Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Żydowsko/masońskie metody zwalczania POLSKICH PATRIOTÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi stanowią taki zadżumiony, trędowaty i niebezpieczny dla wszystkiego ród, że na nic innego nie zasługują, jak na wytępienie jeszcze przed urodzeniem. Giordano Bruno (1548-1650).

 

Autor grafiki: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • + 50!
  Brak komentarzy. Jesteśmy jednomyślni.
 • Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?
  Posted on Sierpień 18th, 2014 in Historia Polski..... http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/wp-content/uploads/2014/08/judeo.jpg Aby zrozumieć jakie grożą nam niebezpieczeństwa ze strony Żydów, musimy poznać sposób ich działania.
  Zamieszkując jakiekolwiek tereny danego państwa, siali niezgodę i chęć przejęcia władzy. Ich siłą, która stanowi przewagę nad okupowanymi narodami jest dostęp do każdej ilości pieniędzy, dzięki hojnym rodzinom bankowym. Przez to w łatwy sposób wykupują nieruchomości i władzę w danym kraju.
  Zawsze patrzmy na żydów nie jak na wybrany naród przez Boga, ale jak na Azjatów, którzy podszyli się pod prawdziwych Izraelitów z rodu Chrystusa. Temat ten opisałem w bezpłatnym raporcie – „Rotschild – demony atakują”.
  Historia przejmowania władzy przez żydów w Polsce, powinna być przestrogą dnia dzisiejszego.
  Judeopolonia – pierwsza próba przejęcia Polski
  Na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej, opracowano projekt o utworzeniu buforowego, satelickiego państwa podporządkowanego Niemcom. Projekt w 1914 roku, wniósł niemiecki komitet wyzwolenia Żydów rosyjskich. Żydzi planowali zbudować na ziemiach polskich państwo o nazwie Judeopolonia.
  W skład Judeopolonii miało wejść:
  6 mln żydów z ziem polskich i Rosji,
  1,800 tys Niemców,
  8 mln Polaków,
  5-6 mln Ukraińców,
  4 mln Białorusinów,
  3,5 mln Litwinów i Łotyszów.
  Najwyższą rasą mieli być Niemcy, zaraz po nich Żydzi. Polacy w Judeopolonii mieli stanowić niższą kategorię społeczną, podporządkowaną Żydom.
  Przez wiele lat oczerniali naród polski na arenie międzynarodowej, wymyślając niedorzeczne historie. To była ich odpowiedź na gościnność Polaków. Tułali się od państwa do państwa po całej Europie. Wyrzucali ich z wielu krajów, ograniczali swobody. Schronienie znaleźli w bardzo tolerancyjnej Polsce, która stanowiła azyl przed prześladowaniami w innych krajach Europy. Napływali z Azji i Europy. Tylko w Palestynie mieli taką swobodę życiową, jak w Polsce.
  Część żydów asymilowała się z narodem polskim, ale głównym celem diaspory żydowskiej, było zagrabienie naszych ziemi i kontrola naszego narodu. Uznali nasz kraj za ziemię obiecaną im przez Boga. Do dzisiaj uważają się za współgospodarzy ziem polskich. Twierdzą, że już w II wieku pojawili się na naszych ziemiach, a Słowianie osiedlili się tu podczas wędrówki ludów.
  Przeczą temu źródła pisane i archeologia.
  W Nowym Yorku w muzeum żydowskim (The Jewish Museum New York) istnieje opis powstania nazwy „Polin”.
  W 1492 roku Żydzi wypędzeni z Hiszpanii, Portugalii i krajów niemieckich, tułali się po Europie i zatrzymali się w miejscu najlepiej im sprzyjającym, aby spocząć – „po-lin”. W taki sposób odczytali nazwę „Polska”. Żydzi natomiast uważają, nazwę „Polska”, iż pochodzi od żydowskiej legendy hebrajskiego słowa „polin”, co oznacza „tu odpoczniesz w oczekiwaniu na Mesjasza, który wywiezie cię do ziemi obiecanej”. Nazwa ta jest synonimem drugiej ziemi obiecanej, a została zniekształcona przez Niemców na „Polen” dając nazwę kraju.
  Dlatego żydzi do dzisiejszego dnia walczą i będą walczyć o kontrolę nad Polską.
  Znamienny jest poniższy filmik1: W jaki sposób żydzi przegrali pierwszą batalie o Polskę ?
  1 – 5 listopada 1916 roku powstał akt powołujący Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier.
  2 – Woodrow Wilson 22 stycznia 1917 roku podczas orędzia, poparł utworzenie niezależnej Polski.
  3 – Nieustępliwa postawa i walka polskich patriotów o ziemie polskie, o których pisał Bolesław Prus w kronikach tom XX.
  Zapraszam do bezpłatnego posłuchania znakomitej książki – „Judeopolonia- żydowskie państwo w państwie polskim” – autor Andrzej Leszek Szcześniak: link – BrzozaFilmy.pl
  Bolszewizm – druga próba okaleczenia Polski
  Nie udało się zbudować Judeopolonii przy pomocy Niemców, dlatego od 1919 roku część Żydów zwróciła się w stronę bolszewików. Nie było to trudne, ponieważ Lenin, jak i Trocki byli chazarskimi żydami.
  Niewątpliwie swoją cegiełkę do rozprzestrzenienia bolszewizmu i komunizmu wniósł Józef Piłsudski, który w 1919 roku, wstrzymał działania na froncie wschodnim. Dzięki temu manewrowi, Lenin mógł przenieść wojska walczące przeciwko Polakom, do walki z „białymi”. Ten ruch umożliwił wygranie jeszcze wtedy słabej Armii Czerwonej nad wojskami generała Denikina, generała Judenicza i admirała Kołczaka. Taktyka Piłsudskiego nie była przypadkiem, tylko efektem tajnego układu z sowietami. Nie oceniam w tym artykule Józefa Piłsudskiego, ale odnotowuje fakt postawienia na złego konia, krótkowzroczności lub sprzedania Polski.
  Efektem wygrania czerwonych, były od 1944 roku morderstwa prawdziwych patriotów, znieważanie polskości, czyli wynarodowienie i stalinizacji mas polskich. Okres ten trwał do 1989 roku.
  Unia Europejska – trzecia próba zniewolenia Polski
  Marzec 1981 roku był kluczową datą upadku pierwszej Solidarności. To wtedy agent SB – Lech Wałęsa, zdecydował o zamknięciu strajku, czego konsekwencją był stan wojenny, wprowadzony przez Wojciecha Jaruzelskiego celem zniszczenia polskich patriotów. Po tym okresie komuniści uformowali nową Solidarność na czele z Wałęsą, Michnikiem czy Mazowieckim. Mocnym punktem niszczenia Polski był intelektualista – Bronisław Geremek. Poniżej przedstawiam część nieopublikowanego z nim wywiadu:
  Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków!
  Bronisław Geremek: Niezbyt lubię ? Takie określenie jest niezbyt ścisłe ! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.
  Hanna Krall: Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak !
  Bronisław Geremek: To prawda. Stefan Geremek ukrył nas oboje w Zawichoście. Później nawet, kiedy było już jasne i pewne, że mój ojciec Borys Lewartow – nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginął w getcie warszawskim, ożenił się z moją matką. Niemniej jednak jak od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźniłem przenajświętszemu, niech będzie sławione imię Jego po wieki wieków, że stworzył mnie właśnie żydem!
  A zresztą, czytała chyba pani pamiętniki Emanuela Gingelbluma?
  Hanna Krall: Oczywiście. Przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego Ruchu Oporu.
  Bronisław Geremek: No, to co pewnego razu powiedzieli żydzi, którzy razem z Gingenblumem ukrywani byli w bunkrze przy ulicy Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę ? Pamięta pani, panno Hanko ?
  Hanna Krall: Tak. Pamiętam. Mówili: Nienawidzimy Polaków, bo im jest lepiej niż nam.
  Bronisław Geremek: No, to teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który tworzymy ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.
  Jeżeli tacy ludzie tworzyli fundamenty pod „lepszą” Polskę, to nie można dziwić się dzisiejszej degrengolady naszej gospodarki. Okrągły stół i katastrofalne reformy Balcerowicza, które w rzeczywistości były dziełem trójki: Soros, Sachs, Lipton, dały podwaliny pod dzisiejszy system zwany demokracją.
  Wywiad Geremka czy „murzyńskość” Sikorskiego, dobitnie świadczą o głębokim uśpieniu Polaków. Cały czas poprzez brak reakcji, zgadzamy się być niewolnikami systemu, jaki zbudowały mocarstwa z polskimi sprzedawczykami. Albo zaczniemy działać, pisać, mówić, sprzeciwiać się, albo „murzyńskość” czyli poddanie się będzie trwać kolejne lata. Apeluję do Ciebie czytelniku, abyś wyrobił w sobie nawyk komentowania takich artykułów jak ten. Cały internet w komentarzach, powinien gromić przeciwko antypolskości. To jest nasza siła, którą już teraz musimy wdrożyć.
  Tak naprawdę, to oni boją się świadomości Polaków. Boją się naszego działania, dlatego od wieków niszczą nasz naród.
  Takie nazwiska jak Balcerowicz, Wałęsa, Giertych, Buzek, Tusk czy Kwaśniewski powinny raz na zawsze zniknąć z życia publicznego. To oni, jak i wielu innych sługusów, pozwolili okradać Polskę. Staliśmy się kolonią, którą do woli wyzyskują wielkie korporacje. Dlatego nie dziw się, że co roku za swoje wynagrodzenie czy emeryturę możesz kupić mniej produktów, ponieważ poprzez kłamstwa ekonomiczne związane z inflacją, rząd nie wyrównuje wynagrodzeń/emerytur do poziomu wzrostu cen.
  Geremek to nie pierwszy polityk, który ukrywa swoje żydowskie pochodzenie. Musimy udowodnić rodowody naszych polityków i sprawdzić czy ich działania nie są realizacją z góry nakreślonego planu. Możemy być pewni, że Bronisław Geremek, nie działał w pojedynkę jako reprezentant narodu żydowskiego. Nie chodzi tutaj o piętnowanie osób tylko dlatego, że są pochodzenia żydowskiego, ale tych polityków, którzy służą innym nacjom, ugrupowaniom, organizacjom, państwom.
  Jak dużo wśród byłych i obecnych polityków jest patriotów polskich, możemy łatwo sprawdzić analizując ich czyny i wypowiedzi. Nie wyobrażam sobie nazwać jakiegokolwiek polityka – polskim patriotą, jeżeli popiera Unie Europejską i globalizm.
  Finansowanie planów żydowskich
  Z różnych opowiadań dziadków na temat zamożności żydów w Polsce, wyjawia się obraz olbrzymiej przedsiębiorczości tego narodu czyli smykałka do handlu czy rzemiosła. Wiele osób podziwia żydów za talenty w robieniu biznesu. To jest taka sama zaleta, jak wychwalanie twórców potęg korporacyjnych takich, jak: Bill Gates czy Steve Jobs. Doskonale wiemy, że konkurencja w świecie korporacji nie istnieje. Tak naprawdę to wielkie firmy mogą do woli wykorzystać pieniądze na nowe technologie. Mają dostęp do wielkich kontraktów rządowych, więc o jakiej przedsiębiorczości możemy tutaj mówić, kiedy dany projekt można wyrzucić do kosza bez konsekwencji bankructwa, tak jak robił to Jobs?
  Podobna sytuacja jest w świecie żydowskiego biznesu.
  Jak możliwa jest sytuacja, w której żydzi w każdym miejscu historii stają się biznesmenami, wykupują nieruchomości, eliminują rodzimy handel?
  Czy możliwe jest, że znają receptę na mnożenie pieniędzy?
  Skąd pojawiają się u nich tak duże majątki?
  W biznesie nie ma cudów. Aby założyć i rozwinąć biznes potrzebna jest wiedza, talent, ale przede wszystkim pieniądze. I ten element społeczność żydowska zawsze miała i ma. Kiedy potrzebowali pieniędzy na wykup nieruchomości w danym kraju, otrzymywali je od bankowych rodzin żydowskich.
  Weźmy pod uwagę dwa przykłady:
  w 1902 roku, żydzi wysłali prośbę do bankowych rodzin żydowskich o pieniądze na wykupienie nieruchomości, ziem i przedsiębiorstw w Polsce. Zebrali 400 mln dolarów. Pieniądze dali im między innymi Rothschildowie i Mendelsonowie.
  Urodzony w Lesznie Wielkopolskim, rabin Torunia Cwi Hirsz Kaliszer, zwrócił się do niemieckiego bankiera żydowskiego pochodzenia, Amschela Mayer Rothschilda o pieniądze na wykupienie od Arabów ziem Izraela.
  Konkluzja
  Historia naszego kraju pokazuje realne zagrożenie podporządkowania Polski przez lobby żydowskie. Wymyślili słowo „antysemityzm” strasząc nim każdego polityka czy osobę publiczną. Powinniśmy jak najszybciej uchwalić nową konstytucję, w której będzie wyraźne odwołanie do Boga i zakaz wszelkich działań antypolskich. Każdy Polak czy obcokrajowiec, powinien podlegać karze za wszelkie działania i wystąpienia antypolskie.
  Jakim prawem prezydent Komorowski podpisał ustawę przygotowaną przez premiera Tuska o wypłacaniu emerytur w kwocie 100 euro miesięcznie dla żydów poszkodowanych w Holocaust2 ?
  To jest hańba i działanie antypolskie. Przecież to nie Polska zorganizowała Holocaust. Dlaczego bierzemy odpowiedzialność za morderstwa Niemców na żydach? Społeczeństwo światowe jest niewyedukowane, dlatego odbiór tej antypolskiej ustawy będzie jednoznaczny: Polska jest odpowiedzialna za Holocaust, Polacy zabijali żydów, w polskich obozach koncentracyjnych mordowano ludzi.
  Kiedy skończy się głupota i służalczość polityków?
  Działajmy aktywnie, ponieważ nasze dzieci oskarżą nas o zmowę milczenia, o murzyńskość, o tchórzostwo czyli o antypolskość.
  .
  . . ekonomia Robert Brzoza
 • „Otwarta Rzeczpospolita” oskarża mnie o… antysemityzm...
  http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/wp-content/uploads/2015/08/krzyk800.jpg Dostałem list od znanego blogera, który został wezwany na policje, między innymi w mojej sprawie. Urzędnik pytał go o moje dane. Postraszył i nakazał usunąć z jego portalu artykuł o Judeopolonii. Sprawa poszła do prokuratury. Okazuje się, że oprócz mojego portalu, ścigają kilka innych, bardzo popularnych blogów.
  Dokładnie chodzi o ten artykuł: „Judeopolonia – atak Żydów na Polskę”.
  Jak to możliwe, że prokuratura ściga prawdę o przeszłości Polski?
  O Judeopolonii powinny uczyć się dzieci na lekcjach historii.
  Kto jest zleceniodawcą, donosicielem?
  Kto tępi prawdę i polski patriotyzm?
  Organizacja o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita”
  Z informacji, które do mnie dotarły, wynika, że organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” wysyła donosy do organów ścigania. Pod lupę wzięli internautów, portale i blogi, które wyrażają poglądy „antysemickie”, przeciwko islamizacji i afrykanizacji Europy.
  Rozumiem, jeżeli ktoś pisze wulgarnie, obraża daną nację, kpi bez historycznej argumentacji.
  Jednak podciąganie prawdziwej historii o Judeopolonii pod antysemityzm jest atakiem na Polskę. Antypolskość powinna być karana i ścigana przez prokuraturę. To organizacja „Otwarta Rzeczypospolita” powinna być wzywana przez prokuraturę za gnębienie Polaków, bo tym są donosy i szkalowanie dobrego imienia.
  Oto donos, który złożyła na mój artykuł organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” – LINK.
  „Na stronie, w założeniu mającej podtrzymywać wartości tradycyjnie katolickie i patriotyczne, regularnie pojawiają się treści o charakterze antysemickim, znieważające osoby pochodzenia żydowskiego i nawołujące do nienawiści wobec nich ze względu na przypisywane im, jako narodowi, cechy.
  Podjęte interwencje przez Otwarta Rzeczypospolita:
  27.07.2015 – Policja wszczyna dochodzenie o przestępstwo określone w art. 256§1 kk.
  03.07.2015 – Sąd uchyla postanowienie Prokuratora o odmowie wszczęcia dochodzenia. – 1 ds 156 15.pdf
  26.03.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa zażalenie na decyzję prokuratury.
  20.03.2015 – Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmawia wszczęcia dochodzenia „wobec braku ustawowych znamion czynu zabronionego”. – CCF20150326_00003.pdf
  05.01.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.”
  Nie możemy zgadzać się na tego typu działania, ponieważ za niedługo policja zapuka do twoich drzwi i zakuje cię w kajdany za udostępnianie obrazka, który „Otwarta Rzeczypospolita” uzna za antysemicki.
  Myślisz, że to śmieszne?
  Niekoniecznie.
  Otwarta Rzeczpospolita namawia do składania donosów
  „Otwarta Rzeczpospolita” utworzyła stronę, która namawia do składania donosów na Polaków – zglosnienawisc.otwarta.org.
  Pod hasłem „zgłoś nienawiść” ukazują się takie donosy:
  „31.07.2015 na stadionie Lechii Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1 80-560 Gdańsk) podczas meczu między Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin przez kibiców Lechii Gdańsk został wywieszony transparent, który nawołuje do mordowania ludzi o poglądach komunistycznych (‚A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści’). „
  Strona http://wolna-polska.pl/wiadomosci/category/holoszwindel rozpowszechnia kłamstwo oświęcimskie. Autor zamieszczonych na stronie informacji jawnie neguje prawdę o niemieckich zbrodniach dokonanych na Żydach, uznając, że powszechnie przyjęta interpretacja Holokaustu jest zafałszowana.
  Tzw. kłamstwo oświęcimskie jest powszechnie potępione, jako niezgodne z prawdą historyczną oraz niezgodne z pamięcią i czcią dla ofiar Holocaustu. W Polsce istnieją obostrzenia prawne, nakładające na organy państwowe obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących to kłamstwo. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu. Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są m.in. popełnione na osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości w okresie od dnia 1 września 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r. zbrodnie nazistowskie i inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne. Ustawa zabrania negacji „wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej”.
  Podjęte interwencje:
  27.07.2015 – Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazuje sprawę Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie
  24.06.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu.
  „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”, autor: Marian Miszalski. Książka wydana przez 3S Media, sprzedawana przez internetowe księgarnie, m.in. Bonito.pl.
  http://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Zydowskie-lobby-polityczne-w-Polsce-Marian-Miszalski/976
  Podjęte interwencje:
  11.08.2015 – Otwarta Rzeczpospolita dzwoni do właścicieli księgarni i rozmawia z nimi sugerując sprawdzenie treści sprzedawanych książek pod kątem nienawistnych treści. W celu ustosunkowania się do tych treści, musielibyśmy przyjrzeć się szczegółowo publikacji.
  Więcej o donosach antypolskich TUTAJ.
  Kto sponsoruje organizację Otwarta Rzeczpospolita?
  Organizacja Otwarta Rzeczpospolita działa na dużą skalę, na terenie całej Polski. To wymaga bardzo dużych środków finansowych. Zobacz jakie firmy sponsorują ich antypolską akcje. Jeżeli to tylko możliwe, to nie korzystaj z ich usług, a jeżeli jesteś ich klientem, to poinformuj właścicieli firmy o ich antypolskiej działalności.
  .
  Wybrani sponsorzy akcji przeciw Polakom:
  .
  Miasto stołeczne Warszawa
  Fundacja Klamra
  Fundacja im Stefana Batorego
  Fundacja fundusz współpracy
  Księgarnia internetowa „Znak”.
  Księgarnia internetowa „świat książki”,
  Wydawnictwo „Czarna Owca”
  Firma graficzna – Site Promotion
  Zeszyty literackie
  więcej firm znajdziesz tutaj LINK i pod artykułem Gazety Wyborczej – TUTAJ.
  Musimy wspierać takich ludzi jak Zbigniew Boniek. Otwarta Rzeczpospolita razem z Gazetą Wyborczą prowadzi kampanie przeciwko polskim kibicom, którzy na stadionach wywieszają transparenty z prawdą historyczną – LINK.
  Podsumowanie
  Proszę zauważyć, jak zajadła w swoim postępowaniu jest organizacja „Otwarta Rzeczpospolita”. Prokuratura umarza postępowanie wobec mnie, a członkowie organizacji dalej składają skargi.
  Skala działania organizacji jest potężna. Jeżeli przeglądniesz donosy i ilość składanych pozwów, to można wysunąć wniosek, że polskie sądy są zalewane często antypolskimi oskarżeniami. Najgorsze jest to, że ich działalność jest skuteczna.
  Właściciele blogów po wizycie na policji, usuwają artykuły o prawdzie historycznej dotyczącej działalności żydów chazarskich. Zobacz, pod hasłem „Judeopolonia”. Jest coraz mniej artykułów piszących prawdę, a powinno być ich setki.
  Jeżeli tylko masz możliwość legalnej walki z takimi antypolskimi portalami jak Otwarta Rzeczpospolita i ich sponsorami, to zrób wszystko co w twojej mocy, ponieważ oni powoli podcinają nam skrzydła.
  Rozsyłaj proszę te informacje po całym internecie, bo tylko w społeczeństwie siła. Pojedynczo nas wyeliminują, ale całego społeczeństwa nie zdetronizują.
  .
  . . ekonomia Robert Brzoza
 • @@@!
  Ludzie powinni się budzić..i reagować, robale żydowskie niszczą cały świat, jak ich Talmud pisze. Organizacja żydowska "Otwarta Rzeczpospolita" ma na celu zastraszenie Polaków, aby pod pozorem legalności i w świetle prawa szukać antysemityzmu pod każdym kamieniem, nawet jeśli mówi się prawdę. Próbują wypaczyć historię polską, ale My Polacy dobrze wiemy jak jest naprawdę. Wprowadzają na siłę do Polski muli-kulti, a w Izraelu sami robią demonstracje przeciwko obcokrajowcom. Nie dajmy się zaszczuć! Zadajmy sobie takie pytanie…czy byłoby możliwe żeby w Izraelu, legalnie działa organizacja finansowana przez struktury powiązane z obcym państwem, działająca w interesie tego obcego państwa, pod nazwą np. "Otwarty Izrael", która zajmowałaby się promowaniem imigracji np. Palestyńczyków, Murzynów czy innych obcych religijnie i kulturowo ludów do Izraela, a do tego, na masową, wręcz fabryczną skalę pisała by donosy do organów ścigania na żydów (rdzennych mieszkańców) za np. "obrazę" Arabów czy terrorystów ISIL.? Wypędziłbym jak najszybciej i najwięcej żydów z Naszego kraju.
  Polacy mają możliwość głosowania w wyborach.
  Wybierają klapy na oczy, piedzenie w taboret i narzekanie, że znowu kiepska żydowska władza.
  whois otwarta.org
  Registrant Name: Magda Grudzinska
  Registrant Organization: OTWARTA RZECZPOSPOLITA – STOWARZYSZENIE PRZECIW ANTYSEMITYZMOWI I KSENOFOBII
  Registrant Street: ul. Krakowskie Przedmiescie 16/18
  Registrant City: Warszawa
  Registrant State/Province:
  Registrant Postal Code 00-325
  Registrant Country PL
  Registrant Phone+48.601920233
  Registrant Phone Ext:
  Registrant Fax:
  Registrant Fax Ext:
  Registrant Email: otwarta@otwarta.org
  hosting i poczta na: https://linuxpl.com/
 • Te słowa wypowiedział przebywający ostatnio w Polsce minister kultury Rosji Władimir Miedinski, cytuję :
  „Tylko głupi, niewykształcony człowiek może zrównywać faszyzm i komunizm. To są diametralnie sprzeczne ideologie. Pierwsza zakłada zgładzenie ludzi według następującego porządku: najpierw Żydzi, potem Cyganie, Murzyni, a dalej Słowianie. A wśród Słowian kto jest najgorszy? Polacy, dalej Czesi, Rosjanie i tak dalej. A potem Litwini, Estończycy, Łotysze, Francuzi… Komunizm zakładał natomiast, że wszyscy ludzie są braćmi, niezależnie od koloru skóry. To jest nieporównywalne.”

  —————————————————————————————-

  W pełni się z tym zgadzam co powiedział minister kultury Rosji Władimir Miedinski na temat ideologii faszyzmu i komunizmu .

  Polecam cały artykuł redaktor Zofii Bąbczyńskiej-Jelonek, jak również jej autorski blog :

  http://sophico21.blogspot.com/2016/01/kultura-nad-polityka-szukac-tego-co_29.html

  http://sophico21.blogspot.com/
 • Odnośnie roli Żydów na świecie , w tym na terenach zajmowanych w przeszłości przez Słowian
  ich przyszłość nie wydaje się tak kolorowa jak niektórzy sądzą , bowiem w projektach nowego porządku świata czeka ich ten sam los co Słowian , a więc zagłada , cytuję :

  „Nowy Światowy Porządek się tworzy przeciw Rosji, kosztem Rosji i na ruinach Rosji. Nie ma wątpliwości, że Rosja wcześniej lub później zostanie rozbita i przejdzie do niebytu” - Zbigniew Brzeziński.

  Specjalna część tego planu to los narodów słowiańskich, podobny do tego jaki był w hitlerowskim planie Barbarossa. Amerykanie w swym projekcie uwidocznili konkretne liczby. Totalna likwidacja 300 milionów Słowian, a wraz z nimi wszystkich Żydów. Tych najchętniej użyli w swym celu dla rozbicia oraz zniszczenia narodów słowiańskich, a potem czeka ich ten sam los. W procesie likwidacji Słowian dorobili się oni wielkich majątków, a tymi majątkami Władza Światowa nie będzie się chciała dzielić. Swoją rolę spełnili. Jest to w projekcie napisane w sposób jasny i jednoznaczny. Żydzi są przeznaczeni na likwidację wkrótce za Słowianami.

  czytaj więcej : https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23135
 • @Kula Lis 65 20:04:59
  "Powinniśmy jak najszybciej uchwalić nową konstytucję, w której będzie wyraźne odwołanie do Boga i zakaz wszelkich działań antypolskich. Każdy Polak czy obcokrajowiec, powinien podlegać karze za wszelkie działania i wystąpienia antypolskie."
  Piszę o tym tutaj od pięciu lat:
  Jesteśmy narodem chorym, chorym na fatalną mutację raka, która nazywa się żydo-komunizm i przerzuca się za pomocą syjonistów na wszystkie organy. Należy ich zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić! Innego lekarstwa nie ma.
  A potem:
  Zdzich: „Potrzebna jest nowa prawdziwie-konserwatywna i oficjalnie anty-syjonistyczna partia polityczna, która zawalczyłaby o Konstytucyjną Republikę Polski.”
  38 dekret Prezydenta Mościckiego: Zakazać wszelką działalność organizacji i stowarzyszeń o niejawnej strukturze (masoni);
  Bolesław Prus: “Odżydzić polski postęp, polski socjalizm, polską myśl narodową! Jest nam coraz ciaśniej; dotychczas my ustępowaliśmy miejsca Żydom, musi więc nadejść czas, że Żydzi nam miejsca ustąpią”;
  Zdzich: “Zlikwidować wszystkie podatki, czyli koryto dla chciwców i bandytów”;
  Wieslaw P: “Zbrodniarzy rozliczyć łącznie z pomiotem”;
  S. Michałkiewicz: “Publiczna obecność etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego”;
  Ścios: „Głos opozycji (czyli Chrześcijan) i głosy każdego z nas zabrzmią tylko wówczas, jeśli odrzucimy nierzeczywistość świata „onych” (czyli Syjonistów) i przestaniemy liczyć się z dyktatem medialnych terrorystów . Warunkiem ujawnienia prawdy jest zbudowanie własnych mediów i prostego, jednowymiarowego języka przekazu, w którym nie będzie miejsca na relatywistyczny bełkot. Ten ich (czyli syjonistyczny) fałsz i ich niby-świat muszą zniknąć.”
  itd., itd.

  Jak na razie, bez pozytywnej reakcji.
 • @detektywmjarzynski 00:50:18
  Tylko głupi, niewykształcony człowiek może nie zrównywać faszyzmu z komunizmem.
  II-ga Wojna Światowa była zderzeniem dwóch grup żydo-komunistycznych, Socjalistyczno-Robotniczej partii Hitlera (NSDAP) i Centralnego Komitetu Wykonawczego ZSRR, mjących ten sam zamiar: totalitarny podbój świata.
  Początkowo współpracowali ze sobą: Pakt Ribbentrop-Mołotow. Od samego początku, ich zamiary oraz metody walki były identyczne. Potem strzelali do siebie.10 listopada 1989 ponownie podali sobie ręce.
  Obecnie "komunistka" Merkel jest kanclerzem "faszystowskich" Niemiec.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY