Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

US ARMY – WON Z POLSKIEJ ZIEMI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Art. 8 Kodeksu rdzennego POLAKA (Słowianina, Lacha) "Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że sąsiad, to wróg Twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią: Sąsiad Twój - Przyjaciel Twój".

Czy konieczny jest aż „Armagedon” — wojna Boża, która położy kres wszystkim wojnom, żeby masońsko/żydowsko/watykańsko/jezuicko/iluminacko/izraelska US ARMY – odczepiła się od Narodów Świata, w tym i od POLSKI, będącej dziedzictwem rdzennych POLAKÓW (Słowian, LACHÓW), którzy nie zamierzają poddać swego dziedzicznego terytorium pod - masońsko/żydowsko/watykańsko/jezuicko/Izraelsko/iluminackie - NWO!!

Bożena Szymborska, autorka książki: Synowie Boga (poniżej pod wskazanym linkiem, książka w formacie .pdf , do pobrania darmo), podała swój przepis, na uniknięcie na planecie ZIEMIA - Armagedonu - wojny Bożej!

http://bozenaszymborska33.pl/ksiazki/ksiazka-synowie_BOGA-Bozena_Szymborska.pdf

Ja wprawdzie jestem jeszcze na etapie czytania tej ksiażki, ale już popieram wskazany przez autorkę przepis, na uniknięcie Armagedonu, na planecie Ziemia!!

US ARMY, najlepiej niech się zajmie wypędzeniem żydków z USA, aby móc skutecznie obronić USA przed NWO i uniknąć Armagedonu na planecie Ziemia!

Z powyższego wynika, że US ARMY ma co robić u siebie, czyli w USA, na terytorium Indian, aby nie dopuścić do zagłady swoich rodzin, bliskich i przyjaciół.  

My, POLACY (rdzenni), nie chcemy na terytorium POLSKI - wojsk US ARMY, sterowanej przez masońsko/żydowsko/watykańsko/jezuicko/iluminacko/izraelskie przybłędy, na planecie Ziemia, która została dana we władanie rodzajowi ludzkiemu, a nie gadziemu i innemu!!

Masońsko/żydowski okupant na terytorium POLSKI, obecnie zawiadywany przez PiS, nie jest uprawniony do sprowadzania wojsk US ARMY i podejmowania jakichkolwiek, wiążących decyzji/umów, związanych z terytorium POLSKI, będącym dziedzictwem rdzennych POLAKÓW (Słowian, Lachów).

Masońsko/żydowski PiS (żydowski okupant terytorium POLSKI), sprowadzając wrogie rdzennym POLAKOM wojska US ARMY, działa nielegalnie, jako że pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), w IMIENIU, nielegalnej - RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, na podstawie nieistniejących (pozornych), nie mających charakteru wiążącego przepisów, sporządzonych na terytorium POLSKI, pod żydowską okupacją, przez nieuprawnionych przedstawicieli, nielegalnych organów, pozornej Rzeczypospolitej POLSKIEJ!

Sprowadzanie wojsk Us Army na terytorium POLSKI (dziedzictwo Słowian, Lachów), przez nieuprawnione podmioty, jest moim zdaniem, zbiorczym przestępstwem, chorych psychicznie pomiotów: masońsko/żydowsko/iluminacko/watykańsko/Izraelsko/jezuickim, wiedząc że swoimi zbrodniczymi zadziałaniami, sprowadzają na całą ludzkość ARMAGEDON – wojnę BOŻĄ, której zapowiedź zawarta jest w Objawienie 16:1-22

"16 I usłyszałem donośny głos+ z sanktuarium, mówiący do siedmiu aniołów: „Idźcie i wylejcie na ziemię siedem czasz gniewu+ Bożego”.
2 I odszedł pierwszy,+ i wylał swą czaszę na ziemię.+ A na ludziach, którzy mieli znamię bestii+ i którzy oddawali cześć jej wizerunkowi,+ wystąpił wrzód+ bolesny i złośliwy.
3 A drugi+ wylał swą czaszę na morze.+ I stało się krwią+ jakby zmarłego, i umarła każda dusza żyjąca — to, co w morzu.+
4 A trzeci+ wylał swą czaszę na rzeki+ i źródła wód. I stały się krwią.+5 I usłyszałem anioła wód, mówiącego: „Ty, któryś jest i któryś był,+Lojalny,+ jesteś prawy, gdyż powziąłeś te rozstrzygnięcia,+ 6 ponieważ oni wylali krew świętych i proroków,+ i ty dałeś im do picia krew.+ Zasługują na to”.+ 7 I usłyszałem, jak ołtarz mówił: „Tak, Jehowo Boże, Wszechmocny,+prawdziwe i prawe są twe sądownicze rozstrzygnięcia”.+
8 A czwarty+ wylał swą czaszę na słońce; i dano słońcu przypiekać+ ludzi ogniem. 9 I ludzie byli przypiekani wielkim gorącem, ale bluźnili imieniu+Boga, który ma władzę+ nad tymi plagami, i nie okazali skruchy, by oddać mu chwałę.+
10 A piąty wylał swą czaszę na tron bestii.+ I jej królestwo ogarnęła ciemność,+ a oni zaczęli z bólu gryźć swe języki, 11 ale bluźnili+ Bogu nieba z powodu swych boleści oraz swych wrzodów i nie okazali skruchy za swe uczynki.
12 A szósty+ wylał swą czaszę na wielką rzekę Eufrat+ i jej woda wyschła,+żeby została przygotowana droga dla królów+ ze wschodu słońca.
13 I ujrzałem trzy nieczyste natchnione wypowiedzi,+ które wyglądały jak żaby,+ wychodzące z paszczy smoka+ i z paszczy bestii,+ i z paszczy fałszywego proroka.+ 14 Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione+przez demony i dokonują znaków,+ i wychodzą do królów+ całej zamieszkanej ziemi,+ żeby ich zgromadzić na wojnę+ wielkiego dnia+ Boga Wszechmocnego.+
15 „Oto przychodzę jak złodziej.+ Szczęśliwy, kto czuwa+ i strzeże swych szat wierzchnich, żeby nie chodzić nago i żeby nie patrzono na jego hańbę”.+
16 I zgromadziły ich na miejsce zwane po hebrajsku Har-Magedon.+
17 A siódmy wylał swą czaszę na powietrze.+ Wtedy z sanktuarium dobył się od tronu donośny głos,+ mówiący: „Stało się!” 18 I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi,+ jakiego nie było, odkąd są ludzie na ziemi,+ tak rozległe trzęsienie ziemi,+ tak wielkie. 19 I wielkie miasto+ rozdzieliło się na trzy części, i miasta narodów upadły; i przypomniano wobec Boga o metropolii Babilonie Wielkim,+ aby jej dać kielich wina gniewu jego srogiego zagniewania.+ 20 Ponadto każda wyspa uciekła i gór nie znaleziono.+ 21 I wielki grad,+ którego każda bryła ważyła około talentu, spadł z nieba na ludzi, a ludzie bluźnili+ Bogu z powodu plagi gradu,+ ponieważ była to plaga nadzwyczaj wielka”.

Ponieważ Rzeczpospolita Polska, jest tworem masońsko/żydowskim - nielegalnym, co jest wbrew woli i świadomości POLAKÓW (rdzennych), to budowa przez US ARMY tarczy antyrakietowej na terytorium POLSKi, bedącym dziedzictwem rdzennych POLAKÓW (Słowian, Lachów), mającej słuzyć ochronie masońsko/żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI - jest NIEDOPUSZCZALNA!! POLACY rdzenni, maja bezwzgledny obowiazek wobec naszych przodków - przerwac zydowska okupację POLSKI, jednocześnie okupantów: masońsko/żydowskich/Izraelskich (mosadków) - przepędzić z terytorium POLSKI! 

Tarcza antyrakietowa w Polsce i Rumunii. Władimir Putin zapowiada reakcję Rosji http://bit.ly/1TTc6rA

Rosja, z uwagi na włąsne bezpieczeństwo, jako Nasz Słowiański sąsiad, nie życzy sobie budowania na terytorium POLSKI tarczy antyrakietowej, przez międzynarodowego zbrodniarza i terrorystę - US ARMY.

Nas rdzennych POLAków (Słowian, Lachaów) obowiązuje Kodeks Słowianina.

Art. 8 poniższego Kodeksu Słowianina, nakazuje rdzennym POLAKOM:

"Nie słuchajcie tych którzy mówią, że sąsiad, to wróg Twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią, Sąsiad Twój - Przykaciel Twój"

Dlatego, My rdzenni POLACY (Słowianie, Lachy), mamy bezwzgledny obowiązek moralny i etyczny, zapewnić bezpieczeństwo wymagane, dla obrony terytoriumm Naszego Słowiańskiego Sąsiada - ROSJI!

Polacy rdzenni (Słowianie), zgodnie z Kodeksem Etycznym naszych przodków informujemy US ARMY, że nie oddamy naszego dziedzictwa, czyli terytorium POLSKI pod masońsko/żydowskie/jezuicko/watykańsko/iluminacko/Izraelskie - NWO. 

Dlatego My POLACY rdzenni (Słowianie, Lachy), mówimy US ARMY:

WON US ARMY z POLSKI!!

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • Co Watykan i Jezuici maja z US Army wspolnego?
  Cos Ci sie pokrecilo.
 • @staszek kieliszek 22:50:45
  Nic mi się nie pokręciło. Wszystkie wojny w tym i światowe, były na uzgodnione, sterowane, popierane przez jezuitów i Watykan. To pewne. :D)))
 • @Krystyna Trzcińska 23:05:49
  Napisz cos o Maybachu Ojca Rydzyka.
 • @Krystyna Trzcińska 23:05:49
  Armagedonu uniknąć się nie da, to jest niemożliwe. To jest jedyny sposób na usunięcie tych, którzy wywołują wojny.
 • @roux 23:39:06
  Armagedonu faktycznie uniknąć się nie da, ale teoretyczna możliwość uniknięcia Armagedonu jest. :D)))
 • Sznowna Pani Krystyno...
  Bardzo gorąco zachęcam Panią do wysłuchania całego cyklu kazań, które, jak jestem niemal w 100%-ach pewien, radykalnie zmienią Pani myślenie na niektóre tematy. Tu jest link do pierwszego z nich:
  https://www.youtube.com/watch?v=S7rA7MyFLTA
  Proszę odsunąć uprzedzenia, które być może uniemożliwią Pani wytrwanie przy pierwszym kontakcie z tym materiałem. Ale jestem przekonany, że jeżeli przebrnie Pani bez uprzedzeń przez początek, to z całą pewnością wysłucha już Pani z wielkim zaciekawieniem także i pozostałe odcinki.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY