Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2745 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Poczet monarchów POLSKI do IX wieku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zakłamanie historii POLSKI - żydkom nie wyszło!! Dlatego teraz żydki sami muszą wyjść z POLSKI. POLSKA, POLACY (rdzenni), mówimy "NIE", dla żydowsko/masońsko/jezuicko/illuminackiego - NWO. Won żydki z Polski!!

 

Polska w Biblii opisana jest na 1000 lat przed Chrystusem w Starym Testamencie…

 

http://www.eioba.pl/a/57dg/polska-w-biblii-opisana-jest-na-1000-lat-przed-chrystusem-w-starym-testamencie

Poniższa inskrypcja jest datowana na I wiek n.e. Transkrypcja brzmi:

"Na pożegnanie Awiłłowi Leszkowi, Tyberiusz Klaudiusz, grób ten z 4 framugami, ma osiem urn popielnych, jeszcze za życia, jemu jedynie, dla zaszczytu, na zupełną własność oddał" (Tłumaczenie: T. Wolański w 1843 roku).

 

Więcej na temat inskrypcji: Avillio Lescho- słowiańskie imię na antycznej inskrypcji 

 

Poniżej, na podstawie: Die Theilung Polens in den Jahren 1773, 1793, 1796 und 1815 nebst einer Dynastien-Tafel der Könige von Polen und der Wiener Kongress im Jahre 1815, von F.V.S.

[Podział Polski w latach 1773, 1793, 1796 i 1815 wraz z tabelą dynastii królów Polski i Kongres Wiedeński w roku 1815, przez F.V.S.], Berlin 1864. http://bit.ly/2ghzcrc - poczet królów Lechii udokumentowany przez niemieckiego zaborcę w 1864 roku!

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/17/poczet-krolow-lechii-udokumentowany-przez-niemieckiego-zaborce-w-1864-roku/

 

POCZET KRÓLÓW LECHII, którą to wiedzę od 1050 lat ukrywa przed Polakami Kościół w Polsce, że jesteśmy starożytnym, antycznym wielkim imperium z XVIII wieku przed naszą erą! – a więc dużo starszym niż Cesarstwo Rzymskie ....

tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/  

 

Poniżej udostępniam link, do pliku w formacie .PDF, do powołanej w powyższej grafice książki:

POLSKA DZIEJE I RZECZY JEJ ROZPATRYWANE PRZEZ JOACHIMA LELEWELA. http://bit.ly/1TLC5kM

 

Poniższe zdjęcia: indeks - 51 słowiańskich królów i książąt Lechii (od XVIII w. p.n.e.), znalazłam w internecie.

Leszek III (27 r. p.n.e.- 54 n.e.) 

http://poselska.nazwa.pl/wieczorna2/historia-starozytna/leszek-iii-27-r-pne-54-ne

 

 

 Autor grafiki: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • Museo del Lapidario di Urbino we Wloszech
  znajduje sie plyta nagrobna ufundowana przez cesarza Tyberiusza Klaudiusza, poswiecona lechickiemu wladcy o imieniu AWILLO LESZEK.

  /Tadeusz Wolanski 1843r/
 • @morgan 19:29:23
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Leszko_III
  "Według Kadłubka Leszko stoczył trzy zwycięskie wojny z Juliuszem Cezarem, zaś walcząc w Partii rozgromił Krassusa. Według kronikarza panował nad Getami, Partami i "krainami położonymi poza Partami", zaś według Kroniki wielkopolskiej jego państwo sięgało na zachodzie "po Westfalię, Saksonię, Bawarię i Turyngię". Pokonany Juliusz Cezar miał wydać za niego swoją siostrę Julię, dając jej w posagu Bawarię".
 • @Krystyna Trzcińska Zakłamana historia..Polski.
  Prawie każdy zapytany o to kto był ostatnim królem Polski odpowie „Stanisław August Poniatowski”. A to oczywista nieprawda. Decydując się na koronację, Mikołaj I chciał zapewne dać do zrozumienia, że byt niezależnego Królestwa Polskiego jest zabezpieczony. Jednocześnie mogło mu zależeć na pozyskaniu polskich elit, szczególnie arystokracji, które podchodziły do niego bardziej krytycznie niż do jego poprzednika. Para królewska przyjechała do stolicy 17 maja. Koronacja odbyła się 24 maja 1829 roku, w Sali Senatorskiej Zamku Królewskiego w Warszawie, w obecności senatorów, posłów oraz członków Rady Stanu i Rady Administracyjnej. Król rosyjskim zwyczajem koronę sam sobie włożył na głowę. Cztery dni po koronacji miała miejsce wielka uczta dla ludu, którą urządzono nieopodal Zamku Ujazdowskiego, tu, gdzie obecnie znajduje się park Ujazdowski. Rzesze mniej zamożnych warszawiaków, tłumnie przybyły, mogąc się za darmo napić i najeść. Podczas pobytu w Polsce mnóstwo ludzi zwróciło się do króla z różnorakimi petycjami. Ponoć nazbierało się tego 11 tysięcy i w Petersburgu trzeba było powołać aż dwie komisje do ich rozpatrzenia. Po kilku dniach spędzonych w stolicy Polski na szeregu balach i uroczystości państwa Mikołaj I wraz z rodziną i dworem powrócili nad Newę. W listopadzie 1830 roku wybuchło za sprawą i spod podjudzenia jak zawsze żydów powstanie, które zamiast pełnej niepodległości przyniosło Polsce klęskę i utratę tego co zyskano podczas kongresu wiedeńskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY