Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2751 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Jak POLACY ukarzą masonów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Masoni (żydki), za swoją przestępczą działalność w POLSCE, muszą zostać osądzeni przez NARÓD POLSKI i ponieść należną im karę w tym i materialną za odwieczne okradanie i niszczenie - POLSKI i POLAKÓW!

Loże masońskie a Polska 
http://www.naszdziennik.pl/…/15324,loze-masonskie-a-polska.…

Pieczęcie urzędowe (okrągłe) w POLSCE, będące insygniami organów PAŃSTWA POLSKIEGO, zostały nielegalnie zainfekowane, niedopuszczalnymi elementami, co powoduje ten skutek, że są bezskuteczne, w świetle ustawy z 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (tekst jednolity: DzU z 2005 r. nr 235, poz. 2000).

Legalna definicja „pieczęci urzędowej" zawarta została w art. 16c cyt. wyżej ustawy. Z przepisu tego wynika, że cyt.:
„Urzędową pieczęcią jest metalowa, tłoczona pieczęć okrągła zawierająca pośrodku wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, a w otoku napis odpowiadający nazwie podmiotu uprawnionego do używania urzędowej pieczęci".

zał. 1

W oficjalnym wzorze pieczęci państwowej Rzeczypospolitej Polskiej z 1927 roku, potajemnie w otoku umieszczono nielegalny, masoński symbol (na zdjęciu wskazany w zielonym otoku), co powoduje ten skutek, że pieczęć ta, nie jest zgodna z cyt. wyżej ustawą o godle, a pomimo jej bezskuteczności, jest używana do nadal przez nielegalny, żydowski rząd w POLSCE, wbrew woli NARODU POLSKIEGO.
http://histmag.org/Orzel-Bialy.-Dlaczego-herb-Rzeczypospoli…

Oficjalny wzór pieczęci urzędowej (okrągłej) Rzeczypospolitej Polskiej rok 1927

zał. 2

Poniżej pieczęć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – insygnium urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - za czasów masona Ignacego Mościckiego.

Pieczęć urzędowa tzw. "prezydenta" Ignacego Mościckiego na zdjęciu zał. 2 zawiera również nielegalny masoński symbol (na zdjęciu wskazany w zielonym otoku) 

http://pl.wikipedia.org/…/Piecz%C4%99%C4%87_Prezydenta_Rzec…

Pieczęć urzędowa (okrągła) prezydenta Mościckiego

zał. 3

Pieczęć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – insygnium urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - za czasów masona, żyda - Aleksandra Kwaśniewskiego. Pieczęć urzędowa tzw. "prezydenta" Aleksandra Kwaśniewskiego, na zdjęciu zał. 3 zawiera również nielegalny masoński symbol (na zdjęciu wskazany w czerwonym otoku).

Nielegalna pieczęć urzędowa (okrągła) prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego

 

Czy w POLSCE "prezydent" wydaje nieistniejące akty prawne?

http://trzcinska.neon24.pl/…/114886,czy-w-polsce-prezydent-…

Czy Seremet działa pod fałszywą pieczęcią urzędową?

http://trzcinska.neon24.pl/…/114523,czy-seremet-dziala-pod-…

Bujaj się Seremet, ze swoim prywatnym podpisem!

http://trzcinska.neon24.pl/…/115014,bujaj-sie-seremet-ze-sw…

zał. 4

Pieczęć "GRAND COUNCIL OF CRYPTIC MASONS" przedstawiona na zdjęciu w zał. 4 zawiera również masoński symbol (na zdjęciu wskazany w zielonym otoku).

Przykładowa pieczęć masońska posiada w tym samym miejscu symbol masoński na pieczątce urzędowej (okrągłej)

zał. 5

Pieczęć Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, za czasów Włodzimierza Cimoszewicza, też w otoku pieczęci posiada nielegalny masoński symbol. Co znaczy, że wszystkie czynności, jakie podejmował Cimoszewicz, jako "premier Rzeczypospolitej Polskiej" też są bezskuteczne (pozorne), nie mają charakteru wiążącego, nie mają mocy władczej, na ich podstawie nikt nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych. 

Pieczęć Prezesa Rady Ministrów posiada nielegalny masoński symbol.
Zapewne też wszyscy tzw "premierzy" np. Donald Tusk, Ewa Kopacz, również posługują się fałszywymi pieczęciami urzędowymi, co znaczy, że tylko pozorują podejmowanie czynności prawnych, które nie mają charakteru wiążącego.

 

Wszyscy "premierzy" mają też bezskuteczne akty powołania na Premiera, gdyż zostały poświadczone wadliwą pieczęcią urzędowa (okrągłą).

 

Co znaczy że obecnie POLSKA jest pod nielegalnymi, żydowskimi rządami, zawiadywanymi bezprawnie przez masonów.

Pomimo tylu odwiecznych, msońskich zabiegów, zmierzajacych do przejęcia POLSKI, 

POLSKA jest nadal - W O L N A !!!

A masoni (żydki), za tą swoją przestępczą działalność w POLSCE, muszą zostać osądzeni przez NARÓD POLSKI i ponieść należną im karę w tym i materialną za odwieczne okradanie i niszczenie - POLSKI i POLAKÓW!

Żydzi, masoni podstępnie, nielegalnie przejmujac rządy w POLSCE, podstępnie chcieli zlikwidować insygnia władzy POLSKIEJ, na terytorium POLSKI, poprzez zlikwidowanie znaczenia pieczęci, tym samym pozbawienie POLAKÓW prawa do skutecznego zaskarżania decyzji administracyjnych i orzeczeń sądowych, czyli pozbawienia POLAKÓW całkowicie prawa do sądu i do wymiaru sprawiedliwości w POLSCE.

Gdyż "rządzące" nielegalnie POLSKĄ żydzi, likwidując pieczęcie, pozbawili by tym samym POLAKÓW prawa do uzyskania dowodów z dokumentów (aktów prawnych), co by jednocześnie pozbawiało POLAKÓW prawa do sądu i do wymiaru sprawiedliwości, a tym samym spowodowało by ten skutek, że POLSKA nie byłaby już państwem prawa.

Art. 2. Konstytucji RP "Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej".

Nowa instrukcja kancelaryjna, czyli śmierć pieczęci (i pieczątek)

http://www.samorzad.lex.pl/…/nowa-instrukcja-kancelaryjna-c…

Dlaczego na polskiej pieczęci sądowej jest znak Bestii?

 

http://monitorpolski.wordpress.com/…/dlaczego-na-polskiej-…/

 

Autor: Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY