Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

NARÓD POLSKI sprawdza pomoc, udzieloną przez MON-UKRAINIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jacek Sońta: Proszę mi udokumentować, jako jednej z reprezentantek NARODU POLSKIEGO, ważność formalną pisma MON, upoważniającą MON do przeznaczenia trzech mln. zł. na pomoc dla Ukrainy, poprzez przesłanie mi kopi rzekomo powstałego pisma.

 

#‎Poland‬ #‎wonżydkizPolski‬ #‎freePoland‬ #‎talmud‬ #‎ProtokołyLucyfera‬ #‎jews‬#‎masons‬ #‎Israel‬ 

Przeczytałam wiadomość znajdującą się pod poniższym linkiem, która mnie wprost zbulwersowała: MON przeznaczy trzy mln złotych na pomoc dla Ukrainy 

MON przeznaczy trzy mln złotych na pomoc dla Ukrainy 

http://wiadomosci.onet.pl/…/mon-przeznaczy-trzy-mln-z…/9r4lr

Z treści artykułu wynika że okupant żydowski na terytorium POLSKI nielegalnie, gdyż działając pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), oznaczającą bezskuteczność władzy masońsko/żydowskiej (na terytorium POLSKI), finansuje powstanie Israela II, z funduszu SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, na bezprawnie zawłaszczonym przez masonów/żydów terytorium UKRAINY, na które to bezprawne działania, żydowska władza okupanta talmudycznego na terytorium POLSKI, nie posiada legitymizacji NARODU POLSKIEGO!!

 

Tajny plan Izraela: „Drugi Izrael” na Ukrainie 

http://marucha.wordpress.com/2014/12/19/tajny-plan-izraela-drugi-izrael-na-ukrainie/

 

Najpierw niech ISRAEL zwróci POLAKOM, cały dotychczas rozszabrowany SKARB PAŃSTWA POLSKIEGO, wraz z odsetkami umownymi, w wysokości rabunku (procent składany do daty zwrotu zagrabionych funduszy), to jako przestroga NARODU POLSKIEGO przed stosowaniem jurysdykcji talmudycznej na terytorium POLSKI!

Dlatego, napisałam pismo w treści zacytowanej poniżej, do rzecznika MON płk Jacka Sońta, które  wysłałam z FB, pod adres@JacekSonta na Twitterze  (wzajemnie się obserwujemy na TT):

 

"Proszę udokumentować mi (jako jednej z reprezentantek NARODU POLSKIEGO), ważność formalną pisma MON (rzekomo powstałego), na okoliczność (arbitralnego) dysponowania przez MON funduszami SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO (bez upoważnienia na tą okoliczność w ustawie), ewentualnie wskazanie podstawy prawnej, upoważniającej MON do posiadanego uprawnienia, upoważniającego do przeznaczenia trzech mln. zł, na pomoc wojenną dla masońsko/żydowskiej Ukrainy (faktycznie w celu pomocy w tworzeniu II Izraela) i przy jednoczesnym sprzeciwie NARODU POLSKIEGO na dysponowanie funduszami SKARBU PA ŃSTWA POLSKIEGO, w takim przeznaczeniu, poprzez przesłanie mi kopi rzekomo powstałego pisma na tą okoliczność, abym mogła, jako przedstawiciel NARODU POLSKIEGO, skutecznie zaskarżyć jego formalną moc dowodową, nie upoważniającą MON do wykonania tego pisma!!

 

Ponieważ, jako reprezentantka NARODU POLSKIEGO twierdzę, że okupant żydowski, który przejął nielegalnie władzę na terytorium POLSKI, faktycznie działa pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), to znaczy że masońsko-żydowska władza na terytorium POLSKI - nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, podlegającego wykonaniu.

 

Ponadto nielegalna, arbitralna, władza masońsko-żydowska na terytorium POLSKI, jako działająca pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), nie jest legitymizowana przez NARÓD POLSKI, do rozdawnictwa SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, na potrzeby prowadzenia wojen, w imieniu i pod potrzeby Izraela, w celu utworzenia II Izraela, na terytorium UKRAINY!!

 

Tajny plan Izraela – drugi Izrael na Ukrainie 

http://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/21/tajny-plan-izraela-drugi-izrael-na-ukrainie/

 

Masońsko-żydowska władza na terytorium POLSKI, nie jest też legitymizowana przez NARÓD POLSKI, do sprawowania arbitralnie władzy na terytorium POLSKI!!

 

Jednocześnie w imieniu NARODU POLSKIEGO - wnoszę o - wstrzymanie wykonania pomocy dla Ukrainy w kwocie 3 mln. zł, do czasu wytłumaczenia się MON przed NARODEM POLSKIM z postawionych mu zarzutów, moim zdaniem: nielegalnego (arbitralnego) dilu, okupanta talmudycznego rezydującego na terytorium POLSKI, działającego pod jurysdykcją talmudyczną, finansowanego ze SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO za pośrednictwem MON, w celu udzielenia pomocy wojennej, pod potrzeby tworzonej masońsko/żydowskiej UKRAINY tzw. Izraela II, przy bezwzględnym sprzeciwie na tą okoliczność - NARODU POLSKIEGO!

 

W imieniu NARODU POLSKIEGO wnoszę, aby Wojsko POLSKIE, wraz ze służbami specjalnymi, zdjęło z urzędów masonów-żydów, działających obecnie nielegalnie na terytorium POLSKI, gdyż pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), niszcząćpod jurysdykcją talmudyczną POLSKĘ i POLAKÓW, jako zadeklarowani wrogowie POLSKI i POLAKÓW, co wynika z Talmudu"!!

 

TALMUDYCZNE WROGIE NAKAZY/ZAKAZY 

http://trzcinska.neon24.pl/post/109414,talmudyczne-wrogie-nakazy-zakazy

 

Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim. (fragmenty książki są pod załączonym linkiem). 

https://drive.google.com/file/d/0BwhdqglsNN-2dlNpRWM1M21CS2s/edit?usp=sharing

 

autor posta: Krystyna Trzcinska 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY