sewerynski.pl; kslon@op.pl; biuro@senatorstanislawek.pl; antoni-szymanski@wp.pl; biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl; szajac@wp.pl;
 

Autor, przeformatowała plik adresów e-mail: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

  • autor
    To się może przydać, dzięki!
  • @ Krystyna Trzcinska
    .
    Bardzo dziekuje. Skorzystac powinien kazdy.
  • @Czartoryski 00:11:16
    Brakuje zrobienia tego w formie "ŁADNEJ" tabelki, z OBOWIĄZKOWĄ rubryką, jak w "zielonych" dowodach, NARODOWOŚĆ...
  • Tak
    Konkretne dane 5*


    pozdr
  • Szanowna pani
    Krysiu a gdzie podział się Ziobro? jak masz to daj. Pzdr!
  • Autorka
    W następnych wyborach musi pani wystartować z listy PiS tak jak to zrobił Kosiur.
    Z drugiej strony patrząc na tę kistę można odnieść wrażenie, że Polacy to głupi naród, bo wybierają do Sejmu samych żydów.
    A czy pani zalicza się też do tego, polskiego Narodu?
  • @Talbot 12:43:59
    Szanowny pan zawsze slepakami strzela?
  • Metapolityka
    Czy czytała Pani Metapolitykę Józefa Hoene Wrońskiego? HW genialny matematyk i filozof wyprzedził współczenych o 200 lat. Analizował ewolucję i przeznaczenie ludzkości, myślał kategoriami fizyki kwantowej na wiele lat wcześniej zanim została odkryta, przepowiedział upadek katolicyzmu we Francji oraz zdominowanie jej przez ruchy rewolucyjne. Warto zapoznać się z jego analizami działań rewolucjonistów i ich ideologii bowiem pasują jak ulał do dzisiejszych w Polsce, a cel jest ten sam zniszczenie Kościoła. Dlatego byłbym bardziej ostrożny w szufladkowaniu razem tych co w Polsce bronią religii i tych nowoczesnych oraz innych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY