PILNE !! DZIŚ W NOCY 17.12.2014 r. wbrew woli NARODU POLSKIEGO, czyli przy braku legitymizacji NARODU POLSKIEGO, SEJM PODEJMIE DECYZJĘ O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe

 

Żydy cały czas kombinują, jak zagrabić terytorium POLSKI, na rzecz tzw. Judeopoloni, czy jak tam ją zwał, inaczej!
Żydy, byli tak pewni sfingowania prawa, umożliwiającego im sprzedaż lasów pastwowych na znajdujących się terytorium POLSKI, że już zawczasu załatwiali usunięcie godła POLSKI - z munduru leśnika.
Godło zniknie z munduru leśnika http://naszgarbow.pl/godlo-zniknie-z-munduru-lesnika/

WSTĘP:

Masony/żydy na terytorium POLSKI zdają się już nie pamiętać, że sprawują rządy na terytorium POLSKI nielegalnie, gdyż pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), co znaczy że nie mogą wydać ani jednego ważnego aktu prawnego od 1927 r. (od ustawy o godle z 1927 r.) Wszystkie działania żydów na terytorium POLSKI od 1927 r. do nadal są - bezskuteczne. W POLSCE obowiązuje domniemanie działania organów państwa zgodnie z prawem i prawdą . Jeżeli żydowski rząd na terytorium Polski działa nielegalnie, to należy obalić domniemanie działania żydowskiego rządu na terytorium POLSKI zgodnie z prawem i prawdą!! Żydów POLACY mają w swoich "łapach"!! Wszystko co jest na terytorium POLSKI - jest POLSKIE!! Wszystkie mieszkania i majątki żydów na terytorium POLSKI - są własnością POLSKI i POLAKÓW!! Wszystko co żydy "kupili za przysłowiowy grosz", jest nadal w POLSCE i jest własnością POLSKI!! Kredyty, które żydowskie rządy zaciągały od żydów i które żydy następnie rozkradały, POLACY nie mają nic do tego, kredyty te były pobierane pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), żydy więc nie mają dowodu z dokumentu urzędowego, że POLSKA brała kredyty!! Przynależność Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej jest - bezskuteczna, jako że potwierdzona nielegalną pieczęcią urzędową (okrągłą), to samo z Traktatem Lizbońskim. Sejm, Trybunał Konstytucyjny, Prezydent, Premier, również nie mogą i nie wydali ani jednego ważnego aktu prawnego od 1927 r. Co znaczy że POLSKA nadal jest POLSKĄ!! Tym samym żydki są nadal w POLAKÓW "łapskach", chociaż bardzo się śpieszą, myśląc że POLACY nie znają rozwiązania. A tak nie jest. POLACY wiedzą, jak żydków pozbawić władzy na terytorium Polski i mają nawet bezwzględny obowiązek wypędzić żydów z terytorium POLSKI (legalnie). Ukradzione złoto II RP przez masonów, też musi do POLSKI wrócić, jak i inne grabieże i odszkodowania za mordy milionów POLAKÓW, których krew mają na rękach - żydzi!!!!

Pod linkiem poniższym znalazła się informacja, że okupant żydowski, dzisiaj w nocy tj. dnia 17.12.2014 r (potajemnie), wbrew woli NARODU POLSKIEGO, jednocześnie przy braku legitymizacji NARODU POLSKIEGO do takich czynności, zamierza podjąć decyzję o sprzedaży LASÓW PAŃSTWOWYCH, znajdujących się na terytorium POLSKI, które to info przytaczam w całości poniżej!! Wiem jednak, że starania żydów są tylko złudą, bo za chwilę będą musieli wy****dalać z POLSKI, tyle tylko żydki wskórali, że poćwiczyli stosowanie Talmudu, Protokołów Lucyfera, 45 wytycznych Jakuba Bermana - na POLAKACH i POLSCE! Znaczy że żydy na terytorium POLSKI nabrali talmudycznego doświadczenia!

 

Tekst z Talmudu:

 

PILNE !! DZIŚ W NOCY SEJM PODEJMIE DECYZJE O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe

http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow-panstwowych-info-pap-i-zrodla-sejmowe/

 

 

DRODZY RODACY UPRZEJMIE WAS UŚWIADAMIAM ŻE 

OBSZARY GÓRSKIE POROŚNIĘTE LASEM SĄ WŁASNOŚCIĄ LASÓW PAŃSTWOWYCH W ILOŚCI TERENÓW GÓRSKICH 95% 

ZATEM PRYWATYZACJA LASÓW OZNACZA SPRZEDAŻ TERENÓW GÓRSKICH 

NIE WSPOMNĘ TU ŻE TEŻ JEZIOR ŁĄK I STRUMIENI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W LASACH

ZATEM MOŻECIE SIE POŻEGNAĆ Z GÓRAMI JEZIORAMI 

NA ZAWSZE !!!

Tekst z Talmuddu1

http://miziaforum.wordpress.com/2013/12/30/rabunek-2014-polskie-gory-sprzedane/

dodawać nie muszę chyba ze to również sprzedaż 45% powierzchni kraju !!

Nie ma już społecznej inicjatywy, którą Platforma potraktowałaby poważnie. Nie ma też zakamarkagospodarki, którego nie chciałaby ograbić. Na Lasy Państwowe ma wyjątkową chrapkę i wszystko wskazuje na to, że 2,5 miliona podpisów w ich obronie, zmieli w sejmowej niszczarce dziś w nocy.

Wszystko zaczęło się w styczniu 2014, kiedy mocą nowelizacji ustawy, przeforsowanej przez rząd Donalda Tuska, zobowiązano Lasy Państwowe do przekazania budżetowi państwa w tym i kolejnym roku po 800 mln zł. Zdecydowano też, że od 2016 r. Lasy będą rocznie przekazywać do państwowej kasy 2 proc. wartości sprzedanego drewna. Ze skasowanej Lasom kwoty 1,3 mld zł ma trafić na Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych, a pozostałe 300 mln zł na zmniejszenie deficytu budżetu państwa.

Donald Tusk, zagarniając 1,6 mld z kasy Lasów, stwierdził beztrosko, że decyzja rządu „w perspektywie wielu lat stabilizuje sytuację Lasów Państwowych” i pozwoli im „funkcjonować co najmniej tak samo dobrze, jak do tej pory”. Uznał, że dotychczas funkcjonowały one w „przesadnie komfortowym kontekście finansowym”, co groziło nieracjonalnym wydawaniem tych środków. Zagadnienie racjonalności wydatków nigdy nie należało do mocnych stron obecnego „Króla Europy” i jego partii, więc Polacy nie dali się nabrać. Świadomi, że żaden dotychczasowy rząd nie zaszkodził polskim lasom tak dalece, jak koalicja PO-PSL, podjęli protest. Wsparli go politycy PiS, a były minister środowiska, prof. Jana Szyszko, podkreślał, że pozbawienie Lasów Państwowych ich czteroletnich przychodów zdestabilizuje ich działanie i „uniemożliwi normalną gospodarkę”.

Polacy stanęli murem w obronie Lasów, ale i polskiej ziemi, która od 2016 roku zagrożona jest masowym wykupem jej przez obcokrajowców. 1 maja 2016 kończy się dwunastoletni okres ochronny ziemi. Patrząc na kondycję polskiej gospodarki, puste kieszenie obywateli i ceny ziemi, łatwo przewidzieć, że dla wielu Polaków sprzedażojcowizny będzie sposobem na przetrwanie, a obcokrajowcy już teraz są żywo zainteresowani jej wykupem. W ostatnich latach robią to za pośrednictwem podstawionych „słupów”. Za półtora roku będzie już wolna amerykanka.

Obie te sprawy zjednoczyły Polaków w obywatelskim proteście. Pod wnioskiem o ogólnopolskie referendum ws. Lasów Państwowych oraz renegocjacji Traktatu Akcesyjnego w kwestii sprzedaży ziemi obcokrajowcom podpisało się 2,5 mln osób. Wnioskowano w nim, by obcokrajowcy mogli kupować ziemię w Polsce dopiero od roku, w którym siła nabywcza średniej pensji Polaka będzie stanowiła minimum 90 proc. średniej siły nabywczej średniej pensji mieszkańców pięciu najbogatszych krajów UE. Jak na razie zarabiamy ponad pięciokrotnie mniej.

Posłowie PiS złożyli wniosek referendalny w Sejmie siedem miesięcy temu.Wszystko wskazywało na to, że rząd nie może zamknąć na niego oczu. Tymczasem dziś okazało się, że odkładana do zamrażarki sprawa, ma zostać rozpatrywana dziś w środku nocy. Posłowie zostali powiadomieni wczoraj, że dziś w nocy między 21:30 a 1.30 mają debatować o tym, czy włączyć do porządku dziennego posiedzenia Sejmu (jutrzejszego lub piątkowego) punkt dotyczący ogólnopolskiego referendum.

Wszystko wskazuje na to, że ogólnonarodowa sprawa walki Polaków o polską ziemię, ma zostać zmielona w niszczarce, jak wszystkie inne obywatelskie inicjatywy. 2,5 mln podpisów, które zebrano w zaledwie 3 miesiące, zostają przez rząd potraktowane jak kupa śmieci. Nie znaleziono nawet dogodnej pory na poważne przyjrzenie się prośbie obywateli. Z podobnym lekceważeniem potraktowano dziś przedstawicieli Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców, którzy przywieźli do Sejmu blisko 300 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, zapewniającej rodzicom prawa do decyzji o kierunku edukacyjnym ich dzieci. **To tylko dwa przykłady z ogromu działań Platformy, które boleśnie pokazują, że Platforma jest obywatelska jedynie znazwy. Najwyraźniej rację mają ci, którzy przypominają, że „milicja też była obywatelska”.

Transmisję z dzisiejszych obrad sejmu można śledzić na stronach sejmowych

autor: Marzena Nykiel

 z pośrednictwem na NEON24.pl: Krystyny Trzcińskiej

Z ostatniej chwili: 

  1. Informacja z komentarza, potwierdzająca że okupant żydowski zmierza do zagrabienia 45 % POLSKI, o czym  swiadczy fakt, że również w tym tygodniu chce dostosowac Konstytucję RP. http://trzcinska.neon24.pl/post/116712,pilne-okupant-zydowski-zagrabia-45-terytorium-polski#comment_1081976
  2. Potwierdzenie żydowskiej przewałki w żydowskim Sejmie na Terytorium POLSKI z komentarza do tego posta: http://trzcinska.neon24.pl/post/116712,pilne-okupant-zydowski-zagrabia-45-terytorium-polski#comment_1082026
  3. A oto jak głosował SEJM na terytorium POLSKI, znajdujacy się  pod talmudyczną jurysdykcją (głosujacy zgodnie z wytycznymi politycznymi Israela), a obsadzony prawie w całości przez żydów, co wynika chociazby z niniejszej tabeli głosowań, dotyczących 45 % terytorium POLSKI - czyli praktycznie w sprawie przejęcia POLSKICH LASÓW przez żydowskiego okupanta, rezydującego na terytorium POLSKI!!

Autor: wstępu:

Krystyna Trzcinska