Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Metoda okradania POLSKI i POLAKÓW - przez żydów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedna ze stałych metod okradania POLSKI i POLAKÓW - przez żydów, czeka na podliczenie i rozliczenie ich z geszeftu jakiego nielegalnie dopuszczali się na pracy POLAKÓW!!

 

Na jaką kwotę żydzi okradli POLSKĘ?

POLACY mają obowiązek obciążenia tą kwota Izrael, jako żydowskie państwo.

Jako projektant, programista komputerów, byłam jednym z pierwszych roczników, które informatyzowały przedsiębiorstwa w POLSCE. Zaczęły wtedy powstawać po raz pierwszy wydruki komputerowe różnych zestawień finansowych w firmach, między innymi i kadrowe: np. zestawienia posortowanych list płac, od kwot najwyższych do najniższych. I wtedy na światło dzienne w zinformatyzowanych przedsiębiorstwach pojawił się widok, o którym POLACY nie mieli pojecia, ze takie rzeczy w POLSCE mają miejsce. Na przestrzeni lat, widziałam takie wydruki w instytucjach, w których pracowałam a więc: w POLSKICH LINIACH LOTNICZYCH "LOT" (PLL "LOT"), w Centrum Projektowania i Zastosowań Informatyki (CPiZI), w POLSKIEJ TELEWIZJI (TVP). 

Wyjaśniam:

Wydawałoby się, że w przedsiębiorstwach, najwyższe uposażenia mają w kolejności: dyrektor naczelny i inni. Nic podobnego. Pierwsi na liście, o najwyższych uposażeniach, były osoby nikomu nieznane, nawet rzekomo dyrektorowi naczelnemu. Nikt tych osób nigdy w instytucji nie widział, a już o świadczeniu przez nich jakiejkolwiek pracy, w jakiejkolwiek formie, nie było nawet mowy!! To jednak istniał nakaz polityczny, aby instytucje w POLSCE, wskazanym politycznie osobom wypłacały wielokrotność uposażenia, jakie otrzymywał Dyrektor Naczelny w przedsiębiorstwie. Identycznie było z nagrodami. 

 

 

Powstaje pytanie: kim były te osoby, dopisane do list płac zapewne we wszystkich instytucjach, zakładach pracy na terytorium POLSKI?

Gdyby ludzi dzielić, tak jak to robią żydzi, czyli na: żydów i nie żydów, to trudno sobie wyobrazić, aby Służba Bezpieczeństwa (PRL) pozwoliła na takie mafijne zadziałania POLAKOM.

 

Co znaczy, że SB (prawie w 100% żydowskie), taki haracz nakazała wypłacać masonom/żydom w POLSCE, a może i spoza terytorium POLSKI?

 

Gdyby liczbę przedsiębiorstw w POLSCE pomnożyć przez kilka osób dopisanych do listy płac każdego przedsiębiorstwa, które to osoby pobierały uposażenie będące wielokrotnością uposażenia dyrektora naczelnego w każdym z przedsiębiorstw, na terytorium POLSKI. To na ile złupiły POLSKĘ, w ten jednak nieformalny sposób - masony/żydy!!? 

 

POLACY, nie mogą pozwolić na to, aby te ukradzione przez żydów kwoty, nie wróciły do Skarby Państwa POLSKIEGO!!

 

Powstaje pytanie: jeżeli w każdym przedsiębiorstwie w POLSCE, do listy płac doklejonych było kilku żydów, pobierających wielokrotność uposażenia dyrektora naczelnego, to czy żydzi skłonni byliby do likwidacji takich przedsiębiorstw w POLSCE? Na pewno nie!!

 

Dlaczego w takim razie żydy likwidowały POLSKIE przedsiębiorstwa? Dlatego że przedsiębiorstwa te zawłaszczały sobie żydzi, być może Ci sami, którzy od POLSKI ciągnęli haracz, przez całe dziesiątki lat. To trzeba sprawdzić i rozliczyć żydów.

 

Skoro żydzi nie pracowali w danych przedsiębiorstwach, nikt ich nigdy nie widział, to za co pobierali taki haracz od POLSKI i okradając w ten sposób POLAKÓW? 

 

Z tego wynika, że POLACY mają co robić. A Izrael, niech szykuje zwrot wyłudzonych przez żydów niesłusznie pobranych uposażeń z POLSKICH instytucji, zakładów pracy, w przeciwnym razie POLACY przejmą sobie Izrael i sprzedadzą PALESTYŃCZYKOM.

Wtedy zapanuje częściowa sprawiedliwość dziejowa. Żydów nawet na niewolników zarówno PALESTYŃCZYCY jak i POLACY nie zechcą!! 

 

Żydy znowu więc zostaną wypędzeni!! Sprawiedliwość dziejowa na Ziemi musi być!!

 

    Autor: 
Krystyna Trzcinska

KOMENTARZE

  • @PAPuga TASSmańska 17:20:29
    Papugo, akurat wstawiłaś fotki obrażającego Papieża który próbował ponaprawiac to co zepsuli jego poprzdenicy. I chyba manipulujesz.
  • Teraz widac z czym ten biedny Gierek musiał się zmagac...
    z drugiej strony miał robotników, których gesty poparcia za to co dla Polski zrobił, były tylko na pokaz

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY