Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Żydowskie „wybory” w POLSCE, w świetle nauk Jakuba Franka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

musimy krążyć ze słodkimi słowy i oszukaństwem, póki wszystko nie przejdzie do rąk naszych (K.S. 1876)

 

"Żydzi nie tylko wybrali sobie Polskę na „Nowe Jeruzalem”, ale że realizują już zaawansowany plan sprowadzania żydów do Polski i eliminacji Polaków, można się było przekonać analizując wytyczne, które Donald Tusk przywiózł z Izraela, po wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela. W artykule na stronie internetowej Wierni Polsce Suwerennej [http://www.wiernipolsce.pl/] z 25 lutego 2011 roku zatytułowanym „Izrael-Polska: przygotowania do wspólnej wojny na Bliskim Wschodzie ( z Iranem?) oraz na wypadek nie do końca przewidzianych jej następstw”, możemy wyczytać, że Donald Tusk przywiózł 7 wytycznych współpracy pomiędzy Polską i Izraelem.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/

Przed szczegółowym omówieniem punktów zawartych w tym oświadczeniu, przytoczmy je tutaj w całości, za centrum prasowym rządu.

1. Deklaracja w sprawie rozwoju dwustronnej współpracy w dziedzinie obronności pomiędzy Ministrem Obrony Narodowej Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wicepremierem Ministrem Obrony Państwa Izrael 
Deklaracja stanowi podstawę dla systematycznej wymiany wizyt, dialogu strategicznego pomiędzy Ministerstwami Obrony, a także rozwoju współpracy wojskowo-przemysłowej. Dokument zawiera też deklaracje o współpracy przy szkoleniach i obsłudze samolotów F-16, a także współpracy w zakresie szkoleń wojsk specjalnych

2. Umowa między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej oraz Rządem Państwa Izrael reprezentowanym przez Ministerstwo Obrony w sprawie wzajemnej ochrony informacji niejawnych związanych ze współpracą obronną i wojskową 
Umowa stanowić będzie podstawę do nawiązania ścisłej współpracy w dziedzinie obronności, bezpieczeństwa, produkcji zbrojeniowej, a także przeciwdziałania terroryzmowi i zwalczania najgroźniejszych form przestępczości.

3. Wspólna deklaracja pomiędzy Ministerstwem Środowiska Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwem Przemysłu, Handlu i Pracy Państwa Izrael dotycząca współpracy w dziedzinie zaopatrzenia w wodę oraz polityki i technologii zarządzania energią odnawialną 
Deklaracja ta jest podstawą dla rozwoju współpracy w zakresie ochrony środowiska.

4. Umowa pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Rządem Państwa Izrael w dziedzinie zdrowia i medycyny oraz Plan współpracy na lata 2011-2015
Umowa i plan będą stanowić podstawy dla rozwoju współpracy w obszarze ochrony zdrowia, jakości służby zdrowia oraz walki z chorobami i epidemiami poprzez wymianę ekspertów i współpracy instytucji badawczych z obu krajów.

5. Program wykonawczy w dziedzinie współpracy kulturalnej, edukacyjnej i naukowej 
Program ustanawia harmonogram współpracy w obszarze kultury, nauki i edukacji pomiędzy Polską a Izraelem w latach 2011-2014.

6. Wspólna deklaracja w sprawie spotkań oraz wymiany młodzieży polskiej i izraelskiej
Deklaracja jest kolejnym krokiem mającym na celu wzmocnienie działań w ramach programów zachęcających do organizowania wymiany młodzieży między Polską a Izraelem. Dotychczas z możliwości spotkań młodzieży polskiej i izraelskiej skorzystało ponad 15 tysięcy młodych ludzi z obu krajów.

7. List intencyjny w sprawie upamiętnienia 70. rocznicy „Akcji Reinhardt”
Polska i Izrael wyraziły wspólną wolę, aby wymieniać się informacjami na temat działań upamiętniających 70. rocznicę „Akcji Reinhardt”, jednej z największych akcji niemieckich na ziemiach polskich podczas II Wojny Światowej wymierzonych przeciwko Żydom

Oświadczenie to jak i artykuły na ten temat można również znaleźć pod linkami:

 

Omówienie wszystkich zacytowanych 7 wytycznych Izraela, jako POLSKIEGO wroga, okupanta i agresora, w linku poniżej:

Program Eliminacji Polaków
https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/10/program-eliminacji-polakow/

 

Dezinformacje o rzeczywistych intencjach i planach, "rządzących" nielegalnie, arbitralnie żydów na terytorium POLSKI,jest zastosowaniem w praktyce między innymi, nauk żyda Jakuba Franka który nauczał:

Aby zrozumieć istotę nauk Jakuba Franka, należy odrzucić eufemizmy słowne przykrywające sedno, a których zadaniem jest dezinformować o rzeczywistych intencjach i planach.

 

 

 

Jakub Frank nauczał: 

"Wszystkie działania niszczące są robione otwarcie, lecz są pokryte szczytnymi i słodkimi hasłami, które mają za zadanie maskować rzeczywiste cele tych działań".

"W każdym miejscu trzeba używać fortelu” (K.S. 911)

 "Slogany pokrywające rzeczywiste cele działania żydow mają być jak ładne opakowanie pokrywające w środku truciznę (vide: liberalizm): Wiadomo wam, iż frukt okryty łupiną. Kto go z wierzchu widzi, ten chciwy jest skosztowania go, potem weń wpada i dlatego wielu tam upadło, lecz wy bądźcie w tem ostrożni." (K.S. 231) 

"Zapewne, będę się starał iść z wielką mocą i siłą, lecz około tej mocy musimy krążyć ze słodkimi słowy i oszukaństwem, póki wszystko nie przejdzie do rąk naszych” (K.S. 1876)

Żydowscy kandydaci, na żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI, którzy już zostali wyeliminowani z gry o tzw fotel prezydenta, a faktycznie - o eksterminację chrześcijan, czyli POLAKÓW na terytorium POLSKI, o czym świadczy nielegalny symbol THE JESUIT ORDER na pieczęci urzędowej okrągłej (zdjęcie- dowód - powyżej) , masońsko/żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI, wiadomo że nic już  nie mogą pożytecznego zrobić dla POLSKI i POLAKÓW, ale za to mogą używać słodkich haseł, które mają za zadanie słodkimi słowy i oszukaństwem, maskować rzeczywiste cele, swojch intencji kandydowania na Prezydenta RP.

 Grzegorz Braun: imigranci? Przyjmijmy najpierw Polaków ze Wschodu!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fgrzegorz-braun-imigranci-przyjmijmy-najpierw-polakow-ze-wschodu#

 

 

 

Kukiz po debacie: Żaden kandydat mnie nie przekonał, że jest za Polską
http://www.wprost.pl/ar/506967/Kukiz-po-debacie-Zaden-kandydat-mnie-nie-przekonal-ze-jest-za-Polska/

 

Wyeliminowani kandydaci na żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI nie mieli nawet pojęcia o tym, że aby pomóc POLSCE należy zlikwidować urząd prezydenta (nie należy kandydować), gdyż tylko w  poprzez likwidację urzędu prezydenta, można wyeliminwać nielegalną, a zabójczą dla chrześcijan zamieszkałych na terytorium POLSKI, pieczęć urzędową (okrągłą), zawierającą nielegalny symbol masońsko/żydowski i jednocześnie skumulowany symbol The Jesuit Order, wskazujący wszelkiej władzy na terytorium POLSKI: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej, przesłanie: przygotowania i prowadzenia wojny wobec chrześcijan. Takie jest znaczenie pojedyńczego symbolu "X", co ma służyć eksterminacji POLAKÓW (rasowych/rdzennych). Gdyż innego wyjaśnienia, nielegalnego, podstępnego umieszczenia nielegalnych symboli masońsko/żydowskich do otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) - brak!! 

 

Wybory prezydenckie 2015. Marian Kowalski: "Gdy Polska była słaba, wydarzyły się wojny światowe"

http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/51,126477,17822033.html?i=3

Kim był żydek Jakub Frank?

Za wikipedią http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Frank

arystokrata oraz twórca żydowskiej sekty frankistów (nazwanej na jego cześć), kupiec, kabalista, rabin sabatarianistyczny, cadykmistykfilozof, działacz społeczno-polityczny, reformator religijny, prorokastrolog i alchemik.

Poniżej więcej informacji, o tym sefardyjskim żydzie Jakubie Franku, urodzonym w POLSCE.

  

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • Pełen szacunek .
  i nieustający podziw dla Pani pracy .
  Dzięki takim niewielu zdeterminowanym jak Pani, nastepuje przełamanie monopolu zbrodniczych żydo-mediów w Polsce.
  Przełamanie tego monopolu to podstawowy warunek oddzyskania suwerennosci naszej Polski.
 • @partyzant 17:20:46
  Świat z ulgą przyjmie rozwiązanie tzw Problemu Polskiego (pewnie tak to nazwą) przez wojska Nato. Grossy zrobiły swoje za pieniądze polskich podatników.
 • chazar zrzuca kał
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/1845-znow-dostajemy-w-pysk-rzecznik-muzeum-holocaustu-twierdzi-ze-niemcy-mordowali-zydow-przy-pomocy-polskich-instytucji


  Polin -wojt gminy oświcim oskarża NAS o "antysramityzm" 6.40 w belgijskiej chazar tv

  http://www.canvas.be/programmas/vranckx/f905d9c4-87a8-432a-b35a-14fcc20a2c64
 • Autorka
  Gratuluje tekstów i informacji, informacji, informacji, aby Polacy mogli się obronić. Historia ta prawdziwa udowadnia, że pewność siebie i wredność, nie jeden naród lub plemię doprowadziła do zguby.

  Liczącej 300 osób wycieczce młodzieży izr...skiej w wieku po 17 lat oprowadzający po warszawie przewodnik z tegoż kraju opowiadał po angielsku pokazując domy w Centrum Warszawy: "To wszystko za 20 lat będzie wasze".
  I rzeczywiście - ok. 20 - 30% nieruchomości razem z gruntami w Warszawie zostało już wykupionych
 • @partyzant 19:42:44
  http://mm.salon24.pl/ok/ra/okragly-stol-1-390a89a7c18636758,2,0.jpg
 • @partyzant 19:42:44
  Przejrzałem całą debatę na http://telewizjarepublika.pl/pierwsza-debata-prezydencka-komorowski-duda-relacja-na-zywo,20051.html
  Cytaty z wypowiedzi Komorowskiego
  (…)
  1. Nie można mówić ludziom, że się ich odrzuca, że zostaną zepchnięci na margines
  2. Komorowski mówi, że najwięcej Polaków wyjeżdżało z kraju za chlebem za rządów PiS-u.
  3. 25-lecie polskiej wolności jest gigantycznym osiągnięciem Polski i Polaków. Ja o tę wolność walczyłem, jestem z niej dumny co nie znaczy, że jestem bezkrytyczny
  (…)

  Co za cynizm i kłamstwa ze strony Komorowskiego. Nie rozumiem, że Duda nie potrafił skontrować tych wypowiedzi i ośmieszyć Komorowskiego.

  Ad1.
  Duda mógł powiedzieć, że to są tylko słowa, gdyż PO cały czas to robi – spycha innych na margines wg zasady "kto nie z nami tego zmieciem".
  Ad2.
  Trzeba było powiedzieć, że to były skutki rujnującej polityki likwidowania miejsc pracy przez postkomunistów, zdrajców i przestępców z UD, UW, KLD, PSL, SLD, etc. Ludziom nie mających pracy zaczęły się kończyć pieniądze i dlatego wyjeżdżali tak masowo z Polski.
  Ad3.
  To żadne osiągnięcie. To ruina Polski, polskiej gospodarki i każdej dziedziny życia. Wyśmiać te stwierdzenie. Zadłużenie olbrzymie a pieniądze rabowane przez SLD, UW, UD,KLD, PSL, PO.
  Duda nie wspomniał o tragicznych działaniach Platformy Antyobywatelskiej: wypędzenie milionów Polaków, miliony bezrobotnych przez likwidacje przemysłu,floty handlowej, sklepów, PGR, szkół , wojska itd, rozbijanie i nędza rodzin, dewastacja wychowania przez kolejne rządy ociemnienia narodowego, walka z patriotyzmem,Kościołem, wprowadzanie śmiercionośnego GMO, pigułek wczesnoporonnych do szkół, porzucenie Sybiraków na rzecz zacofanych imigrantów,wypłacanie przez Polskę utraconych rzekomych majątków żydowskich a zupełne przemilczanie kontrybucji wojennych ze strony zbrodniczych Niemiec, zwrotu polskiego złota przez Anglię, szczucie na Rosję i Białoruś, topienie finansów przez udzielanie pomocy dla banderowskiej Ukrainy, brak wsparcia dla Polonii itd. Duda lichy kandydat. Widać, że Duda to nie jest błyskotliwy wojownik. Jak on zrobił ten doktorat? http://i.imgur.com/zUspwqQ.png
 • @1abezmetki 02:08:33
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/05/kondominium.jpg
 • Nie Czepiaj Się Ciołku Tramwaju
  Wałęsa i Jaruzelski nadali Polsce charaketer Piłsuckiego. Polaków za mordę za pieniądze zachodu za obszczekiwanie sąsiadów (Rosji).
  Konserwatyzm i kapitalism ma tyle wspólnego z democracją co napadanie na narodowość (żydowską ) z humanizmen.
  Nie szukaj winnych własnej głupoty tylko weż sie do roboty.
 • @optura 18:30:49
  Szczerze mówiąc, czytam, czytam i czytam i... nie bardzo wiem o co chodzi...
 • @Kula Lis 62 08:43:23
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/katastrofalny-podatek-katastralny-wywlaszczy-polakow-co-nami-bedzie-po-wyborach
 • @Jan Paweł 21:27:17 Dotyczy: @optura
  Dotyczy @optura.

  Ja tak, jak i @Jan Paweł:
  "Szczerze mówiąc, czytam, czytam i czytam i... nie bardzo wiem o co chodzi...".
  Ale ze mną, to jest jeszcze gorzej.
  Ja dodatkowo: myślę, myślę i myślę i zupełnie nie wiem, o co chodzi w tym wpisie?
  Problem jest w tym, że nie chcę na ten temat myśleć. Stwierdzam stan: natrętnego zastanawiania się, o co @opturze chodziło?
  Dlatego proponuję, aby @optura napisał bardziej oględnie, co ma na myśli.
  Bo w takiej formie, to bez sensu wprowadzać wpis, którego już dwie osoby zgłosiły, że nie rozumieją.
  Pozdrawiam: @Jan Paweł i @optura :D :-)
 • @mecenas 15:24:00
  Dzięki za ocenę. Pozdrawiam. :-)
 • @ZBYSZEK49 19:02:28
  Dzięki za ocenę. Pozdrawiam :-)
 • @Votan9 22:52:58
  Dziękuję za ocenę. Pozdrawiam :D
 • @Krystyna Trzcińska 23:25:19
  W pełni się z Panią zgadzam. Pozdrawiam:-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY