Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

POLACY żądają pozbawienia Krzywonos emerytury specjalnej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydowi wolno oszukiwać chrześcijan. Talmud, traktat Baba kamma 113b: "żydowi oszukanie jego (goja) jest dozwolone." Szulchan aruch, część Choszen ha-miszpat § 156, art 5, Bagah:

 

 

 

 

 

Krzywonos oszustka http://bit.ly/1OCei66

Żydowi wolno oszukiwać chrześcijan. 

Talmud, traktat Baba kamma 113b:

"Żydowi oszukanie jego (goja) jest dozwolone."

Szulchan aruch, część Choszen ha-miszpat § 156, art 5, Bagah:

Dancingi, wódeczka i schadzki?Ryszard Czajkowski wspomina „solidarnościową” działalność Henryki Krzywonos. „W strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała”. WIDEO

http://wpolityce.pl/polityka/276851-dancingi-wodeczka-i-schadzki-ryszard-czajkowski-wspomina-solidarnosciowa-dzialalnosc-henryki-krzywonos-w-strachu-wskoczyla-do-tramwaju-zlamala-strajk-i-wyjechala-wide

 

 

 
Dowodów, na okoliczność bezzasadności przyznania Krzywonos emerytury specjalnej, w internecie jest cała masa.
@Kula Lis 65, w komentarzu do tego posta, z powyższego artykułu wybrał poniższy fragment tekstu na okoliczność bezzasadności przyznania Krzywonos emerytuty specjalnej:
 
"Dancingi, wódeczka i schadzki? Ryszard Czajkowski wspomina „solidarnościową” działalność Henryki Krzywonos. „W strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała”. Wcale nie zatrzymywała tych tramwajów, tylko za jakieś swoje przewinienia w zakładzie pracy miała stanąć na dywanik. W tym momencie wybuchł strajk i załoga zadecydowała, że tramwaje nie wyjeżdżają z zajezdni w Nowym Porcie. Ona się wystraszyła, że jak nie wyjedzie, to będzie pretekst, żeby ją natychmiast dyscyplinarnie zwolnić, więc w strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała tym tramwajem. Dojechała do opery, gdzie podstacja trakcyjna przyłączyła się do strajku i wyłączyła zasilanie. I ona na wysokości opery tą „piętnastką” stanęła. Nie miała wyjścia. Tramwaj stanął. Pieszo dodarła do stoczni i powiedziała, ze to ona zatrzymała tramwaje

— relacjonuje Ryszard Czajkowski „Docent” z radiowej agencji „Solidarność Gdańsk” , wspominając Henrykę Krzywonos z czasów działalności na Wybrzeżu.
W opublikowanym w Internecie materiale filmowym, wyjaśnia czy mogło dojść do zatrzymania tramwaju przez Henrykę Krzywonos. Rozmawia także zapomnianą postacią strajków ‘80 Janem Wojewodą, który był przywódcą strajku w zajezdni autobusowej.
Wspomina także towarzyską działalność obecnej posłanki PO.
Przychodziła na dobrym rauszu, czasem z wódeczką, m.in. mnie próbowała zaprosić czy innych do Cristalu czy „Pod kominek” na dancingi. Ja niestety ani w takich imprezach, ani tym bardziej w takim towarzystwie nie miałem zamiaru uczestniczyć. Nie wybierałem się tam nigdy. Raz pamiętam, że po takim dancingu wróciła jeszcze z wódeczką i z tymi kolesiami, którzy przy związku coś tam działali, wracając nad ranem otrzymywała klucze od pokoi, gdzie jeszcze na górze były pokoje hotelowe
— mówi Czajkowski.
Brała klucze od pokoi i szła z tymi kolesiami, gdzie jeszcze kończyli imprezkę. Tam niezłe odgłosy odchodziły… To była taka działaczka i bohaterka
— dodaje.
Ryszard Czajkowski relacjonuje też sytuację, której był świadkiem. Twierdzi, że Henryka Krzywonos przywłaszczyła sobie pieniądze z publicznej kasy „Solidarności”, ukrywając banknoty w bieliźnie. Tu stał stolik i na tym stoliku taka kupa pieniędzy. To była cała kasa strajkowa, gdzie m.in. widziałem banknoty stu dolarowe. Bo to z całego świata przychodziły pieniądze. Tu jest wejście, toalety, każdy mógł wejść i się zaopiekować tą kasą
— relacjonuje Czajkowski, dodając że panie maszynistki, które miały komisyjnie liczyć pieniądze przeszły do drugiego pomieszczenia na czas podpisywania porozumień. Gdy zobaczył, że nikt nie opiekuje się pieniędzmi, poszedł zwrócić kobietom uwagę.
Usłyszałem tu jakieś zamieszanie, krzyki. Cofnąłem się, żeby zobaczyć co się dzieje. W tym momencie widziałem jak te panie tu złapały panią Henrykę Krzywonos jak te pieniądze sobie za stanik pakowała
— wspomina Czajkowski, dodając że dla dobra sprawy, afery nie robiono.
Pełna relacja Ryszarda Czajkowskiego i Jana Wojewody: 
https://youtu.be/HfdagTgGVf4"

 

 

o

 

Grafika 1: Krystyna Trzcińska

 

@Kula Lis 65, w komentarzu do tego posta, podał cenne informacje na temat prowadzenia się żydówki Krzywonos, którą to treść komentarza przeniosłam poniżej do posta, celem zacytowania:

http://trzcinska.neon24.pl/post/128562,polacy-zadaja-pozbawienia-krzywonos-emerytury-specjalnej#comment_1263823 

"Wyręczę pana Wyszkowskiego i Zborowskiego bo im nie wypadało! Lecz ja nie mam skrupułów walę prawdą między oczy!!! Ta na dziś peowska "legenda" w czasie strajku spała nachlana w krzakach na terenie stoczni...opowiadali mi o tym i wielu innych rzeczach między innymi i o Bolku koledzy ze Stoczni Gdańskiej - No to "gratuluję" PO jak i wyborcom wyboru ostatniego sortu b.qwy trójmiejskiej, bo tylko takie na kurs tramwajarski wtedy wysyłano, alkoholiczki i tramwajarki łamistrajka i donosicielki MO i SB Krzywonos po zaocznym powszechniaku! Świadczy to o waszym intelekcie wyborcy, o IQ rozwielitki i kury! Krzywonos to b. pospolita trójmiejska qurwa, ostatniego sortu, bo ze spelun trójmiejskich(całe Trójmiasto o tym dobrze wie, przynajmniej starsze roczniki), do innych lokali miał ten sort zakaz wstępu, w latach 60-70 ub. wieku, tramwajarka z bezpośredniego przymusu Milicyjnego, bo ten najgorszy sort gnali do roboty wysyłając na tramwajarskie kursy, na salowe w szpitalach, sprzątaczki ulic, to była tzw. walka z lewusami, mętami społecznymi, niebieskimi ptakami i pticami do których ją zaliczano jak i jej podobne, była to dla nich fioletonosych po siwusze z niebieską, czerwoną kartką i denaturacie pewnego stopnia nobilitacja społeczna i maksymalny poziom awansu, dla tych niegramotnych, niepiśmiennych, potrafiących tylko nogi i usta rozwierać, nadstawiać dupy co im do dziś będących w starczym wieku pozostało, tym ładniejszym i ładnym zapewniano "opiekę" za darmowe korzystanie z ich walorów ze swej strony, robiono tak i w Szczecinie, na całym Wybrzeżu, w większych miastach, czyli mowa o Krzywonos po 7 klasach powszechniaka kończonego wieczorową porą - qurewstwo nie szło w parze z nauką, jak i powożenie tramwajami, no i bo wychowała dużo dzieci nie swoich oczywiście i za podatnika duże pieniądze! Byznes is byznes przede wszystkim! Jak każdy widzi demokracja ma to do siebie, że każdy kretyn, qurwa, była qurwa, złodziej, etc... może startować w wyborach licząc na to, że zawsze znajdzie się odpowiednia ilość kretynów z takim samym dossier, którzy na niego zagłosują. Ten jej i jej podobnym w Szczecinie życiorys, znam z autopsji, także niektóre milicjantki w ten sposób dorabiały do milicyjnej pensji, np. w b. spalonej Kaskadzie, Piaście i Słowianinie obok Dw. Głównego w Szczecinie. Takie jak Krzywonos można było spotkać tylko w najgorszych spelunkach Szczecina, Gdańska, Gdyni czy Wrocławia, Nowej Soli, Opola, Koźla.

Ps..Byłem kapitanem pchacza, Szczecin, Świnoujście znam od podszewki te dobre i mroczne strony..śp. Kaskada, Piast, Zamkowa, Korsarz, Bosmańska, Słowianin to często odwiedzaliśmy. W grudniu 1970 staliśmy w Szczecinie. 13.grudnia 1981 także.".

Ponieważ wszystkie komentarze @Kula Lis 65 do niniejszego posta, uznałam za bardzo cenne, dlatego też poniżej zacytowałam w całości, trzeci w kolejności komentarz:

"Pani Walentynowicz ledwo starczało na leki - a ten resortowy babsztyl bierze kosmiczną dla zwykłego "robola z PRL" emeryturę. Zobaczcie jaką emeryturę ma ta b.qurwa, tramwajarka i kapuś MO i SB!!!! Krzywonos zapytana o gigantyczną emeryturę: "To moja prywatna sprawa"!!! Z oświadczenia majątkowego Henryki Krzywonos wynika, że jej miesięczna emerytura wynosi ok. 6200 zł brutto. To trzy razy więcej niż średnia emerytura w Polsce, choć Henryka Krzywonos była tramwajarką i pracowała w stoczni, a na emeryturę odeszła w wieku 56 lat. Skąd tak wysokie świadczenie?

W oświadczeniu majątkowym Krzywonos, posłanka PO, napisała, że w 2014 r. otrzymała 74 771 zł emerytury. Miesięcznie to ok. 6230 zł. Mniej więcej tyle wynosiła generalska emerytura Wojciecha Jaruzelskiego... To kwota olbrzymia, ponad 3 razy większa niż średnia emerytura w Polsce.

"SuperExpress" zauważa:
Krzywonos-Strycharska nie była przecież sędzią, prokuratorem, emerytowanym wojskowym w wysokiej randze czy europosłanką. Takie osoby mają wysokie świadczenia. Krzywonos była tramwajarką, pracowała w stoczni, należała do krytyków komunistycznej władzy, a później prowadziła rodzinny dom dziecka. Na emeryturę przeszła wcześnie, w 2009 r., mając 56 lat. Takim osobom polskie państwo nie płaci kokosów.

Jako osoba publiczna - mówiąca ostatnio cały czas o wolności i demokracji - Henryka Krzywonos powinna zatem wyjaśnić, jak udało się uzyskać tak wysokie świadczenie. Zwłaszcza że posłanka PO jest zwolenniczką przechodzenia kobiet na emeryturę dopiero w wieku 67 lat - a jej partia straszy, że jeżeli ten wiek będzie niższy, wypłacane kwoty będą nikłe. A tu proszę... ktoś, kto skończył pracować w wieku 56 lat, dostaje aż 6200 zł miesięcznie.

"SuperExpress" zapytał Henrykę Krzywonos o jej emeryturę. Co usłyszał w odpowiedzi? 
Nie będę się nikomu tłumaczyć - odparła nam krewko posłanka. - Nie będę się nikomu tłumaczyć - odparła nam krewko posłanka. - Różne rzeczy się o mnie mówiło i mówi, a ja mam to wszystko w nosie. To moja prywatna sprawa...(sic!) Otóż wysoka emerytura Krzywonos nie jest jej prywatną sprawą. Złodziejski system wypłaca złodziejom kosztem uczciwych ludzi. Oto gdzie udziela się ten Krzywy Nos, przeczytajcie, i więcej już nic nie potrzeba na jej temat:

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/4536-agencja-likwidacyjna-jak-w-soczewce-widac-swoisty-uklad-dziwny-krag-ludzi-z-sikorskim-na-czele

Jakim prawem znalazła się w Sejmie?
Coś mi się zdaje, że jeszcze nie zrobiliśmy porządku w Polsce... długa droga przed nami. Za dużo rozmnożyło się w Polsce tych czerwonych łajdaków i karaluchów z naszej winy, bo pozwalaliśmy na wszystko przez 8 lat bandzie złodziei, oszustów, zdrajców, morderców. W oparciu o dokumenty z IPN , i prawdę tam zawarta , jak to z tym tramwajem było , należy :
a . cofnąć świadczenie
b . naliczyć właściwe ok 1500 pln
c . nakazać zwrot nienależnie pobranego świadczenia, obciążyć w 80% jej sejmowy dochód .
d . sądowy nakaz przeproszenia obywateli w formie
pełnowymiarowych ogłoszeń we wszystkich mediach .
e . rozważyć pozbawienie mandatu ponieważ opinia publiczna
została wprowadzona w błąd podczas wyboru tej kryptokomunistki . 

Tramwajarka i b. ostatniego sortu qurwa w wieku 18 lat, eksternistycznie ukończyła szkołę podstawową, w stanie wojennym szlajała się z pałkarzem ludzi z ZOMO. Jak takiemu czemuś i ZOMO-wcowi udzielił ktoś zgody na prowadzenie rodzinnego domu dziecka. To trzeba sprawdzić i zlustrować. Widać ZUS miał odPOwiednie pełnomocnictwa w tej sprawie. Emerytura tej baby jest prawie 6 razy większa od emerytury moich rodziców, którzy pracowali ciężko jako "robole" przez całe życie. ZUS patrzy chętnym okiem na: UBeków, SBeków, prokuratorów, sędziów i POprawnych politycznie - zwykli ludzie mogą zdychać. Dość już tej obłudy i tego resortowo - paltfusowskiego bagna. ZUS tez należy zreformować:

1. Pogonić z tych ZUSowskich pałaców wszystkich zbędnych gryzipiórków - ZUS musi być ściśle kontrolowany i działać, jak zakład wyliczający i wypłacający świadczenia, a nie działać jak normalne przedsiębiorstwo, ponieważ nim nie jest;
2. Rozwiązać KRUS i włączyć go do ZUS (będzie to zarazem koniec pewnej licznej i rodzinnej partii politycznej współodpowiedzialnej za zło i złodziejstwo po 1989 r.);
3. Dokonać szczegółowych audytów i winnych pociągnąć do odpowiedzialności - najlepiej materialnej, bo ta najbardziej boli".

Żydowskie podróbki.

Podstawienie żydowskich kłamców, oszustów, zdrajców, w zamian POLSKICH (rdzennych) bohaterów, walczących o uwolnienie POLSKI spod żydowskiej okupacji!!

Na zakończenie posta proponuję przeczytać 4 z kolei komentarz @Kula Lis 65, którego spostrzeżenia w całości popieram:

http://trzcinska.neon24.pl/post/128562,polacy-zadaja-pozbawienia-krzywonos-emerytury-specjalnej#comment_1263825

"Krzywonos prowadziła rodzinny dom dziecka... Ta kobieta nie powinna opiekować się nawet trzodą chlewną, a co dopiero przybranymi dziećmi..Ta fotka powala na kolana, kiedy patrząc widzę ten strumień "inteligencji, mądrości, łagodności, kultury i dobroci" emanujący z tego "anielskiego" oblicza. Powtarzając za J. Kochanowskim : "Serce rośnie patrząc na te czasy", można być dumnym, że "kultura" w tak wysublimowany sposób zawitała w progi Sejmu Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Brawo Najjaśniejsza opozycjo Najjaśniejszej Rzeczpospolitej!!! Oglądałem kiedyś taki komediowy film pt. "Świat się śmieje", ale to pikuś wobec komedii, która odbywa się w Sejmie RP za sprawą obecnej opozycji. Jeśli ktoś zacznie w porę nakręcać ten serial, to może być pewien niezłej kasy. Jest pewne, że może stać się on światowym hitem, a nawet kandydować do nagrody "Oscara". A do rodziców mających małe dzieci; pokażcie im to zdjęcie i spytajcie czy chciałyby mieć taką "babcię"?"

Autor: Krystyna Trzcińska i Kula Lis 65

(zdjęcia z internetu)

KOMENTARZE

 • @@@!
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/01/800/400/d7a9065d4c9c4f4ba684cda53e5e6583.jpeg Dancingi, wódeczka i schadzki? Ryszard Czajkowski wspomina „solidarnościową” działalność Henryki Krzywonos. „W strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała”. Wcale nie zatrzymywała tych tramwajów, tylko za jakieś swoje przewinienia w zakładzie pracy miała stanąć na dywanik. W tym momencie wybuchł strajk i załoga zadecydowała, że tramwaje nie wyjeżdżają z zajezdni w Nowym Porcie. Ona się wystraszyła, że jak nie wyjedzie, to będzie pretekst, żeby ją natychmiast dyscyplinarnie zwolnić, więc w strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała tym tramwajem. Dojechała do opery, gdzie podstacja trakcyjna przyłączyła się do strajku i wyłączyła zasilanie. I ona na wysokości opery tą „piętnastką” stanęła. Nie miała wyjścia. Tramwaj stanął. Pieszo dodarła do stoczni i powiedziała, ze to ona zatrzymała tramwaje
  — relacjonuje Ryszard Czajkowski „Docent” z radiowej agencji „Solidarność Gdańsk” , wspominając Henrykę Krzywonos z czasów działalności na Wybrzeżu.
  W opublikowanym w Internecie materiale filmowym, wyjaśnia czy mogło dojść do zatrzymania tramwaju przez Henrykę Krzywonos. Rozmawia także zapomnianą postacią strajków ‘80 Janem Wojewodą, który był przywódcą strajku w zajezdni autobusowej.
  Wspomina także towarzyską działalność obecnej posłanki PO.
  Przychodziła na dobrym rauszu, czasem z wódeczką, m.in. mnie próbowała zaprosić czy innych do Cristalu czy „Pod kominek” na dancingi. Ja niestety ani w takich imprezach, ani tym bardziej w takim towarzystwie nie miałem zamiaru uczestniczyć. Nie wybierałem się tam nigdy. Raz pamiętam, że po takim dancingu wróciła jeszcze z wódeczką i z tymi kolesiami, którzy przy związku coś tam działali, wracając nad ranem otrzymywała klucze od pokoi, gdzie jeszcze na górze były pokoje hotelowe
  — mówi Czajkowski.
  Brała klucze od pokoi i szła z tymi kolesiami, gdzie jeszcze kończyli imprezkę. Tam niezłe odgłosy odchodziły… To była taka działaczka i bohaterka
  — dodaje.
  Ryszard Czajkowski relacjonuje też sytuację, której był świadkiem. Twierdzi, że Henryka Krzywonos przywłaszczyła sobie pieniądze z publicznej kasy „Solidarności”, ukrywając banknoty w bieliźnie. Tu stał stolik i na tym stoliku taka kupa pieniędzy. To była cała kasa strajkowa, gdzie m.in. widziałem banknoty stu dolarowe. Bo to z całego świata przychodziły pieniądze. Tu jest wejście, toalety, każdy mógł wejść i się zaopiekować tą kasą
  — relacjonuje Czajkowski, dodając że panie maszynistki, które miały komisyjnie liczyć pieniądze przeszły do drugiego pomieszczenia na czas podpisywania porozumień. Gdy zobaczył, że nikt nie opiekuje się pieniędzmi, poszedł zwrócić kobietom uwagę.
  Usłyszałem tu jakieś zamieszanie, krzyki. Cofnąłem się, żeby zobaczyć co się dzieje. W tym momencie widziałem jak te panie tu złapały panią Henrykę Krzywonos jak te pieniądze sobie za stanik pakowała
  — wspomina Czajkowski, dodając że dla dobra sprawy, afery nie robiono.
  Pełna relacja Ryszarda Czajkowskiego i Jana Wojewody: https://youtu.be/HfdagTgGVf4
 • @@@!
  Wyręczę pana Wyszkowskiego i Zborowskiego bo im nie wypadało! Lecz ja nie mam skrupułów walę prawdą między oczy!!! Ta na dziś peowska "legenda" w czasie strajku spała nachlana w krzakach na terenie stoczni...opowiadali mi o tym i wielu innych rzeczach między innymi i o Bolku koledzy ze Stoczni Gdańskiej - No to "gratuluję" PO jak i wyborcom wyboru ostatniego sortu b.qwy trójmiejskiej, bo tylko takie na kurs tramwajarski wtedy wysyłano, alkoholiczki i tramwajarki łamistrajka i donosicielki MO i SB Krzywonos po zaocznym powszechniaku! Świadczy to o waszym intelekcie wyborcy, o IQ rozwielitki i kury! Krzywonos to b. pospolita trójmiejska qurwa, ostatniego sortu, bo ze spelun trójmiejskich(całe Trójmiasto o tym dobrze wie, przynajmniej starsze roczniki), do innych lokali miał ten sort zakaz wstępu, w latach 60-70 ub. wieku, tramwajarka z bezpośredniego przymusu Milicyjnego, bo ten najgorszy sort gnali do roboty wysyłając na tramwajarskie kursy, na salowe w szpitalach, sprzątaczki ulic, to była tzw. walka z lewusami, mętami społecznymi, niebieskimi ptakami i pticami do których ją zaliczano jak i jej podobne, była to dla nich fioletonosych po siwusze z niebieską, czerwoną kartką i denaturacie pewnego stopnia nobilitacja społeczna i maksymalny poziom awansu, dla tych niegramotnych, niepiśmiennych, potrafiących tylko nogi i usta rozwierać, nadstawiać dupy co im do dziś będących w starczym wieku pozostało, tym ładniejszym i ładnym zapewniano "opiekę" za darmowe korzystanie z ich walorów ze swej strony, robiono tak i w Szczecinie, na całym Wybrzeżu, w większych miastach, czyli mowa o Krzywonos po 7 klasach powszechniaka kończonego wieczorową porą - qurewstwo nie szło w parze z nauką, jak i powożenie tramwajami, no i bo wychowała dużo dzieci nie swoich oczywiście i za podatnika duże pieniądze! Byznes is byznes przede wszystkim! Jak każdy widzi demokracja ma to do siebie, że każdy kretyn, qurwa, była qurwa, złodziej, etc... może startować w wyborach licząc na to, że zawsze znajdzie się odpowiednia ilość kretynów z takim samym dossier, którzy na niego zagłosują. Ten jej i jej podobnym w Szczecinie życiorys, znam z autopsji, także niektóre milicjantki w ten sposób dorabiały do milicyjnej pensji, np. w b. spalonej Kaskadzie, Piaście i Słowianinie obok Dw. Głównego w Szczecinie. Takie jak Krzywonos można było spotkać tylko w najgorszych spelunkach Szczecina, Gdańska, Gdyni czy Wrocławia, Nowej Soli, Opola, Koźla. Ps..Byłem kapitanem pchacza, Szczecin, Świnoujście znam od podszewki te dobre i mroczne strony..śp. Kaskada, Piast, Zamkowa, Korsarz, Bosmańska, Słowianin to często odwiedzaliśmy. W grudniu 1970 staliśmy w Szczecinie. 13.grudnia 1981 także.
 • @@@!
  Pani Walentynowicz ledwo starczało na leki - a ten resortowy babsztyl bierze kosmiczną dla zwykłego "robola z PRL" emeryturę. Zobaczcie jaką emeryturę ma ta b.qurwa, tramwajarka i kapuś MO i SB!!!! Krzywonos zapytana o gigantyczną emeryturę: "To moja prywatna sprawa"!!! Z oświadczenia majątkowego Henryki Krzywonos wynika, że jej miesięczna emerytura wynosi ok. 6200 zł brutto. To trzy razy więcej niż średnia emerytura w Polsce, choć Henryka Krzywonos była tramwajarką i pracowała w stoczni, a na emeryturę odeszła w wieku 56 lat. Skąd tak wysokie świadczenie?

  W oświadczeniu majątkowym Krzywonos, posłanka PO, napisała, że w 2014 r. otrzymała 74 771 zł emerytury. Miesięcznie to ok. 6230 zł. Mniej więcej tyle wynosiła generalska emerytura Wojciecha Jaruzelskiego... To kwota olbrzymia, ponad 3 razy większa niż średnia emerytura w Polsce.

  "SuperExpress" zauważa:
  Krzywonos-Strycharska nie była przecież sędzią, prokuratorem, emerytowanym wojskowym w wysokiej randze czy europosłanką. Takie osoby mają wysokie świadczenia. Krzywonos była tramwajarką, pracowała w stoczni, należała do krytyków komunistycznej władzy, a później prowadziła rodzinny dom dziecka. Na emeryturę przeszła wcześnie, w 2009 r., mając 56 lat. Takim osobom polskie państwo nie płaci kokosów.

  Jako osoba publiczna - mówiąca ostatnio cały czas o wolności i demokracji - Henryka Krzywonos powinna zatem wyjaśnić, jak udało się uzyskać tak wysokie świadczenie. Zwłaszcza że posłanka PO jest zwolenniczką przechodzenia kobiet na emeryturę dopiero w wieku 67 lat - a jej partia straszy, że jeżeli ten wiek będzie niższy, wypłacane kwoty będą nikłe. A tu proszę... ktoś, kto skończył pracować w wieku 56 lat, dostaje aż 6200 zł miesięcznie.

  "SuperExpress" zapytał Henrykę Krzywonos o jej emeryturę. Co usłyszał w odpowiedzi?
  Nie będę się nikomu tłumaczyć - odparła nam krewko posłanka. - Nie będę się nikomu tłumaczyć - odparła nam krewko posłanka. - Różne rzeczy się o mnie mówiło i mówi, a ja mam to wszystko w nosie. To moja prywatna sprawa...(sic!) Otóż wysoka emerytura Krzywonos nie jest jej prywatną sprawą. Złodziejski system wypłaca złodziejom kosztem uczciwych ludzi. Oto gdzie udziela się ten Krzywy Nos, przeczytajcie, i więcej już nic nie potrzeba na jej temat:

  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/4536-agencja-likwidacyjna-jak-w-soczewce-widac-swoisty-uklad-dziwny-krag-ludzi-z-sikorskim-na-czele

  Jakim prawem znalazła się w Sejmie?
  Coś mi się zdaje, że jeszcze nie zrobiliśmy porządku w Polsce... długa droga przed nami. Za dużo rozmnożyło się w Polsce tych czerwonych łajdaków i karaluchów z naszej winy, bo pozwalaliśmy na wszystko przez 8 lat bandzie złodziei, oszustów, zdrajców, morderców. W oparciu o dokumenty z IPN , i prawdę tam zawarta , jak to z tym tramwajem było , należy :
  a . cofnąć świadczenie
  b . naliczyć właściwe ok 1500 pln
  c . nakazać zwrot nienależnie pobranego świadczenia ,
  obciążyć w 80% jej sejmowy dochód .
  d . sądowy nakaz przeproszenia obywateli w formie
  pełnowymiarowych ogłoszeń we wszystkich mediach .
  e . rozważyć pozbawienie mandatu ponieważ opinia publiczna
  została wprowadzona w błąd podczas wyboru tej kryptokomunistki .
  Tramwajarka i b. ostatniego sortu qurwa w wieku 18 lat, eksternistycznie ukończyła szkołę podstawową, w stanie wojennym szlajała się z pałkarzem ludzi z ZOMO. Jak takiemu czemuś i ZOMO-wcowi udzielił ktoś zgody na prowadzenie rodzinnego domu dziecka. To trzeba sprawdzić i zlustrować. Widać ZUS miał odPOwiednie pełnomocnictwa w tej sprawie. Emerytura tej baby jest prawie 6 razy większa od emerytury moich rodziców, którzy pracowali ciężko jako "robole" przez całe życie. ZUS patrzy chętnym okiem na: UBeków, SBeków, prokuratorów, sędziów i POprawnych politycznie - zwykli ludzie mogą zdychać. Dość już tej obłudy i tego resortowo - paltfusowskiego bagna. ZUS tez należy zreformować:
  1. Pogonić z tych ZUSowskich pałaców wszystkich zbędnych gryzipiórków - ZUS musi być ściśle kontrolowany i działać, jak zakład wyliczający i wypłacający świadczenia, a nie działać jak normalne przedsiębiorstwo, ponieważ nim nie jest;
  2. Rozwiązać KRUS i włączyć go do ZUS (będzie to zarazem koniec pewnej licznej i rodzinnej partii politycznej współodpowiedzialnej za zło i złodziejstwo po 1989 r.);
  3. Dokonać szczegółowych audytów i winnych pociągnąć do odpowiedzialności - najlepiej materialnej, bo ta najbardziej boli.
 • @@@!
  http://niezalezna.pl/uploads/still2015/144931599211177973622.jpg Prowadziła rodzinny dom dziecka... Ta kobieta nie powinna opiekować się nawet trzodą chlewną, a co dopiero przybranymi dziećmi..Ta fotka powala na kolana, kiedy patrząc widzę ten strumień "inteligencji, mądrości, łagodności, kultury i dobroci" emanujący z tego "anielskiego" oblicza. Powtarzając za J. Kochanowskim : "Serce rośnie patrząc na te czasy", można być dumnym, że "kultura" w tak wysublimowany sposób zawitała w progi Sejmu Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Brawo Najjaśniejsza opozycjo Najjaśniejszej Rzeczpospolitej!!! Oglądałem kiedyś taki komediowy film pt. "Świat się śmieje", ale to pikuś wobec komedii, która odbywa się w Sejmie RP za sprawą obecnej opozycji. Jeśli ktoś zacznie w porę nakręcać ten serial, to może być pewien niezłej kasy. Jest pewne, że może stać się on światowym hitem, a nawet kandydować do nagrody "Oscara". A do rodziców mających małe dzieci; pokażcie im to zdjęcie i spytajcie czy chciałyby mieć taką "babcię"?
 • @Kula Lis 65 09:01:35
  Dzięki za info.
  Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego!
 • @ Autorka
  Daję 5*

  Szczęśliwego 2016.
 • Autorzy
  Bardzo świetny materiał,zwłaszcza przytoczony ten film w narracji Ryszarda Czajkowskiego.
  Krzywonos to właściwie tylko płotka ,no umiała wykorzystać sytuację ,co czyni do dnia dzisiejszego.
  No i można zacytować;U nas kraj gościnny.No,tak zmieści się każdy złodziej.
  No tak.Ale on zawsze będzie wiedział,że jest złodziej
  S.Wyspiański-Wyzwolenie
 • ----- nie chcę odbierać jej tych pieniędzy
  --- NIECH JEJ się DARZY -pomimo wszystko
 • @Jasiek 13:13:48 wzajemnie!
  PRYWATNY TEATR T. KAROLAKA -posiada umowe na 50 !! LAT !! SPONSOROWANIA !!! – info agencyjne. prof. Piotr Gliński – wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego – udzielił „Naszemu Dziennikowi”.

  Gliński mówi o kuriozalnej sytuacji, jaką zastał w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  Jeżeli odzyskujemy spółki Skarbu Państwa, to eliminujemy patologię, polegającą np. na tym – mogę to powiedzieć jako minister kultury – że spółki te finansowały prywatneteatry założone przez osoby aktywnie popierające poprzednią władzę. (…) To byli ludzie finansowo zależni od poprzedniej władzy, która w ten sposób kupowała sobie poparcie

  — czytamy.

  Co ciekawe, prof. Gliński mówi – jako przykład – o umowie podpisanej przez ministerstwo, która dawała nowo powołanej instytucji kultury (!) finansowanie przez 50 kolejnych lat! Wicepremier nie chce jednak na razie mówić, o jaką kwestię konkretnie chodzi.

  http://wpolityce.pl/polityka/276873-szok-wicepremier-glinski-ujawnia-w-ministerstwie-kultury-za-po-zabezpieczano-finansowanie-swoim-nawet-na-50-lat-bedzie-szereg-audytow

  JEŚLI AUTOR ARTA. BOI SIE PODAC NAZWISKO WŁAŚCICIELA TEGO

  TEATRU PRYWATNEGO KTÓRY JEST UTRZYMYWANY W 100% ( znaczy czy jest publicznośc czy jej nie ma FORSA JEST CO MIESIĄC- znaczy czy sie stoi cz sie leży… ) Z PIENIEDZY PAŃSTWA POLSKIEGO … TO JA JE NAPISZE https://youtu.be/76RuYhKSkcM TOMASZ KAROLAK JEST TYM BENEFICJENTEM ….. TO ŻADNA TAJEMNICA W ŚRODOWISKU STEROWANYCH MAPETÓW NAZYWANYCH AKTORAMI ARTYSTAMI i tp…

  O TYM SI PRZECIEŻ MÓWI GŁOŚNO I BEZ SKREPOWANIA .. NIE WIEM DLA CZEGO BOJĄ SIE TO NAPISAC…

  ILE MAMY TAKICH TEATRÓW JESZCZE ???? A ten pornoteatrzyk z Breslau, to z czego żyje? Ps..II...Czy tę umowę miał na myśli wicepremier Gliński? Na miesiąc przed oddaniem władzy... umowa na pół wieku! 2 mln zł co roku - przez 50 lat - dla nowej instytucji... Czy było warto?...Minister Gliński nie chciał precyzować konkretów, argumentując, że chce skupić się na systemowych rozwiązaniach, ale dopytujących o sprawę czytelników informujemy, że znaleźliśmy podpisaną przez MKiDN (na miesiąc przed przegranymi wyborami) umowę z pewną, co ważne - nową, instytucją kultury. wa instytucja kultury, o której niewiele wiadomo, otrzymuje - na koniec kadencji koalicji PO-PSL - wsparcie od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Co ciekawe, wsparcie to zagwarantowane jest… na pół wieku do przodu!
  O sprawie mówił wicepremier prof. Piotr Gliński, który w wywiadzie dla „Naszego Dziennika” opisywał interesujące umowy, jakie zastał w resorcie.
  Jeżeli odzyskujemy spółki Skarbu Państwa, to eliminujemy patologię, polegającą np. na tym - mogę to powiedzieć jako minister kultury - że spółki te finansowały prywatne teatry założone przez osoby aktywnie popierające poprzednią władzę. Teraz widzimy, skąd brały się różne, zupełnie nieodpowiedzialne, deklaracje polityczne niektórych takich osób. To byli ludzie finansowo zależni od poprzedniej władzy, która w ten sposób kupowała sobie poparcie. Oznacza to, że obywatele ponosili koszty politycznej agitacji. W swojej dziedzinie staram się wprowadzać zmiany i reformy, ale w wielu przypadkach podpisane zostały wieloletnie umowy, które trudno zmienić. Spotykamy się też z przypadkami przeniesienia władzy ministra do instytucji poza ministerstwem albo podpisywania nominacji przed objęciem władzy przez nowego ministra. W ten sposób trudno jest prowadzić politykę kulturalną państwa, do czego jestem ustawowo zobowiązany. (…) Jest np. umowa o współfinansowaniu przez ministerstwo nowo powołanej instytucji kultury przez 50 lat. To już jest świat absurdu. Także powołań tuż przed moim przyjściem było bardzo wiele. Teraz z tymi ludźmi muszę współpracować, choć oni są z innego nadania politycznego, niechętni do współpracy
  — podkreślał.
  Łódź, 22 września… Poniższe cytaty pochodzą z oficjalnej strony ministerstwa oraz Biuletynu Informacji Publicznej Łodzi.
  Chcemy uratować i zachować dziedzictwo filmowej Łodzi
  — podkreśliła Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Małgorzata Omilanowska, która we wtorek (22 września br.) wraz z prezydent Łodzi Hanną Zdanowską powołała do życia Narodowe Centrum Kultury Filmowej.
  Od 1 stycznia 2016 r. NCKF rozpocznie działalność jako specjalistyczny oddział „EC1 – Łódź Miasto Kultury” – instytucji, którą od nowego roku wspólnie poprowadzą resort kultury i miasto Łódź.
  Minister jest tylko organem współprowadzącym. Zgodnie z tym, co wynika z § 2 tej umowy, rejestr instytucji nadal w tym zakresie będzie prowadzić Miasto Łódź. Jeśli chodzi o zobowiązania finansowe, to w umowie przewidziano kwoty o których wspomniałem, czyli minimalne zobowiązanie ministra to 2 miliony zł rocznie, miasto zobowiązuje się do minimalnego finansowania w kwocie 8 milionów zł, natomiast kwoty te oczywiście nie limitują budżetu instytucji, ponieważ zarówno minister, jak i miasto w zależności od potrzeb i posiadanych środków ten budżet może przyznawać w wyższych granicach.
  Ponieważ umowa, zgodnie z ustawą jest zawarta na czas określony, w tym wypadku na stosunkowo długi okres, czyli na 50 lat i tutaj wskazano, że data końcowa obowiązywania tej umowy to 31 grudnia 2065 r. Natomiast z uwagi na występowanie w ramach tej współpracy pewnych elementów, które wymagają zgodnego działania i możliwe też ryzyko braku takiej zgody pomiędzy podmiotami współprowadzącymi tę instytucję, przewidziano w umowie – mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia – możliwość rozwiązania w nadzwyczajnych sytuacjach umowy. I tylko w tych nadzwyczajnych sytuacjach. (…)
  Ostatni z możliwych przypadków dotyczących rozwiązania to zgodne porozumienie stron. Tutaj niezbędny jest consensus obu podmiotów. Nie ma zatem możliwości jednostronnego rozwiązania tej umowy. Podpisana w tej sprawie umowa określa zasady współprowadzenia istniejącej już łódzkiej instytucji „EC1 Łódź – Miasto kultury”. Uzupełniony i poszerzony ma zostać zakres jej działania – w kierunku integracji innych instytucji z zakresu kultury filmowej oraz promocji wiedzy o filmie i prezentacji dorobku w tej dziedzinie. Załącznikiem do umowy jest nowy statut „EC1 Łódź – Miasto Kultury”, który ma zostać nadany przez Radę Miejską Łodzi. Dokument wejdzie w życie od 1 stycznia 2016 r., a umowa zostaje zawarta na okres do 31 grudnia 2065 r.
  Siedziba NCKF znajdować się będzie na terenie dawnej elektrociepłowni EC1 przy ul. Targowej 1/3 w Łodzi, gdzie w wyniku przeprowadzenia przez władze miasta rewitalizacji obiektów, powstał kompleks budynków łączących tradycje i unikalną architekturę z nowoczesną technologią.
  Myślimy, aby w ramach Narodowego Centrum Kultury Filmowej funkcjonowało wiele podmiotów, które w tej chwili jeszcze do niego nie należą. Zależy nam, aby uratować zasoby i całe dziedzictwo, które pozostało po łódzkiej wytwórni filmowej; kostiumy, archiwum, całe materialne świadectwo wielu lat funkcjonowania wytwórni. Chcemy zachować to i nadać przedmiotom drugie życie w wystawach, ekspozycjach, ścieżkach edukacyjnych
  — podkreśliła minister Małgorzata Omilanowska.
  Zdaniem prezydent Hanny Zdanowskiej, powstanie NCKF daje szansę powrotu Łodzi na mapę Polski filmowej i to w znaczącej skali.
  To jest początek, dopiero zaczynamy współtworzyć tę instytucję, będziemy starali się, aby była impulsem rozwojowym dla powrotu filmu do Łodzi - dodała. Ministerstwo kultury na działalność nowej instytucji w 2016 r. zagwarantowało nie mniej niż 2 mln zł
  — poinformowała minister Omilanowska.
  W następnych latach fundusze te – jak zaznaczyła – powinny wzrastać w zależności od tego, jaka będzie „realna potrzeba ich wydania”.
  Resort zapowiada, że teraz skupi się na powołaniu rady programowej NCKF. -
  Musi ona być merytorycznie silna, składać się z przedstawicieli różnych środowisk – nie tylko łódzkiego. Przeprowadzimy konkurs na osobę, która będzie kierowała tym przedsięwzięciem, bo jest ważne, aby był to ktoś z pomysłami. To plan na najbliższe miesiące. Rada programowa i dyrekcja będzie pracować nad harmonogramem dojścia do celu, którym jest wchłonięcie przez centrum innych instytucji i zasobów
  — wyjaśniła minister kultury.
  Nowa narodowa instytucja kultury ma pełnić funkcje wystawiennicze, edukacyjne i badawcze, które będą przenikać się wzorem najlepszych europejskich instytucji, by uzyskać efekt synergii. Będzie więc miejsce do organizacji wystaw i wydarzeń związanych z tematyką filmową, a także bogata oferta warsztatów, kursów i zajęć poświęconych kinematografii i kulturze audiowizualnej (m.in. lekcje muzealne i szkolenia dla nauczycieli).
  Narodowe Centrum Kultury Filmowej będzie też gromadzić i prezentować dorobek polskich twórców filmowych. Oprócz rozbudowanego archiwum prowadzona będzie również dokumentacja relacji związanych z powstawaniem filmów w formie „historii mówionych” z rejestracją wideo (historia kina) lub reportażu z planu filmowego (najnowsze produkcje). Planowane jest też powołanie czasopisma naukowego.
  Czy naprawdę było warto? Czy umowa na 50 lat dla nowej instytucji jest czymś racjonalnym? Co z zadaniami dla dotychczasowych instytutów dbających o przedsięwzięcia, które bierze na siebie nowe Centrum? Czy podobne umowy były podpisywane z innymi miastami, w których rządzą przedstawiciele PO? Co z umowami z prywatnymi instytucjami? Czekamy na wyniku audytu. A ocenę okresu i okoliczności, w których podpisano umowę na 50 lat pozostawiamy państwu. http://wpolityce.pl/polityka/276904-czy-te-umowe-mial-na-mysli-wicepremier-glinski-na-miesiac-przed-oddaniem-wladzy-umowa-na-pol-wieku-2-mln-zl-co-roku-przez-50-lat-dla-nowej-instytucji-czy-bylo-warto?strona=2
 • @ninanonimowa 14:41:48
  A to dlaczego pytam! Dlaczego oszustce, byłej qurwie, złodziejce, alkoholiczce, etc..etc.. my podatnicy mamy emeryturę specjalną płacić? Odpowiedz!
 • Ostrożnie z cytatami
  .
  „Żydowi wolno oszukiwać chrześcijan. Talmud, traktat Baba kamma 113b”

  Nie znalazłem potwierdzenia na powyższy tekst w Baba kamma 113, acz jest sugestia do obejścia prawa czy gorszego traktowania goja. Jest rzeczą niezręczną powoływać się na wątpliwe teksty. Problem jest w czym innym, nie ma potrzeby zaklinać się na niepewną zawartość talmudu, wystarczy przytoczyć bezczelne żądania Izraela aby wypłacić mu ok. 60 miliardów dolarów za rzekomą własność obywateli Polski pochodzenia żydowskiego, to znakomicie ilustruje przypisywane Baba kamma regułę.

  Po co sięgać do talmudu, mamy przecie lepsze dowody w księdze zaliczanej do Pisma Świętego

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  na zbrodniczy charakter społeczności Izraelitów i to od tysiącleci. Z jakąż satysfakcją muszą świętować potomkowie Mordechaja mordując w święto Purim Palestyńczyków i do tego chrześcijan czy Polaków w Oświęcimiu, ba nawet okradli Polaków z tego ich miejsca martyrium, zabraniając im przez papieża JP II uczcić ich pomordowanych krzyżem.

  Potrzebujemy jeszcze potwierdzenia talmudu po ekscesach rabunkowych

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/bb.html#Plan_Balcerowicza

  tzw. „prywatyzacji“ wg. programu pod imieniem „Balcerowicza“ ? Dopuszczenie do tego planu nie świadczy najlepiej o sile umysłowej Polaków. Jakże można było dopuścić do władzy taką bandę ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hos.html

  Nie dziw, że wciśnięto Polakom taką „bohaterkę“ Krzywonos, którą C.K.Norwid uznałby za znakomity przykład wieprzowatości „solidarnościowej“. Polacy przez wieki hańbieni przez zależność pańszczyźnianą są jeszcze częstokroć bardzo odlegli o świadomości obywatelskiej.
 • @Kula Lis 65 17:28:19
  --- to jest DETAL ! szkoda zachodu . MY MUSIMY ! skupić się na HURCIE !.
 • @ninanonimowa 21:31:34
  Ninanonimowa, moim zdaniem, Ty nie jesteś Słowianką. Moim zdaniem jesteś żydówką. Ty nie znasz mentalności Słowian. Sercem jesteś za żydami. Taka prawda. Słowianie nie uznają zakłamania, kłamstw. Wprost nie jest wyobrażalne, aby Słowianie zgodzili się, choć w jednym przypadku, świadomie, z własnej woli, na zakłamanie historii POLSKI, na co ty przystajesz pisząc: "nie chcę odbierać jej (żydówce Krzywonos) tych pieniędzy --- NIECH JEJ się DARZY -pomimo wszystko". To jest tak jak byś powiedziała złodziejowi, który okradł Słowianina: "nie chcę odbierać złodziejowi, pieniędzy, które ukradł i które kradnie nadal Słowianom, wiedząc przy tym, że w ten sposób przykładasz się do zakłamania historii POLSKI, ponadto w sytuacji gdy rodziny Słowian przymierają głodem. Na Neonie starasz się grać rolę Słowianki, kojarząc Słowian ze swoim obrazkiem Słowianki/wiedzmy latającej na miotle. Któż sam dobrowolnie przyjąłby taką rolę w sposób oczywisty, ośmieszając Słowian, jak ty to robisz, latając po trzeciej szpalcie Neon24.pl na miotle? Proponuję, żebyś się odczepiła od Słowian, dlatego że jesteś żydówką, co moim zdaniem oględnie udowodniłam powyżej.
 • @Krystyna Trzcińska 22:21:40
  --::)) Z SZACUNKIEM dla Pani . Stara wychowująca gromadę nie swoich dzieci kobieta , jest kim jest !. Ale ponieważ MAM DUSZĘ SŁOWIAŃSKĄ nie potrafię, aż tak nienawidzić aby akurat Krzywonos odbierać tych parę złoty.
  Michnik ukradł gazetę solidarność, inni BANKI , huty itd . Nie godne SŁOWIANINA i SPRAWY SŁOWIAŃSKIEJ jest ! gnębienie starej kobiety . Żeby to chociaż była WOLIŃSKA.

  Ps. Jeżeli zabierać się za osoby NIEGODNE -to HURTEM tzn. USTAWĄ odebrać nienależne świadczenia .
  Przykro mi , że mogła Pani o mnie pomyśleć w ogóle -żydówka .
 • @ninanonimowa 22:59:13
  @Ninaononimowa, z każdym napisanym w komentarzu do tego posta zdaniem, które piszesz w sprawie odpuszczenia żydówce Krzywonos, pozbawiania jej nienależnej emerytury specjalnej, wyłudzonej od żyda Tuska, jako że bezzasadnej, wykazujesz osobistą, niesamowitą wprost empatię, wczuwania się w rolę żydówki, talmudycznej kłamczuchy Krzywonos, jak i w rolę w ogóle żydowskich oszustów, złodziei, wyłudzaczy, fałszywych bohaterów, nawet jesteś gotowa w tej sprawie niestrudzenie trollować pod tym postem.
  @Ninaononimowa ty jednocześnie, nie jesteś w stanie wczuć się w rolę oszukanych działaczy solidarności, którzy faktycznie coś tam działali w tym czasie w temacie, za który żydówka Krzywonos wyłudziła emeryturę specjalną, rzekomo za bohaterstwo, które praktycznie, zgodnie z prawdą obiektywną polegało na leżeniu w krzakach w stanie upojenia alkoholowego, a później i pod stołem, którego to alkoholu notabene nie można było legalnie wnosić do strajkującego zakładu pracy.

  Nie zauważyłam natomiast twojej empatii pod postami chociażby dotyczącymi polskiej patriotki Małgosi Jasińskiej, wobec której okupant żydowski, bez dowodu z ważnego dokumentu urzędowego, czyli arbitralnie (bez podstawy prawnej) wykonał talmudyczna egzekucję polegającą na eksmisji Małgosi, z zamiarem pozbawienia jej i jej syna syna życia fizycznego, psychicznego. O czym artykuły @cyprianPolak na Neon24.pl np. WASZE ULICE A NASZE KAMIENICE - zemsta na pani Małgorzacie http://cyprianpolak.neon24.pl/post/128598,wasze-ulice-a-nasze-kamienice-zemsta-na-pani-malgorzacie

  @Ninaononimowa, charakterystyczne że, w stosunku do POLSKIEJ patriotki Małgosi Jasińskiej zabrakło Ci empatii. Kim jesteś @Ninaononimowa? Dlatego podtrzymuję moje stanowisko dotyczące ciebie, dotyczące według mnie twego żydowskiego pochodzenia i wrogiej roboty jaką masz za zadanie.

  Wkręcasz POLAKÓW (rdzennych) w powołanie ustawy, podczas gdy doskonale wiesz, że dopóki POLSKA nie wyjdzie spod żydowskiej okupacji, to nie ma mowy o przegłosowaniu przez żydowski SEJM, działający pod żydowską okupacją na terytorium POLSKI, żadnej korzystnej dla POLAKÓW ustawy.
  Moim zdaniem z premedytacją i w złej wierze, mącisz POLAKOM w głowie na NEON24.pl, gdyż taką rolę ci narzucono? Innych możliwości dla uzasadnienia twojej empatii dla żydówki Krzywonos, mając o niej wiedzę wiarygodną z internetu, jako wyłudzaczki, złodziejki, oszustki - brak!!
  Co zaś podniesionego przez ciebie argumentu, że żydówka Krzywonos jest juz stara i przydałyby się jej pieniądze, to jest to z twojej strony wyraźnie żydowski, hucpiarski argument, który musi rozwiać wszelkie wątpliwości nawet największych niedowiarków na okoliczność ze jesteś w istocie żydowską podmianką, mającą robić za Słowiankę na Neon24.pl.

  Twój argement że żydówka Krzywonos podpisała umowę, stanowiaca faktycznie żydowską hucpę na wychowywanie gromadki dzieci za ogromne pieniadze łozone ze Skarbu Państwa Polskiego na utrzymanie kazdego z dzieci. Krzywonos w sposób oczywisty działalność ta podjęła nie z miłości dla dzieci i chęci poświęcenia się wychowaniu dzieci dla dobra POLSKI a tylko mając na uwadze korzyści materialne. Na temat Krzywonos w roli płatnej opiekunki dla gromadki dzieci wypowiedział się Kula Lis 65 w 4 kolejnym komentarzu do tego posta, które to stanowisko w całości popieram: http://trzcinska.neon24.pl/post/128562,polacy-zadaja-pozbawienia-krzywonos-emerytury-specjalnej#comment_1263825
 • @Krystyna Trzcińska 12:04:34 na tych także nie zamierzam płacić!
  To załatwił im banderowski miot siemioniuk vel siemoniak...Najwyższą emeryturę pobiera płk Zenon Serdyński – 19749 zł emerytury, w tym 14827 zł to stałe dodatki – poinformował „Fakt”. Serdyński został emerytem w kwietniu 2015 roku, a od 2012 r. nadzorował śledztwo smoleńskie, po tym, jak z prokuratury odszedł w atmosferze skandalu gen. Krzysztof Parulski. Ten z kolei pobiera co miesiąc 18 tys. zł.

  Równie wysokie świadczenie ma płk Sławomir Gorzkiewicz, który zasłynął tym, że akta dotyczące współpracy z wywiadem wojskowym dał do wglądu oskarżonemu o szpiegostwo Józefowi Oleksemu. Sporą kwotę otrzymuje również Waldemar Dubas, który ostatnio był wizytatorem w Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

  Natomiast gen. Zbigniew Woźniak – autor pomysłu ekspertyz nagrań z czarnych skrzynek tupolewa w instytucie Sehna – jest jednym z najmłodszych emerytowanych oficerów wojskowych. Ma 55 lat i 18241 zł emerytury. Z kolei płk Stanisław Wójcicki dostaje co miesiąc 18039 zł, płk Jarosław Kieroński – 17923 zł, płk Wojciech Rzepniewski –17 349 zł, a płk Witold Kutzmann – 17 334 zł.

  Bardzo wysokie świadczenie pobiera też gen. bryg Janusz Palus, w latach 2001-2005 szef NPW. „Fakt” przypomniał, że w 2001 dziennik „Rzeczpospolita” pisał, iż w stanie wojennym był oskarżycielem w procesie dziewięciu górników kopalni „Ziemowit”, którzy zostali skazani na kary więzienia od trzech do siedmiu lat. 15 sierpnia 2003 r. Aleksander Kwaśniewski mianował go na stopień generała brygady. W 2005 roku odszedł na emeryturę – pobiera 17 237 zł. Dwa lata później sąd lustracyjny orzekł o dziesięcioletnim zakazie pełnienia funkcji publicznych w związku z zatajeniem przez Palusa współpracy ze służbami bezpieczeństwa PRL. A wy Polacy pracujcie jak niewolnicy za minimum i płaćcie poadtki!!!!
 • @Krystyna Trzcińska 12:04:34
  Ryszard Czajkowski z Radiowej Agencji "Solidarność" w nagraniu dostępnym w serwisie YouTube, które cytuje Wpolityce.pl. Twierdzi też, że był świadkiem, jak Krzywonos ukryła w bieliźnie związkowe pieniądze. To jednak nie wszystko, co postanowił ujawnić po latach na jej temat. Utrzymuje, że obecnej posłance PO niejednokrotnie zdarzało się przesadzić z alkoholem.

  - Przychodziła na dobrym rauszu, czasem z wódeczką, m.in. mnie próbowała zaprosić czy innych do "Cristalu" czy "Pod kominek" na dancingi. (...) Raz pamiętam, że po takim dancingu wróciła jeszcze z wódeczką i z tymi kolesiami, którzy przy związku coś tam działali, wracając nad ranem otrzymywała klucze od pokoi, bo jeszcze na górze były pokoje hotelowe - opowiada Czajkowski. - Brała klucze od pokoi i szła z tymi kolesiami, gdzie jeszcze kończyli imprezkę. Tam niezłe odgłosy odchodziły… - dodaje.

  O rzekomych alkoholowych ekscesach Krzywonos pisze też najnowsze "wSieci". Tygodnik przytacza wypowiedź Anny Walentynowicz z dostępnego na YouTube nagrania, opublikowanego już po katastrofie smoleńskiej: - Ona po skończeniu strajku wycofała się. Na strajku była w porządku, tzn. w porządku prowadziliśmy rozmowy. Natomiast nie była w porządku jako członek, jako przedstawiciel, bo kradła, piła... Ja nie mogę tego mówić, bo przecież wódki nie było, bo nie można było przynieść wódki, a ona jednak była pijana.

  Tygodnik cytuje też Krzysztofa Wyszkowskiego, który w Telewizji Republika twierdził, że 22 lub 23 sierpnia straż strajkowa znalazła Henrykę Krzywonos pijaną, wręcz nieprzytomną. W obawie, by nie zaszkodziła i tak atakowanym przez władze stoczniowcom, polecił wynieść ją poza bramę. - Zmęczeni porzucili ją w krzakach (...). Traf chciał, że w tym momencie ze stoczni wyszedł członek KOR, który miał zawieźć do Warszawy najnowsze informacje, i w tych krzakach trafił na ciało. Bojąc się, że może została ona np. siłą doprowadzona do tego stanu, wrócił i poprosił chłopców ze straży strajkowej, by przynieśli tę Krzywonos z powrotem. I w holu między dużą salą a małą salą BHP ukryta za krzesłami, pod stołem oddzielającym te dwie sale, została tam złożona - relacjonował.
 • @ninanonimowa 22:59:13
  "Oświadczam, że pani Henryka Krzywonos wyjechała tramwajem linii nr 15 jako łamistrajk... Tramwaj pozostawiła przy Operze z powodu wyłączenia prądu w sieci trakcyjnej." - podpisany Zbigniew Bujak.
 • @Krystyna Trzcińska 12:04:34
  Wywiad z Anną Walentynowicz o Krzywonos = szok !
  https://www.youtube.com
 • @ninanonimowa 22:59:13
  „W czasie wojny zginęli prości żydzi( zginęli znaczy zmienili nazwiska!) i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.„

  „Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy”

  – żydowski pisarz Artur Sandauer

  „Z pełną powagą, odpowiedzialnością i z przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje polska inteligencja, nie istnieją polskie elity, ponieważ prawdziwie polska inteligencja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, (podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek Sowiecki przez żydobolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich), oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydokomunistycznych zbrodniarzy spod znaku NKWD, MBP, PPR, KBW, UB i SB, …owa „elita” zwana obecnie „inteligencją” to w ponad 90% żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego, w Polsce…”
 • @Krystyna Trzcińska
  PIĘĆ STADIÓW UMIERANIA - PO jest w 5 stadium!

  Temat śmierci politycznej nie jest kwestią delikatną, jak śmierć człowieka - dla określenia
  śmierci politycznej nie stosuje się przenośni jak „on odszedł” bądź „nie ma go już wśród nas”.
  Jednak reakcje emocjonalne na nieuchronny koniec przebiegają etapami podobnie jak w przypadku śmierci człowieka(wg pani Dr E.Kübler-Ross):

  1 stadium - szok, niedowierzanie, zaprzeczenie - połączone z częstszymi badaniami opinii publicznej, otoczenie partyjne stara się złagodzić diagnozę i fałszuje wyniki sondaży. W tym okresie często występują nieprzemyślane decyzje, dodatkowe briefingi, dziwne reakcje.

  2 stadium - gniew, bunt: dlaczego ja? dlaczego nasza partia ? - pytania do Boga, losu, pretensje do kolegów partyjnych, opozycji itp.
  Gniew może być siłą zwróconą przeciwko sobie - stąd ciągle spadające u PO wyniki sondaży.

  3 stadium : układy, pertraktacje - są to próby układania się nawet z niedawną opozycją, szukanie możliwości ewakuacji(choćby do Brukseli), hibernacji na jakiś czas, wyjazd na narty lub "wycieczka życia" do kolejnego zakątka Świata.

  4 stadium : depresja związana z przeżywaniem lęku (zamknięcie się w gdańskiej szafie), obniżeniem nastroju(nieprzemyślane wypowiedzi) i ewentualnym poczuciem winy.

  5 stadium : akceptacja. I to już koniec. A sam pomiot banderowski Schetyna jest tak medialny jak rozrzutnik do nawozu!!!
 • @Krystyna Trzcińska
  Jak ktoś taki jak Szetyna alias Schetyna który jest tak medialny jak rozrzutnik do nawozu!!! mógł być marszałkiem oraz ministrem spr.zagranicznyvh? po prostu żenada! Ciekawe czy też się boi powszechnej lustracji, którą to PiS wprowadzi, i może coś wyjdzie? na jaw? jak w NZSie się udzielał a potem super działającą firmę z duzymi przychodami w prestiżowym już nieistniejącym budynku Poltegor we Wrocławiu posiadał , w tym samym co Solorz Zygmunt. Ciekawe są jego polityczne i prywatne wcześniejsze spotkania z Frasyniukiem(ten co z Piniorem 80mln ze zbiórki solidarności do dziś nie rozliczył). Bardzo ciekawa sprawa z tym panem się kroi.... Przecież to żaden Polak tylko pomiot banderowskiego niedobitka z Akcji Wisła przesiedlonego na Opolszczyznę/Opole! z polskim obywatelstwem. Toż to kapuś służb tak bezpieki jak i wojskowych, , także agent STASI/BND, b.cinkciarz Opolski i Wrocławski i POspolity oszust i złodziej jak i jego żona. Sam przyznał się, że jest żydoukropem lwowskim!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY