Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2739 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

List otwarty do Ambasady Izraela w POLSCE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piszę, ten list otwarty do Ambasady Izraela (ad hoc) naprędce, z uwagi na konieczność udzielenia, jak najszybciej pomocy (w tym i materialnej) Małgosi Jasińskiej/blogerce, POLSKIEJ Patriotce.

 
Ambasada Izraela
ul. Krzywickiego 24, 02-078 Warszawa
tel. (22) 597 05 00
fax (22) 825 16 07
Internet: www.israel.pl
 
Piszę, ten list otwarty do Ambasady Izraela (ad hoc) naprędce, z uwagi na konieczność udzielenia jak najszybciej pomocy Małgosi Jasińskiej/blogerce, POLSKIEJ Patriotce:
 

 

 
My POLACY rdzenni, wiemy już, że POLSKA jest faktycznie w stanie zawieszenia bytu. POLSKA ma swoje terytorium, ale nie posiada prawomocnych symboli narodowych. Wystarczy więc, że POLACY ustalą swoje symbole narodowe i je uprawomocnią, aby móc przejąć na drodze pokojowej skutecznie władzę w POLSCE, od żydowskiego okupanta. Niestety, to jeszcze trochę musi potrwać, a ochrona Małgosi Jasińskiej przed talmudycznymi zadziałaniami żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, jest konieczna - natychmiast!! 
 
Faktem jest, że w sytuacji zawieszenia bytu POLSKI, nelegalnie rządy w POLSCE, sprawuje żydowski okupant (obecnie PiS), pozorując, że sprawuje swoje rządy  w imieniu  POLSKI, co jest talmudycznym kłamstwem, gdyż POLSKA nie mając prawomocnych symboli narodowych, jest faktycznie, niepodważalnie, jak już napisałam na wstępie, w stanie zawieszenia bytu, do czasu uprawomocnienia symboli narodowych. Nikt więc w Imieniu POLSKI nie dośc że nie może podpisywać jakichkolwiek umów międzynarodowych, ale co oznacza również, że nikt nie jest władny skutecznie wydać ani jednego skutecznego aktu prawnego na terytorium POLSKI w Imieniu tzw. Rzeczpospolitej Polskiej!!
 
POLSKA nie mając prawomocnych symboli narodowych, nie może też mieć prawomocnej Konstytucji, uprawniającej kogokolwiek do działania skutecznie na jej podstawie. Bezskutecznej Konstytucji RP, nikt też nie może skutecznie zmienić ani skutecznie uchylić.
 
 
Co znaczy, że żydowski okupant na terytorium POLSKI sprawuje nielegalnie rządy w POLSCE pod jurysdykcją talmudyczną, czyli w oparciu o Talmud, którego nakazy/zakazy zostały już powprowadzane do nieistniejących/pozornych ustaw/rozporządzeń/zarządzeń, jakie „wydaje“ Sejm żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI (taka prawda!!).
 
Z faktu, że POLSKA nie ma prawomocnych symboli narodowych wynika bezspornie, że w tym okresie na terytorium POLSKI, nikt nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, z powodu że każda pieczęć urzędowa (okrągła) jest - bezskuteczna, a pominięcie przystawienia pieczęci urzędowej (okrągłej) na dokumencie, powoduje ten skutek, że pismo takie można jedynie uznać za informację, która nie podlega wykonaniu, nie ma mocy władczej, a tym samym, nigdy też nie może się uprawomocnić, nie podlega wykonaniu!! 
 
Co znaczy, że egzekucja komornicza, która została wykonana na Małgosi Jasińskiej jest bezskuteczna ex tunc (wstecz), co wymusza konieczność przywrócenia stanu poprzedniego, czyli zwrócenia Małgosi Jasińskiej posiadanego przez nią mieszkania.
 
 
 
Ponieważ Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ambasador-izraela-w-polsce-napisal-list-do-marszalka-sejmu,605538.html, jako przedstawiciel żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, aktywnie stosuje żydowski terror na terytorium POLSKI, moim zdaniem mający też wpływ na wykonywanie eksmisji na Małgosi Jasińskiej, bez dowodu z dokumentu urzędowego w formie: tutułu wykonawczego i tytułu egzekucyjnego, dlatego proszę Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari, o niezwłoczne, oficjalne poinformowanie społeczności internetowej, o zwrocie mieszkania Małgosi Jasińskiej,  które Ona posiadała od 40 lat, a które arbitralnie bez dowodu z ważnego dokumentu urzędowego (podlegającego wykonaniu), zostało Jej ukradzione przez żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI. 
 
W przypadku zaniechania/przewlekłości przez ambasadę Izraela w POLSCE (władza żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI),  nakazu zwrotu mieszkania Małgosi Jasińskiej, ukradzonej jej przez żydowskiego okupanta na podstawie Talmudu (gdyż innych możliwości brak), czyli pod jurysdykcją talmudyczną, stosowaną nielegalnie wobec goi czyli POLAKÓW (rdzennych), POLACY będą zmuszeni zwrócić się o pomoc, do Mocarstwa Opiekuńczego (Rosja, Chiny), które to prawa przysługują rdzennym POLAKOM (gojom) na podstawie Konwencji Genewskich.
 
 
Krystyna Trzcińska

 

KOMENTARZE

 • POLACY będą zmuszeni...
  " POLACY będą zmuszeni zwrócić się o pomoc, do Mocarstwa Opiekuńczego (Rosja, Chiny), które to prawa przysługują rdzennym POLAKOM (gojom) na podstawie Konwencji ..."


  Rosja, która opiekuje się Polską, ma teraz problemy z oskarżeniami o zabójstwo Litwinienki i chyba nikt tam nie będzie miał czasu pochylić się nad zadanym problemem.
  Chyba, że na Kremlu zauważą ten apel i polecą ambasadorowi Izraela w Moskwie, pilne zajęcie się tą sprawą. Pomiędzy przywódcami Rosji i Izraela istnieje historyczna nić przyjaźni, więc sprawa powinna być szybko i pomyślnie załatwiona.

  Jeżeli chodzi o drugie mocarstwo opiekuńcze Polski. to należy się zwrócić do Towarzystwa Białego Smoka, które na pewno pomoże w rozwiązaniu problemu.
 • @Talbot 13:51:42 Chyba dobry pomysł z tym Towarzystwem Białego Smoka Może masz e-mail'a do Towarzystwa Białego Smoka?
  Na razie wysłałam tylko e-mail'a do Ambasady Izraela w POLSCE.

  krystyna trzcinska 12:53
  Do: publicaffairs@warsaw.mfa.gov.il

  List otwarty do Ambasady Izraela w POLSCE http://trzcinska.neon24.pl/post/129093,list-otwarty-do-ambasady-izraela-w-polsce
 • @Krystyna Trzcińska 14:02:52
  " Może masz e-mail'a do Towarzystwa Białego Smoka?"

  Niestety nie mam....

  Ale polski żyd Benjamin Fulford ma ścisłe kontakty z tym Towarzystwem.
  http://benjaminfulford.net/

  Niech się Pani tam zarejestruje i pogada z Benjaminem, on chyba ponimaju po polsku, albo pa ruski...
 • @Talbot 14:22:00 Dziękuję za życzliwość
  Na razie weszłam na podany link. Jeszcze nie zabrałam się za czytanie, trochę później to zrobię. Pozdrawiam
 • Tak a propos
  niech ta wiedza będzie upowszechniana.

  Jest kobiece imię żydowskie

  Pesel

  ni mniej ni więcej tylko

  Pesel

  Pisałem o tym pierwszy raz ze dwa lata temu gdy usłyszałem je w filmie hollywodzkim o amerykańskich żydach, gorzko słodkiej komedii.

  Szkoda, że nie ma ludzi którzy mają wiedzę o żydach, znają hebrajski. Ja bym chciał przejrzeć jakiś ichni kalendarz z wszystkimi , żydowskimi imionami.

  A tak apropos - film ten w tvp 1 oglądało ze dwa miliony ludzi. I tylko ja do tej pory piszę o tym w całym internecie:) Jak to możliwie...
 • @Krystyna Trzcińska
  Dziękuję za ten materiał.

  Po tym poznamy czy jest sprawiedliwość - zwrot mieszkania.
  Naprawienie krzywdy i szkody. Inaczej to tylko czcze gadanie.
 • coś nieprawdopodobnego, jak te wszystkie zalecenia tego konstantynopolskiego sanhedrynu by się sprawdzały
  Przecież bigpharma to jedna wielka trucizna, majątek narodowy już zupełnie przejęty, zatruta żywność w hipermarketach, nasz Kościół RK zupełnie przez szatana przejęty itd, itp...
  czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że już tylko nasza Królowa może nam pomóc?
 • Żydowskie polskojęzyczne trolle, opłacane ze Skarbu Państwa POLSKIEGO - wprost dostają obłędu!!
  Żydowskie polskojęzyczne trolle, opłacane ze Skarbu Państwa POLSKIEGO - wprost dostają obłędu!! Usiłują mnie kolejny raz zablokować na FB! Kilka moich ostatnich postów publikowanych na Neon24.pl udostępniłam na FB. Nie ma za co mnie zablokować, ale żydki boja się ich treści, aby nie były upubliczniane, żeby nie poszły w świat. Żydki, zapewne zadziałania polityczne też miały miejsce, bez podania terminu pozbawiły mnie możliwości samego udostępniania w grupach. Czyli, że chodzi o to, aby szersze grono internautów na FB i nie tylko nie mogło zapoznać się z ich treścią. U siebie na osi czasu, jeszcze mogę. Poprzednio żydowskie trolle blokowały mnie na FB za udostępnianie cudzych postów, które powszechnie były udostępniane na FB. Ale mnie, za samo udostępnianie cudzych postów - blokowano. Co znaczy, że chyba robię dobrą robotę dla POLSKI i POLAKÓW!!?
 • @Krystyna Trzcińska 12:36:46
  "Żydowskie polskojęzyczne trolle, opłacane ze Skarbu Państwa POLSKIEGO - wprost dostają obłędu!! Usiłują mnie kolejny raz zablokować na FB! "

  Może dlatego, że umieszcza Pani Znak Polski Walczącej, który jest zastrzeżony przez środowiska kombatanckie AK.
  Za jego profanację poprzez dodawanie innych elementów, można być ukaranym grzywną, lub aresztem.
 • @Talbot 20:11:59
  Zdjęcie w całości jest z internetu. Nic do zdjęcia nie dodawałam.
  http://m.neon24.pl/6563e4c6aa8baa4255fa6d8e9d612986,13,0.jpg
  Ale dobrze jest się dowiedzieć. Tego o grzywnie lub areszcie, nie wiedziałam. Dzięki.
 • @LOWPORO 11:29:24
  Raczej koło ambasady na terytorium POLSKI, nieistniejącego państwa - Izrael, nie bywam. Ale nigdy nic nie wiadomo. Dzięki za ostrzeżenie. Serdecznie pozdrawiam. Trzymajcie się.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY