Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
145 postów 1616 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

CHEMTRAILS, a obowiązek wypędzenia żydów z POLSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej [Marshall McLuhan]

 

 

  Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą. [dr Sidney MacDonald Baker]

 

Jaki związek mają chmury kondensacyjne (chemtrails), z chorobą "Red-Grid/ Blue-Grid” (Morgelony)?

 

MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku
https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/30/morgelony-bron-biologiczna-xxi-wieku/

 

 "(..) "Morgelony są sztucznie wytworzonymi organizmami żywymi, które pod względem budowy DNA, zbliżone są do pewnego rodzaju mieszanki jednokomórkowców, wielokomórkowców i grzybów. Opisując je, najwygodniej jest mi porównywać je z grzybami, bo rosną jak grzyby, rozmnażają się jak grzyby i mają bardzo wiele podobnych do nich właściwości. Wiemy, że wiele grzybów jakie najprędzej kojarzą się nam z określeniem „grzyba”, składa sie z plechy (splotu) i owocnika. Weźmy przykładowo pieczarkę: Jej splot jest tą niewidoczna częścią, bo leży w glebie, natomiast widoczne są jedynie owocniki. Takim splotem u Morgelonow są nano-kapilary, czyli cienkie rureczki, które skłonne są przyjmować/ wchłaniać kilka rodzajów nano-cząsteczkowych materiałów… i dokładnie tymi materiałami karmione są z nieba, poprzez znane nam wszystkim „Chem-Trails”. Morgelony są krystalicznymi formami życia i składają się z Tytanianianu Baru i Strontu (a wiec z trzech, połączonych ze sobą krystalicznie elementów: z Baru, ze Strontu i z tlenku Tytanu) Ten materiał posiada wiele nadzwyczajnych właściwości, jak np. bardzo wysoka przepuszczalność światła (czterokrotnie wyższa niż u diamentu) i piezo-elektryczność. Wytłumaczę krótko na czym polega piezo-elektryczność, bo ta właściwość odgrywa grawerującą role u Morgelonow:"

Skoro zjawisko rozpylania chmur kondensacyjnych, już powszechnie, od wielu lat, obserwujemy nad POLSKIM niebem, to musimy zadać pytanie: dlaczego żydowski (bezprawnie na terytorium POLSKI administrują źidki), okupacyjny rząd, na to pozwala? 

Kto jest winny udostępnienia POLSKIEGO nieba i dla kogo, że fakt bezprawnego rozpylania chmur kondensacyjnych nad POLAKÓW rdzennych głowami, jest nie do podważenia?

Winna jest ta znana POLAKOM pierwsza źida, druga i wcześniejsza trzecia (TUSK), jak na poniższych obrazkach!! Na poniższych zdjęciach widzimy jak masony/źida wykonują masoński symbol/znak - milczenia/sekretu. Te źida, wykonując publicznie masoński znak milczenia, dają masonom sekretnie (tak myslą) sygnał/przyrzeczenie, że dotrzymają wszelkich tajemnic (masońskich), wymaganych od nich przez masonów - nie pisną ani słowa!!  

 

Poniżej kolaż zdjęciowy wykonany przez NEon'owego blogera: Bogumił Bogusław (nick), obrazujący masońskie znaki/symbole milczenia, sekretu w wykonaniu znanych żydków, wrogów mieszkańców ZIEMI, a służących Lucyferowi, Antychrystowi. Innych możliwości brak!! Taka prawda!!

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

  • A gdzie maski przeciw "CHEMTRAILS"?
    u tych mieszkających w Polsce masonów?
    A może oni zażywają jakieś odtrutki na ten syf, więc może i my zacznijmy zażywać?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY