Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

LOL! Tymiński: sam napisał artykuł i sam się skompromitował!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest w porządku oszukać Gojów: Sanhedrynu 57a.

Na wstępie przytoczę trafne komentarze do niniejszego mego posta, które moim zdaniem, mogą wyjaśniać ukryte intencje artykułu Stana Tymińskiego: Polaku, nie bojkotuj tych wyborów 

 
W komentarzu do tego posta, PopeNimrod scharakteryzował Stana Tymińskiego następująco: 
 
FREEMASON - rozbijacz, podżegacz, intrygant, mąciciel, prowokator. 
 
Pope Nimrod stwierdził prawdziwy fakt: 
 
 
Faktycznie, udział POLAKA w "wyborach", to zdrada ojczyzny: gdyż zdrada:
 
POLSKI, na rzecz IZRAELA.  
 
Co ma Stan Tymiński z Polską wspólnego ??
 
Czy Stan Tymiński też chętnie by sprzedał trochę POLSKI?
Biznes jest biznes?

Stan Tymiński: jest kandydatem tajemniczej Partii "X" i "OKO" ???
(obie nazwy, są ukrytymi masońskimi symbolami !!!).
 
 
Pope Nimrod zasugerował, że:
 
udział w wyborach, jeśli nie wynika z chęci zdrady ojczyzny, to może oznaczać "DEBILIZM polityczny".

 
Pope Nimrod przedstawił też kilka informacji o Stanie Tyminskim:
 
Stan Tymiński o sobie:
 • Ja mam troje dzieci Żydów, bo moja druga żona, Peruwianka, jest Żydówką! 
 • pierwszą żoną była Finka Pulmu, dzieci: Henryk.
 • drugą Peruwianka Myrna Graciela, dzieci: Alicja, Jerzy, ISIS ????
 • trzecią Chinka Mulan. dzieci: adoptowaną córka żony, Cindy.

 
Strzeżcie się więc pochlebstwa i pochlebców;
strzeżcie się oswojenia się z kłamstwem i wykrętem. 
Strzeż się Greków przynoszących dary.

 

 

GŁOSOWANIE INTERNETOWE,
musi być wyeliminowane i zabronione!!!

Jest ONO totalnie, niemożliwe do skontrolowania.

 

E-Voting Suit Reveals Frailties of the Ballot Box

http://www.texastribune.org/2010/10/22/e-voting-suit-reveals-frailties-of-the-ballot-box/

 

 


MAREK TORZEWSKI - DO PRZODU POLSKO

https://www.youtube.com/watch?v=jDUzMGgjkA0

 

Po pobieżnym na wstępie przedstawieniu Stana Tymińskiego przez Pope Nimrod, przejdę do treści posta, który napisałam.

Prawie w tym samym czasie na Neon24.pl zostały opublikowane dwa artykułu, o przeciwstawnych tytułach.

 1. REWOLUCJA NARODOWA poprzedzona bojkotem wyborów http://trzcinska.neon24.pl/post/121265,rewolucja-narodowa-poprzedzona-bojkotem-wyborow
 2. Polaku, nie bojkotuj tych wyborów 

http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/121325,polaku-nie-bojkotuj-tych-wyborow

Udział w wyborach, to legitymizacja władzy. Udziałem w wyborach, jest już sam fakt pobrania karty do głosowania . Czy to dlatego politycy PO będą chodzić po domach i przekonywać nie tylko do ich kandydata, ale także do udziału w wyborach 10 maja. 

Uwaga! Pilne ostrzeżenie! Politycy Platformy rozpoczynają kampanię „door to door”. Będą chodzić po mieszkaniach i namawiać do wparcia Komorowskiego…
http://wpolityce.pl/polityka/240962-uwaga-pilne-ostrzezenie-politycy-platformy-rozpoczynaja-kampanie-door-to-door-beda-chodzic-po-mieszkaniach-i-namawiac-do-wparcia-komorowskiego

Powstaje pytanie: dlaczego masońsko/żydowskiemu (nielegalnemu) prezydentowi na terytorium POLSKI, tak bardzo zależy, aby POLACY wzięli udział w wyborach, czyli - pobrali karty do głosowania?

Ano, dlatego że samo pobranie karty do głosowania, już legalizuje obecne masońsko/żydowskie nielegalne wybory na prezydenta, na terytorium POLSKI, okupowanym przez Izrael.

 

Czyli że przez sam fakt pobrania karty do głosowania, POLAK legitymizuje „władzę” masońsko/żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI. Biorąc udział w wyborach POLAK potwierdza legalność obecnej „władzy”. Pomimo że „władza”, masońsko/żydowska na terytorium POLSKI, jest faktycznie arbitralnie powoływana przez Izrael, a organizowane wybory są tylko – farsą na koszt POLSKIEGO podatnika i służą tylko i wyłacznie Izraelskiemu okupantowi na terytorium POLSKI.

 

Zgodnie z definicją: Legitymizacja, to uprawomocnienie władzy, czyli przyznanie, potwierdzenie legalności władzy, czyli „władzy” masońsko/żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, gdyż chodzi o potwierdzenie legalności „władzy”, która organizuje wybory.

 

Tytuł mego posta: REWOLUCJA NARODOWA poprzedzona bojkotem wyborów,

a tytuł posta Stana Tymińskiego to: Polaku, nie bojkotuj tych wyborów

 

Po przeczytaniu artykułu REWOLUCJA NARODOWA poprzedzona bojkotem wyborów, zrozumiemy, dlaczego obecna „władza”, masońsko/żydowska na terytorium POLSKI, czuje się legalna, pomimo że zgodnie z prawdą obiektywną, legalną nie jest.

 

POLACY pobierając karty do głosowania, sami potwierdzają jej legalność, wbrew prawdzie obiektywnej, o czym w moich postach:

 

1. Dlaczego POLACY wezmą udział w REWOLUCJI NARODOWEJ 2015

http://trzcinska.neon24.pl/post/119381,dlaczego-polacy-wezma-udzial-w-rewolucji-narodowej-2015

2. Bojkotując „wybory” - zdelegitymizujemy władzę w POLSCE

http://trzcinska.neon24.pl/post/120718,bojkotujac-wybory-zdelegitymizujemy-wladze-w-polsce

3. REWOLUCJA NARODOWA: bojkot wyborów na żydowskiego prezydenta

http://trzcinska.neon24.pl/post/120577,rewolucja-narodowa-bojkot-wyborow-na-zydowskiego-prezydenta

4. Powody bezskuteczności protestów i strajków POLAKÓW 

http://trzcinska.neon24.pl/post/120322,powody-bezskutecznosci-protestow-i-strajkow-polakow

 
 

Stan Tymiński w swoim poście pisze: „Bojkot wyborów zaniży frekwencję ale nie tak nisko aby „układ władzy” uznał je za nieważne”. Panie Stanie Tymiński, reczę Panu, że „układ władzy”, sam z własnej woli, to nigdy nie uzna wyborów za nieważne. Nawet gdyby hipotetycznie tak się złożyło, że nikt z osób uprawnionych do głosowania - by nie zagłosował.

 

W celu legalnego odebrania zdelegitymizowanej „władzy”, służy rewolucja. NARÓD POLSKI, który zbojkotuje wybory (nie pobierze kart do głosowania), w ten sposób zdelegitymizuje obecną masońsko/żydowską władzę, sprawowana na terytorium POLSKI przez IZRAELSKIEGO okupanta.

 

Stan Tyminski pisze: „Nie ma żadnych wątpliwości, że obecne wybory są bezprawne i niemoralne ze względu na rażącą nierówność fnansowania kandydatów. Reprezentanci PO-PIS, PSL i SLD mają pieniądze na swoją promocję z budżetu państwa, czyli od podatników, a przecież Konstytucja wyrażnie określa, że wybory powinny być równe dla wszystkich. Innym problemem jest brak możliwości finansowego wsparcia kandydatów przez Polaków zagranicą”. Stan Tymiński pomimo stwierdzenia, że „obecne wybory są bezprawne”, to jednak swoim artykułem namawia POLAKÓW do brania udziału w „bezprawnych” wyborach, czyli zachęca POLAKÓW do pobrania kart do głosowania, czyli że Stan zachęca do legalizowania przez NARÓD POLSKI bezprawnych, nierównych – wyborów.

 

Stan Tyminski pisze: „Wyżej opisane problemy wskazują na niemoralność wyborów, ponieważ dyskryminacja jest niezgodna z etyką kultury łacińskiej, kóra dominuje wśród Polaków”. A jednocześnie, Stan Tymiński pomimo że „wybory” są niemoralne, dyskryminujace, niezgodne z etyką kultury łacińskiej, to jednak podjudza POLAKÓW do głosowania.

 

Stan Tymiński w swoim artykule w ogóle nie uwzględnia interesu POLAKÓW. Nie bierze w ogóle pod uwage faktu, że rasowych POLAKÓW nie interesuje wybranie jednego przedstawiciela z zaproponowanych przez masonów/żydów, a zaakceptowanego przez IZRAEL.POLAKÓW interesuje - wypędzenie żydów z POLSKI. Tylko pełny bojkot wyborów, będący przejściem w sukurs pokojowej (bezkrwawej) Polskiej Rewolucji Narodowej 2015, zapewni POLAKOM sytuację upragnioną od wieków: skuteczne  wypedzenie żydów z POLSKI, po przejęciu władzy na terytorium POLSKI przez rasowych POLAKÓW.

 

Oczywiście taki scenariusz - bojkotu "wyborów", polegający na nie pobieraniu kart do głosowania przez NARÓD POLSKI, nie odpowiada żydom, gdyż oznacza że już teraz żydzi/masoni powinni by zacząć się pakować, szczególnie Ci, którzy na to publicznie zasłużyli.

 

Nawet przez moment zastanawiałam się, czy Stan Tymiński artykułu Polaku, nie bojkotuj tych wyborów, nie pisał po jakimś alkoholu, co by mogło tłumaczyć pewien stan pomroczności, w logicznym myśleniu.

 

Pope Nimrod http://trzcinska.neon24.pl/post/121342,lol-tyminski-sam-napisal-artykul-i-sam-sie-skompromitowal#comment_1154683 w komentarzu do tego posta zadał też pytanie warte zastanowienia się i przeanalizowania:

 

Dlaczego Polska? Watykański Holocaust wykonany przez jezuitów i dominikanów.
 

 

 

 

 

 Autor: Krystyna Trzcinska

KOMENTARZE

 • BŁĄD
  "Udział w wyborach, to legitymizacja władzy. Udziałem w wyborach, jest już sam fakt pobrania karty do głosowania . - Czyli że przez sam fakt pobrania karty do głosowania, POLAK legitymizuje „władzę” masońsko/żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI."

  - Udział w wyborach jest prawem, a powinien być obowiązkiem obywatela. / Legalizacją "okupanta" jest zgoda na to co robi (ignorancja wyborcza), ... i pozwolenia na fałszerstwa wyborcze.
  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121292,prawdziwe-wyniki-wyborow-2011-wybory-wygralo-pis

  *** Myślę że warto zakończyć temat przypomnieniem: Fałszerstwo wyborcze nie jest procedurą konstytucyjną, a "rozkazy" wydawane przez, i osoby wyłonione w sfałszowanych wyborach nie są pełnoprawnymi przedstawicielami suwerena jakim jest Naród Polski. Każdy obywatel ma "powszechny obowiązek" obrony państwa i zasad zawartych w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam tych praw i obowiązków bronić w walce z jakimkolwiek uzurpatorem, któremu zamarzyłoby się zawłaszczyć sobie jakikolwiek urząd w Państwie Polskim. - Zwracajmy na to uwagę, bo mam wrażenie, że zanosi się na referendum "3 x Bronek" ( Zgoda! - Zgoda! - Zgoda!, ... bo jak nie to? ), ... dokładnie takie, jak to zrobiono w referendum 1947 roku
 • @Nichcik 02:40:29
  Proszę się nie kompromitować. Biorąc udział w wyborach - legalizuje się najpierw urząd, jakim jest PKW, który z zasady już jest wiadomo że ogłosi wynik wyborów w treści, jakie zechce okupant masońsko/żydowski (Izrael), czyli bez względu na to, jaka jest prawda. Gdyby Pan wiedział, ze jak otworzy pan pewne drzwi i wejdzie do środka, to wyjdzie Pan z wnętrza - bez ręki. To czy otworzył by Pan te drzwi ponownie, namawiając wcześniej NARÓD POLSKI, aby wszedł do tego pomieszczenia również ponownie za Panem? To że "wybory" są fałszowane to jest pewne i niepodważalne, gdyż są na ta okoliczność dowody. Powstaje pytanie: po co zachęcać NARÓD POLSKI do pobierania kart do głosowania, jeśli w ten sposób uprawomocnia się nielegalną władzę masońsk/żydowska na terytorium POLSKI? Dlaczego podjudza Pan NARÓD POLSKI do rezygnowania ze swoich obowiązków wobec okupanta, aby go pozbawić władzy przez zdelegitymizowanie jej - bojkotując wybory i zgodnie z prawem pozbawić"władzy" masońsko/żydowskiego - okpanta (Izraela) , w drodze bezkrwawej rewolucji. Po przejęciu władzy przez NARÓD POLSKI, sami rasowi POLACY zadecydują, o obsadzeniu urzędów na terytorium POLSKI. Po przejęciu władzy w drodze pokojowej (bezkrwawej) POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ, POLACY będą mogli - nareszcie skutecznie wypędzić żydów z POLSKI, czego POLACY nie mogą skutecznie zrobić od pokoleń.
 • @Nichcik 02:40:29
  "- Udział w wyborach jest prawem, a powinien być obowiązkiem obywatela."

  Zgadzam się z tym wnioskiem. Może wtedy zamiast dyrdymał w stylu
  "żwirek i muchomorek", ludzie mimo iż zmuszeni, nareszcie zaczęli by interesować się swoim państwem i losem. Nie dla tego "głąby" rządzą krajem ze są lepsi lecz dla tego ze rodacy na to im pozwalają. Gdy raz, drugi po przymuszonym glosowaniu politycy zrobią ich w bambuko
  z samej tylko złości porachują im... kości!
  Te wybory jak i następne jesienią są już przegrane. Był czas przez
  dwa lata aby je przygotować i wygrać lecz nikomu tak naprawdę się
  nie chciało. Dzisiejsza opozycja tylko z nazwy ją przypomina. Stary establishment robi to co zawsze - dzieli i kradnie!!! Oczywiście na własną indolencje zawsze jest ostatnio modna wymówka... - żydzi!!!!
 • @Stara Baba 03:21:52
  POLAKÓW nie interesuje wybranie jednego z zaproponowanych przez masonów/żydów przedstawiciela zaakceptowanego przez IZRAEL. POLAKÓW interesuje - wypędzenie żydów z POLSKI. Dlatego tylko bojkot wyborów i pokojowa (bezkrwawa) Rewolucja Narodowa, POLAKOM to zapewni. Oczywiście taki scenariusz - bojkotu wyborów przez NARÓD POLSKI, nie odpowiada żydom, gdyż już teraz żydzi/masoni powinni by zacząć się pakować, szczególnie Ci, którzy na to publicznie zasłużyli.
 • @Max von Stirlitz 03:35:26
  Czasami zajeżdżam do Chicago, jest tam ponad milion Polaków oraz spokrewnionych. Mimo najliczniejszej etnicznej grupy jest ona politycznie najsłabsza. Każdy tylko do siebie. Jeżeli trzeba to nawet po "trupach" szczególnie rodaków. Inne nacje mają swoich przedstawicieli którzy działają w ich imieniu a my Polacy tak naprawdę nie zajmujemy się żadną we własnym imieniu polityką. Silniejszy jest Meksykanin, Rosjanin czy Arab a Polak jako polityczne popychadło. To co dzieje się w kraju jest wszędzie gdzie Polacy się osiedlą. Polityczna indolencja myślowa.
 • Wybory sa tak uczciwe jak maszyny do grania w Las Vegas.
  Tak sie zlozylo, ze mam krewnego , ktory pracuje w kasynie w Las Vegas i jest szefem nad maszynami.Wszystko jest podlaczone do komputera centralnego kablami grubymi jak reka i wygrywa ten co ma wygrac.Inny krewny w USA pracuje w drukarni i drukuje zdrapki, loterie dostepne z maszyn na kazdej stacji benzynowej w USA.Glowna wygrana drukuje osobno, wklada ten bilet do koperty i niesie szefowi a ten ta koperte wklada do szuflady biurka.Jakies 10 lat temu we Wloszek w lotto wyszly te same numery 2 tygodnie z rzedu.Zapomnial ktos maszyne przestawic, ta z latajacymi pileczkami.Maszyna ta oczywiscie jest produkowana w USA i jest standartowa maszyna lotto na calym swiecie.Wybory uczciwe? Obowiazek obywatelski?Nie rozsmieszajcie mnie bo mam zajady.
 • @Krystyna Trzcińska 03:35:24
  Możliwość niepójścia na wybory jest ostatnią furtką wolności którą reżim łaskawie zostawił.
  Dobrze że jest prawem a jeszcze nie obowiązkiem chociaż ciemny lud uparcie dąży do tego żeby na własne życzenie zamienić kraj w getto.
  „Każdy obywatel ma "powszechny obowiązek" obrony państwa „ ha ha ha ha - tyle że pod rozkazami władzy a gdyby zechciał walczyć sprzecznie z wolą władzy to go się potraktuje jak terrorystę i odstrzeli mu łeb zgodnie z konwencją haską.
  Na wojnie walczy jedna władza z drugą władzą chcącą zająć jej miejsce, obie bandy są chronione bezprawiem międzynarodowym natomiast obywatele mogą brać udział w zadymie pod warunkiem że dali się zakolczykować którejś ze stron, nie ma marnowania skórek na swoje pomysły, wojna i tak dużo kosztuje milionerów.
  Prawo międzynarodowe nie uwzględnia jakiegoś widzimisię pod tytułem obrona ojczyzny. Wolno być żołnierzem oligarchy, nie wolno być obrońcą ojczyzny. Dla nich ojczyzny już dawno nie istnieją, są tylko tereny interesów.
  Jeśli obywatel broni interesów korporacji reprezentowanych przez władzę lub opozycję - obejmują go prawa wojenne, jeśli interesy jakiejś tam ojczyzny -jest terrorystą wyjętym spod prawa. Tak stanowi obecne prawo !
  A chodzenie na wybory to tylko legitymizacja globalnego oszustwa. Gdyby wybory miały moc zmieniania układu już by tego systemu nie było a tymczasem milionerzy ochoczo sponsorują ten układ. Po „wyborach” mogą się chwalić ilu polityków mają w kieszeni i jaką branżę obstawili, taki rodzaj rozrywki w nudnawym życiu korporacji.
  „Demokracja” to pikuś dla oligarchów światowych, gorzej gdy mają do czynienia z „dyktatorem” popieranym przez naród i w żaden sposób nie mogą w takim kraju wcisnąć swoich speców od szerzenia demokracji.
  Ciekawe że banksterzy chętnie proponują nowe wybory które jak wiadomo wymagają dużego kapitału i nawet mysz nieswoja się nie prześlizgnie a referendów boją się jak ognia i najchętniej od razu wysyłają bombowce. Boją się głosowań o charakterze powszechnym które nie są przez nich ustawione czy co ?
 • Tu nie o bojkot wyborów chodzi
  a o nowy model demokracji przedstawicielskiej: http://nikander.neon24.pl/post/121350,pod-wezlem-konfederacji-jaroslawskiej
 • @nikander 10:28:59
  .
  Prawdę piszesz o projekcie nowego modelu demokracji przedstawicielskiej.

  Czas zacząć tworzyć to dzieło prawdy demokracji przedstawicielskiej.

  Teraz, mamy bardzo dużo nowych technicznych narzędzi do sprawowania władzy przez rzeczywistych przedstawicieli danego narodu.

  Wcześniej, jeszcze przed Arystotelesem, Solon rozbił demokrację odłączając 4 część społeczeństwa od rządzenia państwem.

  Dziś, mamy możliwość po raz pierwszy, zrobić przyłączenie 4 części społeczeństwa do sprawowania władzy i jednocześnie ożywić demokrację przedstawicielską w 4 częściach po tysiącach lat przerwy.

  Czwórka władzy w Sejmie stworzy zrównoważone prawo zgodne z domeną równowagi demokracji.

  Serdecznie Pozdrawiam
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej©
 • @Max von Stirlitz 07:47:35
  -- tak ! ruskie serwery, którymi zawiaduje SYN !! BYDŁO BARTOSZEWSJIEGO !!!
 • @Krystyna Trzcińska 03:35:24
  Majątek ziemski na Kaszubach posłanki PiS Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk powędrował do spółki na Cyprze. Dlatego SKOK Stefczyka nie zdołał ściągnąć przeterminowanego kredytu na 5 mln!!!!
 • @ Autor
  Oczywiście dałem +5

  Dariusz Kosiur
 • @Max von Stirlitz 03:26:49
  "Niechcik aka Nichcik wyciagniety przez Zygmunta Bialasa z bardachy napletka parcha igora Jelenia janke GmbH jest platna QU rwa reprezentujaca interesy partii okupantöw Polski w Piß-zdu .
  Nieutylizowany platny smiec propagandy - drukarz."

  - A SAM PROSIŁ BIAŁASA, ŻEBY MNIE TU ŚCIĄGNĄŁ!

  Tfu, ... jaki brak konsekwencji w działaniu! , ... albo zwykła głupota! /

  Ale cieszę się że jesteś, bo myślałem, że Cię skasowali. Witaj stary przyjacielu!
 • @Max von Stirlitz 03:26:49
  Dziękuję za linka. Miło :D
 • @Max von Stirlitz 03:35:26
  Tego linka wyświetliłam w nocy, tuż przed pójściem spać. Przed snem śmiałam się na głos, wprost do rozpuku. Jak dla mnie, to link użyty bardzo trafnie. Pozdrawiam. :D
 • @Max von Stirlitz 08:38:46
  Dziękuję bardzo, za muzyczkę na dzień dobry. Dzisiaj też ją są słucham na dzień dobry, bo nie przysłałeś nowego linka. Serdecznie pozdrawiam. :D
 • @Max von Stirlitz 08:02:48
  To taka sama prawda jak unieważnienie przez Panią Trzcińską wyroków sądów, ba nawet całej władzy w Polsce z uwagi na stosowanie - jej zdaniem - niewłaściwych pieczęci państwowych.
  Jak powszechnie jest wiadomym Pani Trzcińska powaliła na glebę całą władzę i ją dusi i już nie popuści.

  Jest takie powiedzenie, że niemądrych "nie sieją tylko sami się rodzą" a i każdy jest sobie winien jak bredniami zaprząta sobie głowę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY