Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Co tam słychać w polityce? Żydy, trzymają się mocno?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli syjoniści myślą, że uda im się podbić wszystkie narody i ustanowić rząd światowy pod wybranym przez nich dyktatorem, to może czekać ich niespodzianka. :-)))))))

 

Dnia 29.04.2016 r. na Neon24.pl opublikowałam artykuł:

POLACY muszą przerwać żydowską okupację i wrócić do korzeni
http://trzcinska.neon24.pl/post/130639,polacy-musza-przerwac-zydowska-okupacje-i-wrocic-do-korzeni

 

Artykuł ten jednak w ogóle nie pojawił się na witrynie Neon24.pl . W związku z tym, wysłałam zapytanie na neon24.pl pod: „Kontakt” podany w stopce witryny, jednak do chwili obecnej nie otrzymałam odpowiedzi.

Zastanawiam się więc, czy dziwne działanie Neon, wynika z faktu że admini są już albo: „byli” albo na „urlopie”, czy też może jest to skutkiem jakichś wrogich zadziałań „wroga wewnętrznego POLSKI (Królestwa Polskiego)”?

Dlaczego zapytuję? W artykule tym opublikowałam w całości bardzo ważny dla wszystkich mieszkańców panety ZIEMIA tekst książki: OSTATECZNY PORZĄDEK ŚWIATA 

Poniżej podam tylko jej spis treści i wstęp do niej.

Cały tekst książki, jak już wspomniałam na wstępie, jest pod linkiem: TUTAJ

OSTATECZNY PORZĄDEK ŚWIATA
 przedstawiony w Żydowskiej utopii [1957]
The Ultimate World Order — As Pictured in "The Jewish Utopia" Robert H Williams
Przekład na język polski: Ola Gordon wolna-polska.pl
Praca oddana do użytku polskim Czytelnikom w celach edukacyjnych, a nie komercyjnych.
 
Na podstawie:
http://www.germanvictims.com/wp-content/uploads/2013/05/RobertH.Williams-TheUltimateWorldOrder1957.pdf
http://iamthewitness.com/books/The-Ultimate-World-Order-as-Pictured-in-The-Jewish-Utopia-1957.pdf
 
SPIS TREŚCI
Syjonizm od Talmudu i Tory ............................. 6
Cel ............................................................. 9
Kto ma osądzać ............................................ 11
Gloryfikacja podstępu i oszustwa ...................... 14
Wykorzystanie ezoterycznych określeń............... 17
Plany armagedonu......................................... 21
ONZ jest częścią planu................................... 28
Musicie całkowicie się zjudaizować................... 30
Historia ujawnia różnice rasowe........................ 35
Trzeba nam wyprać mózgi............................... 40
Sześć kroków do władzy................................. 45
Wszyscy inni muszą zginąć.............................. 49
Syjoniści będą patrolować świat........................ 51
Zniknie amerykańska flaga.............................. 51
Siedem warstw arystokracji.............................. 56
Większość ocalonych ma być rolnikami...............59
Izrael kontrolerem edukacji.............................. 60
Zdominowane przez żydów majątki feudalne?......... 63
Hodowla "rasy" wysokich i przystojnych............... 66
Żydowskie dzieci blond?............................................. 71
Izraelscy żydzi mięsem armatnim.......................72
Izrael ma dokonać ekspansji.............................. 74
Wymogi wobec "prawych"................................ 76
Prof. Higger interpretuje proroków..................... . 82
Kiedy rozpocznie się utopia?..................................... 83
Armagedon uratuje żydów................................ 86
Więcej kamieni milowych w kierunku "Dnia – A".....90
Kto wygra?................................................................ 94
Jak zdobyć Amerykanów.......................................... 99
Jak możemy się bronić?............................................ 101
Czy syjoniści mogą zwyciężyć?................................ 105
To zależy od nas........................................... .. 109
O autorze......................................................111

ŻYDOWSKA UTOPIA [1932] odkryta przez autora w nienotowanej żydowskiej kolekcji w bibliotece Uniwersytetu Teksas, to autentyczny i kompletny plan dominacji świata przez syjonistów. Pokazuje "ostateczny porządek społeczny", który syjoniści zamierzają ustanowić po wykorzystaniu komunizmu, demokracji i III wojny światowej by zrealizować swoje cele.
OSTATECZNY PORZĄDEK ŚWIATA, to analiza "Żydowskiej utopii" ze zdjęciami, fragmentami oryginalnego tekstu. Ostateczny Porządek Świata przedstawiany w Żydowskiej utopii.
Jeśli komuniści myślą, że uda im się podbić wszystkie narody i ustanowić rząd światowy pod wybranym przez nich dyktatorem, to może czekać ich niespodzianka. Bo ich rodzic, sekta która oryginalnie rozpoczęła ruch komunistyczny, jako by zrealizować konkretny i czasowy cel, ma plany na własny ostateczny porządek świata i ta sekta, powszechnie nazywana syjoniści, teraz znacznie przysłania dużo prymitywniejszą komunistyczną machinę pod względem ekspertyzy, finansów, organizacji i wpływów.
Komunistyczny plan likwidacji wszystkich podziałów narodowych, religijnych, kulturowych i rasowych i zanurzenia świata w bezkształtnym, bez charakteru chaosie do ułatwienia dominacji jest bardzo imponujący. Mówienie, że istnieje jeszcze inny, bardziej imponujący plan oprócz tego, do którego powołano komunistyczną machinę, to w istocie wyzwanie dla łatwowierności większości z nas, zwłaszcza nas Anglosasów, którzy jesteśmy zbyt zajęci naszą szarą rutyną, by zerwać zasłonę propagandy i zobaczyć ukrywającego się tam giganta.
Niewiele lat po rozpoczęciu badań ruchu komunistycznego, starając się go zrozumieć, zauważyłem wskazówkę, że komunizm nie miał być ostatecznym porządkiem świata.
Heinrich Heine, niemiecko-żydowski poeta i komunistyczny lider młodzieży w latach 1830 - 1840 (przyjaciel i współrewolucjonista Karola Marksa), mówił o komunizmie jako czymś tymczasowym.*
Dlaczego i w jaki sposób tymczasowy? Co ten dalekowzroczny mistrz-strateg rewolucji widział, jako następcę komunizmu? Czy to nie jest na tyle niepokojące, żeby machina dedykowana likwidacji wszystkich przeciwników, zniszczeniu narodów, jako takich i najlepszej krwi ras i wymieszaniu resztki w anonimową brązową masę (patrz rysunek z książki UNESCO w innym miejscu) – czy to nie jest na tyle niepokojące, żeby ta komunistyczna machina, już zniewala prawie połowę populacji świata i była uzbrojona w bomby wodorowe?
----
* Proroctwo Heinego o zniszczeniu Rosji prawie 100 lat przed wydarzeniem, jest tak odkrywcze i tak zdumiewające, że można by tu przywołać obszerny cytat. Zauważ obraz beznarodowego, bezrasowego świata, "jedno stado i jeden pasterz... z żelaznym personelem": "Komunizm, choć mało teraz dyskutowany i szwendający się po ukrytych strychach na żałosnych słomianych paletach, jest ciemnym bohaterem przeznaczonym do wielkiej, jeśli tymczasowej, roli we współczesnej tragedii..."
To będzie wojna, najstraszniejsza niszcząca wojna... Drugi akt to rewolucja europejska i światowa, największy pojedynek między biedakami i arystokracją, i w tym nie wspomni się ani o narodowości, ani o religii, będzie jedynie jedna ojczyzna, glob i tylko jedna wiara, ta w szczęście na ziemi...
Jak może skończyć się ten dramat?
"Nie wiem, ale uważam, że w końcu największy wąż morski (Brytania) będzie miał zmiażdżony łeb, a skóra północnego niedźwiedzia (Rosja) będzie naciągnięta na jego uszy. Może być tylko jedno stado i jeden pasterz – jeden wolny pasterz z żelaznym personelem i strzyżone, beczące ludzkie stado!...
"... Bogowie zasłaniają twarze z litości nad dziećmi człowieka i może nad ich losem. Przyszłość pachnie rosyjską skórą, krwią, bezbożnością i wielu chłostami. Powinienem poradzić naszym wnukom, by rodziły się z bardzo grubymi skórami na plecach".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skoro komunizm jest tylko tymczasowy, to jaki będzie ostateczny novus ordo seclorum, nowy porządek społeczny, jeśli następcy żydowskich rewolucjonistów, Marksa i Heinego, zrealizują swoje cele? Kim będą władcy nowego porządku, i co będą chcieli zrobić naszym dzieciom i wnukom?
Jest rzeczą oczywistą, że żaden człowiek nie może nie niepokoić się takim programem, jeśli ma on potężne wsparcie. Przez wiele lat czułem, że gdzieś musi istnieć ogólny plan, pokazujący co Heine i jego koledzy planiści zamierzali dla nas po spaleniu ogniiem komunizmu, dziedzictwa różnych ras i kultur, religii i narodów, kiedy komunistyczne potwory zabiły kilka pokoleń, co słusznie nazywają "personelem przywódczym", wszystkich którzy mogą mieć inteligencję, umiejętności i odwagę by stawiać opór.
Ale nie spodziewałem się bym kiedykolwiek miał w rękach ten ostateczny plan, ten poza rozdziałem Manifestu komunistycznego. Spośród setek zgromadzonych przeze mnie dokumentów o działalności marksistowskich rewolucjonistów, łącznie z oryginałami lub kopiami oficjalnych raportów rządowych, informacji wywiadowczych, komunistycznych gazet, raportów organizacji syjonistycznych dla ich członków, żydowskich historii rewolucji, biografii ich przywódców rewolucyjnych itd., nigdy wcześniej nie widziałem czegoś porównywalnego, bo ta mała książeczka kreśli ogólny zarys ostatecznego celu setki lat w przyszłość, do którego przyczyniają się wszystkie działania syjonistów i, świadomie czy nieświadomie, ich "liberalnych" ofiar-sługusów.

Krystyna Trzcińsska (Gładkowska)

KOMENTARZE

 • @iwonka 47 11:46:50
  --maca a opłatek - toż to samo tylko inaczej się nazywa . WSZAK JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO na całym świecie znane jest tylko w Polsce rozdzielono na judaizm i chrześcijaństwo.
 • @iwonka 47 11:46:50
  Autorce chodzi o żydów w Rosji, którzy trzymają się mocno.
 • @iwonka 47 11:46:50
  Po pierwsze, to Duda nie jest POLSKIM prezydentem! To jest tylko żydowski podstęp, oszustwo, pozór! Taka prawda! http://trzcinska.neon24.pl/post/122928,falstart-putina-ze-szkoda-dla-polskiej-rewolucji-narodowej
  http://trzcinska.neon24.pl/post/129296,duda-nie-jest-waznym-prezydentem-na-terytorium-polski

  Duda, z samego założenia jest tylko i wyłącznie żydowskim prezydentem na terytorium okupowanej przez żydów POLSKI, na podstawie uchwały nr. 4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia 2015 r. http://m.neon24.pl/1caaa30fd7a561c3e786b582a68c8eeb,14,0.png
  Dlatego bez znaczenia już jest, jakie święta Duda obchodzi, ani czy pochodzi z łona błogosławionego. Gdyby Duda pochodził z błogosławionego łona, to nie sprzedał by się żydom, za korzyści materialne, w zamian za eksterminację chrześcijan, czyli Narodu POLSKIEGO (rdzennego) - białej rasy - 16 kanałów krwi. Duda jest na usługach żydów, na podstawie uchwały Instytutu Żydowskiego w warszawie, trzeba to pamiętać i się nie kompromitować, mówiąc że on jest prezydentem POLSKI. Polska, to nie jest rzeczpospolita Polska, gdyż ta jest nielegalnym, masońsko/żydowskim tworem powstałym z oszustwa. Rada Regencyjna w 1917 nie była uprawniona do oddania władzy żydkowi Piłsudskiemu, aby ten dalej umożliwił masonom/żydom utworzenia Rzeczpospolitej, w sytuacji, gdy Polska uzyskała wolność tylko i wyłącznie dla działania jako KRÓLESTWO POLSKIE. Rzeczpospolita, bez względu na numerek jej przypisany przez żydków jest - NIELEGALNA. Żydki muszą oddać władzę POLAKOM (rdzennym)!

  Problem w przejęciu władzy przez POLAKÓW (rdzennych) polega na istnieniu takich osób, jak Pani @iwonka, która mówi że Duda jest prezydentem POLSKI, bo tak ogłosiły żydowskie media!! Moc żydowskich mediów polega na tym, że ogłaszają POLAKOM, jako fakty, nieistniejące, bezskuteczne, powołania np. na prezydenta. Pomimo że nie maja pokrycia w faktach (przedstawienie), iluzja!

  "W jaki sposob ... polacy musza przerwac zydowska okupacje i wrocic do korzeni ... "

  Aby przerwać żydowską okupację na terytorium POLSKI wystarczy tylko aby POLACR (rdzenni) zamiast oglądać żydowską, propagandową telewizję, zaczęli czytać przekazywaną im wiedzę, przez rdzennych POLAKÓW i przekazywać ją dalej rdzennym POLAKOM. Ten etap jest najdłuższy. Etap uświadamiania POLAKÓW (rdzennych) trwa nadal. Polacy (rdzenni) o przejęcie władzy na terytorium POLSKI nie muszą walczyć. Wystarczy, aby posiedli wiedzę "jaka jest prawda", poznali wroga POLSKI i POLAKÓW, którym jest w każdym przypadku - żyd, a władza wróci do rąk POLAKÓW na drodze bezkrwawej! To pewne!!
 • @Talbot 14:03:15
  Największymi wrogami POLSKI i POLAKÓW (rdzennych), są tzw. "POLACY", będący faktycznie polskojęzycznymi żydkami, których będziemy mogli zneutralizować, jako największych wrogów POLSKI i POLAKÓW ustawami, jakie już raz działały - "Ustawami Norymbrskimi". http://m.neon24.pl/1b8f9fb3177be4b9b9333a29a2cdbec5,14,0.png

  Polskojęzyczny żyda musi mieć zakazane powoływania się, że jest POLAKIEM! To oszustwo! Tak jak obrazą POLSKI i POLAKÓW powinno być karanie np. PiS, PO i wszystkich innych partii, że są POLSKIE, pomimo ze w składzie maja prawie samych żydków polskojęzycznych! Żydkom polskojęzycznym musi być wydany zakaz - kochania POLSKI! Żydzi z POLSKI wyjść muszą!
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1590676321247321&id=100009149064378&ref=notif&notif_t=close_friend_activity&notif_id=1462022554350956
 • @Krystyna Trzcińska 15:23:03
  ruskie chazary z CCCP winni wrócić do Mandżurii. Najlepiej na piechotę.
 • Gdyby kaczor miał yaya to jutro by nas nie było,
  w ujni !
  Chazarska tęczowa jewropa, co za bliskość z kozojeb...i,
  sama podcina sobie gałąź i wymierza karę !
  http://wpolityce.pl/swiat/291299-szokujaca-propozycja-komisji-europejskiej-250-tys-euro-kary-za-kazdego-nieprzyjetego-uchodzce
 • Dla wygody czytających
  To nie był mój faworyt w drugiej turze, ale to wynikło z strategii mniejszego zła, że na drugą turę się fatygowałem. B. Komor..... to byłaby kaplica i porażka. Zdołowanie narodu. No i tydzień żałoby narodowej. Jak po Smoleńsku.

  Przepisałem literka w literkę link z fotki która jest w komentarzu tu na wpisie. Po prostu dla wygody czytających, aby wiedzieli kogo wybraliśmy. Kto tez promował prezydenta. Trzeba zaczynać dostrzegać to co on już narobił. Szczególnie przez tych którzy nadal tkwią w hipnozie. Pierwszym jego ruchem przeciwko narodowi, było podpisanie ustawy karzącej finansowo rodziców nie szczepiących małych dzieci na obowiązkowe szczepienia. Prezydent jak ma wiedzę o rtęci w szczepionkach, nie powinien tego robić, a jak jej nie ma to powinien czym prędzej przyjąć to do wiadomości i przeprosić naród. Potem to już szły kolejne wpadki. No ale w kwestii tego co w linku to nie dziwota.

  https://wirtualnapolonia.com/2015/04/29/duda-na-prezydenta/#more-42698
 • @Mufinek Sposypkom 07:46:13
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/04/duda-kim-ja-jestem-200x150.jpg?w=200&h=150

  Duda na prezydenta. https://wirtualnapolonia.com/2015/04/29/duda-na-prezydenta/#more-42698 2 kwietnia w Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę:

  Uchwała nr.4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia

  Duda na prezydenta

  Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP [] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. []

  Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami (…)
  monitor-polski.pl

  Wtedy już nie dziwi, komu jest poddany Duda i jakiej społeczności https://jozefbizon.files.wordpress.com/2015/09/prezydenta-rp-andrzej-duda-potwierdza-budowc499-rzczypospoliej-oboja-narodc3b3w-zydow-i-polakow-780-w1.jpg?w=620&h=873
 • @Krystyna Trzcińska 08:39:00
  Pamiętam, że podpisał też na początku urzędowania obowiązkowe szczepienia młodych dorastających dziewcząt na raka szyjki macicy, gdzie apele innych mówiły o wielkiej szkodliwości tych szczepień, że wywołują podstępne opóźnione powikłania zdrowotne. To ma zacząć obowiązywać z początkiem 2017 r. Potem prezydent wydał pozwolenie na lokowanie wojsk amerykańskich w Polsce, zasilających ludobójczy rząd Poroszenki, a potem z nakazu Uni Europ. wspomagał Ukrainę czterema miliardami złotych, bo Unia wstrzymywała Ukrainie dopływ swojej waluty, gdyż Ukraina jest bardzo, bardzo niewypłacalna. Prezydent prowadzi hybrydowa wojnę przeciw polskiemu narodowi. Ja to widzę. Zahipnotyzowani mogą widzieć inaczej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY