Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2745 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Wybierając prezydenta, wybieramy agenta dla THE JESUIT ORDER

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znak X jest wybitny, przygotowuje do prowadzenia wojny przeciwko chrześcijanom, „Tylko małe tajemnice muszą być pilnowane, gdyż te największe są bezpieczne przez swoją niewiarygodność”.

 

„Niewielu wie, że Generał Jezuitów jest  głową Masonerii”

.

 

 1. Kim są jezuici?

https://www.worldslastchance.com/end-time-prophecy/who-are-the-jesuits.html

 1. 10 FACTS You Must Know About The Jesuits!

https://www.worldslastchance.com/end-time-prophecy/10-facts-you-must-know-about-the-jesuits.html

 1. Projekt Blue Beam – największa hipnoza w historii ludzkości http://orwellsky.blog.onet.pl/tag/iluminaci/

 

Cóż za poczytny tytuł dla posta wybrałam? To czysty przypadek, że tytuł posta nie dość że „poczytny”, to jeszcze i prawdziwy w treści. Ha, ha … Tak że aż strach się bać!!

Goj Musi Służyć Oraz Przyjąć Religię Wywiad D.Rockefeller Iluminatahttps://www.youtube.com/watch?t=170&v=Veyt5_1kOaU

 

 

Jeśli na tym etapie czytania posta, jest ktoś, kto jeszcze nie wie, czym jest aktualnie THE JRSUIT ORDER, proponuję przeczytać poniższy artykuł, który w części cytuję poniżej:

 

11/9 - Atak Czarnego Papieża - Generała Zakonu Jezuitów - Adolfa Nicolas.

http://nwonews.pl/artykul,3564,11-9-atak-czarnego-papieza-generala-zakonu-jezuitow-adolfa-nicolas

 

"Bardzo wielu badaczy prawdy o świecie skupia się na Rotschildach na Rockeffellerach na tzw. Banksterach. Tylko czy oni mają władze , czy jest ktoś inny ? Czy może ataki np. Alexa Jonesa na Rotschildów, na Rockeffellerów na grupe Bilderberg , CFR, Komisje Trójstronną itd , nie mają stanowić zasłony dymnej , aby ukryć  prawdziwych władców świata. Jeśli spojżymy na historie to zobaczymy , że Cesarstwo Rzymskie nigdy nie upadło , Cesarstwo Rzymskie zamieniło się w Kościół Rzymskokatolicki a Cezar w Papieża Pontifex Maximus - Nieomylnego. Tak naprawde to Vatykan rządzi światem . To jest Centrum Illuminati. Zawsze Królowie się kłaniali Papieżowi . Dzisiaj jeszcze któs stoi nad Papieżem jest to Generał Zakonu Jezuitów - Adolfo Nicolas - najwyższy mason świata i zwierzchnik illuminati. Kontroluje cały świat. Vatykan rządzi poprzez Zakon Maltański i Rycerzy Kolumba oraz Opus Dei. Rotschild i Rockeffeller to rycerze Maltańscy - słudzy Watykanu - wypromowani przez Watykan - tak jak inne znaczące osobistośći uczące się na Jezuickich Uniwersytetach jak np. Jorgetown. Absolwenci Jorgetown to np. Barosso , czy Clinton. Szef Cia zawsze był Rycerzem Maltańskim , Królowa Angli też jest rycerzem Maltańskim. Także głównym autorem ataku 11/9 był Adolfo Nicolas , oraz jego poprzednik - Peter Hans Kolvenbah. Teraz Generał Zakonu Jezuitów przygotowuje III wojne światową która ma być katalizatorem prawdziwego NWO , czyli jednego światowego rządu i jednej światowej satanistyczno - illuminowanej religi.

Więcej na ten temat w linku, z którego poniżej podaję kilka cytatów:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/powrot-nefilimow-oni-nigdzie-nie-odeszli,1575-15.html"

 

Aby doprowadzić świat do takiego upadku w jakim sie znajdujemy, trzeba być... Nefilimem bez jakichkolwiek ludzkich uczuć i ludzkiego sumienia. Cechy... Jezuitów. To oni wyszkolili Stalina, napisali Hitlerowi Main Kampf i wiele innych działań, które odgrywały kluczowa rolę w obu wojnach światowych.  „.

 

Co jest najciekawsze, głównym motorem dzisiejszych działań jest Watykan, który zrzuca winę za wszystkie swe zbrodnie na Żydów. Ale i to nie jest prawdą! „.

 

Tutaj jest właśnie cała tajemnica tego proroctwa z Objawienia 2:9. Chazarzy w zasadzie niewiele wspólnego mają z Żydami. Problem jest gdzie indziej! „.

 

Najprawdopodobniej Chazarzy to był pomiot Nefilimów! „.

 

Z czasem utworzono organizację syjonistyczną i podpięto pod nią judaizm i rzekomy powrót Izraela do Palestyny, czyli w rzeczywistości jest to powrót Kananejczyków do Kanaanu! „.

 

Niemniej do Izraela zapędzono głównie rzeczywistych Żydów, ortodoksyjnych a władzę nad nimi sprawuje syjonistyczny rząd, który jest... ateistyczny!

Oczywiście celem jest wyniszczenie pozostałych 2 pokoleń rzeczywistego Izraela, Judy i Lewiego”.

 

Żydzi ci już o tym wiedzą i stawiają ostry opór rządowi syjonistycznemu, którego głównym celem jest podsycanie nienawiści świata arabskiego do rzeczywistych Żydów”.

 

Świat arabski nie widzi różnicy pomiędzy syjonistami i Żydami.  I najciekawsza informacja.  „.

Zwróćmy uwagę na witryny anty syjonistyczne. Cały czas mówi się głównie o Żydach a nie o syjonizmie. „

Rzeczywiści sprawcy zbrodni i władzy nad nami są syjonistami a raczej... Nefilimami czy też ich potomstwem.” .

 

Ale uwagę odwraca się w ten sposób od nich i zrzuca winę na Żydów. Robi się to tak. „.

 

Zmienia się nazwiska. Podaje się że Janusz Goldberg miał babkę Żydówkę czyli... jest Żydem. Niestety biblijnym Żydem jest osoba pochodząca tylko i wyłącznie od ojca Żyda. Inni nawet posuwają się do tego, że człowiek ożenił się z kobietą, której pra-babcia była pochodzenia żydowskiego, czyli cała rodzina jest... żydowska z dziećmi włącznie. „.


„W ten sposób kieruje się nienawiść do Żydów lub nawet ludzi nie mających niczego wspólnego z Żydami, a rzeczywiści przestępcy najczęściej nie są nawet publicznie znani. Powiedzmy Grupa Bilderberg czy Trójstronna Komisja. „.

 

Kto przoduje w owym zrzucaniu winy na Żydów? WATYKAN! „.

 

Radio Maryja i wiele witryn z Davidem Dukiem włącznie, który nigdy nie krytykuje Watykanu!”.

 

Wielu działaczy katolickich kieruje winę za opłakany los Polski na Żydów”.

 

Nefilimowie udają, że z tym walczą, co jest farsą ponieważ owo zrzucanie winy jest dla nich niezwykle wygodne.”. 

 

Kościół miał swoje szanse na Bóg, Honor i Ojczyzna - pod rządami Wałęsy i pokazał on wtedy swoje rzeczywiste oblicze! „.

 

I w ten właśnie sposób sprawdza się proroctwo Objawienia 2:9 że są ludzie podający się za Żydów, którzy Żydami nie są ale kłamią.”.

 

Nie tyle są to Chazarzy, chociaż jest ich sporo, ale głównym filarami są potomkowie Nefilimów z owymi Chazarami włącznie. Chazarzy także nie mają praktycznie nic wspólnego z rzeczywistym Izraelem, poza religią, która jest... satanizmem.  Czyli nie nazywajmy syjonistów i Chazarów Żydami. Biblia wyraźnie mów, że oni Żydami nie są! „.

 

Ich działalność destruktywna skierowana przeciwko Bogu, Biblii i Chrześcijaństwu jest oczywista i dziecinnie łatwa do udowodnienia. „.

 

Z powyższego wynika, że Jezuici to syjoniści i z pewnością potomstwo Nefilimów. Warto zapoznać się z wykładami Marcina Dachtery w tej materii.

 

 1. http://www.youtube.com/watch?v=WU6YJHKZeYg 

 2. http://www.youtube.com/watch?v=jGGO6Wqng-Q 

 

Poniżej polecam też inne linki, poszerzające wiedzę na temat jezuitów.

 

 1. http://zakazanawiedza.wordpress.com/marcin-dachtera/ 

 2. http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu/?t=masoneria

 

Faktem jest, że terytorium POLSKI nielegalnie, podstępnie zostało przejęte, przy pomocy prezydentów masońsko/żydowskich na terytorium POLSKI przez - THE JESUIT ORDER, czyli przez światowy rząd jezuitów (NWO).

 

 

Poznacie ich po symbolach! Znaki i symbole rządzą światem, a nie słowa czy prawa!

- Konfucjusz.

 

Po zapoznaniu się znaczeniem z THE JESUIT ORDER, jesteśmy już przygotowani do zrozumienia obecnej sytuacji POLSKI, czyli faktu nielegalnej podległości terytorium POLSKI, pod światowy rząd jezuitów (NWO), co wynika z faktu, że nielegalnie do otoku pieczęci urzędowej (okrągłej), nielegalnego masońsko/żydowskiego prezydenta RP na terytorium POLSKI, został wprowadzony symbol THE JESUIT ORDER, przy jednoczesnej znikomej czytelności wymaganego napisu w otoku pieczęci, określonego w art. 16b. ust. 3 cyt. ponżej ustawy o godle (zał. 1).

 

Jak widzimy poniżej na zdjęciu, istnieją techniczne możliwości produkcji pieczęci czytelnych.

 

 

Powstaje pytanie: czy Mennica POLSKA nie jest w stanie wyprodukować  dla centralnych organów państwa na terytorium POLSKI, pieczęci urzędowych (okrągłych) czytelnych w otoku?

Moim zdaniem znikoma czytelność pieczęci urzędowej (okrągłej) prezydenta RP wynika z przestępstwa, w celu ukrycia nielegalnie wprowadzonego, nielegalnego symbolu THE JESUIT ORDER i jednocześnie uczynienia nieczytelnym nazwy państwa, które reprezentuje osoba, posługująca się tą, nielegalną pieczęcią.

Zgodnie z art. 16b. ust. 3 (zał. 1), określonym w ustawieo godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych

http://pl.wikisource.org/wiki/Ustawa_o_godle,_barwach_i_hymnie_Rzeczypospolitej_Polskiej_oraz_o_piecz%C4%99ciach_pa%C5%84stwowych

pieczęcią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła średnicy 62 mm, zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a wotoku napis „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej”.

Co znaczy, że w otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) Prezydenta RP dopuszczony przez ustawę o godle, jest tylko napis „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej”.

 

Na końcu posta w zał. 1 zacytowałam wszystkie artykuły, dotyczące pieczęci z cyt. powyżej ustawy o godle.

 

Umieszczenie w pieczęci urzędowej nielegalnego symbolu, powoduje ten skutek, że pieczęć urzędowa nie jest ważna. W takiej sytuacji, przystawienie pieczęci urzędowej (okrągłej) zawierającej w otoku nielegalny symbol, nie dopuszczony w ustawie o godle, nie nadaje mocy prawnej pismu lub dokumentowi. Co znaczy że sędziowie, prokuratorzy nie mają ważnych powołań do służby. Odznaczenia, które tak chętnie, po złodziejski, gdyż w pośpiechu przyznaje masonom/żydom, masońsko/żydowski prezydent na terytorium POLSKI, też są - bezskuteczne!! Pismo w treści, nie zabezpieczone ważną pieczęcią urzędową (okrągłą) nie zabezpiecza nienaruszalności pisma lub dokumentu. Pismu z przystawioną wadliwą pieczęcią urzędową (okrągłą) nie przysługuje domniemanie ważności, ani zgodności z prawdą. Pismo z przystawiona wadliwa pieczęcią urzędową (okrągłą) nie jest aktem prawnym Nie ma mocy dowodowej. Nie podlega zaskarżeniu ani uprawomocnieniu. Co znaczy że na terytorium POLSKI nie było ani jednego ważnego, legalnego prezydenta RP. A to znaczy, że tzw. prezydenci RP (pozorni) generujący koszty utrzymania kancelarii prezydenta, jak równiesz szkody wynikłe z wykonywaniem bezskutecznych pism (nieaktów) prezydenta RP, powinien zwrócić POLAKOM THE JESUIT ORDER. Dopóki tak wadliwą pieczęcia będzie się posługiwał prezydent RP, dotad wszystkie pisma które będzie wytwarzał, będą – bezskuteczne ex tunc (wstecz). Co znaczy, że polakom przysługuje zwrot kosztów utrzymywania kancelarii prezydenta THE JESUIT ORDER, na terytorium POLSKI.

 

Pieczęć urzędowa - jest to znak własnościowy osób prawnych, stanowiący świadectwo wiarygodności, nadający moc prawną pismu lub dokumentowi. Jest również środkiem zabezpieczającym nienaruszalność zamkniętego pisma lub dokumentu.

 

Przeznaczenie pieczęci - odcisk pieczęci umieszczany jest na dokumentach, które zgodnie z odrębnymi przepisami, wymagają tego dla swej ważności.

 

Ogólnie znanym jest faktem, że nie jest wykluczone, aby jeden symbol illuminati mógł zawierać wiele symboli np. masońskich.

(http://www.marcovuyet.com/(następnie wciśnij tam „entra”,aby uzyskać dostępdo kopalni wiedzy tajemnej)).

 

Jstnieje możliwość zagęszczania symboli, w tym i przenikania się symboli masońskich do symboli: THE JESUIT ORDER i odwrotnie.

 

Tak jest i w przypadki nielegalnego symbolu wprowadzonego podstępnie, potajemnie wobec NARODU POLSKIEGO do pieczęci urzędowej (okrągłej) masońsko/żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI.

 

 

 

Na zdjęciu powyżej, widzimy gest jezuity, który nielegalnie, podstępnie, jako symbol został wprowadzony do pieczęci urzędowej (okrągłej) Prezydenta RP.

 

Powstaje pytanie: może nie ma o co kruszyć kopii, że do pieczęci urzędowej (okrągłej) Prezydenta RP (msońsko/żydowskiego) został potajemnie, podstępnie, nielegalnie wprowadzony, nielegalny symbol THE JESUIT ORDER?

 

Otóż jest konieczność przeciwstawienia się, wprowadzeniu nielegalnie, podstępnie, potajemnie, jezuickich symboli do pieczęci urzędowej (okrągłej) masońsko/żydowskich prezydentów na terytorium POLSKI, jako wrogich wobec NARODU POLSKIEGO (chrześcijan), gdyż symbol ten oznacza że:

 

 1. faktycznie terytorium POLSKI zostało potajemnie przekazane pod zarząd THE JESUIT ORDER, przez osoby będące praktycznie gośćmi ma terytorium POLSKI, które nie posiadały ku temu jakichkolwiek uprawnień wiążących NARODU POLSKIEGO, czyli oznacza że: terytorium POLSKI praktycznie jest już nielegalnie we władaniu THE JESUIT ORDER, czyli że wbrew wiedzy i woli NARODU POLSKIEGO, włączone zostało do rządu światowego jezuitów (NWO), nielegalnie wprowadzonym, niegalnym wobec ustawy o godle, wrogim symbolem THE JEZUIT ORDER.

 2. symbol „X” nielegalnie wprowadzony do otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) zobowiązuje, w tym przypadku masońsko/żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI do: – „przygotowania i prowadzenia wojny przeciwko chrześcijanom”, czyli praktycznie dokonania transformacji każdej władzy, w taki sposób, aby umożliwić podstępnie i bezkarnie wykonywania jurysdykcji talmudycznej we „władzach”: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej, żeby stworzyć chrześcijanom (POLAKOM), niemożliwe warunki dla życia, w celu doprowadzenia w ten sposób do wzmożonej śmiertelności POLAKÓW (rasowych), zlikwidowanie rasy SŁOWIAN.

 

Umieszczenie w otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) Prezydenta RP, symbolu "X" (wyjaśnienie znaczenia symbolu "X" w (na końcu posta w zał. 3) tłumaczenie tekstu translatorem – bez poprawek), zobowiązującego, nielegalnego Prezydenta RP na terytorium POLSKI, do przygotowania wojny i prowadzenia jej wobec chrześcijan, czyli faktycznie prowadzenia wojny wobec POLAKÓW (rasowych), jest planowaną zbrodnią THE JESUIT ORDER wobec ludzkości, dlatego istnieje bezwzględny obowiązek zatrzymania i ukarania winnych jezuitów, planowanej zagłady POLAKÓW (chrześcijan), z przyzwoleniem na to masonów/żydów sprawujących arbitralnie, nieprawomocne, nielegalne, rządy na terytorium POLSKI!!

 

 

Reasumując: THE JESUIT ORDER wydał stały nakaz, nielegalnemu masońsko/żydowskim prezydentom RP na terytorium POLSKI, aby nielegalnie, podstępnie, potajemnie, spowodowali wprowadzenie tego nakazu w formie symbolu, do otoku pieczęci urzędowej (okrągłej), informując jednocześnie w ten sposób właściwe osoby o posiadanym umocowaniu w imieniu NWO do prowadzenia wojny wobec POLAKÓW, tym samym upoważniając do bezkarnego zniszczenia (zabicia), zagłady chrześcijan na terytorium POLSKI.

 

To znaczy, że nielegalnie umieszczony symbol THE JESUIT ORDER w otoku pieczęci prezydenta, wskazuje, że wojna wobec chrześcijan na terytorium POLSKI, jest za przyzwoleniem a jednocześnie pod ochroną i na rzecz – THE JEZUIT ORDER (NWO), który to symbol został wprowadzony do pieczęci wbrew Konstytucji RP (art. 4 ust. 1 i 2):

"1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. 2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio".

 

Na podstawie art. 5 Konstytucji RP

"Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju".

 

Dokument urzędowy – termin prawniczy służący do określenia środka dowodowego w postaci dokumentu pochodzącego od powołanego do jego sporządzenia organu państwowego, organizacjijednostki organizacyjnej lub podmiotu (w zakresie poruczonych im z mocy prawa lub porozumienia spraw rozstrzyganych w drodze decyzji administracyjnej, czy też wydawania zaświadczeń).

Zgodnie z Kodeksem postępowania cywilnego (art. 244 kpc) i Kodeksem postępowania administracyjnego (art. 76 kpa) dokumentem urzędowym jest dokument sporządzony w przepisanej formie przez powołane do tego organy władzy publicznej i inne organy państwowe w zakresie ich działania. Dokumentami są wszelkie dokumenty pisemne niezależnie od tego, na jakim materiale zostały sporządzone. Przepisy dotyczące formy oraz ewentualnej treści dokumentu urzędowego zawarte są w przede wszystkim w prawie administracyjnym (art. 107 kpa) oraz przepisach szczególnych regulujących sposób działania danego organu. Dokumentem urzędowym jest także dokument sporządzony przez organizacje zawodowe, samorządowe, spółdzielcze i inne organizacje społeczne w zakresie zleconych im przez ustawę spraw z dziedziny administracji publicznej.

Kodeks postępowania cywilnego, jak również kodeks postępowania administracyjnego, nie zawiera definicji dokumentu. Dokumenty, które nie są dokumentami urzędowymi, są dokumentami prywatnymi.

Dokument urzędowy stanowi dowód tego, co zostało w nim urzędowo stwierdzone. Dowód urzędowy sporządzony przez upoważniony do jego sporządzenia organ w zakresie swojego działania korzysta z domniemania prawdziwości (autentyczności dokumentu) oraz zgodności z prawdą tego, co zostało w nim urzędowo stwierdzone. Jakkolwiek domniemania te mogą być obalone, to jednak z tych względów dokument urzędowy staje się najbardziej wiarogodnym środkiem dowodowym. Oprócz wskazanych domniemań prawnych istnieją jeszcze inne domniemania, które ściśle określonym rodzajom dokumentów przypisują szczególną moc dowodową (np. domniemania dotyczące wpisów w księgach wieczystych).

Za dokumenty urzędowe uznaje się np.:

 1. dowód osobisty, wojskowy dokument osobistego (książeczka wojskowa), dokument paszportowy (paszport)

 2. pocztowy dowód doręczenia przesyłki,

 3. akt notarialny i inne dokumenty notarialne[1]

 4. dyplomy i świadectwa z ukończenia nauki[2]

 5. wyroki i postanowienia sądowe,

 6. odpisy z rejestrów sądowych[3]

 7. decyzje i zaświadczenia wydane przez organy administracji publicznej w tym: dowód rejestracyjny[4], wypis z ewidencji gruntów i budynków[5]akty stanu cywilnegoprawo jazdykarta rowerowakarta motorowerowa

Dokumentami nie są ustawy czy rozporządzenia ani inne materiały normatywne, z wyjątkiem tych wypadków, gdy chodzi o ustalenie treści prawa obcego, które może być przedmiotem dowodu w procesie cywilnym. Od dowodów należy także odróżnić znaki legitymacyjne tj. bilety, kwity, kupony itp.

 

Czy istnieje jakaś szansa do uratowania się przed zagładą zgotowaną POLAKOM (rasowym) przez THE JEZUIT ORDER, w wykonaniu masońsko/żydowskich prezydentów rezydujących (goszczących) na terytorium POLSKI?

 

Jedną taką szansę na uratowanie się POLAKÓW (rasowych) podaje LIGA ŚWIATA:

Tylko szybka nie skoordynowana akcja... Może zabić piętno hierarchii...http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu/?t=masoneria

 

Dzielą was na coraz mniejsze bezbronne grupy aż wreszcie stajecie się bezradni,obojętni i martwi! Tylko szybka nie skoordynowana akcja... Może zabić piętno hierarchii... Nie bawcie się w utopie podszyte ideą jakiejkolwiek grupy i hierarchii tam zawsze czai się wąż – zazdrość, pieniądz i podział oraz rozłam...  Każdy odpowiada tylko za siebie, każdy ma nazwisko, rozum i prawo do wolności. Przestańcie szukać przewodników stada, mesjaszy i Bogów...  Znajdźcie siebie - dopóki żyjecie i myślicie! Liga Świata”.

 

Nielegalne zobowiaząnia masońsko/żydowskich prezydentów, sprawujących nielegalnie, uzurpatorską „władzę” na terytorium POLSKI, przy braku jej legalności i prawomocności, skutkuje bezwzględnym obowiązkiem POLAKÓW żądania natychmiastowego usunięcia – nielegalnego symbolu The JESUIT ORDER z pieczęci nielegalnego PREZYDENTA RP, rezydującego na terytorium POLSKI.

 

Poniżej tekst tłumaczony przez translator (bez wprowadzonych poprawek do tłumaczenia):

 

X jest starożytnym symbolem zmian i transformacji .. .long związane w sztuce średniowiecznej i renesansowej z przyjścia Mesjasza, który dokonuje wszystko nowe. 
-Jim Tresner, 33 °  Scottish Rite Urzędowy „

 

Illuminist / masoński sens X jest po prostu tak: To jest znak Ozyrysa, świetne (egipski) Słońce Bóg ...  -Texe Marrs  Mroczny Majestat

 

Nie jest wykluczone, aby jeden symbol zawierał wiele symboli. Znak lub litera X, ma długą historię stosowania w starożytnych religiach misteryjnych, w judaizmie, w odstępczego masonerii i okultyzmem. Elita Illuminati używać go do dziś symbolizuje najważniejsze zjawiska i zaznaczyć znaczące wydarzenia. 

Tajemniczy list X zdaje się na szerokiej i zróżnicowanej żyć własnym życiem, z lub bez tajnej pomocy elitarnej sponsoringu. Mark Euston, z Chrystusem ian Intelligence zasobów sieci, w liście do autora, szczegółowo niektóre z wiele przykładów użycia litery X. Na przykład, znany telewizyjny science fiction, X Files.

Pornograficzne filmy są oceniane X i bardziej sensacyjne filmy w kategorii surowego mięsa jest reklamowany jako XXX, lub potrójne X. Euston zauważyć, że mamy do tworzenia Microsoft Corporation z X-box, film X-Men, produkty poza marki są nazywane "Brand X" i oczywiście, nie jest USA terrorystów więzienie obozu Camp X-Ray w Guantanamo na Kubie. Dzisiejsza młodzież powołani Generation X, a wiele ludzi chodzi o planety lub gwiazdy, zgłaszanych jako przyspieszenie w kierunku nas nazywa Planet X, który ma okultystyczne znaczenie. „

 

 1. X jako symbol Boga Słońca 

 2. X jako Symbol Transformacji 

 3. X Symbol w loży masońskiej

 4. X jak Tumbling Symbol Krzyża i seksie (The X as Tumbling Cross and Sex Symbol)

 5. X jako symbol śmierci

 6. X-egipska Połączenie

 

Nas POLAKÓW (rasowych) dla wyjaśnienia nielegalności pieczęci urzędowej prezydenta RP interesuje znaczenie symbolu „x”  w znaczeniu Symbol Transformacji.

 

X jako Symbol Transformacji 

 

Tresner idzie na to, że X, reprezentujących rzymską 10, symbolizuje także 10 yuds lub manifestacje, drzewa Żydowskiego kabała Żywota (Sephiroth). Zauważa on, że kandydatem do tego stopnia nosi dwa kordony, jeden w kolorze czarnym, inne białe, które symbolizuje dualizm masońskiej doktryny.

"Fakt, że krzyżują się wzajemnie," Tresner wyjaśnia, "sugeruje związki przeciwieństw i równowagi (Ordo Ab Chao)." 5  "Na skrzyżowaniu", mówi Tresner "tworzą kształt X". X, zauważa, "jest starożytnym symbolem transformacji." 6  "Ten poziom" Tresner stwierdza, "zapewnia duchową wstrząs lub szybko uruchomić w ramach przygotowań do transformacji, wyrafinowanie i redefinicji przyjść." 7

Tresner wybiera jego słowa bardzo uważnie ... i bardzo świadomie. Wierzę, że mówi się, że to kandydaci masońskie stopnia, w którym znak X jest wybitny, jest przygotowanie ich do prowadzenia wojny przeciwko chrześcijanom, oraz sławiące ich Man-King jako wydarzenia proroctw biblijnych prorokował rolki do przodu.Naturalnie, Tresner prawdopodobnie zaprzeczyć to znaczenie, więc zostawiam to do ciebie, drogi czytelniku, rozeznać.

 

Strona 158 z Monitora Richardsona masonerii, z wyszczególnieniem rytualnego ceremonii Rycerze Wschodu i Zachodu. W tym rytuale, święte słowa Abaddonjest wyrażona. Abaddon jest synonimem imieniu diabła, który prowadzi miliony demonów z dołu piekła dręczyć ziemi w ciągu ostatnich dni.


Jednak masoński autor autorytatywnego Monitorze Richardsona masonerii, bez wątpienia pozwala kota z worka, że tak powiem, szczegółowo, jak podczas tej rytualnej ceremonii stopień Rycerza Wschodu i Zachodu, Święte Słowo jest podane do zebranych członków Loży. To święte słowo jest szokująca: To Abaddon. 

 

Tak, Abaddon jest Święte Słowo dla masońskich Rycerze Wschodu i Zachodu. A Biblia wyjawia, kim Abaddon jest w Objawieniu 09:11:

I miały nad sobą króla, który jest aniołem otchłani, którego imię po hebrajsku Abaddon, ale w języku Creek ma swój imię Apollyon.

W Monitorze Richardsona masonerii okazuje się, że po ogłoszeniu święte słowo, Abaddon, dramat Lodge w tym pamiętnego stopniu zapewnia demonstrację "przeznaczony do reprezentowania koniec świata." 8


Jak bardzo właściwe. Jak bardzo wymowne! 

 

Już w 1927 r. masoni z przyzwoleniem Vatykanu i jego zbrojnego ramienia – Jezuitów, nielegalnie, podstępnie do otoku pieczęci urzędowych okrągłych wprowadzili nielegalne symbole w formie rozety.

 

 

Poniżej znaczenie symbolu rozety wprowadzonej nielegalnie do otoku pieczęci urzędowej okrągłej na podstawie rozporządzenia o godle.

Dz.U. 1927 nr 115 poz. 980 Rozporządzenie Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 13 grudnia 1927 r. o godłach i barwach państwowych oraz o oznakach, chorągwiach i pieczęciach.

Pieczęcie wprowadzone nielegalnie na podstawie rozporządzenia Prezydenta R z dnia 13 grudnia 1927 r. - o godle. maja wiele elementów masońskich. Na zdjęciu ponizej zaznaczyłam kolorami: czerwonym, zielonym i żółtym. Ponadto oprócz symbolu "X", którego znaczenie zostało juz omówione powyżej, w obrzeżu zewnętrznym całego otoku widzimy białe krzyże. Co tylko dowodzi, że cała analiza symboli masońskich i THE JESUIT ORDER została przeprowadzona poprawnie. 

 

 

 

Sposób POLAKÓW, na odzyskanie władzy na terytorium POLSKI.

http://trzcinska.neon24.pl/post/117104,sposob-polakow-na-odzyskanie-wladzy-na-terytorium-polski

 

Autor:

Krystyna Trzcinska

 

Zał. 1.

 

Ustawao godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych

http://pl.wikisource.org/wiki/Ustawa_o_godle,_barwach_i_hymnie_Rzeczypospolitej_Polskiej_oraz_o_piecz%C4%99ciach_pa%C5%84stwowych

 

Art. 16a.

Pieczęcią Rzeczypospolitej Polskiej jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła średnicy 77 mm, zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a w otoku napis „Rzeczpospolita Polska”.

 

Art. 16b.

 1. Pieczęcią Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła średnicy 62 mm, zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a w otoku napis „Sejm Rzeczypospolitej Polskiej”.

 2. Pieczęcią Senatu Rzeczypospolitej Polskiej jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła średnicy 62 mm, zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a w otoku napis „Senat Rzeczypospolitej Polskiej”.

 3. Pieczęcią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła średnicy 62 mm, zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a w otoku napis „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej”.

 

Art. 16c.

 1. Urzędową pieczęcią jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a w otoku napis odpowiadający nazwie podmiotu uprawnionego do używania urzędowej pieczęci.

 2. Urzędową pieczęcią gminy, powiatu, samorządu województwa lub związku jednostek samorządu terytorialnego może być również pieczęć, o której mowa w ust. 1, zawierająca pośrodku, zamiast wizerunku orła ustalonego dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiednio herb gminy, powiatu lub województwa. Odcisk pieczęci z herbem nie może być umieszczany na dokumentach urzędowych w sprawach z zakresu administracji rządowej.

 3. Urzędowej pieczęci używają podmioty, o których mowa w art. 2a.

 

Art. 16d.

Rada Ministrów określi, w drodze rozporządzenia, wymiary oraz sposób używania i strzeżenia urzędowych pieczęci, a także tryb zamawiania i sposób wyrobu urzędowych pieczęci oraz nadzór nad ich wyrobem, uwzględniając w szczególności konieczność zapobieżenia utracie urzędowych pieczęci przez uprawnione podmioty.

 

Zał. 2.

 

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe.


Rozdział I RZECZPOSPOLITA

Art. 1.

Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Art. 2.

Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

Art. 3.

Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.

Art. 4.

 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

 2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Art. 5.

Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.

Art. 6.

 1. Rzeczpospolita Polska stwarza warunki upowszechniania i równego dostępu do dóbr kultury, będącej źródłem tożsamości narodu polskiego, jego trwania i rozwoju.

 2. Rzeczpospolita Polska udziela pomocy Polakom zamieszkałym za granicą w zachowaniu ich związków z narodowym dziedzictwem kulturalnym.

Art. 7.

Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

Art. 8.

 1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

 

zał. 3.

X jest starożytnym symbolem zmian i transformacji .. .long związane w sztuce średniowiecznej i renesansowej z przyjścia Mesjasza, który dokonuje wszystko nowe. 
-Jim Tresner, 33 °  Scottish Rite Urzędowy „

 

Illuminist / masoński sens X jest po prostu tak: To jest znak Ozyrysa, świetne (egipski) Słońce Bóg ...  -Texe Marrs  Mroczny Majestat

 

Nie jest wykluczone, aby jeden symbol zawierał wiele symboli. Znak lub litera X, ma długą historię stosowania w starożytnych religiach misteryjnych, w judaizmie, w odstępczego masonerii i okultyzmem. Elita Illuminati używać go do dziś symbolizuje najważniejsze zjawiska i zaznaczyć znaczące wydarzenia. 

 

Tajemniczy list X zdaje się na szerokiej i zróżnicowanej żyć własnym życiem, z lub bez tajnej pomocy elitarnej sponsoringu. Mark Euston, z Chrystusem ian Intelligence zasobów sieci, w liście do autora, szczegółowo niektóre z wiele przykładów użycia litery X. Na przykład, znany telewizyjny science fiction, X Files.

Pornograficzne filmy są oceniane X i bardziej sensacyjne filmy w kategorii surowego mięsa jest reklamowany jako XXX, lub potrójne X. Euston zauważyć, że mamy do tworzenia Microsoft Corporation z X-box, film X-Men, produkty poza marki są nazywane "Brand X" i oczywiście, nie jest USA terrorystów więzienie obozu Camp X-Ray w Guantanamo na Kubie. Dzisiejsza młodzież powołani Generation X, a wiele ludzi chodzi o planety lub gwiazdy, zgłaszanych jako przyspieszenie w kierunku nas nazywa Planet X, który ma okultystyczne znaczenie. „

KOMENTARZE

 • @
  Hmmmm....., aby skleić taki post potrzeba nie lada rozeznania
  i materiałów w temacie oraz dużo czasu.
 • Cóz, są lepiej zorganizowani niż...,no właśnie niż kto?
  Czytając tego typu opracowania , bo to już nie jest post, zasadne jest pytanie , kto jest przeciwnikiem, konkurentem, wrogiem lub ofiarą takiej struktury ???
  Moskwa-Trzeci Rzym ???
  Można mieć co do tego wątpliwości, gdy uwzględni sie informacje , że Jelcym, Putin, Szojgu byli lub są Rycerzami Zakonu Maltańskiego.
  Znalazłwem jedno tylko zdjecie generała S.Szojgu z odznaczeniami maltańskimi.mam nadzieję , że się wyswietli w tym komentarzu...
  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAQNjTlVAA_x5mP4x-1TeWDKuzGm9-D0l4WdJ5rJCWz2Wl552z
  Przy okazji , gdy tak szczuje się Polaków na współczesnych Rosjan , to warto pamiętać , że rosyjską armią kieruje nie komunista, ateista, wedysta, ale członek katolickiego zakonu...Więc satysfakcja wśród polskojęzycznych patriotów watykańskich powinna przeważać nad frustracją...
 • @ Chrystofoby
  W miejsce IV Departamentu MSW - SB do walki z Kościołem weszli:
  Ninoczka, Opolczyk i Trzcińska.
 • Ta czarna propaganda anty- Vatykanska to dzielo...
  tzw grupy heretyckiej tzw Kosciola Adwentystow Dnia Siodmego SDA-

  Wszystkie te "objawienia i dowody" pochodza z ich nowej strony duzego Vortalu:

  https://www.worldslastchance.com/

  TO doskonale finansowana grupa wsciekle antykatolicka, ktora nie przejmuje sie prawda i dowodem. Tworzaca zarowno dowody jak i fakty virtualne..podlane sosem pseudoreligijnego wizjonerstwa i mistyki...

  Zamieszczanie takiego czegos pani Krystyno,..dyskredytuje pania- jako niezalezna blogerke i polska patriotke.

  A szkoda!
 • @rerak 23:21:36 Super ocena!!
  Rerak, dzięki za bardzo wysoką ocenę mego posta. Zakwalifikowałeś mego posta, jako gotowca przygotowanego przez MSW. Nie wiedziałam, że mój post, jest po czyjejś linii politycznej. Ale skoro uważasz że jest po linii politycznej MSW, to może przysługuje mi jakaś "kasa", za "gotowca"? #LOL #hahahaha
  Rerak, trzymają się Ciebie dowcipy. Moim zdaniem, istnieje bardzo duze prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty działasz na NEON 24 jako troll, nie wiem kogo i nawet nie chcę się zastanawiać. Jedno mogę Ci powiedzieć, jestem całkowicie niezależna. Pisząc posty i publikując je na NEON24. pl nikogo nie reprezentuje, nikt mi za pisanie postów nie płaci. Jeśli szukasz sobie wrogów na NEON24.pl, to szukaj gdzie indziej. Nie jestem niczyim wrogiem. A pisząc na NEON24.pl wyrażam tylko własne zdanie, po przeprowadzeniu uprzednio analizy swego zdania na podstawie różnych materiałów znajdujących się w internecie. zapewne tak jak wszyscy, brzydzę się kłamstwem i oszustwem. za żadne pieniądze świadomie nie napisałabym żadnego kłamstwa, z zamiarem oszukania osób czytających moje posty. Pozdrawiam
 • @RomanKa 21:41:38 Udowodnij że masoni/zydzi nie wprowadzili nie legalnych symboli do pieczęci urzędowych prezydenta
  Witaj, RomanKa. Nie reprezentuę żadnej grupy heretyckiej, w tym i tzw Kosciola Adwentystow Dnia Siodmego SDA. Nie reprezentuje tez na NEON24.pl zadnej grupy nieheretyckiej. Na NEON24.pl piszę tylko własne spostrzeżenia, analizuje je na podstawie materiałów z internetu. Jak dotychczas nie zarzuciłeś mi merytorycznie żadnej nieprawdy, żadnego fałszu, ani tez mojej złej woli przy interpretacji zdjęć, dokumentów, faktów powszechnie znanych. Kwój komentarz uznałąm za trollowanie, dlatego nie zamierzałam nawet ustosunkowywać się. Ale w sytuacji, gdy zapewne trzech trolli zatrudnionych i przez kogoś finansowanych (innej możliwości - brak) dyskredytuje mnie jako niezależną blogerkę, to muszę zaprotestować. Oświadczam, że postów publikowanych na NEON24.pl nie pisze na niczyje zlecenie i nigdy nie wzięłam za publikowane posty od nikogo żadnych pieniędzy. Było by mi szkoda czasu, zajmować się pisaniem postów za pieniądze. Wolę zarabiać pieniądze inaczej :D Posty piszę tylko i wyłącznie, jako POLAKA (rasowa), patriotka POLSKI, i tylko dlatego, że uważam że są potrzebne POLSCE. RomanKa, taka prawda. Pozdrawiam :D https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/10297729_535971803207385_1621456051032742238_n.jpg?oh=4ae4d29ea5e3d65885a3aef705e5a7b4&oe=55CA06CA
 • @Jan Szczepanik 18:04:11 Witaj poszukiwaczu Chrystofobów :D
  Być może trolle nie mają łatwego życia na portalach internetowych. Jak nie mogą znaleźć jakichś faktycznych Chrystofobów, to je sobie wymyślą. Kasę w jakiś sposób zarobioną, trzeba co miesiąc do domu przynieść? Podziwiam Twoją znajomości struktur MSW. :D Czasami lepiej nic nie robić nić trollować, według swojej być może chorej wyobraźni. Ja nie walczę z kościołem. A z tego, co czytam w internecie, Watykan nie ma nic wspólnego z prawdziwym bogiem, a oficjalnie papierze przyznają się do czczenia Lucyfera, którego to Lucyfera ja nie czczę. Chcesz, to podeślę Ci linki na podstawie których to napisałam. Albo sam je znajdź na portalu Roberta Brzozy i nie tylko. Pozdrawiam. :D
 • @Krystyna Trzcińska 01:17:45
  Pani Krystyno....niech pani udowodni najpierw, ze pani nie zerznala z sidu heretykow zielonoswiatkowcow tych rewelacji.:-)) i powie uczciwie po co?
  Kazda pieczec..jest symbolem , czasami pelnym symboliki.
  TO prawda symbole zastepuja oswiadczenia, wypowiedzi i deklaracje.
  Ja moge tylko gwarantowac, ze ja......RomanK, nie projektowalem zadnej pieczeci i nie zamierzam.
  Co do znaku X..to chyba najczesciej dzielony symbol w historii cywilizacji.
  Reprezentuje tyle diametralnie roznych pojec, ze trudno mu przypisac wlasnosc wylaczna.
  Mnie nie musi pani podsuwac lupy do szukania znakow ukrytych w pieczeciach, wystarczy przeczytac Konstytucje RP, Ordynacje Wyborcza i Kodeks Administracyjny..;.gdzie bezczelnie i jasnym jezykiem wylozone jest- kto rzadzi....
  Przypisywanie Zakonowi Jezuitow - Vatykanowi przymiotow Piekla..swiadczy o pewnej dosc zaawansowanej abberacji.
  I wystarczy zauwazyc ,ze to nie we Vatykanie zapadaja decyzje finansowe...zeby przekonac sie, gdzie znajduje sie zrodlo decyzji i Mocy.
  Tak samo, jak wskazanie symbolu X ma za zadanie demonizowac pana Tyminskiego, ktorego partia nosila miano X:-))))czyli znak Horusa- Belzebuba:-))) Taka sama prawda- jak podany przez pania schemat podporzadkowujacy Vatykanowi siec Zla:-)
  Moze mnei pani uwazac za co pani chce w tym za trola..psze pani uczciwie ze wypisuje pani klamstwa, oszczerstwa pod adresem KK, mieszjac fikcje z faktami...i prezentuje propagandowy collage..dla mieszania ludziom we lbach.l Po co pani to robi????
  POlecam pani dobre opracowanie:

  http://www.globalresearch.ca/new-world-order-the-founding-fathers/5445255
 • @Krystyna Trzcińska 01:17:45
  Poznaje pani artykol z ktorego pani korzystala??? zktorego pani wziela schemat masonerii z Czarnym Papiezem- jako szefem????

  https://www.worldslastchance.com/end-time-prophecy/who-are-the-jesuits.html
 • @rerak 04:24:54
  Ja nie uwazam pani Krystyny za wyslanniczke szatana, ani za teolozke diabla. To nastepne przegiecie paly - tak czeste wsrod Polakow obrzucajacych jedni drugich epitetami -na jakie wcale nie zasluguja, a raczej ich krzywdza. Jestem gotow sie zalozyc ,ze w tym przypadku powolywanie sie na zrodla bylo- jak najbardziej w dobrej wierze.. I wlasnie dlatego ostrzegam wskazujac na zrodla.
  Kazdy ma prawo do wlasnych przemyslen i religijnych przekonan...dopoki nie oskarza nieslusznie drugich o czyny- jakich nigdy nie popelnili i o zamiary -pjakich nie maja.
  Wsrod srodowsk protestanckich zwlaszcza z przewaga kosciolow prostaczych, zaastarzale zabobony i niechec antykatolicka siega zwyrodnialego idiotyzmu..i zrodel z takowych srodowisk powinno sie unikac..a nie propagowac je- jako rzetelne, bo nigdy nimi nie byly i nie sa.
 • @Jarosław Światowid 09:08:03
  O Ludzie!!!!!!! Wlasnie odkrylem ( dzieki panu Jaroslawowi) straszliwy spisek ...w calej braznzy Szewstfa...
  Patrze se ja, patrze na swoje trzewiki com nimi wlazl w..konski nawoz...i oczom nie wierze... Lewy trzewik 3X...Prawy tez 3X....sznurowki zawiazane w X...3 i3 daje 6..teraz ... kobyla ma cztery nogi..ochraniacze goleni sznurowane to 3 i 3 i 3 i 3..jak na nia wyleze..a mi nie ucieknie...to razem daje .....
  Uwaga!!!! Jezdzca Apolaliptusa Romulusa Culasa ....666..
  Panie zmiluj sie nad nami!~ od dzis chodze tylko w rasowych cholewiakach- gumiakach....
  Tyle lat wiazalem kazdy dzien buty...i nie widzialem...zaslep.....klatwa i opetanie demoniczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY