Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Izraelski okupant, bezcześci zwłoki POLSKICH POWSTAŃCÓW.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętajmy, jeśli sami nie będziemy siebie szanować, jeśli pozwolimy żydowskiemu okupantowi, naszych BOHATERÓW NARODOWYCH na terytorium POLSKI, traktować jak bydło, to nikt i NAS nie będzie szanował.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Krystyna Trzcińska

 

 

 

KOMENTARZE

 • Do tego oszukuje i okrada o czym poniżej!
  Polska kupiła od Izraela rakiety z defektem za 1,5 mld zł?
  wpis z dnia 30/08/2013

  Okazuje się, że zakupione przez Polskę za 1,5 mld złotych izraelskie pociski Spike mają poważny defekt. – Po wystrzeleniu pocisk ciągnie za sobą smugę dymu. To dekonspiruje stanowisko ogniowe. I pozwala przeciwnikowi w łatwy sposób zniszczyć wyrzutnie albo Rosomaka, z którego opalono rakietę. W przypadku realnej walki to dyskwalifikuje broń – mówi jeden z generałów.

  Więcej: Dym wokół rakiety (Wprost.pl)
  wpis z dnia 30/08/2013
 • Oraz szykuje nam to o czym poniżej...
  Oto co nam szykują jewreje z Brukseli!!!! Po Ukraińcach to: Polska będzie zmuszona przyjąć uchodźców z Afryki?!? Do maja Komisja Europejska ma przedstawić kryteria dotyczące przyjmowania uchodźców z Afryki Północnej przez kraje członkowskie. Polska sceptycznie podchodzi do tych zamierzeń. Chce przekonać Unię do pozostawienia państwom więcej swobody w podejmowaniu decyzji…. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/naplyw-imigrantow-z-afryki-polska-przyjmie-uchodzcow,534697.html Ps. Mam nadzieję, że to żart. Po pierwsze każdy Afrykanin natychmiast by z Polski prysnął tam gdzie dają duże zasiłki. Chyba nie myślicie, że będzie mieszkał w Polsce ?. Chyba, że w śmietniku. Ale te już zajęte przez Polaków. Odpowiedzialność za uchodźców powinna spoczywać na barkach tych, którzy brali udział w obaleniu Saddama i Kadafiego i bombardowaniu, niszczeniu Iraku, Libii, Tunezji, etc. W Berlinie na przykład ciemnoskórzy emigranci z Afryki pracują bardzo sumiennie handlując narkotykami na każdym rogu i w każdym parku, zmniejszając przez to bezrobocie w Niemczech. Grają z niemiecką policją w kota i myszkę, nabijając się z nich. Przestępczość wzrasta gwałtownie i nikt nie może sobie z tym poradzić, no bo prawa człowieka na to nie pozwalają i miłość Angeli do multi kulti i Islamu….No i na koniec: He! He! Smakuje Polacy Unia? Toż to gorszy zabór niż RWPG i Układ Warszawski razem wzięte! Będzie Wam Polacy Jewrokołchoz dyktować jak macie gotować swoje papu, czy używać przypraw czy nie, będzie Wam „dodawać” obywateli, skądkolwiek! Gratulacje Polacy! Ps. II Niech mi nikt nie imputuje, że jestem nieludzki i nie czuły na ich krzywdę, los, tragedię, wręcz ja jestem bardzo czuły na ich krzywdę. I cieszę się za każdym razem gdy ich ziemska krzywda się kończy wraz z wywróceniem łódki…idą setkami, tysiącami do swego Allacha i raju z 7 dziewicami, tam mają lepiej niż na tym ziemskim pełnym łez padole gdzie trzeba pracować gdy socjalu brak...
 • Sytuację tę ocenię słowami Prezydenta Putina przytoczonymi przez Albina Siwaka
  w tym filmie :

  https://www.youtube.com/watch?v=ySJUq4VSOrw#t=22

  Patokraci czują respekt jedynie wobec silniejszych, wtedy się kajają.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY