Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2739 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Żydowski Kościół podstępnie intronizuje żydowskiego CESARZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cesarz (od łac. Caesar) – monarcha, któremu przypisuje się rangę i honor wyższe od króla.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cesarz

 

Na Facebooku Alfred Kavarek napisał interesującego, szokującego posta, zgodnego w treści z przekazem telepatycznym, jaki otrzymał:
https://www.facebook.com/alfred.kavarek/posts/1116592861765396?pnref=story

 

 

Post powyższy mnie zainteresował, udostępniłam go na mojej osi czasu i w całości cytuję poniżej.
https://www.facebook.com/krystyna.trzcinska.77/posts/757134641091099?pnref=story

 

Alfred Kavarek 4 listopad o 14:42·
„...szokującym zaskoczeniem, nie tylko dla mnie, ale i dla Polskiej Społeczności...- Jeśli się okaże Prawdą...- Odpowiadam na Telepatyczny przekaz...- domyślam się z jakiego źródła pochodzi...- i na ile jest Prawdą...- jednak coś w tym, musi być...!? - To też – podzielę się z Wami: - W Naszym Kraju – szykują - CUD...- Religianci – mogą ogłosić – Objawienie; - Cywilny obywatel – sprawujący wysoką funkcję - obecnie zamieszkały – w naszym Kraju - Obwołany zostanie – jakoby – „Boskie Dziecko” – oraz otrzyma święcenia i namaszczenie – na CESARZA – zarazem – stanowisko Najwyższego; - Papieża – wszystkich Polaków - jako jedyny władca – odpowiedzialny za wszystkie zdarzenia i wydarzenia – jakie dziać się będą w Naszym kraju – zaś religianci – umyją ręce, w święconej wodzie...- co tylko w Polsce jest możliwe...!? – Nie wiem dlaczego – podejrzewam, że zlecono mi telepatycznie – powyższy przekaz – z pewnością uważają - jako jedyne - rzetelny źródło przekazu...- abym jako pierwszy - ogłosił tą wiadomość – pośród Rodaków – a robię to z tej racji – abyście już teraz zdali sobie sprawę – co można z Nieświadomymi Prawdy...!? - Wnioskuje, iż chodzi o zbadanie rynku pośród Przeciwników religianckich – aby wysądować – jak zareagują, ile będzie – zamieszania, w tym,. opinii pozytywnych, jak i negatywnych...- Wypraszam sobie prowokację – czy też fałszywy alarm – Szukajcie winnych – pośród swoich. - Poczekamy - zobaczymy – jak się ma Prawda - w rzeczy samej...- To był jedyny i ostatni przekaz, jaki wyemitowałem...- alfred kavarek”

Kim jest Fred Kavarek?  http://dawidkon.byethost7.com/index.html?i=1 

Alfred Kavarek jest autorem wielu książek.
http://dawidkon.byethost7.com/documents/about.html

"Alfred Kavarek należy do rzadkich przypadków pisarstwa czanelingowego. Wyjątkowość ta polega na umiejętnym łączeniu tego co znamy, z tym czego nie widać, co jest po tamtej stronie życia, za sprawą energii kosmicznej jest jasnowidzem czasu i przestrzeni. Akcje jego książek toczą się w przyszłości i obejmują różnorodną tematykę od duchowości do niezwykłej sensacji".

Dlatego do telepatycznego przekazu, jaki otrzymał Alfred Kavarek należy podchodzić z pełną powagą.

A ponadto zdolność telepatii, istnieje i jest faktem niezaprzeczalnym. Dla niedowiarków, poniżej przedstawiam link do filmu, zawierającego wyjaśnienia na tą okoliczność.

Nadprzyrodzone Zdolności HD. Poza Granice Zmysłów [Film Dokumentalny] Lektor PL
https://www.youtube.com/watch?v=zTmkzEhUnRw&feature=share

 

Mapa pokazuje skład genetyczny (w oparciu o haplogrupy) narodów zamieszkujących kraje Europy. Powyższa mapa obrazuje rozkład genetyczny na podstawie chromosomu Y, który jest dziedziczony w linii ojcowskiej.

Jak z powyzszej mapy wynika, POLSKĘ zamieszkują Słowianie, a żydki na terytorium POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ), są w każdym przypadku, tylko nielegalnymi przybłędami!

Powstaje pytanie: czy "żydowski Kościół" na terytorium POLSKI, może samowładczo odsunąć od władzy - "żydowski PiS", z pominięciem - żydowskich wyborów?

Czy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana Wszechświata w Krakowie-Łagiewnikach (dnia 19.11.2016 r. ), poprzedzi intronizację przez żydowski Kościół, cywilnego żydowsko/masońskiego obywatela, na Cesarza na terytorium POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ)?

„otrzyma święcenia i namaszczenie – na CESARZA – zarazem – stanowisko Najwyższego; - Papieża – wszystkich Polaków - jako jedyny władca – odpowiedzialny za wszystkie zdarzenia i wydarzenia – jakie dziać się będą w Naszym kraju – zaś religianci – umyją ręce, w święconej wodzie...- co tylko w Polsce jest możliwe...!?”(cyt. Alfred Kavarek)

Czy faktycznie żydowski Kościół, na terytorium POLSKI (wcześniej zwanej LECHIĄ), intronizuje na Cesarza, cywilnego obywatela, np. monarchistę Grzegorza Brauna?

Grzegorz Braun. Polski kandydat na prezydenta?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-polski-kandydat-na-prezydenta-2015-03  "Grzegorz Braun jest dzisiaj związany ze środowiskami tzw. tradycji katolickiej, m.in. z Bractwem św. Piusa X. Bractwo to zostało założone oraz jest finansowane przez rodzinę Rothschildów. Ciepło jest przyjmowany również w parafiach soborowego kościoła.

Grzegorz Braun postuluje, aby Naród jednoczył się wokół soborowej sekty antychrysta udającej Kościół katolicki. W świetle wiary katolickiej, posoborowy kościół nie jest Kościołem katolickim a posoborowa hierarchia z „papieżem” na czele, nie jest hierarchią Kościoła katolickiego. Każdy, kto temu przeczy, jest albo zwiedziony przez żydowskie kłamstwa, albo działa w złej woli i celowo kanalizuje siły i potencjał Narodu i zagubionych katolików w ściek żydowskiej sekty ubranej w katolickie szaty
 
Nie możemy pozwolić, aby przywódcami katolickiej i narodowej opozycji wobec żydowskiego NWO stały się osoby, które za fundament swojej działalności obierają jedną z macek synagogi szatana – soborowy kościół, uparcie twierdząc, iż jest to Kościół katolicki i temu kościołowi należy się posłuszeństwo. Taka opozycja zawsze będzie fałszywą opozycją, tak jak opozycja Wałęsy, Michnika, Kuronia, Geremka, itd. z żydem Wojtyłą na czele, była fałszywą opozycją wobec komunizmu.
 
Grzegorz Braun pozuje na Polaka, katolika, patriotę, narodowca. Czy tak jest w istocie?".

Czy skutkiem bezprawności działania żydowskich religiantów, w następnej kolejności nastąpi namaszczenie na Cesarza na terytorium POLSKI np. monarchisty Grzegorza Brauna, co świadczy o rozwojowej manipulacji (żydowskiego kościoła - Antychrysta), będącej w koincydencji z zaplanowanym na listopad 2016 r: Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana?


Powstaje pytanie: kogo to żydowski Episkopat, na terytorium okupowanej przez żydków POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ), zamierza intronizować na Króla POLSKI i Wszechświata dnia 19.11.2016 r.? Na pewno nie Jezusa!!! Czy Jezus mógł nosić długie włosy?

Jezus wyglądał jak uchodźca https://zycieumyslowe.wordpress.com/2015/12/10/jezus-wygladal-jak-uchodzca/

Wątpliwości, co do długości włosów Chrystusa zasiał sam Apostoł Paweł, który tak nauczał nadmiernie owłosionych Koryntian w liście skierowanym do nich (1 List Pawła do Koryntian):

"14 Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15 podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. 16 Może ktoś uważa za właściwe spierać się nadal, my jednak nie jesteśmy takiego zdania, ani my, ani Kościoły Boże".

Dnia 19 listopada 2016 r. żydowski Episkopat, zaplanował uroczystość: 

 "(..) Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana Wszechświata w Krakowie-Łagiewnikach. Biskup Andrzej Czaja powiedział że nie oznacza to, że biskupi ogłoszą Jezusa królem Polski. Bo byłaby to "polityczna deklaracja".
Biskup Czaja już w styczniu tłumaczył, że w objawieniach Rozalii Celakówny jest kilka miejsc mówiących o tym, że Polska musi w uroczysty sposób ogłosić Jezusa królem przez akt intronizacyjny".

„Jednak w objawieniach tych nigdzie nie ma wprost określenia czy nazwania, Chrystusa królem Polski i dlatego brak uzasadnienia na postulowanie tego typu intronizacji. Ponadto trzeba pamiętać, że zbawczą wartość ma wyznawanie Jezusa Panem. Gdy wyznajemy, że Jezus jest Bogiem, dostępujemy zbawienia. Natomiast gdy ogłosimy, że Jezus jest królem Polski, to będzie to akt polityczny, bez zbawczego sensu. Uznanie Jezusa moim Królem zmienia moje życie i ma wpływ na życie innych. Uznanie Jezusa Królem Polski oznacza pomniejszenie Jego roli i znaczenia „

„Nie trzeba więc Chrystusa intronizować, w znaczeniu wynoszenia Go na tron i nadawania Mu władzy, ani też ogłaszać Go Królem. On przecież jest Królem królów i Panem panów na wieki. Natomiast naszym wielkim zadaniem jest podjęcie dzieła intronizacji Jezusa w znaczeniu uznawania Jego królewskiej godności i władzy całym życiem i postępowaniem. Parafrazując myśl papieża Piusa XI z encykliki 'Quas Primas', można powiedzieć krótko: trzeba robić wszystko, by Chrystus panował”.

„Nowenna przed uroczystością Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana rozpocznie się w czwartek 10 listopada. Pierwszego dnia nowenny wierni będą modlić się o uznanie Panowania Jezusa Chrystusa Króla i poddanie się Jego Prawu, w kolejnych dniach będą dziękować za 1050-lecie Chrztu Polski, za Boże miłosierdzie oraz za matczyną opiekę Maryi Królowej Polski. Piąty dzień nowenny będzie przebłaganiem za narodowe grzechy, szósty modlitwą o wyrzeczenie się złego ducha i wszystkich jego spraw. W siódmym dniu nowenny wierni przyrzekną, że będą pełnić wolę Jezusa Chrystusa Króla, natomiast w ósmym, że będą budować Królestwo Jezusa Chrystusa Króla w naszym Narodzie. Ostatni dzień nowenny będzie podsumowaniem kolejnych dni modlitwy, a jego tematem będą słowa: „Chrystus Królem w całym Narodzie i Ojczyźnie”

Czy intronizacja przykładowo, monarchisty Grzegorza Brauna na CESARZA, odbędzie się np. ósmego dnia nowenny? Moim zdaniem nieco później.

„natomiast w ósmym, że będą budować Królestwo Jezusa Chrystusa Króla w naszym Narodzie” (żydowskim? pyt. KT ).

Czy żydowski zaborca - okupant terytorium POLSKI, kolejny raz ośmieszy, okpi, oszuka POLAKÓW, przejmując w wyniku intronizacji w całości terytorium POLSKI, majątki SŁOWIAN i NARÓD POLSKI (SŁOWIAN), na rzecz   „naszego Narodu”, czyli żydowskiego, co jednocześnie będzie aktem ustanowienia niewolnictwa SŁOWIAN?

Cały przekręt żydowski z intronizacją Jezusa na króla POLSKI, Wszechświata, żydkom może by się udał, gdyby nie niepodważalny fakt, że żydki nie posiadają jakiegokolwiek dowodu na okoliczność zdarzenia: Chrztu POLSKI.

Dlatego oświadczam żydkom, że My POLACY mamy swoich bogów SŁOWIAŃSKICH!

My SŁOWIANIE, jako rdzenna ludność terytorum Polski, nie wymuszamy na żydkach, aby przeszli na naszą Słowiańską wiarę i płacili nam na utrzymanie naszego Słowiańskiego Kościoła, nie wymuszamy też na żydkach, żeby powierzyli opiece Naszym Słowiańskim Bogom – wszystkich żydków i wszystkiego, co żydki posiadają na całym Świecie (treść Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana"  zał. 1).

Brak dowodów, że żydowski Bóg, Król i jak tam jeszcze chcą żeby go zwać (DAGON), jest ważniejszy od naszych Słowiańskich Bogów!

Korzystając z prawa martwej ręki, jako POLKA (rdzenna), Słowianka, dawniej nazwana by Laszką, w imieniu wszystkich SŁOWIAN na świecie rozsianych ( ~ 0.5 mld), z uwagi na fakt, że obecnie POLSKA, jest w stanie zawieszenia bytu, dlatego  oświadczam w imieniu wszystkich SŁOWIAN:

My Słowianie nie uznajemy żydowskiej hucpy na terytorium POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ), czyli: Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana (zał. 1), zarówno dla POLSKI, jak i dla całego WSZECHŚWIATA, jako bezprawnego aktu oddania POLSKI na rzecz żydowskiego NWO.

 

Sporne kwestie dotyczące żydowskiej impreski: Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana (zał. 1), czyli hucpy oszukańczej, zgotowanej bezprawnie SŁOWIANOM, rozstrzygną Wiece Słowiańskie, które osądzą żydków (religiantów), na podstawie Kodeksu Hammurabiego z XVIII w. link plik.PDF:http://bit.ly/2eHrsRI, jako że uznanego kodeksu, przez semickich bogów, z którymi semiccy religjanci się identyfikują i na rzecz których od wieków starają się usunąć z powierzchni Ziemi rasę białą, jako mającą doskonałe DNA, w tym i 16 kanałów krwi (max).

 

#JurysdykcjaTalmudyczna #żydowskaokupacjaPolski #zaborca.żydowskiPolski #wonżydkizPolski #freePoland

Krystyna Trzcińska

Załącznik 1)

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana".

Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, oto my, Polacy, stajemy przed Tobą [wraz ze swymi władzami duchownymi i świeckimi], by uznać Twoje Panowanie, poddać się Twemu Prawu, zawierzyć i poświęcić Tobie naszą Ojczyznę i cały Naród.
Wyznajemy wobec nieba i ziemi, że Twego królowania nam potrzeba. Wyznajemy, że Ty jeden masz do nas święte i nigdy nie wygasłe prawa. Dlatego z pokorą chyląc swe czoła przed Tobą, Królem Wszechświata, uznajemy Twe Panowanie nad Polską i całym naszym Narodem, żyjącym w Ojczyźnie i w świecie.
Pragnąc uwielbić majestat Twej potęgi i chwały, z wielką wiarą i miłością wołamy: Króluj nam Chryste!
–       W naszych sercach  – Króluj nam Chryste!
–       W naszych rodzinach – Króluj nam Chryste!
–       W naszych parafiach – Króluj nam Chryste!
–       W naszych szkołach i uczelniach – Króluj nam Chryste!
–       W środkach społecznej komunikacji – Króluj nam Chryste!
–       W naszych urzędach, miejscach pracy, służby i odpoczynku –Króluj nam Chryste!
–       W naszych miastach i wioskach – Króluj nam Chryste!
–       W całym Narodzie i Państwie Polskim – Króluj nam Chryste!
Błogosławimy Cię i dziękujemy Ci Panie Jezu Chryste:
–       Za niezgłębioną Miłość Twojego Najświętszego Serca ­– Chryste nasz Królu, dziękujemy!
–       Za łaskę chrztu świętego i przymierze z naszym Narodem zawarte przed wiekami – Chryste nasz Królu, dziękujemy!
–       Za macierzyńską i królewską obecność Maryi w naszych dziejach – Chryste nasz Królu, dziękujemy!
–       Za Twoje wielkie Miłosierdzie okazywane nam stale – Chryste nasz Królu, dziękujemy!
–       Za Twą wierność mimo naszych zdrad i słabości – Chryste nasz Królu, dziękujemy!
Świadomi naszych win i zniewag zadanych Twemu Sercu przepraszamy za wszelkie nasze grzechy, a zwłaszcza za odwracanie się od wiary świętej, za brak miłości względem Ciebie i bliźnich. Przepraszamy Cię za narodowe grzechy społeczne, za wszelkie wady, nałogi i zniewolenia. Wyrzekamy się złego ducha i wszystkich jego spraw.
Pokornie poddajemy się Twemu Panowaniu i Twemu Prawu. Zobowiązujemy się porządkować całe nasze życie osobiste, rodzinne i narodowe według Twego prawa:
–       Przyrzekamy bronić Twej świętej czci, głosić Twą królewską chwałę –  Chryste nasz Królu, przyrzekamy!
–       Przyrzekamy pełnić Twoją wolę i strzec prawości naszych sumień –  Chryste nasz Królu, przyrzekamy!
–       Przyrzekamy troszczyć się o świętość naszych rodzin i chrześcijańskie wychowanie dzieci – Chryste nasz Królu, przyrzekamy!
–       Przyrzekamy budować Twoje królestwo i bronić go w naszym narodzie – Chryste nasz Królu, przyrzekamy!
–       Przyrzekamy czynnie angażować się w życie Kościoła i strzec jego praw – Chryste nasz Królu, przyrzekamy!
Jedyny Władco państw, narodów i całego stworzenia, Królu królów i Panie panujących! Zawierzamy Ci Państwo Polskie i rządzących Polską. Spraw, aby wszystkie podmioty władzy sprawowały rządy sprawiedliwie i stanowiły prawa zgodne z Prawami Twoimi.
Chryste Królu, z ufnością zawierzamy Twemu Miłosierdziu wszystko, co Polskę stanowi, a zwłaszcza tych członków Narodu, którzy nie podążają Twymi drogami. Obdarz ich swą łaską, oświeć mocą Ducha Świętego i wszystkich nas doprowadź do wiecznej jedności z Ojcem.
W imię miłości bratniej zawierzamy Tobie wszystkie narody świata, a zwłaszcza te, które stały się sprawcami naszego polskiego krzyża. Spraw, by rozpoznały w Tobie swego prawowitego Pana i Króla i wykorzystały czas dany im przez Ojca na dobrowolne poddanie się Twojemu panowaniu.
Panie Jezu Chryste, Królu naszych serc, racz uczynić serca nasze na wzór Najświętszego Serca Twego.
Niech Twój Święty Duch zstąpi i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. Niech wspiera nas w realizacji zobowiązań płynących z tego narodowego aktu, chroni od zła i dokonuje naszego uświęcenia.
W Niepokalanym Sercu Maryi składamy nasze postanowienia i zobowiązania. Matczynej opiece Królowej Polski i wstawiennictwu świętych Patronów naszej Ojczyzny wszyscy się powierzamy.
Króluj nam Chryste! Króluj w naszej Ojczyźnie, króluj w każdym narodzie – na większą chwałę Przenajświętszej Trójcy i dla zbawienia ludzi. Spraw, aby naszą Ojczyznę i świat cały objęło Twe Królestwo: królestwo prawdy i życia, królestwo świętości i łaski, królestwo sprawiedliwości, miłości i pokoju.
Oto Polska w 1050. rocznicę swego Chrztu
uroczyście uznała królowanie Jezusa Chrystusa.
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen. 
***
Komentarz

do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

Wprowadzenie 

Myśl o potrzebie aktu intronizacyjnego została zapoczątkowana w związku z wszczęciem w archidiecezji krakowskiej w 1996 roku procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożej Rozalii Celakówny, krakowskiej pielęgniarki i mistyczki, zmarłej w czasie II wojny światowej. Wówczas światło dzienne ujrzały jej zapiski i można było poznać treść udzielonych jej objawień prywatnych, w których Jezus domaga się m.in. aktu intronizacyjnego od narodu polskiego. Świadczy o tym choćby ten zapis: „Jest ratunek dla Polski: jeżeli mnie uzna za swego Króla i Pana w zupełności przez intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, ale w całym państwie z rządem na czele. To uznanie ma być potwierdzone porzuceniem grzechów i całkowitym zwrotem do Boga”.
Wieść o tego typu żądaniach Jezusa w objawieniach danych Celakównie szybko się rozniosła. Pojawiło się wiele inicjatyw oddolnych, których celem było doprowadzenie do aktu intronizacyjnego. Konferencja Episkopatu Polski powołała w 2004 roku Zespół ds. Społecznych Aspektów Intronizacji Chrystusa Króla. Od początku było wielu ludzi dobrej woli, autentycznie zaangażowanych w dzieło intronizacji Jezusa, zawierzających realizację swoich dążeń i oczekiwań Boskiej Opatrzności i wspierających pasterzy Kościoła w Polsce wytrwałą i cierpliwą modlitwą na rzecz należytego rozeznania sprawy. Okazało się również, że analogiczna myśl o konieczności uznania Chrystusa swoim Panem i Zbawicielem stanowi centralny rys duchowości i formacji wielu wspólnot i stowarzyszeń w Polsce, zwłaszcza środowiska oazowego i charyzmatycznego; jest też u podstaw spotkań młodzieży w Lednicy.
Ta niezwykła zbieżność myśli rzeszy wiernych, inspirowana nie tylko prywatnymi objawieniami, ale mająca wyraźne podstawy biblijne i szerokie rozwinięcie w nauczaniu Kościoła, szczególnie w encyklice „Quas Primas” Piusa XI, nie mogła być lekceważona, ani odkładana na bok. Pasterze Kościoła dostrzegli w niej bardzo konkretny oddźwięk zmysłu wiary ludu Bożego. W 2013 roku biskupi powołali do istnienia Zespół ds. Ruchów Intronizacyjnych. Owocem dialogu i współpracy Zespołu z przedstawicielami różnych ruchów intronizacyjnych jest zatwierdzony przez Konferencję Episkopatu Polski Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
Teologiczne uzasadnienie Aktu
Przyjęcie panowania Jezusa, uznanie Go swym Panem, ma znaczenie zbawcze. Jest pragnieniem serc Polaków rozumiejących, że od największych zagrożeń doczesnych nieskończenie groźniejsza jest utrata zbawienia. Współcześnie zagraża ona coraz większej liczbie ludzi na skutek odrzucenia prawdy – na skutek odrzucenia Chrystusa, który jest Prawdą i na skutek odrzucenia Jego prawa miłości. Stąd pragnienie, aby powszechnej w świecie detronizacji Chrystusa Polska przeciwstawiła Jego intronizację.
Przyjęcie panowania Jezusa Chrystusa ma być z założenia aktem wiary narodu. Celem tego aktu nie jest zapewnienie doczesnej władzy czy dostatku, ale poddanie osobistego, rodzinnego i narodowego życia Chrystusowi i życie według praw Bożych. Akt ten powinien wpłynąć na rzeczywistość doczesną, ale nie może stanowić nadużycia Najświętszego Imienia Jezusa do osiągania celów doczesnych. Jest wyrazem posłuszeństwa Bogu, czyli odpowiedzią człowieczej miłości na Miłość Bożą, jest też aktem sprawiedliwości, czyli oddaniem Bogu tego, co Jemu należne.
Pierwsze w Dziejach Apostolskich wezwanie do uznania w Jezusie Pana i Mesjasza zostało wypowiedziane przez św. Piotra w dniu Zesłania Ducha Świętego: „Tego Jezusa, którego wyście ukrzyżowali, uczynił Bóg i Panem, i Mesjaszem [czyli Królem]” (Dz 2, 36). To znaczy, że od Ojca ma Jezus wszelką władzę na niebie i na ziemi, i wskutek tego jest „Królem narodów godnym czci” (Hymn Eucharystyczny św. Tomasza z Akwinu). Stało się tak, jak zapowiadał prorok Daniel: „Powierzono Mu panowanie, chwałę i władzę królewską, a służyły Mu wszystkie narody, ludy i języki. Panowanie Jego jest wiecznym panowaniem, które nie przeminie, a Jego królestwo nie ulegnie zagładzie” (Dn 7, 13-14).
Dlatego publiczne i uroczyste przyjęcie panowania Jezusa, nie może Mu dodać władzy, którą posiada sam z siebie jako Bóg i Zbawiciel. Jego władza jest niezależna od jakiegokolwiek stworzenia. Naszym zadaniem jest uznać w wierze, że Jezus jest zapowiadanym przez proroków Namaszczonym potomkiem Dawida (Królem-Mesjaszem), a równocześnie Panem (w greckim tłumaczeniu Ksiąg Starego Testamentu tytułem Kyrios oddawano imię Jahwe). W Dziejach Apostolskich głosiciele Ewangelii, idąc do pogan nie znających zapowiedzi dotyczących Mesjasza, wzywają do uznania w wierze, że Jezus jest Panem, zapewniając, że w ten sposób będą zbawieni. Tak właśnie czyni Paweł i Sylas w Filippi, gdy zwracają się do strażnika więzienia: „Uwierz w Pana Jezusa a zbawisz siebie i swój dom” (Dz 16, 31).
Ten akt wiary i uznania Jezusa za Zbawiciela i Pana (Grecy) lub Króla, czy Władcy (Żydzi) jest sprawczy, gdyż umożliwia zbawienie człowieka. Tak pisze o tym Apostoł Paweł w Liście do Rzymian (10, 9-10): „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami – do zbawienia.
Z tekstu wynika, że najbardziej proste wyznanie panowania Jezusa wystarcza do osiągnięcia zbawienia, bo wyraża ono wiarę, że Jezus z Nazaretu jest zapowiadanym przez proroków Mesjaszem. Stąd do istoty aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana należy wyznanie z wiarą Jego panowania.
Oznacza to zadanie, które tak określa papież Pius XI w zakończeniu encykliki „Quas primas” z 1925 roku: „Trzeba więc, aby Chrystus panował w umyśle człowieka, którego obowiązkiem jest z zupełnym poddaniem się woli Bożej przyjąć objawione prawdy i wierzyć silnie i stale w naukę Chrystusa; niech Chrystus króluje w woli, która powinna słuchać praw i przykazań Bożych; niech panuje w sercu, które, wzgardziwszy pożądliwościami, ma Boga nade wszystko miłować i do Niego jedynie należeć; niech króluje w ciele i członkach jego, które jako narzędzia, lub – że słów św. Pawła Apostoła użyjemy (Rz 6, 13): jako ‘zbroja sprawiedliwości Boga’, mają przyczynić się do wewnętrznego uświęcenia dusz”.
Tak określone zadanie: „trzeba, by Chrystus panował”, domaga się najpierw uznania Chrystusa za swego i naszego Króla, uznania Jego panowania nad nami, czyli dobrowolnego poddania się Prawu Bożemu, Jego władzy, okazania Mu posłuszeństwa, celem uporządkowania, ułożenia życia osobistego i społecznego po Bożemu.
Dlatego ciągle jakże aktualne są słowa św. Jana Pawła II z homilii inaugurującej jego pontyfikat: „Nie lękajcie się. Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi! Dla Jego zbawczej władzy otwórzcie granice państw, systemów ekonomicznych, systemów politycznych oraz kierunków cywilizacyjnych. Nie lękajcie się!”.
Prezentacja treści Jubileuszowego Aktu
Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana podejmuje biblijną formułę przymierza Boga z narodem i wpisuje się w tradycję podobnych aktów, które miały miejsce w dziejach Polski i Kościoła. Można też powiedzieć, że niejako podejmuje zobowiązanie zawarte w Jasnogórskich Ślubach Narodu Polskiego: „Zobowiązujemy się uczynić wszystko, ażeby Polska była rzeczywistym królestwem Maryi i jej Syna”.
Tytuł Aktu ma formułę otwartą i powszechnie zrozumiałą. Nie zawiera słowa „intronizacja”, które nie dla wszystkich jest zrozumiałe, choćby dlatego, że w odniesieniu do Jezusa możemy mówić jedynie o uznaniu, a nie o ustanowieniu go królem. Stąd przyjęto formułę szeroką i scalającą pragnienia i postulaty wielu środowisk – akt przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.
Słowo „Jubileuszowy” dodane na początku wskazuje na szczególny moment dziejowy, w jakim dokonujmy tego narodowego Aktu. Jest nim Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia ogłoszony przez papieża Franciszka oraz Jubileusz 1050. rocznicy Chrztu Polski.
W akcie można dostrzec formę odnowienia przymierza chrzcielnego narodu. Niewątpliwie jest też formą zawierzenia całego narodu Bożemu Miłosierdziu. Zostanie dokonany w tym miejscu, w którym podczas Światowych Dni Młodzieży papież Franciszek spotka się z młodym Kościołem całego świata, aby przypomnieć mu przesłanie Ewangelii o Bożym Miłosierdziu.
Akapit pierwszy jest wprowadzeniem do całego Aktu. Otwiera go uroczyste wezwanie skierowane do Jezusa Króla: Nieśmiertelny Królu Wieków… Następnie przewiduje się wskazanie reprezentantów władzy kościelnej i świeckiej, którzy wezmą udział w dokonaniu Aktu.
W ostatniej części akapitu zawarte są istotne elementy składowe Aktu: uznanie panowania Chrystusa, poddanie się Jego prawu, zawierzenie i poświęcenie Chrystusowi Królowi Ojczyzny i całego Narodu.
Akapity drugi i trzeci stanowią zasadniczą część uznania i przyjęcia królewskiej władzy Jezusa nad Polską. Wszyscy uczestnicy mają możliwość włączenia się w nią aklamacją Króluj nam, Chryste i wyrażenia publicznie swej woli, by Jezus panował w naszej Ojczyźnie.
Kolejny akapit wyraża hołd wdzięczności Chrystusowi za Jego niezgłębioną miłość i wszystkie łaski. Wszyscy uczestnicy mają możliwość wyrażenia wdzięczności za nie w formie aklamacji Chryste nasz Królu, dziękujemy!
Dalej Akt przechodzi w formę przebłagalnej modlitwy, której treścią jest wyrażenie skruchy z powodu grzechów osobistych i społecznych. Jako taki zakłada osobisty i narodowy rachunek sumienia, który jest niezbędnym początkiem każdego nawrócenia. Do aktu skruchy dołączone zostało wyrzeczenie się złego ducha i jego spraw, nawiązujące do rytuału chrztu świętego – szczególnie aktualne w 1050. rocznicę Chrztu Polski. Znaczenie tego wyrzeczenia nie jest tylko symboliczne: odrzucenie uzurpatora jest koniecznym warunkiem przyjęcia prawowitego Króla.
W następnym akapicie w pięciu symbolicznych przyrzeczeniach Akt zawiera zobowiązanie podporządkowania prawu Bożemu całego życia osobistego, rodzinnego i narodowego. Uczestnicy mogą się włączyć w deklarowane treści poprzez uroczystą aklamację Chryste nasz Królu, przyrzekamy!
W kolejnych trzech akapitach akt przechodzi w formę zawierzenia Chrystusowi: Państwa Polskiego i jego władz, całego narodu, a szczególnie tych, którzy nie podążają drogami Bożymi oraz wszystkich narodów świata w imię miłości bratniej. Kończy się prośbą o łaskę rozpoznania w Chrystusie prawowitego Pana i Króla dla wszystkich, którzy jeszcze tego nie dokonali.
Dwa kolejne zapisy mają charakter inwokacji – do Najświętszego Serca Jezusowego i do Ducha Świętego. W pierwszej inwokacji zawarta jest prośba o upodobnienie serc ludzkich do Serca Jezusowego; druga jest prośbą skierowaną do Ducha Świętego o wsparcie w realizacji zobowiązań płynących z Aktu i nawiązuje do modlitwy św. Jana Pawła II z Placu Zwycięstwa w Warszawie.
Postanowienia i zobowiązania zawarte w Akcie składane są w Niepokalanym Sercu Maryi Królowej Polski i powierzane wstawiennictwu świętych Patronów Ojczyzny.
Ostatni akapit jest inwokacją do Chrystusa Króla i stanowi podsumowanie treści całego Aktu. Zamykają go słowa prefacji z uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Akt kończy się stwierdzeniem faktu uznania przez Polskę królowania Jezusa Chrystusa oraz uwielbieniem Trójcy Świętej.

Epilog
Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana nie jest zwieńczeniem, lecz początkiem dzieła intronizacji Jezusa Chrystusa w Polsce i w narodzie polskim. Przed nami wielkie i ważne zadanie.
Jego realizacja zakłada szerokie otwarcie drzwi Jezusowi, oddanie Mu swego życia, przyjęcie tego, co nam oferuje i dzielenie się Nim z innymi. Chodzi o umiłowanie Jezusa do końca, zawierzenie Mu naszych rodzin, podejmowanie posługi miłości miłosiernej oraz realizację Ewangelii we wszelkich wymiarach życia, nie wykluczając jego aspektu ekonomicznego, społecznego i politycznego.
Aby tak ważne dzieło intronizacji Jezusa w narodzie Polskim mogło zostać zrealizowane, trzeba z pewnością zadbać o większe otwarcie na nie społeczności Kościoła w Polsce, a to wymaga solidnej prezentacji dzieła. Byłoby dobrze opracować program mający na celu włączenie w realizację dzieła istniejące wspólnoty intronizacyjne, Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, ruch oazowy i charyzmatyczny oraz inne, które stawiają sobie za cel uznać Jezusa Panem i Zbawicielem. W programie tym z pewnością trzeba określić zasadnicze treści formacyjne i zasady współpracy podmiotów realizujących dzieło, zawsze w duchu posłuszeństwa tym, których Jezus ustanowił pasterzami. Przedmiotem szczególnej troski powinno być otwarcie wiernych świeckich na zaangażowanie społeczno-polityczne, stąd należałoby zadbać o ich solidną formację z zakresu katolickiej nauki społecznej".

 

KOMENTARZE

 • ---Witam Laszkę :))
  --pozwolę sobie zapodać tekst , który znalazłam w sieci a przytoczyłam w swoim poście.

  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/134844,zwiedzenie
 • @ninanonimowa 09:19:41
  -----------TUTAJ !!!! wg słów Autora powyższego tekstu -INTRONIZOWANY BĘDZIE !! ten JAHWE .......

  https://treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/?preview=true
 • Mam problem
  Boje się skorzystac z lodówki, bo ilekroć ją otworzę, to mi z niej Zyd wyskakuje
 • @MacGregor 09:43:23
  ----- a bo JAK NAJBARDZIEJ !! żyd wyskakuje .

  https://forum.wybudzeni.com/?topic=55.0
 • @MacGregor 09:43:23
  Tu nie chodzi o żydów - w Rosji też jest ich pełno.
  Tutaj chodzi o obrzydzenie Polakom ich Wiary i Tradycji, wystarczy popatrzeć kto nabija notce tyle odsłon - na pewno, nie jest to "polska agentura".
 • antysemicki bełkot
  ... poziom i rozmiar tego antysemickiego bojkotu ciągnie w dół całą jakość portalu. całkiem poważnie zastanawiam się nad opuszczeniem tego grona, bo trudno być traktowanym poważnie z jakimkolwiek tekstem (czy to o gospodarce, czy geopolityce), gdy obok pojawiają się antysemiskie eseje...

  zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem, że ta cała intronizacja to jakiś cyrk.
 • @Narymunt 11:46:00
  --PORTAL jest PRO polski ,SŁOWIAŃSKI obligatoryjnie więc jest ANTY żydoski.
 • @ninanonimowa 12:26:42
  kodeks karny radzę przeczytać szanownej pani, i konstytucję również.
 • @Narymunt 13:04:04
  Poprawność polityczna i kary za jej brak to też jest szanowny Panie chazarski wymysł by wszelką krytykę żydów móc spenalizować. Dzięki takiemu śmiesznemu i cynicznemu zabiegowi mogą robić na świecie co im się żywnie podoba , ba każdego aktywnego wroga niebezpiecznego dla ich niecnych interesów za kraty mogą wsadzić. Wiadomo bowiem , że w wymiarze sprawiedliwości jest ich znaczna "ponadnormatywność" więc i prawo ku swojej korzyści zawsze mogą nagiąć.
 • Może ten Pan powie
  jak odróżnia telepatię od zwykłych marzeń sennych.
 • Już bez ogrodek: chazary drzą ryja
  "Idziemy po was" - kpt UOP Bartłomiej Sienkiewicz
 • @ninanonimowa 12:26:42
  Czy Ty modlisz się do Jezusa tak jak Polacy i chyba Rosjanie, czy do słowiańskich bóstw: http://www.bogowiepolscy.net/wierzenia-polan.html

  Czy one pomogły Tobie w życiu?
 • @Narymunt 11:46:00
  Tak naprawdę co Pana drażni przerażający antysemicki bełkot. Przecie, nie Pan będzie ponosił za niego odpowiedzialność. Pisz Pan swoje i nie obrażaj się na poglądy innych , bo nic przecie Panu do tego. Mało Ludzi na tym portalu zgadza się pańskimi tezami, ale cóż - takie jest życie.
  Zresztą poczta Pan trochę wypowiedzi prominentnych żydów o gojach i gojów o żydach, to może Pan zrozumie te antysemickie wypowiedzi.
 • @Narymunt 13:04:04
  Korzystając z Prawa Martwej Ręki (obowiązek działania każdego Słowianina na rzecz OJCZYZNY (nieistniejącej, pozornej), gdyż okupowanej przez żydków POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ), jako SŁOWIANKA (LASZKA) oświadczam, że brak jest dowodu z dokumentu urzędowego, na okoliczność ważności formalnej, zarówno Kodeksu Karnego jak i Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. #takaprawda.

  To tylko żydki dokazują pod narzuconą bezprawnie POLAKOM (LACHOM) żydowską bezprawną administracją (żydki na terytorium POLSKI nie mogą wydać, ani jednego ważnego aktu prawnego).

  Dostęp do świadomości POLAKÓW, bezprawności działania żydków na terytorium POLSKI (dawnej Lechii) - strzeże, broni KRK (Kościół Rzymskokatolicki) i żydowska prawie w 100% prasa, media. #SŁOWIANOM.żydzie.niepodskakuj
 • Wiadomo po co żydzi to robią.
  Żydzi (Syjoniści) stworzyli Państwo Islamskie które ma służyć im do niszczenie Syrii i Iraku.
  Najlepsze mięso armatnie to najciemniejsze sfery religijne którymi poprzez religie można dowolnie sterować.

  Dokładnie w tym samym celu żydzi stworzą w Polsce "Państwo chrześcijańskie". Te same cele choć inne terytoria.
  Polski ciemnogród będzie mordował po dyktando żydowskiego guru.

  Podobną rolę już raz odegrał JPII który napędzał polski ciemnogród w kierunku obalenia PRLu i oddania władzy w Polsce żydom.

  Będzie się działo bo religijnych fanatyków w Polsce jest pod dostatkiem.
 • @Oscar 14:04:12
  Kontynuując rozważania.

  Logika którą łatwo sobie wyobrazić i której elementy widać gołym okiem na co dzień , jest np. taka:

  Skoro Bóg jest żydem to naród żydowski to "rodzina Boga".
  Inne narody nie są rodziną Boga.
  Skoro Bóg rządzi w niebie to jego żydowska rodzina powinna rządzić na ziemi w jego imieniu.
  A skoro tak to wszystko sprywatyzują żydzi albo reprywatyzują, złupią, ukradną, wylichwują, zmanipulują na giełdach to jest mienie żydowskie czyli własność rodziny Boga czyli własność Boga.
  A własność Boga jest taka jak sam Bóg czyli święta.
  Własność która nie jest własnością Boga (jeszcze) jest niczyja i Bo~g rękoma swojej rodziny może ją sobie wziąć.

  Własność Boga czyli żydowska którą żydzi stracili np w wyniku wojen jest nadal własnością żydowska czyli Boska zasada ta oczywiście nie dotyczy innej nieżydowskiej własności.

  Już widzę oczyma wyobraźni taką logikę prezentowaną z ambony oraz w patriotycznych pisemkach pat "Polak katolik" czy Bóg Honor Ojczyzna"

  To niestety nie koniec możliwości tej logiki..
  Bo podobnie jak Islamie z ambony może pójść nawoływanie do
  nawrócenia niewiernych oczywiście z miłości do nich.
  Logika może być taka... Niewiernych czekają męki piekielne co oczywiste.
  Nawróćcie lub zabijcie niewiernych a Bóg w swoje niekończonej dobroci daruje zabitym męki piekielne.
  Zabijając, czynicie to z wielkiej miłości do zabijanych...chronicie ich przed mękami piekielnymi....

  Wydaje wam się to niemożliwe ?
  Nie takie absurdy można usłyszeń na ambonie.
  A takie rzeczy wmawiano islamistom z ich ambon...

  Moim zdanie to całkiem realna mieszcząca się w klimacie wiary chrześcijańskiej logika. Dla prostego ciemnogrodu który i tak nienawidzi już bardziej świeckiej części społeczeństwa będzie to logika nie do podważenia.

  Cóż może być piękniejszego dla ciemnogrodu niż mordowanie znienawidzonych niewiernych z polecenia samego Boga i z wielkiej przecież miłości do człowieka, w imieniu Boga i dla Boga.
  W średniowieczu ten scenariusz był wielokrotnie wykorzystywany..
  PO II wojnie też w tym trybie mordowano "komuchów" czyli niewierzących.

  Warto się nad tym zastanowić.
 • --------WSZYSTKIM !!! chcę pokazać i powiedzieć !!!
  ---na tym filmie JEST PRAWDA !! doświadczyłam jej !! --

  JESTEŚMY DUALNI -posiadamy materialną i duchową stronę, które są naczyniami połączonymi. Ilość dobra MUSI !! równoważyć się z ilością ZŁA , każdy niedobór będzie więc musiał się wyrównać !. Jak ? pomyślcie sami .
  NIKT !!! i NIC !!! za nas nie jest w stanie tego zrobić !. Tym bardziej żadna religia ani żaden Jezus.

  Jestem GRZESZNA, ale widocznie nie aż tak :)) skoro dostąpiłam POMOCY ANIOŁA STRÓŻA / PRZODKA pomimo,że jestem ANTYKLERYKAŁEM do ostatniego włosa :) i zdeklarowanym SŁOWIAŃSKIM DZIECKIEM !.

  https://www.youtube.com/watch?v=FZlOn-uFUmw

  Ps. kiedyś czytałam chyba o chińskim oddziale wojska. Żołnierze byli postrachem ! nie bali się śmierci . Ich MISTRZ -GURU pokazał im jak wychodzi się z ciała. Żołnierze z góry patrzyli na swoje leżące ciała jednocześnie mając świadomość, że nadal żyją .To doświadczenie zabiło w nich LĘK , stali się NIE POKONANI.

  ŻYDOSKA religia zrobiła wszystko aby tą wiedzę zabić w ludziach. Mistrzów tej wiedzy spaliła na stosie, wymordowała ,resztę ludzi przy pomocy KK odmóżdżyła.

  ALE TO JUŻ KONIEC ICH PANOWANIA !! już koniec !.

  https://www.youtube.com/watch?v=FZlOn-uFUmw
 • @ninanonimowa 09:19:41
  Również witam LASZKĘ. Miło. Podsyłasz tyle linków (ale to dobrze), że dopiero teraz odpowiadam na przywitanie. Pozdrawiam.
 • he he he
  te Alfred Kavarek, to musi coś niezłego przypalać:))...albo jakie zioła popija:))takiego bełkotu dawno nie czytałem...

  poza tym Jezus nie był żydem, był hebrajczykiem a to nie to samo, co współczesny żyd!!! kłania się totalna nieznajomość tematu
 • @ninanonimowa 09:19:41
  na młodą, ładną kobietę mówi się potocznie "laska"...mniemam, że na brzydką, starą lampucerę mówi się "laszka"...zgadłem?:)))
  \
  najciekawsze jest to, ze najwięcej tych laszek wylęgło się w komunie...dawniej aktywistka, dzisiaj słowianka:))))
 • @trybeus 18:20:14
  -- że stara :) cóż 18 lat nie mam . Lampucera , sama tak mówię o lampucerach :)) . Aktywistka ? córka AKowca za komuny mogła co najwyżej chmiel zrywać, aby buty kupić.

  Zawsze mnie obrażasz ! ZAWSZE !! wśród takich właśnie katolików jak Ty wyrosłam.
 • @Narymunt 11:46:00
  //gdy obok pojawiają się antysemiskie eseje...//

  A co to za wstawki? Polak Polakowi nigdy nie wytyka "antysemityzmu".

  Kiedyś taki tu był i z hukiem wyleciał. Weź to sobie pod rozwagę...
 • @trybeus 18:20:14
  Alfred Kavarek jest super mężczyzną, spójrz tylko na jego oś czasu na FB. Czepiasz się, bo dla ciebie taka doskonałość jest nigdy nieosiagalna.
  Co do dalszego czepiania się kobiet Słowiańskich, to odpowiadam:
  Czytając Twój poniższy komentarz zastanawiam się: co Ty dziszaj przypalałeś, jakie zioła popijałeś? http://trzcinska.neon24.pl/post/134879,zydowski-kosciol-podstepnie-intronizuje-zydowskiego-cesarza#comment_1343467
  Takiego bez dowodów, jak też bezpodstawnego, bełkotliwego obrażania kobiet, nigdy jeszcze nie czytałam.
  Nie wyglądam na "lumpucerę" @ninanonimowa też zapewne na taką nie wygląda.
  Chyba tylko Ty masz takie doświadczenia i takie koleżanki "lumpucery" w twoim zyciu Ci sie trafiały. Smutne. Przykro mi, że na tej Ziemi, nie miałeś szczęścia do pięknych kobiet? Jesteś samotny. Należy ci się to. Zasłużzyłeś na to!! Nawet "lumpucery" ciebie nie chcą?

  Nigdy nie byłam aktywistką, z prostej przyczyny: szkoda czasu.
  W czasach komuny, czas spędzałam przeważnie na boisku, sali gimnastycznej i inne sporty. Wyraźnie czepiasz się żydku Słowianek. Lepiej startuj do swoich żydowskich Esterek #LOL #hahahaha
  Będąc takim chamem, tylko na to zasługujesz. Bywaj żydku :D
 • @trybeus 18:20:14
  Chyba Ci się pokolenia pomyliły z tymi aktywistkami.
 • @Oscar 14:04:12
  Bardzo ciemny scenariusz, oby się nie spełnił.
 • @Lotna 19:03:01
  w każdym pokoleniu pełno jest aktywistek...to reguła zdaje się :))
 • @Krystyna Trzcińska 18:59:21
  nie wchodzę i nie wspieram żydowskiego pejsbuka...

  //Przykro mi, że na tej Ziemi, nie miałeś szczęścia do pięknych kobiet? Jesteś samotny. Należy ci się to.//

  ubawiłem się setnie:))akurat miałem "pecha" i jest zupełnie odwrotnie:))

  //Wyraźnie czepiasz się żydku Słowianek. //

  przejrzałem różnych "słowian" na tym forum zauważyłem pewną prawidłowość na tym forum, otóż najwięksi "słowianie" na tym, forum okazują się żydowskimi "antysemitami" z koncesją żydowską...więc nie ruszają mnie twoje epitety określające mnie "żydkiem", to po prostu pierdy bez pokrycia:))

  a "słowianina" Szuberta vel opolczyka znasz? Nosi jarmułkę:)))hi hi
 • @ninanonimowa 18:35:26
  co to znaczy "zawsze"...weź nie pierdziel okej?
 • @trybeus 19:23:04
  Szuberta "jarmułka", czyli zdjęcie z odwróconymi czapkami, które żona Szubertowi zrobiła i Bejn'ow? Widziałam. Ale towarzystwo Szuberta z Bejn'em, to jak dla mnie "wpadka".
  Piotr Bein - Podupadły naukowiec czy agent wpływu? https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626 A jak dla mnie Bein, to jakiś psychol, albo się wygłupia. Poczytaj sobie, co on wypisuje w komentarzach. Rzekomo każdy żydek, jest chory psychicznie. 'Czy choroba umysłowa to żydowska przypadłość?' https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiA0tfk6ZnQAhXEbxQKHeTADr4QFggmMAE&url=http%3A%2F%2Fwolna-polska.pl%2Fpsychopatologia-judaizmu%2Fczy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc&usg=AFQjCNEThfA4zPy8V9BOlFY3oWq89F7Tww

  Żydzi nosicielami shizofrenii ? - najnowsze badania rosyjskich .... https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=12&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiA0tfk6ZnQAhXEbxQKHeTADr4QFghOMAs&url=http%3A%2F%2Fforum.echodnia.eu%2Fzydzi-nosicielami-shizofrenii-najnowsze-badania-rosyjskich-naukowcow-t364439%2F&usg=AFQjCNF51KCVfuCe6QmTFXdVXXRe-COTAA
 • @Krystyna Trzcińska 19:58:07
  Nie zapominaj, że oni żenią się najczęściej między sobą. To sprzyja umacnianiem się pewnych genów, czego konsekwencją jest podatność na niektóre choroby. Niekoniecznie więc muszą to być teorie wyssane z palca i nazywanie kogokolwiek z tego powodu psycholem jest co najmniej nie na miejscu.
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Choroby_genetyczne_w_populacji_Żydów_aszkenazyjskich

  Dla mnie wpadką Beina jest towarzystwo opolczyka, który na neon zawitał i się nie popisał niczym innym jak impertynecjami w stosunku do tych, którzy mają inne zdanie niż on, jak i do praktycznie większości portalu.
 • @trybeus 18:20:14
  Czasami napiszesz ciekawą notkę, a czasami zachowujesz się jak zwykły gówniarz.
  Taki z Ciebie przykładny katolik, a w piśmie pisze "jak na dole tak i na górze."

  Dostaniesz tam to co tutaj dajesz!!! Ziejesz nieuzasadnioną złośliwością więc szufladkę na odpowiednim poziomie po tamtej stronie sam sobie rychtujesz. Pewnie nie rozumiesz, że miejsce po tamtej stronie nie dostaje się za klęczenie czy leżenie plackiem w kościele, a za rzeczywiste uczynki.
 • @zadziwiony 22:08:19
  :)))...e tam zaraz złosliwością...po prostu śmieszy mnie ta żydowska "słowiańskość" na pokaz...ja bym się nie czepiał, tylko ta żydowska "słowiańskość" zawsze atakuje mój Kościół i Boga...więc nie są to słowianie, tylko zwykli przebierańcy...a skąd ty wiesz, kto to @ninanimowa? może to jakis ubek udający "słowiańską" babcie:))...tego nie mozesz kategorycznie wykluczyć
 • @trybeus 23:09:49
  Nasza świadomość otaczającego świata oparta jest na wierze , a nie na wiedzy. Rzadko któryś z nas zbadał z pewnością naukowej maestrii jakikolwiek problem na tej Ziemi. Wiara Niny jest równie dobra i prawdziwa jak Twoja, albowiem w jednym i drugim wypadku to tylko wiara poparta pobieżnym studiowaniem dostępnych ogółowi tekstów.
  Jaki jest rzeczywisty świat i jakie mechanizmy nim sterują dowiemy się dopiero po śmierci, gdy nasza postać energetyczna czyli chyba dusza zagości po tamtej stronie kurtyny i staniemy się częścią energetycznej superinteligencji.
  Nie gniewaj się ale osoba uważająca swoje widzenie świata jako jedyną prawdę udowadnia tylko i wyłącznie swą ignorancję.

  Czy nina to podszyty Ubek? A może Ty też podszywasz sie pod kogoś?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY