Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Każdy mason/żyd, zawsze wrogiem POLSKI i POLAKÓW!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Na czas wojny okupuje się terytorium, po okupacji dopiero zwykle następuje coś bardziej wiążącego”.

MAREK TORZEWSKI - DO PRZODU POLSKO https://www.youtube.com/watch?v=jDUzMGgjkA0

Dnia 29 sierpnia 2014 r. autor artykułu, mason/żyd Stanisław Michalkiewicz, być może z nakazu masonów, poinformował NARÓD POLSKI że: NIK POTWIERDZA OKUPACYJNY CHARAKTER III RP http://www.naszdziennik.pl/mysl-felieton/94213,nik-potwierdza-okupacyjny-charakter-iii-rp.htm, czyli innymi słowy poinformował POLAKÓW że: POLSKA jest w stanie wojny, co jest dorozumiałe, również że:

„Na czas wojny okupuje się terytorium, po okupacji dopiero zwykle następuje coś bardziej wiążącego”.

Mason/żyd Michalkiewicz, rzekomo miał upoważnienie do poinformowania NARODU POLSKIEGO o byciu w stanie wojny, na podstawie treści specjalnego raportu (żydowskiej?) Najwyższej Izby Kontroli, w którym znalazła się informacja że:

„„służby specjalne”, tak naprawdę pozostają poza jakąkolwiek kontrolą „konstytucyjnych organów państwa” i dlatego III RP jest pod okupacją", czyli w stanie wojny i w dorozumieniu, że to z winy specsłużb, POLSKA ma utracić terytorium.

 

Atak, masona/żyda Michalkiewicza, na niezależność „służb specjalnych”, od „konstytucyjnych organów państwa”, czyli masonów/żydów znaczył, że masony/żydy nie są pewne lojalności specsłużb, wobec masońsko/żydowskiego okupanta POLSKI?

 

Pisząc o okupacji III RP, z powodu pozostawania specsłużb poza kontrolą masonów/żydów (konstytucyjnych organów państwa?), Michalkiewicz jakby nie zauważył, że tak naprawdę, te rzekomo „konstytucyjne organy państwa masony/żydy”, działają w POLSCE nielegalnie.

Czyżby o tym nie wiedział? Czy Michalkiewicz nie wie, że POLACY są pod talmudyczną jurysdykcją masonów/żydów? I że to z winy okupacji masońsko/żydowskiej zagraża POLSCE utrata niepodległości, na rzecz masonów/żydów?

 

Poniżej bardzo ważne informacje dla każdego POLAKA, zawarte w jednym z komentarzy, który w całości zacytuję, wyjaśniający pod czyją faktycznie okupacją jest POLSKA i NARÓD POLSKI (ostatni komentarz pod linkiem) http://marucha.wordpress.com/2010/11/06/nikt-juz-nie-pyta-o-zaslugi/:

 

MatkaPolka said

2010-11-07 (niedziela) at 14:49:47

Afery Prawa – nowe miejsce strony – z końcówką .eu

http://www.aferyprawa.eu

Afery Prawa dokumentują łamanie prawa przez sędziów, prokuratorów, komorników i adwokatów.
Trzeba zwrócić uwagę, że ta strona internetowa dokumentuje niezgodność z obowiązującym prawem większości narodowej i łamanie prawa przez osoby nominalnie zobowiązane do przestrzegania prawa.
narzucenie jurysdykcji żydowskiej, czyli jurysdykcji mniejszości etnicznej nad jurysdykcją większości narodowej to jest jurysdykcje talmudyczną nad jurysdykcja prawa rzymskiego lub brytyjskiego (Common Law )

 

Mojżesz Majmonides żyjący na przełomie XII i XIII wieku to kodyfikator tej bardzo starej Gildy Złodziejskiej.

 

Talmud nakazuje ingerencje w prawo większości i zabrania ingerencji większości i jurysdykcji.

 

Prawo rzymskie (obowiązujące dla większości) i prawa Talmudu (stworzone dla mniejszości) są diametralnie różne i nie kompatybilne.

 

Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa . Natomiast Talmud zakłada i kładzie nacisk na nierówność wobec prawa.

 

Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawa dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

 

Majmonides już dawno stwierdził, że sądy mają być żydowskie – lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie, który wymusza posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów, jak również publikuje przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu.

 

Majmonides dalej Wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM NARODY „nie chcące podlegają naszej (żydowskiej) jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą CELEM ŻYDOWSKIEJ ŚWIĘTEJ WOJNA. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

 

Ta fikcja będzie trwała dopóty dopóki nie wyegzekwuje się istniejącego prawa, nie powoła się Specjalnego Trybunału do osadzenia sędziów i innych prawników, którzy łamią istniejące prawo większości i stosują talmudyczne prawo Majmonidesa – panowania mniejszości nad większością.

 

Konieczność wprowadzenia Jurysdykcji Większości nad Jurysdykcją mniejszości jest oczywiste. Talmud powinien być zakazany, jako najbardziej rasistowskie prawo sprzeczne z obowiązującym prawem.

Nie ma najmniejszego powodu, aby dawać większe i szczególne prawa dla mniejszości i prześladować większość.

 

Tą fundamentalną niezgodność z obowiązującym prawem jest AKTEM AGRESJI PRAWNEJ MNIEJSZOŚCI NA WIĘKSZOŚCIĄ.

 

Bardzo dobrze ilustruje już publikowany AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO Talmudowi.

http://marucha.wordpress.com/2010/04/09/akt-oskarzenia-przeciwko-wyznawcom-talmudu

 

Według Talmudu: Polacy w Polsce, Niemcy w Niemczech Palestyńczycy w Palestynie, Rosjanie w Rosji, Francuzi we Francji, Amerykanie w Ameryce …..,

wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( „OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC”, cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione mają prawo powrotu.

 

Takie stwierdzenia to dowód CHOROBY PSYCHICZNEJ, ale taka jest świadomość prawna KLANU PRAWNICZEGO w Polsce i pozostałych krajach i w jakiś dziwny sposób zorganizowany, wprowadzony w życie i utrzymywany przez tą starą Gildę Złodziejską

 

To ciekawe jak to możliwe. Być może odpowiedz znajdziemy w książce o technikach zdobycia władzy napisanej przez stryja nie sławnego Jana Tomasza Grossa – socjologa na Uniwersytecie w Nowym Jorku.

 

Niby to krytyczna pozycja – a może INSTRUKTAŻOWA!!.

Uncivil society: 1989 and the implosion of the communist establishment – Google Books Result
Stephen Kotkin, Jan Tomasz Gross – 2009 – History – 197 pages
Andrzej Paczkowski, Zdobycie władzy: 1945-1947 (Warsaw: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1993), 5; Andrzej Garlicki, Bolesław Bierut (Warsaw Wydawnictwa …
http://WWW.books.google.ca/books?isbn=0679642765 …Google Gross zdobycie wladzy”

Autor:

Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • Krysia Kossecka
  .
  8-)))))
  Nie nawalaj dopierdalaj , do boju POLSKO !
  https://www.youtube.com/watch?v=jDUzMGgjkA0
 • Netwalker 14:59:36
  .
  Mylisz sie - jest tak jak w notce .Wreszcie ktos dobral sie do dupy Sprytnemu stasiowi Michalkiewiczowi ksywa operacyjna STEN .
  Wiesz , ze STEN zostalby rozwalony za zdrade panstwa Polski w latach 40-ych albo 50-ych ubieglego stulecia ?
  Nic sie nie martw koles - niebawem , jeszcze chwila .
  Momencik .
 • Netwalker 14:59:36
  .
  Resztka informacji po Michalkiewiczu z sieci :
  1978-1981 rozpracowywany przez Wydz. III KS MO/Wydz. IV Dep. III MSW w ramach SOR krypt. Sam; 1982-1985 przez Wydz. VIII Dep. IV MSW w ramach SOS krypt. Sten.
  Wkasowal Domagalski Wlodzio - chuj zlamany .
  Sprawdz co to byl SOR i do czego ubecji w tamtych latach sluzyl ?
  Skad jest , byla kasa na druk tego badziewia co pisze STEN . Kurwa mac jestes pejsowym zadaniowcem z rodziny Adasia czy debilem logicznego myslenia z dyplomem szkoly specjalnej ??
 • @Max von Stirlitz 16:13:00
  10/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Szanowna pani Krysiu.
  20 mln Polaków bez polskich dokumentów. MSZ problemu nie widzi. Ponad 20 mln Polaków na świecie nie ma polskich dokumentów mimo że pielęgnuje swoją polskość i utożsamia się z polską kulturą. MSZ nie tylko nie ma pomysłu na zagospodarowanie tego potencjału, ale zachowuje się, jakby dążyło do zerwania wszelkich związków tych ludzi z Macierzą.
  Systematyczne zmniejszanie liczby konsulatów, czy utrudnianie Polakom uczestniczenia w wyborach to zaledwie wierzchołek góry lodowej problemów, jakie stawia przed Polakami mieszkającymi zagranicą polski MSZ. Coraz mniejsza liczba szkół polskich przy ambasadach, brak zaangażowania w życie Polonii i niechęć do kultywowania tradycji oraz przekazywania historii to wyznaczniki podejścia resortu najpierw Radosława Sikorskiego, a obecnie Grzegorza Schetyny do tych najistotniejszych dla życia wspólnotowego kwestii.  Wśród Polonii słychać coraz wyraźniejsze głosy, że resort zachowuje się tak, jakby dążył do tego, aby Polacy poza granicami kraju wynarodowili się. Dotyczy to zarówno Polonii sensu stricte, jak i Polaków mieszkających na dawnych ziemiach polskich, obecnie znajdujących się w granicach Białorusi, Litwy czy Ukrainy.  Wprawdzie rząd przygotował program współpracy z Polonią, który wkrótce zostanie zaprezentowany na posiedzeniu sejmowej Komisji Łączności z Polakami za Granicą, jednakże ani Polonusi, ani zaangażowani we współpracę z nimi posłowie nie robią sobie nadziei na jakąkolwiek poprawę w tej materii. Woli politycznej nie ma bowiem od wielu lat, a fundusze przekazywane z budżetu państwa z roku na rok topnieją.  Anna Wiejak

  Z zaprzyjaźnionego z nami portalu Prawy.pl

  Artykuły powiązane

  MSZ zabiera Polonii, daje Ukraińcom i Białorusinom
  Napastliwa lituanizacja
  Białoruscy Polacy atakowani za polskie pieniądze
  Czwarty numer Magna Polonia – ideowego pisma ONR
  PRAWY.TV: dr Krzysztof Kawęcki – Wilniucy mają żal, że Polacy o nich zapomnieli
  Ile szowinizmu wśród białoruskiej opozycji?
  PRAWY.TV: Wojciech Bogaczyk – Zaadoptuj Wschodniaka!
  Książka, która zatrzęsła Ministerstwem Spraw Zagranicznych
  Robert Winnicki: Cztery gorące dni na Wyspach
  Przedwojenny Lwów. Najpiękniejsze fotografie
  Lewicowi dziennikarze przepraszają za 11 listopada
  Naród bez przyszłości – zapowiedź nowego numeru „PCh”
  Polska dyplomacja powinna kury macać…
  Razem pomóżmy polskim kombatantom na Kresach
  Polonia rządowi zawadza
  Zakazana Msza. W Radiu Maryja nie, w Polskim Radiu też nie. A więc gdzie?
  BEZMÓZGOWCY kontra elita europejskiego chamstwa
  Na Wyspach zasiłki ciągną muzułmanie, a nie Polacy. Ale o tym cisza…
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych lekceważy miliony Polaków
  Aleksander Szycht (Memoriae Fidelis): Kolejne rządy położyły krzyżyk na Polakach na Litwie
  MSZ: Polacy nic się nie stało!
  Polacy ukazywani przez Żydów jako świnie
  Sikorski zjednuje PO elektorat polonijny?
  MSZ zostawia polskich studentów we Lwowie bez pomocy
  NIK: w MSZ mogło dojść do korupcji
  Papież umył nogi niepełnosprawnym. Kapłanów wezwał do posłuszeństwa
  Narodowcy protestowali przeciw dyskryminacji Polaków na Litwie
  Harvard oddaje głos szatanowi
  Szwecja zwiększa wydatki na obronność z powodu agresji Moskwy. A Tusk zajmuje się wyborami do PE
  Polska najlepszym pastwiskiem dla zagranicznych pasibrzuchów
  O historii i strategicznym myśleniu z prof. Markiem J. Chodakiewiczem
  Krucjata o nawrócenie profanatorów
  Opluwała Polaków i Kościół, teraz promuje ją MSZ
  Sikorski ubóstwił Unię Europejską – dosłownie!
  Polonia traci wskutek przekrętów
  Z ostatniej chwili! Położono kamień węgielny pod Judeopolonię
  Ostatni świadek mordu w Jedwabnem: to byli Niemcy!
  Zbrodnie litewskich nazistów w Ponarach w relacji świadka
  Będzie mniej środków dla młodzieży polonijnej
  Ps. Chodzi rzecz jasna o zniechęcenie Polaków na świecie do utrzymywania więzi z Polską, bo Polska przeznaczona jest do likwidacji i zastąpienia Judeopolonią, gdzie polscy patrioci z zagranicy, do tego na ogół niezależni materialnie od rządu nad Wisłą, będą zagrożeniem i nie są do niczego potrzebni.Najwyraźniej wielu włóczęgom i odwiecznym wygnańcom zależy bardzo na tym, żeby to Polacy zajmowali ich miejsce i stawali się globalnymi nomadami i kloszardami. Oni tymczasem będą grać rolę narodu osiadłego, rzecz jasna w dostatniej dla nich Polsce. Ostatnio coraz głośniej m.in. o niemieckich pokrzywdzonych i wypędzonych, chociaż to własnie nie Niemcy ale Polacy – wpychani są w taką życiową rolę. Kiedy u tronu Rzeszy w Aachen, przyznaje się order niemieckiego imperatora osobie odpowiedzialnej za teraźniejszość i przyszłość Polski, a równocześnie w ten sam sposób wyróżnia się polakożercę Erikę Steinbach, to czego dla Polski można oczekiwać w przyszłości?. Chyba tylko kultywowania, jeżeli nie III Rzeszy, to na pewno kultywowania "utrwalaczy" pruskiej obecności w Polsce. I to obserwujemy. Przybywa pomników i nazw ulic ludzi z epoki II Rzeszy, z epoki kajzera Wilhelma II i von Bismarcka. Wystarczy pojeździć po Dolnym czy Górnym Śląsku, lub po Pomorzu, by to odkryć. To cichy, pełzający antypolonizm. Przy równoczesnej likwidacji polskiego szkolnictwa i polskiej gospodarki, jest to bardzo niebezpieczne zjawisko. Antypolacy ubierają maski naszych rodaków. Jednak z polskością mają tyle wspólnego, że maniakalnie jej nienawidzą. Psychopaci to złożone osobowości.
 • @Max von Stirlitz 16:13:00
  Nie POzostało mi nic innego jak POgratulować żydom zwycięstwa w Warszawie i najważniejszych miastach dawnej Polski z której zrobili „POspolitą Chuj, Dupę i Kamieni Kupę”. Widać to co zostało na tych ziemiach po zaborach i wojnach, to tępe bydło, które nie zasługuje na swoje państwo. Taka niestety jest prawda. I choć tu po tym forum krąży wielu dla których „Jeszcze Polska nie zginęła”, to ci w których imieniu wypisują różne mądre teksty wcale tego nie chcą. Oni nie chcą Ojczyzny oni chcą żreć, chcą błyszczących gadżetów, a ich patriotyzm polega głównie na tym, że umalują sobie tępe gęby podczas meczu kopaczy czy siatkarzy. Smutne to ale niestety prawdziwe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY