Eksterminacja nie-żydów została zlecona wszystkim organom na planecie Ziemia, przez ONZ I WATYKAN, o czym Agenda 2030. Poniżej przykład eksterminacji POLAKÓW przez masońsko/żydowską POLICJĘ, w okupowanej przez masonów/żydów POLSCE.

Poniżej udostępniam jeden z przykładów eksterminacji POLAKÓW, przez bezkarną POLICJĄ, gdyż działającą wobec POLAKÓW, na podstawie jurysdykcji talmudycznej, czyli w wykonaniu nakazów/zakazów Talmudu!

 

 

Żydzi wprowadzili w POLSCE jurysdykcję talmudyczną
http://trzcinska.neon24.pl/post/119951,zydzi-wprowadzili-w-polsce-jurysdykcje-talmudyczna

 

TALMUDYCZNE WROGIE NAKAZY/ZAKAZY
http://trzcinska.neon24.pl/post/109414,talmudyczne-wrogie-nakazy-zakazy

Masońsko/żydowska władza ustawodawcza w POLSCE, tworzy prawo ochronne tylko i wyłącznie dla żydów. Co znaczy, że pod tworzone prawo ochronne na terytorium POLSKI, pod żydowską okupacją, nie podlegają POLACY (rdzenni).

Rdzenni POLACY, przez masońsko/żydowską władzę wykonawczą i sądowniczą traktowani są pod jurysdykcją talmudyczną, czyli na podstawie nakazów/zakazów Talmudu!

Morderstwo w Białymstoku. Policja zadusiła niepełnosprawnego. 
">

Opublikowany 09.04.2016

"Paweł Klim. Żył 34 lata (zm. 07.04.2016r.). Ul. Barszczańska w Starosielcach w Białymstoku. Zmarł po interwencji policji. Paweł był chory, potrzebował pomocy a oni go pobili."

Morderstwo na Barszczańskiej Policja zabiła niepełnosprawnego człowieka!!!!
"> 

Film opublikowany na YouTube dnia 09.04.2016

"Dnia 7 kwietnia o godzinie 17.20 do mieszkania przy ulicy Barszczańskiej 3, wtargnęli policjanci z komendy w Białymstoku przy ulicy Wrocławskiej, wyciągnąć z domu niepełnosprawnego człowieka chorego na schizofremię.

Nie chciał jechać do szpitala psychiatrycznego, bo nie miał potrzeby był trzeźwy...

Konkubina po złości zadzwoniła na niego po karetkę, żeby nie miał dostępu do swojej renty, którą następnego dnia miał otrzymać (700zł).

Gdy mężczyzna usiadł na ziemi na balkonie policja na siłę próbowała go stamtąd wyciągnąć. Nie przynosiło to skutków bo mężczyzna ważył ponad 100 kilo. Mocno się zaparł i siedział na podłodze, dodam że był niepoczytalny gdyż ma schizofremie paranoidalną, on się bał, nie był agresywny...

Policjant chciał się popisać umiejętnościami przed koleżanką funkcjonariuszką Polskiej policji w różowych ślicznych rękawiczkach! I zapiął niepełnosprawnemu gilotynę i z całym impetem próbował go za szyje podnieść do góry.

Człowiek zrobił się cały siny zaczął charczeć i udało im się go w końcu przewrócić, jednak nie wystarczyło to funkcjonariuszom i dusili go nadal, przy czym, jak jego organizm bronił się przed śmiercią dzikimi ruchami ciała i nóg (drgawki).

Kopali i okładali go pięściami. Ten funkcjonariusz, co się obrócił, gdy obrażano jego koleżankę, zakrywał plecami jak duszą chorego Pawła.

Paweł wkońcu przestał się ruszać... Wciągneli go wtedy jak worek kartofli do mieszkania, gdzie przystąpili do reanimacji funkcjonariusze pogotowia.

Nie mieli wystarczającego sprzętu, bo byli karetką dla chorych psychicznie, więc wezwali drugą, przyjechała po około 15 minutach i reanimowali go. Trwało to chyba godzinę, jak go wynieśli całego sinego bezławdnego (już martwego).

Mężczyzna miał niedotlenienie mózgu i jego mózg przestał pracować, dziś mimo tego że był podłączony do maszyn, co pełniły jego funkcje podtrzymujące go na życiu, zmarł o godzinie 13.00

Bardzo bym chciał, żeby ci policjanci zostali surowo ukarani, zrobili to (zamordowali POLAKA) na oczach ludzi (eksterminacja nie-żydów, zlecona przez ONZ i Watykan).

Nie możemy tego tak zostawić, proszę o udostępnianie filmu.

Jestem świadkiem zdarzenia."

 

 

Protest około 100 osób w Białymstoku pod domem Pawła Klima, będących jego sąsiadami i znajomymi, po mordzie policyjnym przy ul Barszczańskiej 3
">

Konkubina zapewne nie otrzyma mieszkania po Pawle Klimie. Rodzi się zatem pytanie: czy mieszkanie po Pawle Klimie, otrzyma jakiś Ukrainiec (OUN/UPA, żydek) zatrudniony np. w białostockiej policji?

Czy wewnętrzna potrzeba odebrania Pawłowi Klim mieszkania, pod potrzeby Ukraińskich morderców zatrudnionych w białostockiej policji, była inspiracją do zamordowania Pawła Klima?

 

W poniższym filmie udostępniam przykład masońsko/żydowsko/ukraińskiej bezszelności i hucpy Policji, jako obrońców masońsko/żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI. Mordercy zatrudnieni w Policji, przez masońsko/żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, nie dość że zamordowali arbitralnie lub na zlecenie funkcjonariuszy Mossadu (zatrudnionych (przynajmniej 1, w każdym komisariacie Policji?), nie dość że zamordowali POLAKA , to jeszcze nie pozwalają sąsiadom i  znajomym zamordowanego Pawła Klima, oprotestować tego policyjnego mordu, zatrzymując się przed blokiem eksterminowanego POLAKA, pod jurysdykcją talmudyczną, czyli na podstawie żydowskiego talmudu, w okupowanej przez masonów/żydków POLSCE! 


07 ">

Policja masońsko/żydowska na terytorium POLSKI poczuła krew Pawła Klima, chce nadal mordować? Gotowi do dalszych mordów POLAKÓW i zwarci. Nagrody czekają?

05 ">

 

Uzupełnienie, rozszerzenie, tematu: 

1.OŚWIADCZENIE POLAKÓW (rdzennych), dotyczące NWO. 

http://trzcinska.neon24.pl/post/127025,oswiadczenie-polakow-rdzennych-dotyczace-nwo

2.POLACY (SŁOWIANIE), przerywamy żydowską okupację POLSKI!

http://trzcinska.neon24.pl/post/130894,polacy-slowianie-przerywamy-zydowska-okupacje-polski

3.POLACY (SŁOWIANIE), przypominamy Chazarom!

http://trzcinska.neon24.pl/post/130842,polacy-slowianie-przypominamy-chazaromA

Krystyna Trzcińska