Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Bogusław Jeznach na NEON24.pl – to TW – ps. „FILIP”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie rozumiałam, dlaczego byłam negatywnie oceniana, za sam fakt opublikowania, wtedy dopiero kilku postów, na NowyEkran.pl (poprzedniku Neon24.pl). Dlaczego ta witryna ma taką negatywną opinię wśród internautów? Dlatego, że to portal prożydowski?

Kilka lat temu Mariusz Marasek (obecnie pełnomocnik ds. Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO i jednocześnie dyrektor Centrum), przyjmując mnie do grona swoich znajomych na FB, dokładnie wypytał mnie o moją przeszłość, miał bowiem wątpliwości mnie dotyczące, związane z faktem mego publikowania, wtedy na NowymEkranie.pl.

Wtedy, nic nie rozumiałam , o co Mu chodzi. 

Również na Twitterze, odwiedziła mnie para żydowskich trolli: żydówka Agnieszka Gozdyra - POLSAT (ta, co to według jej kolegi też redaktora, powinna prowadzić, co najwyżej program o kotkach, a nie program polityczny - podzielam zdanie - żenada) i jakiś zapewne też żydek - płci męskiej, z powodu że negatywnie mnie oceniają, przez sam fakt, że publikowałam wtedy, na NowyEkran.pl poprzedniku Neonu24.pl.

Nie rozumiałam wtedy, co chcą ode mnie Ci moi adwersarze. Ich negatywna ocena mnie, nie dotyczyła meritum treści moich arytułów, a tylko samego faktu, że publikuję na NowyEkran.pl (poprzednik prawnym Neon24.pl). 

 

Wprawdzie późno, ale w końcu postanowiłam sprawdzić, dlaczego to takie wstydliwe, publikować na Neon24.pl?

 

Powstaje pytanie: czy faktycznie Neon24.pl, to niezależny serwis społeczności blogerów?

 

Pomocna okazała się Wikipedia. Neon24.pl https://pl.wikipedia.org/wiki/Neon24.pl

Neon24.pl (podtytuł: Forum Polaków), dawniej Nowyekran.net i Nowyekran.pl (podtytuł: Niezależny serwis społeczności blogerów) – polski portal informacyjno-publicystyczny o tematyce społeczno-politycznej (polityka, ekonomia i prawo, media watch, społeczeństwo, nauka i technika, kultura, lifestyle i zdrowie, sport, religie, historia, wojsko, praca, rozrywka, i inne), wydawany przez spółkę Nowy Ekran, kontrolowaną przez Ryszarda Oparę.

Wydawca: Prezesem jednoosobowego zarządu spółki Nowy Ekran SA (z kapitałem zakładowym 1 mln zł) jest Andrzej Grabowski, a w skład jej rady nadzorczej, poza Ryszardem Oparą, wchodzą Dariusz Grabowski (zastąpił Beatę Agnieszkę Wilecką) i żydek Artur Zawisza.

Serwis jest tworzony przez kilkunastu czynnych „dziennikarzy obywatelskich” oraz ok. „1 200 blogerów i niemal 10 000 komentujących. Jest odwiedzany przez blisko dwa miliony czytelników miesięcznie”[6]. Według serwisu, został on odwiedzony w ciągu pierwszych 22 miesięcy działania przez „niemal 20 mln osób”.

Wśród autorów, których publikacje często pojawiają się na portalu nowyekran.pl są m.in.: Marcin B. Brixen, Grzegorz Bierecki (senator PiS, współtwórca SKOK-ów), Kamil Cebulski, Ryszard Czarnecki, Mirosław Dakowski, Robert Gwiazdowski, Bogusław Jeznach (działacz Stronnictwa Narodowego), Zygmunt Korus, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Kuźmiuk, Stanisław Michalkiewicz, Marek Migalski, Ryszard Opara, Bohdan Poręba, Jacek Andrzej Rossakiewicz, Krzysztof Rybiński, Stanisław Tymiński.

Zauważyłam ogólną tendencję, w tym i na na Neon24.pl, że żydki podszywają się pod POLAKÓW.

Polskojęzyczne żydki podszywają się pod POLAKÓW http://trzcinska.neon24.pl/post/131226,polskojezyczne-zydki-podszywaja-sie-pod-polakow

Dezinformując np, że Neon24.pl jest POLSKIM, niezależnym serwisem społeczności blogerów.

Sam fakt, że na NEON24.pl publikują żydzi, poddani jurysdykcji talmudycznej (czyli miedzynarodowemu żydowi, Izraelowi), jak również masoni i żydzi, zlustrowani jako TW, pozbawia prawa powoływania się, że jest "niezależnym serwisem społeczności blogerów".

Jako dowód, poniższy post wykazujący, że bloger: żyd, mason, Bogusław Jeznach jest TW ps. "Filip", został "schowany do lochu", czyli że zniknął z witryny Neon24.pl. Fakt ten dowodzi, jakiej narodowości, społeczność blogerów przejęła NEON24.pl! Poniżej podaję link do tego patriotycznego POLSKIEGO artykułu, którego treść (prawda) nie odpowiada społeczności żydowskiej na terytorium POLSKI. 

 

Bogusław Jeznach na NEON24.pl - to ten TW, ps. „FILIP”
http://trzcinska.neon24.pl/post/131575,boguslaw-jeznach-na-neon24-pl-to-ten-tw-ps-filip

Dlatego, ten post opublikowałam również na Wordpress.com, schowany na Neon24.pl  do - "lochu" 

Bogusław Jeznach na NEON24.pl – to TW – ps. „FILIP”

https://trzcinska52.wordpress.com/2016/05/10/boguslaw-jeznach-na-neon24-pl-to-tw-ps-filip/

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • ---Pozdrawiam Panią
  - w tej chwili przeczytałam Pani posta -- i oczy mi się otworzyły. Rozumiem teraz dlaczego usunięta została Beata Andrejas , Pan Kosiur, Panie Bejda i wiele innych POLSKICH PATRIOTÓW .
 • @ninanonimowa 13:04:02 -Odśwież sobie pamięć.
  -Przeczytaj komentarze pod tym postem; http://wentylator.neon24.pl/post/118391,o-co-chodzi-wielbicielom-nieboszczki
 • @ninanonimowa 13:04:02
  "Beata Andrejas , Pan Kosiur, Panie Bejda (LOWPORO)" to NIE "polscy patrioci!
  To zażydowione zakute pały "KULA w ŁEB Polakom" tak samo jak ty.
  Przychodzicie do tego "żydowskiego portalu" z nadzieją, że będzie żydowski, tak jak wy.
 • Fakt
  //Nie rozumiałam, dlaczego byłam negatywnie oceniana, //
  fakt
  bo trzeba go mieć aby zrozumieć
 • @Husky 17:00:36
  @Husky, widzę że jesteś wiernym czytelnikiem moich postów. Miło. Dobry wybór, gust też. :D))) Nawet wywąchasz te moje posty, które trafią do lochu (no chyba, że sam masz wpływ na to, że one trafiają do lochu. Przyznaj się), co by znaczyło że wy chazarskie żydki, boicie sie moich tekstów. Miło mi. Lub może masz piesku @Husky super węch i dlatego odnajdujesz moje posty zepchniete do lochu? Gryś piesku @Husky. Moim zdaniem wy żydki już wiecie, że nie tylko Polski nie dostaniecie, ale i z innych państw zostaniecie usunięci, wyrzuceni. Miło mi. Dokąd będziecie mogli się udać? Kto wam chazarskie żydki pomoże? A może zastosują wobec was eksterminację, za którą tak się pozytywnie opowiadacie? Wtedy super. Jestem za!!
 • @Krystyna Trzcińska 19:49:34
  Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku
 • @Husky 20:03:51
  Gratuluje doswiadczenia, ale staraj się z niego zejśc bo jesteś żałosny....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY