Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

CHEMTRAILS, a obowiązek wypędzenia żydów z POLSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej [Marshall McLuhan]

 

 

  Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą. [dr Sidney MacDonald Baker]

 

Jaki związek mają chmury kondensacyjne (chemtrails), z chorobą "Red-Grid/ Blue-Grid” (Morgelony)?

 

MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku
https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/30/morgelony-bron-biologiczna-xxi-wieku/

 

 "(..) "Morgelony są sztucznie wytworzonymi organizmami żywymi, które pod względem budowy DNA, zbliżone są do pewnego rodzaju mieszanki jednokomórkowców, wielokomórkowców i grzybów. Opisując je, najwygodniej jest mi porównywać je z grzybami, bo rosną jak grzyby, rozmnażają się jak grzyby i mają bardzo wiele podobnych do nich właściwości. Wiemy, że wiele grzybów jakie najprędzej kojarzą się nam z określeniem „grzyba”, składa sie z plechy (splotu) i owocnika. Weźmy przykładowo pieczarkę: Jej splot jest tą niewidoczna częścią, bo leży w glebie, natomiast widoczne są jedynie owocniki. Takim splotem u Morgelonow są nano-kapilary, czyli cienkie rureczki, które skłonne są przyjmować/ wchłaniać kilka rodzajów nano-cząsteczkowych materiałów… i dokładnie tymi materiałami karmione są z nieba, poprzez znane nam wszystkim „Chem-Trails”. Morgelony są krystalicznymi formami życia i składają się z Tytanianianu Baru i Strontu (a wiec z trzech, połączonych ze sobą krystalicznie elementów: z Baru, ze Strontu i z tlenku Tytanu) Ten materiał posiada wiele nadzwyczajnych właściwości, jak np. bardzo wysoka przepuszczalność światła (czterokrotnie wyższa niż u diamentu) i piezo-elektryczność. Wytłumaczę krótko na czym polega piezo-elektryczność, bo ta właściwość odgrywa grawerującą role u Morgelonow:"

Skoro zjawisko rozpylania chmur kondensacyjnych, już powszechnie, od wielu lat, obserwujemy nad POLSKIM niebem, to musimy zadać pytanie: dlaczego żydowski (bezprawnie na terytorium POLSKI administrują źidki), okupacyjny rząd, na to pozwala? 

Kto jest winny udostępnienia POLSKIEGO nieba i dla kogo, że fakt bezprawnego rozpylania chmur kondensacyjnych nad POLAKÓW rdzennych głowami, jest nie do podważenia?

Winna jest ta znana POLAKOM pierwsza źida, druga i wcześniejsza trzecia (TUSK), jak na poniższych obrazkach!! Na poniższych zdjęciach widzimy jak masony/źida wykonują masoński symbol/znak - milczenia/sekretu. Te źida, wykonując publicznie masoński znak milczenia, dają masonom sekretnie (tak myslą) sygnał/przyrzeczenie, że dotrzymają wszelkich tajemnic (masońskich), wymaganych od nich przez masonów - nie pisną ani słowa!!  

 

Poniżej kolaż zdjęciowy wykonany przez NEon'owego blogera: Bogumił Bogusław (nick), obrazujący masońskie znaki/symbole milczenia, sekretu w wykonaniu znanych żydków, wrogów mieszkańców ZIEMI, a służących Lucyferowi, Antychrystowi. Innych możliwości brak!! Taka prawda!!

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

  • A gdzie maski przeciw "CHEMTRAILS"?
    u tych mieszkających w Polsce masonów?
    A może oni zażywają jakieś odtrutki na ten syf, więc może i my zacznijmy zażywać?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY