Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 670 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Metoda okradania POLSKI i POLAKÓW - przez żydów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedna ze stałych metod okradania POLSKI i POLAKÓW - przez żydów, czeka na podliczenie i rozliczenie ich z geszeftu jakiego nielegalnie dopuszczali się na pracy POLAKÓW!!

 

Na jaką kwotę żydzi okradli POLSKĘ?

POLACY mają obowiązek obciążenia tą kwota Izrael, jako żydowskie państwo.

Jako projektant, programista komputerów, byłam jednym z pierwszych roczników, które informatyzowały przedsiębiorstwa w POLSCE. Zaczęły wtedy powstawać po raz pierwszy wydruki komputerowe różnych zestawień finansowych w firmach, między innymi i kadrowe: np. zestawienia posortowanych list płac, od kwot najwyższych do najniższych. I wtedy na światło dzienne w zinformatyzowanych przedsiębiorstwach pojawił się widok, o którym POLACY nie mieli pojecia, ze takie rzeczy w POLSCE mają miejsce. Na przestrzeni lat, widziałam takie wydruki w instytucjach, w których pracowałam a więc: w POLSKICH LINIACH LOTNICZYCH "LOT" (PLL "LOT"), w Centrum Projektowania i Zastosowań Informatyki (CPiZI), w POLSKIEJ TELEWIZJI (TVP). 

Wyjaśniam:

Wydawałoby się, że w przedsiębiorstwach, najwyższe uposażenia mają w kolejności: dyrektor naczelny i inni. Nic podobnego. Pierwsi na liście, o najwyższych uposażeniach, były osoby nikomu nieznane, nawet rzekomo dyrektorowi naczelnemu. Nikt tych osób nigdy w instytucji nie widział, a już o świadczeniu przez nich jakiejkolwiek pracy, w jakiejkolwiek formie, nie było nawet mowy!! To jednak istniał nakaz polityczny, aby instytucje w POLSCE, wskazanym politycznie osobom wypłacały wielokrotność uposażenia, jakie otrzymywał Dyrektor Naczelny w przedsiębiorstwie. Identycznie było z nagrodami. 

 

 

Powstaje pytanie: kim były te osoby, dopisane do list płac zapewne we wszystkich instytucjach, zakładach pracy na terytorium POLSKI?

Gdyby ludzi dzielić, tak jak to robią żydzi, czyli na: żydów i nie żydów, to trudno sobie wyobrazić, aby Służba Bezpieczeństwa (PRL) pozwoliła na takie mafijne zadziałania POLAKOM.

 

Co znaczy, że SB (prawie w 100% żydowskie), taki haracz nakazała wypłacać masonom/żydom w POLSCE, a może i spoza terytorium POLSKI?

 

Gdyby liczbę przedsiębiorstw w POLSCE pomnożyć przez kilka osób dopisanych do listy płac każdego przedsiębiorstwa, które to osoby pobierały uposażenie będące wielokrotnością uposażenia dyrektora naczelnego w każdym z przedsiębiorstw, na terytorium POLSKI. To na ile złupiły POLSKĘ, w ten jednak nieformalny sposób - masony/żydy!!? 

 

POLACY, nie mogą pozwolić na to, aby te ukradzione przez żydów kwoty, nie wróciły do Skarby Państwa POLSKIEGO!!

 

Powstaje pytanie: jeżeli w każdym przedsiębiorstwie w POLSCE, do listy płac doklejonych było kilku żydów, pobierających wielokrotność uposażenia dyrektora naczelnego, to czy żydzi skłonni byliby do likwidacji takich przedsiębiorstw w POLSCE? Na pewno nie!!

 

Dlaczego w takim razie żydy likwidowały POLSKIE przedsiębiorstwa? Dlatego że przedsiębiorstwa te zawłaszczały sobie żydzi, być może Ci sami, którzy od POLSKI ciągnęli haracz, przez całe dziesiątki lat. To trzeba sprawdzić i rozliczyć żydów.

 

Skoro żydzi nie pracowali w danych przedsiębiorstwach, nikt ich nigdy nie widział, to za co pobierali taki haracz od POLSKI i okradając w ten sposób POLAKÓW? 

 

Z tego wynika, że POLACY mają co robić. A Izrael, niech szykuje zwrot wyłudzonych przez żydów niesłusznie pobranych uposażeń z POLSKICH instytucji, zakładów pracy, w przeciwnym razie POLACY przejmą sobie Izrael i sprzedadzą PALESTYŃCZYKOM.

Wtedy zapanuje częściowa sprawiedliwość dziejowa. Żydów nawet na niewolników zarówno PALESTYŃCZYCY jak i POLACY nie zechcą!! 

 

Żydy znowu więc zostaną wypędzeni!! Sprawiedliwość dziejowa na Ziemi musi być!!

 

    Autor: 
Krystyna Trzcinska

KOMENTARZE

  • @PAPuga TASSmańska 17:20:29
    Papugo, akurat wstawiłaś fotki obrażającego Papieża który próbował ponaprawiac to co zepsuli jego poprzdenicy. I chyba manipulujesz.
  • Teraz widac z czym ten biedny Gierek musiał się zmagac...
    z drugiej strony miał robotników, których gesty poparcia za to co dla Polski zrobił, były tylko na pokaz

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY