Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Hurra!! Wyrok TK w sprawie uboju rytualnego - bezskuteczny?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Orzeczenie" TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r. dotyczące uboju rytualnego jest – bezskuteczne ex-tunc (wstecz), czyli od dnia 10.12.2014 r. - nie podlega wykonaniu!!

 

1203641-trybunal-konstytucyjny-657-323

W sprawie bezskuteczności tzw. "orzeczenia" TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r. dotyczącego uboju rytualnego, przed chwilą napisałam i wysłałam pismo do Prezesa Trybunału Konstytucyjnego: Andrzeja Rzeplińskiego:

Dokument "Pismo ogolne.xml" został pomyślnie wysłany (w trybie przedłożenia) na adres "/lmiw7w446k/skrytka". Dokument został przyjęty., wystawiono UPP, w poniżej zacytowanej treści:

Proszę o umożliwienie mi wglądu w orzeczenie TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r, lub - o przysłanie mi kopii tego orzeczenia np. drogą e-mail tkrystyna@ymail.com, lub podanie innego rozwiązania, abym mogła dokonać wglądu lub sfotografować: początek i koniec tego rzekomo "orzeczenia": rozstrzygnięcia i uzasadnienia, na potrzeby pisanego przeze mnie artykułu, gdyż twierdzę, że z powodów formalnych, "orzeczenie" to jest - bezskuteczne, gdyż nie uzyskało postaci dokumentu urzędowego, nie jest więc dowodem na okoliczność jego treści, a zatem nie podlega wykonaniu!! 

Tym samym żadna ze stron, na jego podstawie nie może sobie rościć jakichkolwiek skutków prawnych!!
A co za tym idzie, cytowane poniżej "rozstrzygnięcie" TK, jako - bezskuteczne, to nie podlega - wykonaniu!

"Brak zezwolenia na poddawanie zwierząt ubojowi w rzeźni według szczególnych metod wymaganych przez obrzędy religijne jest niezgodny z konstytucją. Odpowiedzialność karna za poddawanie zwierząt takiemu ubojowi jest niezgodna z konstytucją"

images

Po przeczytaniu posta spod linka poniżej, postanowiłam się do niego pokrótce ustosunkować, więc napisałam w komentarzu że: „orzeczenie” TK, jako że jest bezskuteczne, to nie podlega wykonaniu:

WYROK TK: 'POLSKA TO NADAL POLIN'

Brak zezwolenia na ubój według metod wymaganych przez obrzędy religijne jest niezgodny z konstytucją.

http://www.fzp.net.pl/opinie/wyrok-tk-polska-nadal-polin?fb_action_ids=478357835635449&fb_action_types=og.comments

Mój komentarz do powyższego posta: https://www.facebook.com/krystyna.trzcinska.77/posts/478357835635449:0?pnref=story.

NARÓD POLSKI nie upoważnił żydów (FORUM ŻYDÓW POLSKICH), do umieszczania na fladze POLSKI, żydowskiej gwiazdy, jest to wbrew ustawie o godle i za to NARÓD POLSKI, jeszcze chwila, a będzie żydów karał!

Należy zwrócić uwagę, że werdykt masonsko/żydowskiego tzw. Trybunału Konstytucyjnego (pozornego), na terytorium POLSKI, nie mógł wydać ważnego orzeczenia, z powodu że TK posługuje się wadliwą (bezskuteczną) pieczęcią urzędowa (okrągłą), która ma w otoku pieczęci niedopuszczalny przez ustawę o godle znak masoński i również podstępnie bez podstawy prawnej, czyli tylko arbitralnie - heraldycznie, w godle umieszczono dwie żydowskie gwiazdy (pentagram), co powoduje ten skutek, że pieczęcie urzędowe (okrągłe) są wadliwe w stosunku do treści ustawy o godle.

Trybunał Konstytucyjny też ma w otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) niedopuszczalny przez ustawę o godle - masoński znak! Co sprawia, że również "orzeczenia" sporządzone przez żydów w Trybunale Konstytucyjnym, nie są aktem prawnym, gdyż nie uzyskały formalnej postaci dokumentu urzędowego, a więc nie są dowodem!! Przystawienie na dokumencie wadliwej pieczęci urzędowej (okrągłej), faktycznie oznacza - brak pieczęci urzędowej (okrągłej). Dlatego takie wadliwe pod względem formalnym pismo nie podlega wykonaniu. Na jego podstawie żadna ze stron nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych!! Taka prawda!! Masońsko/żydowski Trybunał Konstytucyjny na terytorium POLSKI, rozstrzygał na: "polecenie polityczne Israela", czyli pod talmudyczną jurysdykcją: "bez względu na to, jaka jest prawda obiektywna"!

Co oznacza jurysdykcja talmudyczna i jakie są nakazy, zakazy talmudyczne wobec nie żydów, wyjaśniam poniżej:

TALMUDYCZNE WROGIE NAKAZY/ZAKAZY 

http://trzcinska.neon24.pl/…/109414,talmudyczne-wrogie-naka…

Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim.

(fragmenty książki są pod załączonym linkiem). 

https://drive.google.com/…/0BwhdqglsNN-2dlNpRWM1M21CS…/edit…

O jurysdykcji talmudycznej, stosowanej na terytorium POLSKI wobec POLSKI i POLAKÓW, można znaleźć informacje pod poniższym linkiem:
Każdy mason/żyd, zawsze wrogiem POLSKI i POLAKÓW!?

http://trzcinska.neon24.pl/…/116000,kazdy-mason-zyd-zawsze-…

Poniżej cytuję ważne dla potrzeb niniejszego posta, informacje z posta:

Każdy mason/żyd, zawsze wrogiem POLSKI i POLAKÓW!?

":Mojżesz Majmonides żyjący na przełomie XII i XIII wieku to kodyfikator tej bardzo starej Gildy Złodziejskiej.

Talmud nakazuje ingerencje w prawo większości i zabrania ingerencji większości i jurysdykcji.

Prawo rzymskie (obowiązujące dla większości) i prawa Talmudu (stworzone dla mniejszości) są diametralnie różne i nie kompatybilne.

Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa . Natomiast Talmud zakłada i kładzie nacisk na nierówność wobec prawa.

Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawa dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

Majmonides już dawno stwierdził, że sądy mają być żydowskie – lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie, który wymusza posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów, jak również publikuje przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu.

Majmonides dalej Wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM NARODY „nie chcące podlegają naszej (żydowskiej) jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą CELEM ŻYDOWSKIEJ ŚWIĘTEJ WOJNA. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

Ta fikcja będzie trwała dopóty dopóki nie wyegzekwuje się istniejącego prawa, nie powoła się Specjalnego Trybunału do osadzenia sędziów i innych prawników, którzy łamią istniejące prawo większości i stosują talmudyczne prawo Majmonidesa – panowania mniejszości nad większością.

Konieczność wprowadzenia Jurysdykcji Większości nad Jurysdykcją mniejszości jest oczywiste. Talmud powinien być zakazany, jako najbardziej rasistowskie prawo sprzeczne z obowiązującym prawem.
Nie ma najmniejszego powodu, aby dawać większe i szczególne prawa dla mniejszości i prześladować większość.

Tą fundamentalną niezgodność z obowiązującym prawem jest AKTEM AGRESJI PRAWNEJ MNIEJSZOŚCI NA WIĘKSZOŚCIĄ.

Bardzo dobrze ilustruje już publikowany AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO Talmudowi.
http://marucha.wordpress.com/…/akt-oskarzenia-przeciwko-wyz…

Według Talmudu: Polacy w Polsce, Niemcy w Niemczech Palestyńczycy w Palestynie, Rosjanie w Rosji, Francuzi we Francji, Amerykanie w Ameryce …..,
wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( „OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC”, cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione mają prawo powrotu.

Takie stwierdzenia to dowód CHOROBY PSYCHICZNEJ, ale taka jest świadomość prawna KLANU PRAWNICZEGO w Polsce i pozostałych krajach i w jakiś dziwny sposób zorganizowany, wprowadzony w życie i utrzymywany przez tą starą Gildę Złodziejską

To ciekawe jak to możliwe. Być może odpowiedz znajdziemy w książce o technikach zdobycia władzy napisanej przez stryja nie sławnego Jana Tomasza Grossa – socjologa na Uniwersytecie w Nowym Jorku.”

#‎Poland‬ ‪#‎wonżdkizPolski‬ ‪#‎freePoland‬ ‪#‎talmud‬

Dnia: 15.12.2014 r. Autor:

Krystyna Trzcinska

KOMENTARZE

 • Prawo religijne dla żydów ? w Polsce ?
  Słowianie ! żydowska mafia powołuje sie na prawo religijne które pozwala w okrutny sposób mordować zwierzęta i zydo-Trybunału Konstytucyjny w Polsce wbrew narodowi Polskiemu znowu zezwolił na mordowanie !!!
  !
  Słowianie ! w Indiach był religijny zwyczaj palenie wdów na stosie !!! i Anglicy ten parszywy zwyczaj religijny zabronili pod karą śmierci !!!!
  !
  Udała sie do rządzącego wice-króla delegacja świetych kapłanów by zaprotestować ! powołując zwyczaj religijny trwający kilka tyś lat !!
  !
  wice-król odpowiedział hinduskim kapłanom ! że owszem w Indi jest zwyczaj palenie wdów na stosie ! ale u Anglików jest zwyczaj wieszanie tych co palą na stosie wdowy !! i co ścierwa zydowskie ? odzwyczaili w Indi paleni wdów !!!!! MOŻNA ? MOŻNA !!!!
  !
  POLACY SŁOWIANIE ! Polska jest od 25 lat w okowach żydowskiej mafii !!! jest to nacja bez Honoru i poczucia wstydu !!!!! to dzicz !
  rasowo plemienna ! te ścierwa nadają sie do Afryki skąd to to przyszło a nie do Europy !
  !
  Codziennie się wstydzę ze te prymitywna żydowska dzicz rządzi w Polsce
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żydzi do Izraela WYNOCHA !!!!!!!
 • Nie pozwólmy nieszczyc naszej Tradycji...
  Franciszkańskiego miłosierdzia dla zwierząt. Nasz stosunek do zwierząt, do przyrody w ogóle do otoczenia, jest miarą naszego człowieczeństwa. Cierpienia zadawane zwierzętom, istotom żywym są tylko i wyłącznie barbarzyństwem i nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia.
 • Nasza cisza w tej sprawie...
  jest naszym cichym przyzwoleniem i współudziałem w tym barbażyństwie
 • Popieram !
  Nie można być obojętny i pozwolić na bestialstwo. Najlepiej organizując się. Proponuję googlować i przystępować do organizacji praw zwierząt, nagłaśniać gdzie się da i aktywnie bronić w internecie.
 • Do braci Słowian !!!
  Słowianie ! tutaj na forum neon24 jest około 95 % żydo-chazarów !!!
  sami widzicie ze tematy o żydach sa przez zydów przemilczane !!!!!
  !
  taki nośny temat [ mordy rytualne ] jest zamilczany !! gdzie ten cwaniakniejaki Lord ? ! Kodak ?! Talbot ? !
  !
  Słowianie ! własnie dzis w BELGI STRAJK GENERALNY !! [ 67 lat ] emerytura i cięcia w budżecie !!!!! STOI CAŁA BELGIA !! a w Polsce ?
  w Polsce zydostwo opanowało wszystkie stanowiska i obezwładniają nastroje Polaków !!! żydostwo [ pomaszerują ! pokrzyczą ! ] i do kasy związkowej i partyjnej !!!!
  !
  TYLKO POWOŁANIE NARODOWEJ PARTII SŁOWIAN ! TO PIERWSZY KROK KU WYZWOLENIU SIE Z NIEWOLI żydowskiej !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! UNIA SŁOWIAN ! POLSKA BEZ żydów
 • ???
  Można prosić o ponowne napisanie artykułu tak, żeby jego treść stała się zrozumiała dla normalnego człowieka? Nie znaczy to, że "prawnik" jest nienormalny, tylko, że ma nieco inny mózg... :)
  Przecież z tego bełkotu nic nie wynika!
 • ogłoszenie wyroku
  o skuteczności wyroku nie decyduje dokument tylko jego ogłoszenie, a sporządzony z ogłoszenia dokument nawet gdyby był wadliwy można poprawić, więc ....
 • @Henryk Kreuz 11:20:36
  Henryk Kreuz: Do ważności dokumentu urzędowego, jaki niewątpliwie ma stanowić orzeczenie (wyrok, rozporządzenie, zarządzenie), istnieje wymóg nie tylko ogłoszenia wyroku ale i łącznie: sporządzenie go w przepisanej formie, doręczenie stronom. Wyrok ogłoszony a nie sporządzony w przepisanej formie nie może zostać skutecznie doręczony (doręczenie jest bezskuteczne). Jeśli zostanie doręczony stronom/stronie wyrok sporządzony nie w przepisanej formie, to nie podlega zaskarżeniu, gdyż można zaskarżyć tylko dokument urzędowy, który jedynie ma moc dowodową, władczą. Pismo "orzeczenie", które nie spełnia wymogów formalnych dokumentów urzędowego, jako że nie ma mocy dowodowej, to nie podlega nie tylko zaskarżeniu ale i nie podlega - wykonaniu!! W POLSCE istnieje domniemanie działania organów PAŃSTWA zgodnie z prawem!! Jeżeli organy państwa nie działają zgodnie z prawem, to istnieje prawny obowiązek NARODU POLSKIEGO obalenia tego DOMNIEMANIA!!
  Żeby móc obalić domniemanie prawne, dotyczące np. "orzeczenia" TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r. dotyczące uboju rytualnego) od czegoś należy zacząć obalenie działania organów państwa, to w tym przypadku muszę mieć możliwość wglądu w wygląd zewnętrzny tzw. "orzeczenia" TK - dotyczące uboju rytualnego.

  Dlatego skierowałam pismo do Prezesa Trybunału Konstytucyjnego, o umożliwienie mi wglądu w treść "orzeczenia TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r. dotyczące uboju rytualnego, dlatego że jestem tego pewna że TK tak jak i premier, prezydent na terytorium POLSKI używaja wadliwych pieczęci urzędowych (okrągłych), co oznacza faktycznie brak pieczęci!! Jaka to jest wada, której jestem tak pewna? Częściowo udokumentowałam to w poniższym poście

  Czy w POLSCE "prezydent" wydaje nieistniejące akty prawne? http://trzcinska.neon24.pl/post/114886,czy-w-polsce-prezydent-wydaje-nieistniejace-akty-prawne

  Na Neon24.pl, jest jedna osoba:"comsens", która mam wrażenie, że zrozumiała, to co piszę:
  Czy Seremet działa pod fałszywą pieczęcią urzędową? http://trzcinska.neon24.pl/post/114523,czy-seremet-dziala-pod-falszywa-pieczecia-urzedowa

  W komentarzu, pod wyżej wskazanym postem "comsens" napisał
  "Czy Seremet, etc, etc.
  Nihil novi!!!
  Ale to jest tylko kąsek z czubka góry lodowej, a skoro tak, to w krotce w miejsce "Bóg, Honor, Ojczyzna", będzie "nasze kamienice, a wasze ulice".
  comsens"

  Moim zdaniem "comsens" zrozumiał, że nie tylko Prokurator Generalny ma wadliwą pieczęć urzędową (okrągłą) ale i inni. między innymi: tzw. prezydenci w RP - wszyscy mieli wadliwe pieczęci urzędowe (okrągłą), nie zgodna z treścią ustawy o godle. Wszyscy poprzedni zawsze masońscy/ żydowscy prezydenci (innych nie było) na terytorium POLSKI od 1927 r. faktycznie nie byli prezydentami!!

  W związku z faktem, że tzw. prezydenci posługiwali się wadliwymi pieczęciami urzędowymi (okrągłymi), to nie wydali ani jednego ważnego - aktu prawnego!! A to znaczy, ze POLACY maja prawo w każdym momencie zdelegitymizować obecną masońską/żydowską władzę na terytorium POLSKI. W zamian NARÓD POLSKI może legitymizować swój rząd z władzą tradycyjną POLSKĄ.

  Ponieważ od 1927 r. wszystkie czynności rządów masonów/żydów na terytorium POLSKI są - bezskuteczne, gdyż nie były oparte na aktach prawnych, tzn. że w POLSCE jest ważne prawo z 1927 r.

  Migiem!! Przeprowadźmy legitymizację władzy w POLSCE!!! http://trzcinska.neon24.pl/post/115726,migiem-przeprowadzmy-legitymizacje-wladzy-w-polsce

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY