Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Falstart Putina, ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak też bywa: Prezydent Putin chciał dobrze, a wyszło źle.

 

 

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015

http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Pierwsze_glosowanie/2463

 

Zbiorcze statystyki głosowania I tura wyborów prezydenckich 2015 w POLSCE

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania 30688570

Liczba kart ważnych 15023886

Liczba wysłanych pakietów wyborczych 42814

Liczba głosów ważnych 14898934

Liczba głosów nieważnych 124952

Frekwencja w Polsce 48.96 %

 

 

W Polsce oficjalnie, według danych PKW, frekwencja w I turze wyborów prezydenckich 2015 wyniosła -48.96 %

 

Opierając się na oficjalnych wynikach „wyborów” na masońsko/żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI, frekwencja w I turze – 48,96% świadczy, że „władza” masońsko/żydowska na terytorium POLSKI została zdelegitymizowana, czyli że została pozbawiona legalności działania i prawomocności.

 

Co znaczy, że II turę „wyborów” prezydenckich 2015 prowadziła zdelegitymizowana „władza”, czyli nielegalna!!

 

II tura "wyborów" prezydenckich była nielegalna, gdyż była prowadzona przez nielegalną „władzę” (zdelegitymizowaną). A to znaczy, że wyniki II tury wyborów prezydenckich są – bezskuteczne!

 

Na podstawie bezskutecznych (nielegalnych) wyników II tury wyborów prezydenckich 2015, nikt nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych!!

 

II tura wyborów prezydenckich, jako że była prowadzona przez „władzę” zdelegitymizowaną przez NARÓD POLSKI w I turze "wyborów", to znaczy że II tura "wyborów" jest bezskuteczna ex-tunc (wstecz), czyli od chwili jej wszczęcia do nadal!

A to znaczy, że na podstawie wyników II tury wyborów prezydenckich 2015 – Andrzej DUDA, PiS, Putin, Obama, ogólnie mówiąc – nikt, nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych.

 

Powstaje pytanie, czy o bezskutecznosci II tury wyborów musi aż orzec Sad Najwyższy?

 

Moim zdaniem nie musi. Bezskuteczność wyborów II tury jest – oczywista.

 

Oficjalnie frekwencja I tury wyborów została wykazana na poziomie poniżej 50% - 48,96%. Poza tym, gdyby nawet, jakaś grupa osób w sposób nieuprawniony uznała, że bezskuteczność wyborów w I turze musi orzec sąd, to oświadczam, że na tą okoliczność brak jest przepisów prawa.

 

Jeśli brak jest na tą okoliczność przepisów obowiązującego prawa, to NARÓD POLSKI może robić, tak jak uzna za stosowne. Czyli: "co nie jest zabronione, to jest dozwolone". Natomiast organy państwa, w każdej sytuacji muszą działać tylko na podstawie obowiązujących przepisów prawa. 

 

Czyli że:

Naród POLSKI widzi oficjalnie podaną przez PKW frekwencję poniżej 50 % 48,96%, to uznaje że w I turze "wyborów", władza została zdelegitymizowana (co oznacza stan - brak prawomocnej władzy).

 

To w takiej sytuacji NARÓD POLSKI – przejmuje władzę, stwierdzając bezskuteczność II tury wyborów.

 

A to znaczy, że obecnie NARÓD POLSKI posiada władzę w swoich rękach, której jeszcze oficjalnie nie przejął od masońsko/żydowskiej władzy, zdelegitymizowanej w I turze wyborów!

 

Dlatego należy przyjąć, że becnie na terytorium POLSKI jest dwu "władza", dopóki NARÓD POLSKI oficjalnie, skutecznie jej nie przejmie (urzędy).

 

Powstaje pytanie: czy można było skutecznie zaskarżyć II turę wyborów w ramach protestów wyborczych?

 

Do Sądu Najwyższego spłynęło 14 protestów wyborczych. Rozpatrzy dwa 2015-05-28 07:50 

http://www.wprost.pl/ar/508297/Do-Sadu-Najwyzszego-splynelo-14-protestow-wyborczych-Rozpatrzy-dwa/

"Do Sądu Najwyższego spłynęło 14 protestów wyborczych. Rozpatrzy dwa   O północy upływa termin składania protestów wyborczych dotyczących wyborów prezydenckich. Do Sądu Najwyższego spłynęło do tej pory 14 takich protestów. 12 z nich złożono przed ogłoszeniem oficjalnych wyników wyborów - podaje RMF FM

Sąd Najwyższy ma miesiąc na rozpatrzenie protestów wyborczych. Według przepisów, sąd nadaje bieg wyłącznie tym, które złożone zostały po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów. W przypadku wyborów prezydenckich, które odbyły się w niedziele, rozpatrywane będą te złożone od poniedziałku od godziny 18:00. 

Rozpatrzone zostaną zatem dwa protesty. Jeden dotyczący tego, że żaden z kandydatów nie odpowiedział wyborcy na jego hipotezy ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej, drugi - odnoszący się do rozmowy zarejestrowania w wyborach kandydatury szefa partii "Dzielny Tata". 

 

Moim zdaniem – bezskuteczność II tury wyborów nie można skutecznie zaskarżyć w ramach protestów wyborczych, ponieważ NARÓD POLSKI w I turze zdelegitymizował "władzę" masonsko/żydowską na terytorium POLSKI.

 

Zdelegitymizowana "władza" masońsko/żydowska w I turze "wyborów", to władza: ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza.

 

A to znaczy, że zdelegitymizowana władza sądownicza (w tym i Sąd Najwyższy), jako nielegalna, to nie może skutecznie rozstrzygać - o bezskuteczności II tury wyborów prezydenckich 2015 na terytorium POLSKI!

 

Jak w takiej sytuacji ma się sprawa naznaczonego terminu o:  uroczystym przekazaniu zaświadczenia o wyborze na prezydenta RP?

Uroczyste przekazanie zaświadczenia o wyborze nastąpi 29 maja bieżącego roku.

Dnia 29 maja 2015 r, zdelegitymizowa na terytorium POLSKI w I turze „wyborów”, „władza” (nielegalna), zamierza przekazać zaświadczenie o „wyborze” na prezydenta RP, w sytuacji, gdy na podstawie nielegalnej II tury wyborów, nikt nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych!!

 

Wydane zaświadczenie na podstawie II tury wyborów będzie – bezskuteczne!!

 

Skoro "wydane" zaświadczenie na podstawie II tury wyborów będzie - bezskuteczne, to Andrzej Duda nigdy nie może zostać legalnym prezydentem na terytorium POLSKI!! Taka prawda!!

Dlatego należy uznać, że Prezydent Putin jest winny falstartu, z powodu złożenia gratulacji Andrzejowi Dudzie, na podstawie bezskutecznych wyników, uzyskanych w nielegalnej II turze wyborów prezydenckich 2015.

Putin nie czekał na oficjalne wyniki. Pogratulował Dudzie wygranejhttp://telewizjarepublika.pl/putin-nie-czekal-na-oficjalne-wyniki-pogratulowal-dudzie-wygranej,20246.html

Na oficjalnej stronie prezydenta Federacji Rosyjskiej pojawił się komunikat informujący o tym, że Władimir Putin wysłał nowemu prezydentowi Polski list z gratulacjami. Depesza pojawiła się już o godz. 11.30.
 

Również Obama, być może za przykładem Prezydenta Putina, gratulował Dudzie "wyborów" w II turze.

 

Biały Dom gratuluje Dudzie i dziękuje Komorowskiemu 2015-05-26 07:13

http://www.wprost.pl/ar/508054/Bialy-Dom-gratuluje-Dudzie-i-dziekuje-Komorowskiemu/

 

Biały Dom gratuluje Dudzie i dziękuje Komorowskiemu, fot. SXC.hu

"Cieszymy się na współpracę z prezydentem-elektem Dudą, aby promować nasze wspólne wartości i budować bardziej demokratyczny, dostatni i bezpieczny region oraz pogłębiać i tak już silne partnerstwo między naszymi dwoma krajami i narodami w nadchodzących latach" - napisano w oświadczeniu na stronie Białego Domu. Jak podaje RMF 24, w oświadczeniu dodano również, że naród Polski pozostaje wzorem wolności i demokracji w regionie".

Moim zdaniem, złożone Dudzie  przez Prezydenta Putina gratulacje, zostały zapewne w dobrej wierze, ale był to z POLSKIEGO punktu widzenia - falstart!! 

Powstaje pytanie: Jakie sankcje są za falstart w sporcie?

W sporcie za falstart przewidziane jest ostrzeżenie albo dyskwalifikacja. Dyskwalifikację Putina to zostawmy, ale moim zdaniem ostrzeżenie Putinowi od NARODU POLSKIEGO, to się należy. W depeszy z dnia 25.05.2015 r. (zał. 1) uznał bezskuteczne (nielegalne) wyniki II tury „wyborów” prezydenckich 2015 na terytorium POLSKI.

Falstart http://sjp.pwn.pl/sjp/falstart;2458432.html

1. «rozpoczęcie biegu przed sygnałem startera»

2. «rozpoczęcie przedsięwzięcia w nieodpowiednim czasie»

Falstart http://pl.wikipedia.org/wiki/Falstart – w sporcie przewinienie polegające na przedwczesnym (najczęściej przed sygnałem do startu, lub po sygnale, lecz w czasie zbyt krótkim by ludzki umysł zdążył odebrać i przetworzyć sygnał dźwiękowy) rozpoczęciu konkurencji przez zawodnika.

W zależności od konkurencji i regulaminu zawodów, popełnienie falstartu może skutkować natychmiastową dyskwalifikacją, ostrzeżeniem, po którym ponowne popełnienie falstartu skutkuje dyskwalifikacją, lub inną karą nałożoną na zawodnika lub drużynę.

Falstarty najczęściej występują w sportach w których konkurencja odbywa się na czas - biegachpływaniuwyścigach samochodowychżeglarstwie itp., w których przedwczesne rozpoczęcie konkurencji daje nieuczciwą przewagę zawodnikowi.

Falstart w sportach, w których sygnał startu podaje wystrzałem (np. z pistoletu startowego) sygnalizowany jest przez drugi wystrzał startera.

W zawodach lekkoatletycznych za falstart według przepisów IAAF uważane jest rozpoczęcie konkurencji wcześniej niż 0,1 sekundy po sygnale startera. W 2003 IAAF wprowadziła zasadę, że po falstarcie dowolnego zawodnika ostrzegani są wszyscy uczestnicy konkurencji, a kolejny falstart powoduje dyskwalifikację niezależnie od tego, kto go popełni. Wcześniej zdyskwalifikowany mógł być jedynie zawodnik który dwukrotnie popełnił falstart. Od 2010 każdy falstart skutkuje dyskwalifikacją.

 

Jako dowód, że gratulacje złożone Andrzejowi Dudzie przez Prezydenta Putina, były ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ, niech świadczy fakt, że na dzień 01.06.2015 r. naznaczono wprowadzenie w życie dekretu zwierzchnika władzy w Rzeczypospolitej - o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszystkim organom "władzy", na terytorium POLSKI.

 

Z moich obserwacji na portalach internetowych wynika, że Prezydent Putin na terytorium POLSKI cieszy się ogromnym poważaniem, to fakt złożenia gratulacji Dudzie z okazji wygrania wyborów na prezydenta RP, zapewne dotarł do ogółu POLSKIEGO NARODU, co może uśpić świadomość POLAKÓW - o fakcie uprzedniego zdelegitymizowania w I turze wyborów masońsko/żydowskiej władzy: na terytorium POLSKI.

 

 

Rozszerzenie uzasadniena, na okoliczność wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w POLSCE.

 1. http://trzcinska.neon24.pl/post/122823,wypowiedzenie-posluszenstwa-wszystkim-organom-panstwa
 2. http://trzcinska.neon24.pl/post/122739,bojkot-ii-tury-wyborow-zakonczony-polska-rewolucja-narodowa
 3. http://trzcinska.neon24.pl/post/122591,zydowskie-wybory-w-polsce-w-swietle-nauk-jakuba-franka
 4. http://trzcinska.neon24.pl/post/122510,polacy-nie-chca-urzedu-prezydenta-na-terytorium-polski
 5. http://trzcinska.neon24.pl/post/122430,my-polacy-nie-chcemy-rzadow-zydow-na-terytorium-polski
 6. http://trzcinska.neon24.pl/post/121530,szczegoly-bojkotu-wyborow-przez-narod-polski-rasowy
 7. http://trzcinska.neon24.pl/post/121423,polaku-rasowy-udzial-w-wyborach-to-zdrada-ojczyzny
 8. http://trzcinska.neon24.pl/post/121265,rewolucja-narodowa-poprzedzona-bojkotem-wyborow
 9. http://trzcinska.neon24.pl/post/120577,rewolucja-narodowa-bojkot-wyborow-na-zydowskiego-prezydenta
 10. http://trzcinska.neon24.pl/post/119951,zydzi-wprowadzili-w-polsce-jurysdykcje-talmudyczna
 11. http://trzcinska.neon24.pl/post/119381,dlaczego-polacy-wezma-udzial-w-rewolucji-narodowej-2015 

Autor: Krystyna Trzcińska

 

KOMENTARZE

 • Autor@
  Depesza pojawiła się już o godz. 11.30.
  Roznica w czasie wynikajaca z przesuniecia, w rezultacie innej strefy czasowej?
 • @1abezmetki 14:11:17
  Falstart Putina, sugeruje złożenie gratulacji przed czasem, ale praktycznie chodzi o to że Prezydent Putin składał te gratulacje, dla osoby nieuprawnionej ich odbierać. Prezydent Putin ma swoich prawników i Ci powinni wspomnieć o tym, że pierwsza tura wyborów zdeligitymizowała obecną "władzę" (nielegalna zresztą) na terytorium POLSKI. Jedno usprawiedliwia Prezydenta Putina, fakt że już w latach poprzednich kilkakrotnie POLACY zdelegitymizowali w "wyborach", "władzę", ale potem z tej delegitymizacji władzy nie skorzystali. Temu służą media masońsko/żydowskie na świecie, aby zagłuszyć delegitymizację władzy. Gdyby delegitymizacja miała służyć masonom/żydom, to wszystkie portale społecznościowe, media, tylko o tym by ćwierkały i dudniły. A ponieważ delegitymizacja "władzy" masońsko/żydowskiej nie służy żydostwu, to fakt zdelegitymizowania "władzy" w I turze "wyborów" jest zawsze przemilczany (jakby nic nie znaczył). Frekwencji w I turze wyborów w internecie trudno jest się doszukać. Utrudnienie znalezienia frekwencji w I turze, w moim mniemaniu nieprzypadkowo polega na tym, że wyników frekwencji I tury trzeba szukać: "pierwszej tury" a wyników frekwencji II tury: "II tury". Przypadek? Moim zdaniem - nie!
 • @Autorko
  1) W Polsce oficjalnie, według danych PKW, frekwencja w I turze wyborów prezydenckich 2015 wyniosła -48.96 %

  Tak sprawozadła PKW

  2) Rzekomo faktyczna frekwencja, zgodnie z prawdą obiektywną wyniosła około30%.

  Proszę podać źrodło tej informacji


  3) Opierając się na oficjalnych wynikach „wyborów” na masońsko/żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI, frekwencja w I turze – 48,96% świadczy, że „władza” masońsko/żydowska na terytorium POLSKI została zdelegitymizowana, czyli że została pozbawiona legalności działania i prawomocności.

  Proszę podać podstawę prawną tej opinii.
 • @Almanzor 17:28:36
  Przeczytałam. Odpiszę później.
 • Takiej głupoty
  to nawet Forest Gump by nie wymyślił.
  Całe te "chrzanienie" o jakimś delegitymizowaniu " władzy "bojkotem" o kant znanej części ciała można potłuc.
  Władzę można usunąć na kilka sposobów, ale na pewno nie ma wśród nich "bojkotu"
 • @komisarz 00:36:07
  Dzięki za odwiedzenie, za komentarz i być może za pozytywną ocenę. Oczywiście, że każdy portal w POLSCE jest opanowany przez pejsatych, a to znaczy że i NE. Moim zdaniem, tak będzie dotąd, dopóki żydzi nie zostaną wypędzeni z terytorium POLSKI. Pejsate trolle, funkcjonariusze i być może tzw. "lemingi", są opłacani za to hojnie z POLSKIEGO Skarbu Państwa. Jednak, gdyby
  nawet żyd się ukrył pod zmienionym nazwiskiem, gdyby chciał się poznać na portalu jako patriota i gdyby nie wiem jak się zaklinał (a) że nie jest żydem, to żyd i tak zawsze z niego (niej) wyjdzie, jeśli nie na poziomie komentarzy, to już na pewno, przy ocenianiu postów. Wypowiedzi swojej w tym komentarzu nie opieram na podstawie swoich postów (raczej nie zwracam uwagi na oceny), a na podstawie obserwacji, spostrzeżeń, ogólnie mówiąc z internetu, w korelacji z Talmudem, Protokołami Lucyfera, 45 wytycznych Bermana, jurysdykcją talmudyczną. Serdecznie Pana pozdrawiam, zapraszam do zaglądania do treści moich postów, jeśli je jeszcze będę pisała (wakacje).
 • @Alojzy81 08:03:15
  To prawda, na pewno "bojkotem", nie można usunąć masońsko/żydowskiej "władzy" na terytorium POLSKI. Jestem tego pewna. To tylko prawy człowiek, gdyby zobaczył, ze więcej niż połowa ludności nie chce brać udział w "wyborach" przez niego naznaczonych, co znaczy że została zdelegitymizowana, a jego rządy od tej chwili są nielegalne, nie prawomocne, to sam zrozumiałby że musi ustąpić, nie jest też władny zorganizować II tury "wyborów". Masoni/żydki nigdy dobrowolnie nie oddadzą raz przejętej władzy. To pewne. Aby dobrać się do władzy, są w stanie wymordować nawet ludność Świata, jeśli potrzeba, aby utrzymać władzę.

  "Bojkot wyborów" służy tylko zdelegitymizowaniu "władzy" i ustaleniu daty nielegalnie sprawowanej "władzy", przez zdelegitymizowaną "władzę-watachę". Od dnia wyborów (zdelegitymizowanych) Suweren ma prawo podjąć wszystkie kroki do przejęcia władzy od zdelegitymizowanej "watachy". Całkowita władzę można przejąć tylko w drodze Rewolucji Narodowej. Jeśli "władza" została zdelegitymizowana w "wyborach", to Suwerenowi (NARODOWI POLSKIEMU) przysługuje prawo do przeprowadzenia pokojowej (bezkrwawej REWOLUCJI NARODOWEJ), w celu przejęcia władzy, której zdelegitymizowana "watacha", za nic dobrowolnie nie chce oddać.

  Czyli że "władzę" od masońsko/żydowskiej "watachy" na terytorium POLSKI można przejąć tylko w drodze REWOLUCJI NARODOWEJ. Jeśli władza (watacha) została zdelegitymizowana w "wyborach", to przysługuje Suwerenowi prawo do skorzystania z bezkrwawej, pokojowej Rewolucji Narodowej. Co znaczy że w bezkrwawej Rewolucji Narodowej wszystkie służby państwa, odmawiają służenia zdelegitymizowanej "watasze", a oddają się pod służbę Suwerenowi (NARODOWI POLSKIEMU (rdzennej ludności) i jemu służą, zgodnie z posiadaną wiedzą, umiejętnościami, uczciwością .... . Tak, Panie Alojzy!! Dzięki za wpis. Pozdrawiam.
 • @partyzant 00:51:51 Witaj!
  Skąd wiesz? "atak parchaczy na panią i Kosiura , debile myślą że będą pałować".
  Faktycznie, mnie kolejny już raz od 1998 r, parchate z całą mocą zaatakowały. Ataki parchatych na mnie zawsze mają za zadanie doprowadzić w ostateczności do uśmiercenia. Mnie parchate atakują, jak zawsze z całą mocą jurysdykcji talmudycznej stosowanej w POLSCE.

  Nic nie wiem na temat, czy taki atak parchate zastosowały do Kosiura.

  Łezka w oczach mi się pojawiła, gdy czytałam:
  "Tu cała sekta żydostwa jest zainstalowana, a ja quwy pejsate nie przestaną, to będą mieli ze mną do czynienia".

  Dla Ciebie: Sława Przybylska - Gdzie są kwiaty z tamtych lat? https://www.youtube.com/watch?v=Fs4_0NJH200

  Dzięki za serducho. Serdecznie pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY