POLACY (rasowi): z dniem 01.06.2014 r. wchodzi w życie dekret Tadeusza Cichockiego, jako zwierzchnika władzy w Rzeczypospolitej POLSKIEJ "Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa"

 

Należy pamiętać, że przejęcie władzy na terytorium POLSKI przez rdzennych POLAKÓW, ma między innymi za zadanie: przywrócenie POLSCE pierwotnego znaczenia: 

  1. POLSKA, jest POLSKĄ, a nie jakąś tam rzeczpospolitą, jak chcą tego masoni/żydzi!!
  2. POLSKA, nie jest "otwartą" na masonów/żydów "rzeczą pospolitą" (jak chce tego żyd Soros)!! To jakis żart, który trwa pod okupacją żydowską na terytorium POLSKI, wbrew woli rdzennych POLAKÓW!!
  3. Podstępni agresorzy na terytorium POLSKI - masoni/żydzi, nie mogą wpływać na nazwę kraju - rdzennych POLAKÓW (rasowych), nie mogą też wpływać na Nasze POLSKIE - symbole narodowe!!

Motto dla "wypowiedzenia posłuszeństwa wszystkim organom państwa", niech będzie Ewangelia według Marka rozdział 13:20

"I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał". 

Przykro mi, że już na samym początku działalności Tadeusza Cichockiego, zauważyłam pewną niestosowność, zapewne podstępnie wprowadzoną przez osobę, która fizycznie wykonywała poniższą grafikę - schemat ideowy (zał. 1), wprowadzając moim zdaniem nieprzypadkowo do schematu - kolor niebieski.  Kolor niebieski jest barwą narodową żydów i Israela.

Flaga Izraela http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Izraela

"Niebieski kolor jest dopuszczony wyłącznie jako "ciemny błękit". Występują różnice w odcieniach od barwy czystego niebieskiego do ciemnego granatu".

Zagadka biblijnego „błękitu” rozwiązana? https://archeologiabiblijna.wordpress.com/2014/01/10/zagadka-biblijnego-blekitu-rozwiazana/

 
Naprędce więc wykonałam ten sam w treści schemat (zał. 2), ale w barwach narodowych POLSKI. 
 
Moim zdaniem, w 1927 r. masoni/żydzi, w podobny sposób przemycili swoje symbole (rozporządzenie o godle) nielegalnie, podstępnie, bezskutecznie, do symboli narodowych POLSKI, co mogło doprowadzić do faktycznego przejęcia POLSKI przez masonów/żydów, która to tragedia dla NARODU POLSKIEGO, wyrządzona podstępami masonów/żydków - trwa do nadal.
 
Proszę przeczytać!! Protokoły Mędrców Syjonu PROTOKÓŁ Nr. 3 ŻMIJA SYMBOLICZNA I JEJ ZNACZENIE (Masoński Kult Węża – Ziemi)
 
"Dziś możemy wam zakomunikować, że cel nasz jest już o kilka kroków od nas. Pozostaje niewielka przestrzeń, by cała droga, która odbyliśmy, zwarła się w krąg Żmii Symbolicznej, wyobrażającej nasz zakamuflowany w śród innych narodów – naród. Kiedy krąg ów zamknie się wszystkie państwa europejskie będą ujęte jak gdyby w potężne obcęgi lub pomiędzy ramiona naszego cyrkla".
 
zał. 1. 
 
 
zał. 2 
 
 
MODLITWA (Obudź się, Polsko) -- ZAYAZD 
">
 
 
 
 
 Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa
Tadeusz Cichocki, jako zwierzchnika władzyNARODU POLSKIEGO, w Rzeczypospolitej POLSKIEJ 
 
 
 

Do Przodu Polsko Marek Torzewski "> 

 

 

Bojkot II tury wyborów, zakończony Polską Rewolucją Narodową 
 

 

Autor: Krystyna Trzcińska