Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Polskojęzyczne żydki podszywają się pod POLAKÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bojownicy Syjonu: "mamy prawo zwać się Polakami". To tak dla przypomnienia żydkom polskojęzycznym: POLAKIEM, może zwać się jedynie rdzenny POLAK (Słowianin)!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego żydowski okupant POLSKI tak usilnie chce ukryć udokumentowane istnienie POLSKI, w okresie od XVIII w. p.n.e, czyli od panowania Sarmaty, syna Helissy, wnuka Jawana?

Poczet monarchów POLSKI do IX wieku 

http://trzcinska.neon24.pl/post/131882,poczet-monarchow-polski-do-ix-wieku

Dlatego, że żydowski okupant Polski (obecnie reprezentowany nielegalnie przez PiS), przy pomocy obcej armii, wprowadzonej do POLSKI, na podstawie żydowskiej ustawy 1066 - "o bratniej pomocy", chce przejąć terytorium POLSKI, jako terytorium poddane illuminacko/jezuicko/watykańsko/masońsko/żydowskiemu - NWO!!

Poniżej, link do mego komentarza, do posta: "będzie armia... ale OBCA" 

http://sosenkowski.neon24.pl/post/131210,bedzie-armia-ale-obca#comment_1299327

pic. 1

 

Pod potrzeby wykazania żydowskiej zdrady POLAKÓW, kłamst, intryg, dotyczących uzasadnienia wprowadzenia ustawy 1066 - "o bratniej pomocy", posłużę się treścią spod poniższego linka z FB, którego treść zacytuję też poniżej: 

https://www.facebook.com/krystyna.trzcinska.77/posts/664274123710485?pnref=story

"Usa vs Rosja. 


Rosja na Krym nie zrzuciła ani jednej bomby, podczas gdy w oczach mainstreamowych mediów i polityków, to właśnie Federacja Rosji jest ''imperium zła''.

Kiedy Usa bezprawnie napadło na Irak, by jak argumentowali, znaleźć ''broń masowego rażenia'', której tak naprawdę nigdy nie było, cały świat piał wtedy z zachwytu nad bohaterską postawą Usa.

Od ataku wojsk Amerykanów, aż do wycofania się w grudniu 2011 r. w Iraku zginęło 128 tyś. cywilów i 4,4 tyś. żołnierzy Usa.

Reasumując... 
Stany Zjednoczone Ameryki Północnej istnieją od 239 lat z czego 222 są w stanie wojny...  Od czasów drugiej Wojny Światowej wybuchło 201 konfliktów zbrojnych,które zainicjowało USA. W trakcie tych 201 konfliktach zginęło ok.30 milionów cywilów z czego 90% to niewinne dzieci,kobiety,oraz zwykli obywatele...

Wyłącz tv, włącz myślenie. Lukas"


pic. 2

Ustawa 1066 - "o bratniej pomocy", ma służyć tylko i wyłącznie przejęciu terytorium POLSKI przez żydowskiego okupanta Polski - Izrael i międzynarodowego żyda, które to żydowskie zapędy potwierdza post:

"Ciemna hołoto mająca się za Polaków !! 

http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/2544-ciemna-holoto-majaca-sie-za-polakow

Skoro chęć przejęcia terytorium POLSKI przez żydowskiego okupanta nie jest tajemnicą, to dlaczego na Neon24.pl np. Talbot (nick) i Husky (nick), adorują wprost US Army (żydowską armię, żydowskiego USA) i są jednocześnie adwersarzami Rosji?

Być może dlatego, że są to polskojęzyczne żydki, którzy podszywają się pod POLAKÓW:

"mamy prawo zwać się Polakami"?

żydek MICHAŁ JAN BONI . Kategorie TW-k, TW, kryptonim "Znak".Daty rejestracji: 15.02.88 przez wydz. III-2 SUSW Warszawa oraz 29.11.88 przez wydz. III-2 Warszawa. Nr rejestr. 54946.  ur. 10 czerwca 1954 w Poznaniu) – konfident SB -TW „Znak”, polityk, kulturoznawca, minister pracy w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego-syna Rabina, poseł na Sejm I kadencji, w pierwszym rządzie Donalda Tuska sekretarz stanu w KPRM, a od 2009 do 2011 minister-członek Rady Ministrów i przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, od 18 listopada 2011 minister administracji i cyfryzacji w drugim rządzie Donalda Tuska. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1535971263096115&set=a.225802674112987.76779.100000497674545&type=3&theater
 

Pojawia się też pytanie:

- czy osoby na Neon24.pl np. spod nicków "Talbot", "Husky" i ogólnie adwersarze Rosji w internecie, to nie dość że to są żydowskie trolle, to jeszcze być może przynależą do "szeregów Bojowników Syjonu" lub innych żydowskich kryjówek organizacyjnych (zwał je jak zwał)? 

"Zachciało się wam własnych rządów w tym kraju - rządziliście już dwa lata, ale na tym koniec!  Pamiętaj ciemna hołoto, że to my Żydzi jesteśmy panami tego świata, a Polska jest naszą ziemią obiecaną. Ten kraj jest wykupiony przez łzy, krew i poniewierkę naszego narodu

-  dlatego jesteśmy prawowitymi właścicielami tego kraju i mamy prawo zwać się Polakami. 
- Ciemna hołoto słowiańska nie masz tu już nic do szukania bo tym krajem mogą rządzić tylko Semici za pozwoleniem Światowego Związku Żydów. 
Wszystkie urzędy, parlament i rząd musi być nasz. 
Czy wam brudne świnie podoba się, czy nie - jest Nam obojętne, bo to my ustanawiamy kto obejmie rządy w tym kraju. 
Wy goje jesteście ciemną masą przeznaczoną do pracy u Nas Żydów jako parobki i służące".

@Talbot i @Husky oczywiście chcieliby, żeby Polska była jak Izrael?

Polskojęzyczny żydek, Rafał Ziemkiewicz http://www.fronda.pl/a/chcialbym-by-polska-byla-jak-izrael,…, też podaje się za POLAKA i jednocześnie jest adwersażem Rosji, złaknionym wprost wprowadzenia wojsk obcych, na terytorium POLSKI.

Żydek Rafał Ziemkiewicz, za swój antypolski post, powinien być natychmiast deportowany z terytorium POLSKI (Królestwo Polskie). Niestety, tę deportację żydka, musimy chwilowo odwlec w czasie, zgodnie z powiedzeniem: "co się odwlecze, to nie uciecze"!

"Polska - państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą Ojczyzną"

Zacytowany wyżej fragment posta żydka: http://krzysztofjaw.blogspot.com/…/wzor-dla-polski-izrael.h… ,który pisze pod nickiem: "krzysztofjaw", żeby ukryć swoje żydowskie pochodzenie, podszywając się pod POLAKA (żydek polskojęzyczny), który pragnie, aby doprowadzić do ustawowego stosowania Talmudu na terytorium POLSKI, wobec rdzennych POLAKÓW SŁOWIAN.

Między Słowianami będącymi rasą białą - 16 kanałów krwi (pic.5),  a chazarami - max 13 kanałów krwi i to tylko w sytuacji zmieszania krwi z rasą białą - uszlachetnienie (pic.4), jest różnica genetyczna, nie do zniwelowania.

To dlatego chazarzy chcą wytępić rasę białą (POLACY-Słowianie) - 16 kanałów krwi, aby chazary mogli powoływać się, że są panami  (rasą wiodącą na planecie Ziemia - 13 kanałów krwi).

Z powyżej zaprezentowanego logo US Army wynika, że 13 kanałowe żydki - chazary, mają panować nad całą zamieszkałą planetą Ziemia (ilustruje niebieska gwiazda - 13 kropek, to 13 kanałów chazarskiej mieszanej krwi), a pomóc chazarom w przejęciu tego panowania nad planetą Ziemia, ma za zadanie US Army! ŻENADA!! FARSA!!

Mam nadzieję, że generałowie w tej amerykańskiej armi, w końcu się obudzą! Przecież US ARMY wystarczy tylko zmienić kierunek zlecanych im zadziałań, aby oswobodzić planetę Ziemia, z chorych psychicznie żydków - chazarów!

http://wolna-polska.pl/psychopatologia-judaizmu/czy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc

US Army, w pierwszej kolejności ma obowiązek przerwać żydowską okupację u "siebie", czyli na terytorium Indian! :-))))

pic.3

pic.4

To tylko tacy żydowscy samozwańczy POLACY (oszustwo), jak chazarskie, polskojęzyczne żydki - 13 kanałów krwi (pic.4), są adwersarzami POLAKÓW i Rosjan (Słowian), mających 16 kanałów krwi - biologiczni władcy Ziemi (pic.5)!

pic.5

Żydek, oczywiście ukrywając się pod nickiem@krzysztofjaw:  pisze: 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/…/wzor-dla-polski-izrael.h… 

" ... Polska - państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą (w znaczeniu że żydków - 13 kanałów krwi) Ojczyzną. Państwo z tradycją, kulturą, językiem, własnością, rodziną, sztuką, kulturą, nauką, wiarą katolicką i prawami oraz obyczajami zwyczajowymi. To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael.

A jak Żydzi traktują swój kraj? 

Otóż w ich kraju jedynie Żydzi są grupą uprzywilejowaną. Każdy emigrant do Izraela musi wykazać się etnicznymi żydowskimi wielopokoleniowymi genetycznymi korzeniami żydowskimi lub przejść - jako konwertyta - na judaizm. Wtedy od pierwszego dnia są pełnoprawnymi obywatelami Izraela i mogą otrzymać bodajże nawet 20 tys. USD bezzwrotnej pożyczki na zagospodarowanie w Izraelu.

I tylko Żydzi z udokumentowanego genetycznego pochodzenia w Izraelu mogą zajmować jakiekolwiek funkcje publiczne, rządowe, parlamentarne, polityczne, medialne, prasowe, wojskowe, gospodarcze, kulturalne, naukowe i inne. Parlamentarny Kneset (żydowski parlament) składa się wyłącznie z samych etnicznych Żydów, niezależnie czy są Chazarami (w większości aszkenazyjczykami) czy sefardyjczykami (w dużej mierze Judejczykami).

Żaden Żyd mieszkający w Izraelu - pod groźbą wykluczenia - nie może związać się po linii żeńskiej z gojem, czyli nie Żydówką. Nie ma ani jednego ważnego stanowiska publicznego, które mogliby objąć ludzie będący innego pochodzenia niż etnicznie żydowskie uznane przez izraelskie państwo i syjonistów talmudyczno-rabinicznych.

Izrael to jedyne państwo na świecie o niemal 100% decyzyjnej i chyba praktycznej jednorodności etnicznej. Sprawdza się tam każdego pod względem pochodzenia i genetycznych przodków. Nie ma żadnej tolerancji pod żadnym a szczególnie genetycznym, wyznaniowym i zwyczajowym powodem, chyba, że dotyczy samych Żydów podlegających normom prawnym Izraela i normom Tory i/lub rabinicznego Talmudu.

Izrael to państwo żydowskie według jego praw i zwyczajów. Państwo sprawujące jedynie swą pieczę nad rodakami, czyli Żydami i robi się wszystko, aby duża część Żydów przybyła z każdego zakątka świata do Izraela. Eliminuje się (też niestety nieraz fizycznie: vide Palestyńczycy) prawnie wszystkich nie-Żydów i - jeżeli takowi jednak są w Izraelu - to stają się jako goje ludźmi drugiej kategorii lub pracującymi niewolniczo nisko-opłacanymi robotnikami. Resztę zamyka się w gettach ogrodzonych murem przed Izraelem.

Żydzi są Panami we własnym kraju i dla nich własny kraj jest ich żydowską świętością.

Podziwiam syjonistycznych Żydów i ich ukochane państwo Izrael. Podziwiam ich za nacjonalistyczny, narodowy patriotyzm. Podziwiam za preferowanie własnych rodaków we wszystkich dziedzinach życia Izraela. Podziwiam ich za gloryfikowanie wiedzy szerzonej wśród swoich rodaków.

Podziwiam ich po prostu, ale z jednym wszakże wyjątkiem... Jako katolik jestem przeciw fizycznej i psychicznej dyskryminacji innowierców i ludzi o innym etnicznie pochodzeniu. Jestem przeciwny traktowaniu innych jak "podludzi". Każdy ma prawo do istnienia i każdemu człowiekowi należy się szacunek oraz nawet asymilacyjna kulturowo tolerancja zamykająca się w zdaniu: "Bądźcie i mieszkajcie z nami na naszych warunkach i szanujcie etnicznie kraj osiedlenia i jego mieszkańców mających prawo do rządzenia własnym krajem przez jego tradycyjną wielowiekową ludność".

Autor: Krystyna Trzcińska (Gładkowska)

KOMENTARZE

 • ------ żyd HUSKI
  -- usuwa mi z mojego własnego posta , moje własne komentarze , nie mówiąc, że usuwa też moje komentarze z pod innych postów.
 • @ninanonimowa 21:05:45
  Żyd żydowi wilkiem
  ps.
  widzisz jaką mam moc sprawczą, niczym red -nacz
  shalom ninoczka,shalom
 • @Husky 21:19:08
  ---na drzewo !!! PEJSIE :))
 • @ninanonimowa 21:31:40
  Do rabina wbiega zapłakana Żydówka ninoczka:
  - Rabbi! Moje dziecko ciężko choruje!
  - A co mu dolega?
  - Biegunka.
  - Odmawiaj psalmy!
  Po dwóch dniach ta sama kobieta zjawia się komnacie rabinackiej. Tym razem dziecko trapi uporczywe zatwardzenie.
  - Odmawiaj psalmy - radzi rabbi.
  - Ależ rabbi! Przecież psalmy wywołują zaparcie !
 • @AgnieszkaS 05:06:56
  A co sam siebie ukaram 8-)))))
  A teraz serio - czy obie dobrze się czujecie, nic wam nie dolega
 • @AgnieszkaS 05:06:56
  ---????? kto jest administracją ?? . Wczoraj usunął mi POSTA - WYLOGOWAŁ MNIE .
 • @ninanonimowa 07:42:43
  Ninoczka, proszę cię, bądź grzeczna
  Wiesz o tym dobrze że mam "alergie" na żydów 8-)))))
  pa,pa
 • @AgnieszkaS 08:37:46
  mea culpa, mea maxima culpa
  a może jakieś zajęcie w kuchni znajdziecie 8:-)))))
 • @Husky 08:47:02
  "To tak dla przypomnienia żydkom polskojęzycznym: POLAKIEM, może zwać się jedynie rdzenny POLAK."

  Komuś się coś pozajączkowało.... albo tworzymy państwo, albo wspólnotę rodową w stylu Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.

  Ktoś nie przerobił lekcji budowy nowoczesnej państwowości, którą Europa - 1789 + Napoleon ma dawno za sobą.

  A że nie potrafimy uczyć się na cudzych błędach, to chyba będziemy zmuszeni też to przerobić... na własnej skórze, niestety. Bo Polska mentalnie wciąż jeszcze nie przyswoiła zdobyczy napoleońskiego Code Civili... bo u nas ani razu nie miała miejsce euforia wolności po zburzeniu Bastylii ani dekapitacja Marii Antoniny.... (ekstatyczna pusta radość w duchu szadenfrojde) - mentalnie wciąż jesteśmy skłonni widzieć w królu Boga. A że króla brak, doszukujemy się dziś atrybutów królewskich w postaci Kaczyńskiego... gdyby jeszcze ze dwa razy pokazać go z rajskim jabłkiem w dłoni, lud uwierzy, że to pomazaniec.... Ot, taki postchłopski relikt niedorozwiniętej mentalności i niedoszkolonej świadomości....

  Jeśli ktoś mówi o rdzennym Polaku jako fundamencie budowy wspólnoty, ma kwalifikacje na prezydenta = lidera przyklasztornego kółka różańcowego.

  Państwo buduje się na fundamencie litery prawa, a nie na spójności krwi....

  Naród, który nie potrafi zadbać o to, by to jego przedstawiciel w rozumieniu prawa był tym PRIMUS, jest niesprawny, i tyle.

  A że pojęcia "państwo" i "naród" pokrywają się dziś w Polsce tak gdzieś w 65% (obcokrajowców mamy niewiele, ale ilość tubylczych polskojęzycznych bez kwalifikacji do budowy państwowości jest bardzo duża), jest jak jest.

  Dzięki PiS-owi pojęcia te zaczną teraz pokrywać się w nieco większym stopniu... być może dojdzie nawet do 80%.

  Uczmy się od Londyńczyków. Dla nich nie jest problemem wybór muzułmanina na burmistrza.

  Jednocześnie wszyscy przybysze starają się zasymilować jak najbardziej, bo kultura i zwyczaje angielskie niewzruszalne, jak common low.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY