Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2742 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Zastosowanie AGRESJI WYUCZONEJ, jako broni mającej nie dopuścić do przeprowadzenia nielegalnych obrad Izraelskiego Knesetu w POLSCE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy POLACY powinni zastosować, agresję wyuczoną, wobec: członków Izraelskiego Knesetu, usiłujących przeprowadzić arbitralnie (bez podstawy prawnej), nielegalne obrady POLSCE?


Aby odpowiedzieć na pytanie postawione na wstępie , należało by przeprowadzić analizę problemu, na podstawie obowiązującego prawa w: POLSCE i w IZRAELU. Przeanalizujmy więc:

Na podstawie art. 2 Izraelskiej Ustawy Zasadniczej o Knesecie Kneset jest parlamentem Państwa”. Na podstawie art. 3 cyt ustawy „Miejscem posiedzeń Knesetu jest Jerozolima”

Zaś Parlament Rzeczypospolitej Polskiejdwuizbowy parlament, organ władzy ustawodawczej Rzeczypospolitej Polskiej.

W skład parlamentu wchodzą Sejm jako izba niższa oraz Senat jako izba wyższa. Liczbę członków poszczególnych izb określa Konstytucja RP (460 – Sejm art. 96, 100 – Senat art. 97).

Siedziba Sejmu RP oraz Senatu RP znajduje się w Warszawie przy ulicy Wiejskiej

Na podstawie art. 3 Konstytucji RP „Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym”, a to znaczy, że Izrael nie może wprowadzać swoich praw, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej!!

Na podstawie art. 4 ust. 1 Konst. RP „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu (polskiego), gdyż żydzi w POLSCE (mniejszość) są tylko gośćmi!! Aby goście mogli zaprosić do siebie rodzinę, wiadomo, że muszą uzyskać zgodę gospodarza. W tym przypadku, aby członkowie Knesetu mogli w ogóle przyjechać do POLSKI, muszą uzyskać zgodę gospodarza, czyli POLAKÓW!! Izrael takiej zgody, na przyjazd członków Izraelskiego Knesetu do POLSKI nie uzyskał od NARODU POLSKIEGO!

Na podstawie art. 4 ust. 2 Konst. RP „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio”. Skoro członkowie Izraelskiego Knesetu przyjeżdzają do POLSKI dnia 27.01.2014 r. arbitralnie (bez podstawy prawnej), to oznacza, że NARÓD POLSKI, ma prawo jako Gospodarz, (właściciel), nie wyrazić zgody na przebywanie członków Knesetu w POLSCE, jak również na przebywanie w POLSCE, zaproszonych przez agresora (IZRAEL) gości!

Na podstawie art. 5 Konst. RP „Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju”.

Co oznacza, że na podstawie art. 5 Konst. RP, NARÓD POLSKI ma obowiązek strzec niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium.

Na podstawie art. 5 Konst. RP, POLSKA musi dbać o bezpieczeństwo obywateli!

Na podstawie art. 5 Konst. RP, POLACY muszą strzec dziedzictwa narodowego a to znaczy, że NARÓD POLSKI pod żadnym pozorem nie może pozwolić żydom z Izraela i ich zaproszonym gościom, na wejście na teren Wawelu!

Z treści Talmudu, wiadomo że żydzi są oszustami, złodziejami, zbrodniarzami uciekającymi się do podstępu i obłudy.Talmud jest najświętszą książką judaizmu http://www.zbawienie.com/talmud.htm

Na podstawie Talmudu: Żydzi mają okradać i zabijać Gojów: Sanhedrynu 57a.
Kiedy Żyd zamorduje goja ("Cuthean"), nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać.

Żydzi w POLSCE wykonują bardzo wrogie wobec POLAKÓW "Protokoły Mędrców Syjonu"czyli...Protokoły Lucyfera http://www.zbawienie.com/pms.htm A o to przykład, jak żydzi naruszają wobec POLAKÓW art. 3 konstytucji RP „Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym”

Protokół 1 § 9. Syjońskie zasady rządzenia „Kto pragnie rządzić, musi tym samym uciekać się do podstępów i obłudy. Wielkie cnoty narodu - szczerość i uczciwość - są wadami w polityce, bowiem łatwiej i pewniej, niż wróg najpotężniejszy, strącają władców z tronu. Cnoty te powinny być właściwością państw gojów, my zaś w żadnym razie nie powinniśmy powodować się nimi”.

Protokół 1§ 10. Prawo silniejszego „Prawo nasze polega na sile. Wyraz ,,prawo" zawiera w sobie myśl abstrakcyjną i niczym nie dowiedzioną. Wyraz ten nie oznacza nic innego jak tylko: dajcie mi, czego chcę, bym w ten sposób posiadł dowód żem silniejszy od was.
Gdzie się zaczyna prawo? Gdzie się ono kończy? W państwie o źle zorganizowanej władzy, o prawach bez wyrazu, rządzonym przez władcę pozbawionego indywidualności wskutek nadmiaru praw, powstałego z powodu liberalizmu, znajduje się źródło nowego prawa, a mianowicie: rzucenia się na zasadzie prawa silniejszego, rozbicia całego istniejącego układu, pogwałcenia praw przebudowy gmachu społecznego, by wreszcie stać się władcą wszystkich, którzy oddali na użytek mój swe prawa siły, zrzekłszy się ich dobrowolnie w myśl zasad liberalnych.

Na podstawie art. 7 Konst. RP „Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa”. Wobec czego powstaje pytanie:

dlaczego, (żydowski rząd w POLSCE?), pozwala na bezprawny najazd Izraelskiego Knesetu na POLSKĘ, co jest naruszeniem art. 7 Konst. RP? 

Faktem jest, że władza publiczna w POLSCE, przyzwala na agresję Izraela na POLSKĘ!?

W przypadku takiej zdrady NARODU POLSKIEGO przez organy władzy publicznej, NARÓD POLSKI musi stanąć do obrony POLSKI przed najeźdzcą, gdyż innych możliwości brak!!?

Na podstawie art. 8 ust. 1 Konst. RP, „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej”. Organy władzy publicznej przyzwalając Izraelowi na arbitralne, gdyż niezgodne z ustawą zasadniczą o Knesecie, obrady Knesetu w POLSCE na Wawelu, dopuszczają się naruszenia art. 7 Konst. RP, gdyż nie działają na podstawie i w granicach prawa!

Na podstawie art. 9. konst. RP „Rzeczpospolita Polska przestrzega wiążącego ją prawa międzynarodowego”, ale ustawa Zasadnicza o Knesecie, nie jest prawem międzynarodowym!!

W poście z dnia 23.01.2014 r. zatytułowanym:

Czy obrady Izraelskiego Knesetu, mogą się odbyć w Krakowie, w POLSCE? 

http://trzcinska.neon24.pl/post/105108,czy-obrady-izraelskiego-knesetu-moga-sie-odbyc-w-krakowie-w-polsce,

przeprowadziłam analizę problemu, na podstawie USTAWY ZASADNICZEJ O KNESECIE http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/konst/izrael-2.html w celu uzyskania odpowiedzi na zadane tytułem postu, pytanie.

W podsumowaniu opublikowanego dnia 23.01.2014 r. postu, znajduje się wynik przeprowadzonej analizy:

Na podstawie art. 2 cyt. wyżej ustawy o Knesecie obrady Knesetu mogą odbywać się tylko w Jerozolimie!!

Członków Knesetu po przyjeździe do POLSKI nie obejmuje immunitet ( art. 17 cyt. wyżej ustawy o Knesecie).

Ponieważ Izrael rozmyślnie, z premedytacją i w złej woli, chce nielegalnie przeprowadzać obrady Knesetu w POLSCE, to polskie organy władzy publicznej, mają bezwzględny obowiązek przeszkodzić agresji Izraela na POLSKĘ!

Co oznacza, że POLACY, jako NARÓD POLSKI, mają również obowiązek wszelkimi dopuszczalnymi przez prawo sposobami, nie dopuścić do przeprowadzenia nielegalych obrad Izraelskiego Knesetu w POLSCE, na Wawelu!!

Gdyby organy władzy publicznej w POLSCE, otrzymały odgórny zakaz polityczny zatrzymania i pozbawienia wolności wszystkich członków Izraelskiego Knesetu i wszystkich zaproszonych przez nich gości, na nielegalną imprezkę na Wawelu, to wtedy NARÓD POLSKI ma bezwzględny obowiązek własną obroną nie dopuścić do przeprowadzenia nielegalnych obrad Knesetu na Wawelu w POLSCE!!?

Powstaje pytanie: w jaki sposób NARÓD POLSKI może przeszkodzić IZRAELOWI (agresorowi) w przeprowadzeniu nielegalnych obrad Knesetu w Polsce?

Odpowiedź jest prosta. Tak jak żelazo ostrzy się żelazem, tak i przygotowywaną na dzień 27.01.2014 r. agresję Izraela na POLSKĘ, NARÓD POLSKI, ma bezwzględny obowiązek zwalczyć - agresją wyuczoną, gdyż innych możliwości brak!?

Teoria agresji wyuczonej http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_agresji_wyuczonej

Według mnie dopuszczalne jest, np. uniemożliwianie dojścia, członkom Knesetu i zaproszonych przez Izrael gości, poczynając od lotniska lub hotelu, po pomieszczenie, w którym mają trwać obrady.

Wyobrażam sobie to tak, że celnicy z jakichś powodów zatrzymają nielegalnych członków Knesetu na lotnisku, na drodze mogą stać samochody (awaria), których członkowie Knesetu nie mogą minąć, nie mogą wyjść ze swoich pokoi w hotelu, bo zatrzasły się drzwi, nie podjechał samochód, aby podwieść na miejsce obrad, bo kierowca nie przyszedł, zachorował, zapodział się. Np. mikrofony na sali obrad, nie działają, itp.pszeszkody.

Według mnie, poznając teorię agresji wyuczonej, NARÓD POLSKI w ramach obrony koniecznej może stosować wszelkie przeszkody, nie zabronione prawem, aby uniemożliwić przeprowadzenie nielegalnych obrad Izraelskiego Knesetu w POLSCE!!?

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY