Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Duda - nie jest ważnym prezydentem na terytorium POLSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skoro nie istnieje (nie ma bytu prawnego) Prezydent Rzeczpospolitej POLSKI (brak ważnego aktu powołania na Prezydenta RP), oznacza że nie istnieje też Rząd RP, czyli że na terytorium POLSKI brak jest prawomocnej władzy!!

Faktem niepodważalnym jest, że obecna tzw. "władza" żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI: 1) ustawodawcza, 2) wykonawcza, 3) sądownicza, nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, w formie dokumentu urzędowego, będącego dowodem na okoliczność zawartych w piśmie treści.

Pisma "władzy" żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, nie będące (dowodami) nie są też aktami prawnymi, jako że nie spełniają wymogów formalnych dokumentów, w tym i dokumentów urzędowych, to nie mają mocy władczej, a więc i nie podlegają wykonaniu!

A to znaczy, że żydowski okupant na terytorium POLSKI nie posiada wymaganej legitymacji, kompetencji, do sprawowania skutecznie władzy na terytorium POLSKI.

Wykazując bezprawność działania żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, tym samym POLACY (rdzenni), przerwali żydowską okupację na terytorium POLSKI.

Przerwanie żydowskiej okupacji na terytorium POLSKI, w kolejnym kroku wymusza konieczność na POLAKACH (rdzennych), ustalenia swoich symboli narodowych i ich uprawomocnienia. Fakt uprawomocnienia symboli narodowych POLSKI, upoważni POLAKÓW (rdzennych) do opracowania, ustalenia i uchwalenia KONSTYTUCJI POLSKI. Wtedy POLACY rdzenni, przejmą w drodze pokojowej, władzę od żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, wystawiając żydowskiemu okupantowi rachunki za zniszczenie POLSKI i POLAKÓW od ustalonego terminu, kiedy to władzę w POLSCE podstępnie, nielegalnie bezskutecznie (pozornie) przejęli masoni/żydzi jako tzw. Rzeczpospolita Polska.

Tak stanowi  PRAWO, dotyczące przerwania bezskutecznej władzy przejętej podstępnie przez (talmudycznego) oszusta międzynarodowego!!

Masoni/żydzi chyba nie chcą, aby POLACY rozgłosili na arenie międzynarodowej, jakimi podstępami, oszustwami, zbrodniami posługiwali się masoni/żydzi, w celu pozbawienia POLAKÓW (rdzennych): 1) OJCZYZNY, 2) wraz z bogactwami naturalnymi, 3) zniszczeniem zakładów pracy, 4) eksterminacji Narodu Polskiego, wszelkimi najbardziej okrutnymi zbrodniczymi sposobami, jakie tylko żydzi są w stanie popełniać, jak dotąd bezkarnie!

W załączeniu linki pomocne do dogłębnego zrozumienia poruszonego powyżej tematu, tak ważnego dla wszystkich rdzennych POLAKÓW:

 1. Falstart Putina, ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ http://trzcinska.neon24.pl/post/122928,falstart-putina-ze-szkoda-dla-polskiej-rewolucji-narodowej

2. Bujaj się Seremet, ze swoim prywatnym podpisem! http://trzcinska.neon24.pl/post/115014,bujaj-sie-seremet-ze-swoim-prywatnym-podpisem

3. POLACY, nie chcą urzędu prezydenta na terytorium POLSKI http://trzcinska.neon24.pl/post/122510,polacy-nie-chca-urzedu-prezydenta-na-terytorium-polski

 Autor: Krystyna Trzcinska 

KOMENTARZE

 • Duda - nie jest ważnym prezydentem na terytorium POLSKI
  A w Rosji, na Bialorusi, czy w Burkinia Faso jest uznawany jako Prezydent Polski 8-))))))

  //Wykazując bezprawność działąnia żydowsskiego okupanta na terytorium POLSKI, tym samym POLACY (rdzenni), przerwali żydowską okupację na terytorium POLSKI.//

  jednym slowem - nie ma sprawy, mamy juz wolny kraj i legalnego Prezydenta.
 • @Zbójnicki pies 09:50:58
  Rosja, Białoruś czy Burkinia Faso (ogólnie Świat), są okłamywani przez żydowskie media, które obłudnie obwołują wszędzie, w różnych językach - Dudę, jako Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej (okłamuja cały zamieszkały Świat), pomimo że zgodnie z prawdą obiektywną, Duda prezydentem nie jest z powodów, jak to wykazałam w różnych postach na Neon24.pl!! Rolą POLAKÓW rdzennych, jest zawalczyć na głosy, na dowody, że Duda nie ma ważnych dowodów z dokumentów urzędowych do piastowania urzędu (masońsko/żydowskiego) prezydenta na terytorium POLSKI, czyli Prezydenta w tzw Rzeczpospolitej Polskiej, tak jak i jego masońsko/żydowscy (chazarscy) poprzednicy: Bronisław Szczynukowicz (znany jako Komorowski), Kalkstein, znany jako Lech Kaczyński, Izaak Stoltzman, znany POLAKOM jako Aleksander Kwaśniewski, Lejba Kohne, znany jako Lech Wałęsa, Wojciech Jaruzelski (podstawiona żydowska matrioszka), też zgodnie z prawdą obiektywna nie byli prezydentami, a tylko przy pomocy żydowskich mediów, podszywali się pod prezydentów! Dlatego żydom są potrzebne media, nie tylko w jednym kraju, ale wszędzie. Gdyż w taki sposób mogą wszystko poświadczyć przy ich pomocy, co tylko zechcą, każde kłamstwo. Nikt nie sprawdza dokumentów źródłowych, chociażby dlatego, że nie ma do nich dostępu (każde nagłośnione kłamstwo) ma tajne dokumenty, które są w masońsko/żydowskich rękach, co powoduje wprost niemożność sprawdzenia "jak się faktycznie rzeczy mają"!

  Omówienie Twojej kolejnej uwagi "Zbóju":

  "//Wykazując bezprawność działąnia żydowsskiego okupanta na terytorium POLSKI, tym samym POLACY (rdzenni), przerwali żydowską okupację na terytorium POLSKI.//

  jednym slowem - nie ma sprawy, mamy juz wolny kraj i legalnego Prezydenta".

  Jest sprawa: sam fakt poinformowania opinii publicznej, jak się rzeczy faktycznie mają, stanowi o przerwaniu żydowskiej okupacji na terytorium POLSKI, ale wymaga jednocześnie kolejnych zadziałań, całego NARODU POLSKIEGO, w celu przejęcia władzy. Kolejne, niezbędne działania NARODU POLSKIEGO w celu przejęcia władzy w POLSCE wskazałam w omawianym poście: poinformowania całego NARODU POLSKIEGO, jak się faktycznie rzeczy mają, że POLACY są okłamywani przez masonów/żydów, którzy jako prywatne firmy, podstępnie (w budynkach rządowych), nielegalnie, sprawują na terytorium POLSKI władzę, pod jurysdykcją talmudyczną.

  Kolejnym etapem POLAKÓW (rdzennych) jest: 1) opracowanie i ustalenie symboli narodowych POLSKI - hymn POLSKI, 2) opracowanie przez POLSKICH heraldyków: flagi (jaka czerwień, jaka biel, POLSKIEJ FLAGI), godło, pieczęcie urzędowe okrągłe organów Państwa, 3) uprawomocnienie tych symboli narodowych, 4) przejęcie władzy w POLSCE przez rdzennych POLAKÓW, działających pod prawomocnymi symbolami narodowymi, czyli w Imieniu POLSKI, 5) przejęcie przez rdzennych POLAKÓW (w imieniu POLSKI) nieodpłatnie, wszystkich majątków żydów na terytorium POLSKI (wcześniej ukradzionych POLAKOM), 6) pozbawienie żydów (jako odwiecznych wrogów POLSKI i POLAKÓW, zbrodniarzy) na terytorium POLSKI wszelkich praw, 7) wypędzenie żydów z POLSKI wraz z dokonaniem w IMIENIU POLSKI - 8) wyroków śmierci, na największych masońsko/żydowskich zbrodniarzach, wrogach POLSKI i POLAKÓW!!
  "Zbóju", czyli jak widzisz, POLAKÓW rdzennych czeka mnóstwo pracy organicznej, pracy u podstaw: https://pl.wikipedia.org/wiki/Praca_organiczna https://pl.wikipedia.org/wiki/Praca_u_podstaw
 • @Krystyna Trzcińska 12:01:49
  // Bronisław Szczynukowicz (znany jako Komorowski), Kalkstein, znany jako Lech Kaczyński, Izaak Stoltzman, znany POLAKOM jako Aleksander Kwaśniewski, Lejba Kohne, znany jako Lech Wałęsa, Wojciech Jaruzelski (podstawiona żydowska matrioszka), //

  ale czy wreszcie uzgodnicie te nazwiska (pierwotne) w/w bo co jakiś wpis, co jakiś komentarz to inne te nazwiska. Kaczynski to ma ich już ok.15
  Tak trudno u znawców "drzew genealogicznych " o jednomyślność
 • @Zbójnicki pies 18:54:23
  Ja Kaczyńskich żydowskie (chazarskie) nazwisko słyszałam, czytałam, zawsze tylko jednobrzmiące: "Kalkstein". No, ale ja jestem na 0 stopniu wtajemniczenia, w stosunku do Ciebie i w ogóle. Dlatego mam pytanie do Ciebie"Zbóju": czy mógłbyś podać te 14 innych (mi nieznanych) nazwisk Kaczyńskich, gdyż przyznam się, że nie wierzę, aż w taką gamę. Myślę, że zażartowałeś? Pozdro.
 • @Krystyna Trzcińska 00:11:52
  Kalstein
  -to jedno z ostatnich jakie się pojawiło. I warto brać to na serio, bo doszedł do tego nie byle kto. Tylko osobisty biograf rodziny Kaczynskich niejaki były poseł (na wieki wieków) sam Zygmunt Wrzodak.
  Więc ustalcie to jedno jedyne i prawdziwe. Reszta nazwisk zostawiam na dalszą polemikę
 • @Zbójnicki pies 00:35:55
  "Zbóju" - na chwilę obecną, czytam kolejny już raz Twój ostatni komentarz. Zastanawiam się też, czy fakt, że Ja piszę: "Kalkstein", a Ty piszesz "Kalstein", ma istotne znaczenie, czy też różnica w pisowni, jest tylko przypadkowa, wynikająca z Twojej przypadkowej literówki lub wad pisowni (elizja - pomijanie liter)?
 • @Krystyna Trzcińska 15:12:17
  Jak napiszę Nowik a nie Nowak to jest to też mało istotną różnica ,co nie.
  Wiem że Ty znasz dokładnie życiorys Kaczynskiego a i poparte jest to bezspornymi faktami.Może podasz nam jakiś konkretny adres gdzie możemy zweryfikować to wszystko.
  Rzydzi opanowali wszystko, więc musimy temu stawić czoła, ale najpierw ujawnijmy kim byli przodkowie Kaczynskich i gdzie się urodzili i jakiego wyznania byli. Liczę że dasz nam te linki by zweryfikować to wszystko.
 • @Zbójnicki pies 15:23:59
  Odpowiem na Twój komentarz, ale za kilka godzin. Ponadto mam pytanie, czy na "pw" NEON24 mógłbyś zostawić mi e-mail do siebie? Chciałabym część odpowiedzi przesłać Ci na e-mail. Sam uznasz, czy info które wyślę Ci na e-mail jest ważne, w temacie poruszonym przez Ciebie w ostatnim Twoim (Pana) komentarzu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY