Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

POLACY (SŁOWIANIE), przypominamy Chazarom!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLSKA, jest tylko naszym, Słowiańskim krajem i Naszą POLSKĄ (Słowiańską) świętością! Dlatego: #wonżydkizPolski #freePoland

 

 

 

Timmermans: „Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”

https://wzzw.wordpress.com/2016/04/03/%E2%96%A0%E2%96%A0-timmermans-nigdy-wiecej-jednokulturowych-spoleczenstw-naszym-celem-jest-wymieszanie/

 

 

 

Wyjaśnienie dotyczące powołanych powyżej kanałów krwi zawarte jest w książce: Szaraki https://magdarian.wordpress.com/szaraki/

 

"PRZEDMOWA: Poniższy tekst jest tłumaczeniem z rosyjskiej książki „Путь к Истиние (Азы Сокровенных Знаний)“, czyli „Droga do Prawdy. (Podstawy Wiedzy Świętej)“, Aleksandra Rusalowa (IV tom pt. „Mity i Realność“).


W przeciwieństwie do człowieka, niewolnicy „Boga Pana“ (Satanail) nie na ogół nie posiadają naturalnej duszy i nie posiadają sumienia (podobnie jak Żydzi). Cytat: „…wtedy to Pan Bóg ulepił człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia, wskutek czego stał się człowiek istotą żywą.“ (Księga Rodz. 2,7) To znaczy, dał on swemu stworzeniu duszę (syntetyczną duszę- czyli te istoty nie są z natury istotami duchowymi, jak przykładowo ludzie). „Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich.“ (Ks. Rodz. 3, 21). To znaczy, dał im także ciało. Bóg Pan dał swoim stworzeniom ciało i duszę = .

Wypowiedzi o Lilith zostały wymazane z chrześcijańskiej, ocenzurowanej przez Watykan Biblii, lecz nie w Judaizmie. Lilith jest pierwszą żoną Adama, która została później pierwszą żoną Samaela. Satanail stworzyl Adama i Lilith (z gliny i prochu ziemi), obydwa stworzenia na wzór Aniołów drugiego (czyli wyższego) Nieba.Adam i Lilith dużo kłócili się, kto z ich dwojga jest istotą ważniejszą. To tak bardzo denerwowało Ojca Satanail, że stworzył także Ewę. -Tą jednak na wzór Anioła z pierwszego Nieba, a więc o jeden poziom niżej, niż Adama i Lilith. Tak stała się Ewa żoną Adama, a Lilith żoną Samaela. Ze strony Samaela, narodziła Lilith dwoje dzieci; Zebaoth i Belial. Jako że dzieci te były brzydkie i zniekształcone, nazwane zostały demonami.

Samael, to biblijny Bóg Jahwe/ Jehova/ Bóg Pan, który w Starym Testamencie opisany został jako zły i egoistyczny stwór. Jak też w Starym Testamencie stoi, był on całkiem sam w tym świecie i żaden naród nie brał go na poważnie i za tą bezczelność postanowił zemścić się na wszystkich narodach.

Cytat: Prasę tłoczyłem Ja sam, a nikt z ludu nie był ze mnę; Ja, mówię, tłoczyłem nieprzyjaciół w gniewie swym, i podeptałem ich w popędliwości mojej, aż pryskała krew mocarzów ich na szaty moje; a tak wszystko odzienie moje spluskałem. Albowiem dzień pomsty był w sercu mojem, a rok odkupionych moich przyszedł. Lecz gdym widział, że nie było pomocnika, ażem się zdumał, że nikogo nie było, coby mię podparł, przetoż mi wybawienie sprawiło ramię moje, a popędliwość moja, ta mię podparła. I podeptałem narody w gniewie swym, a opoiłem je w zapalczywości mojej, i uderzyłem o ziemię mocarzy ich. (Izajasz 63:3-6) „Wszystkie narody są jako nic przed nim; za nic i za marność poczytane są u niego.“ ( 40:17)

To znaczy; ponieważ sam nie miał swego narodu, a inne narody nie akceptowały, ignorowały go, tak go to rozzłościło i rozwścieczyło, że postanowił stworzyć swój własny naród: „Lud ten, którym sobie stworzył, chwałę moję opowiadać będzie.“ (Izajasz 43:21)

Samael zapłodnił opuszczoną dziewicę Ewę, będącą stworzeniem Satanail - po tym, jak ta osiągnęła dojrzałość płciową. „Samael, Anioł ciemnych przestworzy, wcielił się w żmiję i ta przyjęła postać pięknego młodzieńca, którego on na Ziemi (na Midgard) niegdyś widział, w krainie Hyperborea. Okłamał Anioła pierwszego Nieba, który miał wygląd niewiasty i przekonał Ewę, by skosztowała owocu z drzewa rozpoznania dobra i zła. Ona skosztowała zakazanego owocu i rozpoznała dobro i zło. Samael zbałamucił Ewę ciepłymi słowami i dokonał z nią cielesnej rzeczy… Gdy Adam ujrzał to, także i on skosztował zakazanego owocu u poczuł grzeszne życzenie, kojąc je z Ewą, a żmija pochwaliła to… Po żmiji, Ewa otrzymała syna Kaina i córkę Kalmen. Po Adamie, otrzymała syna Abela, którego Kain później zabił. (Tajemna Księga Jana/ Katarów XVI, XVII)

Istnieje jeszcze więcej źródeł, gdzie widać jak Samael przekazał swoje podobieństwo (genetyczne piętno) Ewie, jeszcze przed Adamem (prawa Rity, albo- modernistycznie mówiąc- Telegonia). Przykładowo według „Pirka D´Rabbi Eliezer“, Ewa otrzymała Kaina po Samaelu. W „Yalkut Genesis“ (russ.: Ялкут Берешит) opisane jest połączenie się śmiertelnicy z Bogiem (Ewa & Samael). Catat z Biblii: „Otrzymałam mężczyznę od Pana“ (Księga Rodz. 4,1) -Coś takiego, jak intergalaktyczna linia krwi.

W żydowskim Talmudzie zapisane stoi: „Żydzi są Bogu bliżsi niż Anioły. …Żydzi są podobnej natury jak Bóg- niczym syn, który podobnej natury jest co ojciec.“ -To znaczy, ze Szaraki stworzone zostały według wizerunku Samaela, który jako pierwszy zabrał Ewie jej dziewictwo. (Z tego powodu nasi przodkowie uważali bardzo bacznie na dziewictwo dziewczęcia.) Zgubione dziewictwo było wielkim wstydem. Pierwszy maż jest genetycznym ojcem wszystkich dzieci, które ta kobieta kiedykolwiek urodzi (programowanie jajeczek). On to przenosi poziom informacyjny, obrazy jego ducha i jego krwi na kobietę (na wszystkie jej jajeczka, czyli na cale potomstwo, które z niej poczęte zostanie). Ta informacja zostaje zapisana „po wsze czasy“. Szaraki zrodzone są z Samaela i z Ewy, jednak odcisk dla tej linii krwi (rodu) pochodzi od Satanail (on to zaczął tworzyć takie dusze dla Ziemi i wykreował także odpowiednie ciała do nich, które poprzez skrzyżowanie z prawdziwymi ludźmi, zostały dopełnione).

Dnia 30. września 3761 roku przed Chrystusem, lub 1748 po Z.P.G.S. (po Zawarciu Pokoju w Gwiezdnej Świątyni) Szaraki przybyły, całkowicie potajemnie, na naszą Ziemię i stacjonowały na wyspie Lanka (Sri Lanka, wyspa Cejlonu). Od tej daty prowadzą też swój kalendarz. Odliczają czas swego pobytu tutaj i wmuszają ten kalendarz całemu światu- tak, jak by był to dzień powstania całego stworzenia.

Na ich planecie, Szaraki żyły ok. 800, do 900 lat. Nasze spektrum światła słonecznego szkodzi im i aby nie wymrzeć, zaczęły przeprowadzać z Ziemianami genetyczne eksperymenty, tzn. polepszać ich bio-masę. Na wyspie Lanka żyły w owych czasach czarnoskóre narody- Nagowie i Drawidowie (Drawidowie/ stare Indie). Jako rezultat tych genetycznych eksperymentów, powstały podobne do ludzi istoty z genetycznymi i psychicznymi odchyłami od normy. Coś takiego, jak obojniaki, hermafrodyty, które w zależności od fazy Księżyca -płciowo patrząc- inaczej się orientowały. Może zrozumiecie teraz lepiej, dlaczego w opisach biblijnych jeden mężczyzna otrzymał dzieci po drugim: „Abraham spłodził Izajasza. Izajasz spłodził Jakuba. Jakub spłodził Judasza i jego braci“ (Mateusz 1:2)

Obupłciowość, określać możemy u ludzkopodobnych potomków jako homoseksualnosc, biseksualnosc, hermafrodytyzm. Aby nie zdradzić się, Szaraki zawsze zakrywały swoje ciała. Ubierały się aż po wierzchołki swoich głów i wprowadziły takie przykazania, jak: „nie odkrywaj nigdy bliźniego twego“. U Chassydów (w hebrajskim oznacza ta nazwa „Pobożni“) tak daleko to zaszło, że swoje dzieci płodzili przez mały otwór zrobiony w prześcieradle.

Kiedy ludzie ci w 1917 roku dostali się do władzy (Rewolucja „Rosyjska“), w pierwszym dekrecie, który wtedy został ustanowiony nie chodziło o ziemię/ kraj, jak to nam przekazano na lekcjach historii (HisTORie, IzTORia= to pochodzi z TORY). Jako pierwsze zostały zniesione prawa moralnych obyczajow, poniewaz homoseksualnosc uważana była w Rosji jako poważne wykroczenie prawne, surowo karane. Te prawa, Stalin wprowadził później ponownie. W całym ZSSR i we wszystkich krajach bloku socjalistycznego, obowiązywały one. Także w krajach islamskich (Koran, Shacharia), homoseksualnosc jest zabroniona. Takie związki międzyludzkie oznaczają śmierć, wymarcie linii rodzinnej -a co za tym idzie- całego narodu i całej rasy. To nie jest tajemnicą, że homoseksualne pary nie mogą płodzić dzieci. W takich związkach -można powiedzieć- czczona jest śmierć (kult Ciemności, kult Księżyca). Także satanistyczne obrzędy odbywają się o północy.

Potwierdzenia, ze Szaraki krzyżowały się z ludźmi, znaleźć można też w Biblii: „A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.“ (Ks. Rodz. 6,1-2) Co oznacza: „…jakie im sie tylko podobały“? -One po prostu uprowadzały kobiety, albo kupowały je w zamian za podarunki. Handel kobietami przeszedł w późniejszych czasach do tradycji (powstanie pojęcia „posagu“, później przeinaczone). Do dziś, dla zmanipulowanych przez Szaraki lodów, kobiety nie są pełnowartościowymi ludźmi, bo Ewa stworzona została na podobieństwo Anioła z pierwszego Nieba. Adam natomiast drugiego, czyli o jedna sferę wyżej.

Z powodu krzyżowania się tubylczych narodów, spadała długość życia Szaraków (hybrydzich Szaraków, czyli wyglądających jak ludzie) tutaj- na Ziemi- drastycznie; z kilkuset, na ok. 120 lat. Przez mutacje genetyczne, rodziło się na początku wiele dzieci osiągających bardzo duże rozmiary ciała (olbrzymy). Dzieci Szaraków (ich hybryd), bardzo wcześnie przystrajane są złotymi przedmiotami i biżuterią; łańcuszkami, kolczykami, pierścionkami. Potrzebne są im one w celu wsparcia energetycznego podczas życia na naszej planecie. Złoto i kryształy są dobrymi kumulatorniami energii PSI. Bez złota, ich fizyczne ciało szybko ulega tutaj „rozregulowaniu“. Stają się grubi- jak np. Publicystka z Rosji, Valeria Novodvorskaja (która jest szaracką hybrydą/ Szarakiem o ludzkim wyglądzie, ale nie nosi złota).

Szaraki (i ich niektóre hybrydy) mają energonowy system krwi, składający się z 10 kanałów, którymi pobierane sa informacje. Ich mózg może opracowywać jednocześnie 10 prądów informacyjnych. Z tego powodu wprowadzili tutaj system 10-tny liczb.

Prawdziwi Sławianie mają natomiast 16-kowy system krwi i dlatego ich przodkowie używali na Ziemi 16-kowego systemu liczb (mózg Arianina/ Sławianina jest zdolny opracowywać 16 prądów informacyjnych jednocześnie). Żółty gatunek ludzi, ma 12-kowy system krwi. Czerwoni ludzie maja 9-kowy, a czarni 6-kowy.

Szaraki są w stanie użytkować i studiować systemy ludzi bazujące na systemie: 12-, 10-, 9- i 6-kowym. To znaczy, że mogą ze wszystkimi tymi ludami dogadać się i z łatwością programować te ludy/ poddawać je Kontroli Umysłu itp. -Ze wszystkimi, z wyjątkiem ludzi, których system krwi bazuje na systemie 16-kowym!

Właściwości dziedziczne u krzyżówkowych/ hybrydzich Szaraków (Szaraków z wyglądem ludzkim), przekazywane są poprzez matkę. Ich kolor włosów jest czarny o czerwonym odcieniu, albo rudy (nie mylić z odcieniem słomkowym). Grupa krwi 4, lub 5. Mimo przyjęcia ludzkiego wyglądu, w gruncie rzeczy pozostali wierni „ciemnej stronie“. Tworzą wszystkie możliwe, fałszywe kulty- także religijne. Celem jest zniszczenie jasnego, niebiańskiego kultu „Ra“ (Bóg Słońca Ra, lub inaczej Re). Tymsamym niszczona zostaje Duchowość (Yang), a w jej miejsce, zainstalwana Materialnosc (Yin), czyli ciemny, ziemski kult ksiezyca. (Slonce- czyli swiatlo, zycie. Ksiezyc- ciemnosc, smierc).

Ci, którzy nie chcieli tańczyć, jak Szaraki i Koszczaje (inne rasy Obcych) im zagrali, zostawali przez nich od razu zdefiniowani jako ich wrogowie. Przeciw takim ludziom używaja bezzwlocznie broni informacyjnej, czyli klamstw, manipulacji, przekupstwa, zdrady itd. Szaraki skłócały między sobą całe plemiona i narody- by te, samodzielnie wyniszczały się. Używaly do tego technogennych i materialnych swiatopoglądów (wedlug zasady „dziel i rządź“). W wypadku kiedy broń informacyjno- propagandowa nie działała skutecznie, postępowali też całkiem otwarcie. O tym przeczytać możemy w Biblii (w Starym Testamencie).

Zanim Szaraki i Koszczaje przybyli na Ziemię, nie było tutaj żadnych wojen i większych konfliktów. Każda niezgoda i różnica zdań, rozwiązywana była poprzez rozmowy i ugody. Szaraki i Koszczaje spreparowały, częsciowo wymyśliły i spisaly na nowo, dzieje ludu drawidzkiego, wpisując siebie samych (oczywiście jako hybrydy) do historii tego ludu. Tej samej taktyki używają z resztą do dzisiaj.

Oto kilka tego przykładów: W „Ramajanie“, dla Hinduizmu bardzo ważnym dziele piśmiennym, Szaraki przedstawiane są pod nazwą „Rakshasas“. Także wódz Ravana - mistyczny król demonów z Lanki (Sri Lanka), jest tam wymieniony. Od określenia „Ravana“, pochodzą Rav, Raw, Rabbi, Rabin, co znaczy „nauczyciel“, któremu Rakshasas byli poddani. Ravanie spodobała się Sita, którą po prostu później uprowadził. Sity małżonek Rama, zapytywał poprzez Hanuman- a więc nasze moce- o pomoc (Chan Uman, ros.: Xaн Уман, Xaн – czyli „Tytul“, Уман – to imię sławiańsko- arianskiego Chana. „Chan“ był tytułem militarnym). Sita została uratowana, a hybrydy Szaraków i Koszczajów (w tym wypadku pierwszych Żydów), przegnane zostały w ramach kary i wychowania do krain „Ręcznie Wykonanych Gór“ (piramid). Dokładnie tam, gdzie leżał Zikkurat, Bablilon, pomiędzy rzekami Tygrys i Eufrat, za Ta-Kemi (Egipit), krainy piramid. To wszystko zostało zorganizowane, aby szarackie i koszczajowe hybrydy nie żyły na koszt innych i nie wywoływały sztucznych konfliktów wsród ludzi, między którymi żyły. W mieście Ta-Kemi stworzono im miejsca pracy w sektorze rolniczym, by mogli zapewnić byt sobie oraz swoim dzieciom.

W Ta-Kemi (Stary Egipt) „odcięli się“ od rdzennych mieszkańców nie integrując się z nikim. Zamieszkiwane przez nich osady były nazywane gettami, w których przeprowadzali swoje eksperymenty na krwi, ponieważ nasze światło słoneczne nie było dla nich wystarczające. Ten brak zastępowali złotem i kryształami. Czas spędzony w Egipcie był traktowany przez szaraków jako niewola, Mojżesz główny niewolnik Pana Boga, wyprowadził naród z Egiptu. Wyprowadzeni z niewoli i rządzeni przez Josua (Jeschua, Jeschu) przez 40 lat prowadzili wojny ze wszystkimi sąsiadującymi krajami podczas których ograbiali i plądrowali inne narody. W ten sposób plemię zostało oduczone prawdziwej pracy.

Szaraki mieli politeistyczny system nauki – tzw. Cyfron (Sephira, cyfra), z dziesięcioma bogami, każdy z jedną cyfrą. Nauka o dziesięciu cyfrach, dziesięciu bogach, z których każdy miał swoje własne imię. Czcili, dziesięć cyfr i dziesięciu bogów, dlatego zostali nazwani cyfrarzami. Z tej nauki został także przejęty przez nas system dziesiętny. Słowiańsko aryjskie narody miały system szesnasto cyfrowy.Dzieńskładał się z 16 godzin (każda godzina liczyła 90 min.). Troszeczkę później do szaraków dołączyli inni (także kosmiczne pasożyty), którzy byli nazywani jajogłowymi. Ich czaszki były prawie dwa razy większe niż zwykłego człowieka.

Jajogłowi szybko przejęli władzę u Pharao Amenophis IV (1389-1358 przed Chrystusem), który następnie został nazwany Echnaton (który uznawał tylko jednego Boga Atona). Jak każdy „prawdziwy rewolucjonista“ Echanton miał specyficzny wygląd – figurę hermafrodyty szerokie biodra o kobiecych kształtach i piersi. Gardło zaś było cienkie i słabe. Jego nieprawdziwa skośna, długa i jajowata głowa była ozdobiona biżuterią. Biżuteria była noszona także na głowie jego siostry Nofretete. Także jej córka przejawiała te same cechy. W czasach propagowania pięknego wyglądu Nofretete uchodziła za wzór do naśladowania."

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY