Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2719 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLACY (rasowi): z dniem 01.06.2014 r. wchodzi w życie dekret Tadeusza Cichockiego, jako zwierzchnika władzy w Rzeczypospolitej POLSKIEJ "Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa"

 

Należy pamiętać, że przejęcie władzy na terytorium POLSKI przez rdzennych POLAKÓW, ma między innymi za zadanie: przywrócenie POLSCE pierwotnego znaczenia: 

  1. POLSKA, jest POLSKĄ, a nie jakąś tam rzeczpospolitą, jak chcą tego masoni/żydzi!!
  2. POLSKA, nie jest "otwartą" na masonów/żydów "rzeczą pospolitą" (jak chce tego żyd Soros)!! To jakis żart, który trwa pod okupacją żydowską na terytorium POLSKI, wbrew woli rdzennych POLAKÓW!!
  3. Podstępni agresorzy na terytorium POLSKI - masoni/żydzi, nie mogą wpływać na nazwę kraju - rdzennych POLAKÓW (rasowych), nie mogą też wpływać na Nasze POLSKIE - symbole narodowe!!

Motto dla "wypowiedzenia posłuszeństwa wszystkim organom państwa", niech będzie Ewangelia według Marka rozdział 13:20

"I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał". 

Przykro mi, że już na samym początku działalności Tadeusza Cichockiego, zauważyłam pewną niestosowność, zapewne podstępnie wprowadzoną przez osobę, która fizycznie wykonywała poniższą grafikę - schemat ideowy (zał. 1), wprowadzając moim zdaniem nieprzypadkowo do schematu - kolor niebieski.  Kolor niebieski jest barwą narodową żydów i Israela.

Flaga Izraela http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Izraela

"Niebieski kolor jest dopuszczony wyłącznie jako "ciemny błękit". Występują różnice w odcieniach od barwy czystego niebieskiego do ciemnego granatu".

Zagadka biblijnego „błękitu” rozwiązana? https://archeologiabiblijna.wordpress.com/2014/01/10/zagadka-biblijnego-blekitu-rozwiazana/

 
Naprędce więc wykonałam ten sam w treści schemat (zał. 2), ale w barwach narodowych POLSKI. 
 
Moim zdaniem, w 1927 r. masoni/żydzi, w podobny sposób przemycili swoje symbole (rozporządzenie o godle) nielegalnie, podstępnie, bezskutecznie, do symboli narodowych POLSKI, co mogło doprowadzić do faktycznego przejęcia POLSKI przez masonów/żydów, która to tragedia dla NARODU POLSKIEGO, wyrządzona podstępami masonów/żydków - trwa do nadal.
 
Proszę przeczytać!! Protokoły Mędrców Syjonu PROTOKÓŁ Nr. 3 ŻMIJA SYMBOLICZNA I JEJ ZNACZENIE (Masoński Kult Węża – Ziemi)
 
"Dziś możemy wam zakomunikować, że cel nasz jest już o kilka kroków od nas. Pozostaje niewielka przestrzeń, by cała droga, która odbyliśmy, zwarła się w krąg Żmii Symbolicznej, wyobrażającej nasz zakamuflowany w śród innych narodów – naród. Kiedy krąg ów zamknie się wszystkie państwa europejskie będą ujęte jak gdyby w potężne obcęgi lub pomiędzy ramiona naszego cyrkla".
 
zał. 1. 
 
 
zał. 2 
 
 
MODLITWA (Obudź się, Polsko) -- ZAYAZD 
 
 
 
 
 Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa
Tadeusz Cichocki, jako zwierzchnika władzyNARODU POLSKIEGO, w Rzeczypospolitej POLSKIEJ 
 
 
 

Do Przodu Polsko Marek Torzewski https://www.youtube.com/watch?v=U22IFJZ7fXU 

 

 

Bojkot II tury wyborów, zakończony Polską Rewolucją Narodową 
 

 

Autor: Krystyna Trzcińska

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY