Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 2740 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Moje komentarze

 • @kysyprzemysl 16:42:35
  Przeczytałam. Sytuacja nasza jest prosta. Światem, Polską rządzi szatan. My zgłaszamy do wiadomości szatana, różne jego przestępstwa i jego popleczników. A szatan dalej robi swoje, śmiejąc się przy tym z nas. Bo właśnie jest tak, jak on chce. Dalej dopuszczając się na Narodzie Polskim przestępstw, może zmienić sytuację finansową, ale tylko swoim poplecznikom. Tak wynika z "Protokołów Lucyfera". One działają!
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • AKCJA MASS MEDIÓW?!!! Lista typowań kandydatów Narodu Polskiego na: Prezydenta i Premiera Rzeczypospolitej Polskiej
  Dodaję kandydata z najwyższej półki na Prezydenta, Premiera. Info. pod wskazanym linkiem http://www.fakt.pl/tag/Piotr-Kuczynski
  Przejście Polaków przez Morze Czerwone
 • @podlasie21 14:03:34
  Dzięki za wskazanie 1 kandydata, umieszczę w poście. Trochę za mało informacji, ale będziemy w kontakcie.
  Zobaczymy, czy ta akcja internautów z wykorzystaniem mass mediów zadziała!
  TZN, czy zostanie zaakceptowana i czy się przyjmie.
  Jeśli akcja zostanie zaakceptowana przez internautów, potrzeba będzie uzupełnić kandydaturę o: zawód, wiek, uzasadnienie wstępne, w kilku zdaniach (sukcesy zawodowe).
  Przejście Polaków przez Morze Czerwone
 • @ratus 11:44:37
  Tylko że język służb, to ty znasz na pewno, a ja też raz słyszałam. Nie ma się czym chwalić. Posługiwanie się tym językiem - powinno być z urzędu wzbronione, a tym bardziej nie można propagować tego języka w internecie. Buśka!
  Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór ...
 • @ratus 07:58:10
  Witam! Z tego wszystkiego ważne jest, że nie mamy wspólnych znajomych. Dobrze wiedziałam, że to był żart z Pana strony. Oczywiście nie obraziłam się, chociaż może Pan tego chciał. Ale zainteresowała mnie ta część: "Gdybyśmy mieli (wspólnych znajomych) nie klepałabyś takich głupot". Trzeba przyznać, ładna riposta! Jestem przekonana że nie jesteś w stanie mi wykazać, że klepie głupoty. Jestem pewna, że jestem w stanie się obronić przed wszelkimi takimi intencjami z twojej strony. Pozdrawiam! Oczywiście rzekomych znajomych - też!
  Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór ...
 • @ratus 18:48:54
  Coś nie wierzę żebyśmy mieli wspólnych znajomych. Według mojej wiedzy, nie miałam znajomych pijących. A i ja tym bardziej nie mam takich doświadczeń. Całe moje doświadczenie w tym temacie to: raz ze wszystkimi piłam szampana, na sali konferencyjnej- kilka łyków. Ponadto raz piłam szampana, na ślubie koleżanki - też klika łyków. Ktoś usiłuje mnie wrobić w jakieś towarzystwo pijące. Takich kolegów, koleżanek pijących, też według mojej wiedzy nie miałam A jeśli tacy byli, to nic mi o tym nie wiadomo.
  Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór ...
 • @topstopjuve 11:59:31
  Ja to co tam! Jednostka nic nie może. Znamy ten slogan od dawna. Robię co mogę. Chcę uzgodnić na NE z internautami treść projektu Odezwy do Narodu Polskiego i chce, żebyśmy uzgodniony przez Nas projekt odezwy dostarczyli do możliwie wszystkich: TV, radia, prasy, itp. Również zagranicznych. Ten etap w chwili obecnej wydaje się wprost niemożliwy, nie osiągalny, strasznie pod górkę, ale przekonajmy się, czy jest faktycznie niemożliwy do osiągnięcia dla "Naszego" tematu.
  Żeby Odezwa do Narodu Polskiego mogła zadziałać, muszą zostać umieszczone loga firm, blogerów, portali społecznościowych, które nie będą przeszkadzały tą Odezwę rozpowszechniać, najlepiej jak umieją. To jest według mnie etap konieczny. Jeśli ten etap uda się wprowadzić w życie, to nie ma takiej możliwości, żeby cała akcja nie wyszła. To nie jest Odezwa moja, czy nasza na NE, a Narodu Polskiego. Albo wszystkie media zaakceptują tą akcję, albo znaczy że nie ma akceptacji Narodu i należy ją zakończyć?
  W przypadku, gdy akcja zostanie zaakceptowana przez media i uznana przez nich również za swoją, należy ustalić w jaki sposób Naród Polski (cały), ma wskazać swoje poparcie dla odezwy.
  Dopiero wtedy można napisać właściwą treść Odezwy do Narodu Polskiego, która ma trafić pod przysłowiowe "strzechy". Jeśli zobaczymy, że Naród reaguje na Odezwę pozytywnie, wtedy dopiero rusza akcja uzyskania w Sejmie w trybie natychmiastowym: Aktu Woli Narodu. To do Sejmu, musi zostać wezwany Prezydent i Premier, w celu wręczenia mu przez przedstawicieli mediów np. NE i innych - Aktu Woli Narodu!
  Miło byłoby żeby do akcji włączyła się Polonia, światowe media (co byłoby potwierdzeniem dla świata, że faktycznie taka akcja ma miejsce. No ale to to już jest duże marzenie.
  Jednak, jak nie zrobimy próby, to się nie dowiemy, czy przeprowadzenie zmiany Prezydenta i Premiera (pochodzenie żydowskie) było w praktyce możliwe (działają w sposób niczym nieskrepowany na niekorzyść Państwa Polskiego i Polaków)!
  Realizacja akcji zależy od jej akceptacji przez kolejne warstwy Narodu. Już teraz trzeba, żebyśmy pilnowali kolejnych etapów wykonania i wdrożenia Odezwy do Narodu Polskiego - skutkującej odebraniem władzy w trybie natychmiastowym Prezydentowi i Premierowi przez Naród.
  Oczywiście, dnia kiedy będzie uzyskany Akt Woli Narodu w Sejmie i ustalona zostanie wtedy data wręczenia tych aktów Prezydentowi i Premierowi, zapewne będzie dużo świadków z Narodu.
  Do Warszawy zapewne przyjedzie dużo osób, aby wspólnie świętować Dzień Odzyskania Polski!
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @goodness 22:14:18
  Nie jest tak źle. Niektórzy się uczyli algebry Boole'a. Nie w tym problem. Problem zaś jest w tym, aby Pan nie uległ zniechęceniu. Pozdrawiam
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @goodness 19:05:20
  Według mnie, sama Odezwa, powinna być krótka: 1) kiedy (w jakim przedziale czasowym), 2) co mogą zrobić, 3) w jaki sposób, 4) znaczenia wzięcia udziału, 5) w kilku zdaniach uzasadnienie, ze wskazaniem w treści Odezwy, linku w internecie, gdzie mogą znaleźć: 1) oględne uzasadnienie na okoliczność konieczności skierowania odezwy do Narodu, 2) oględne wskazanie propozycji wyjścia z ciężkiej sytuacji, w celu stabilnego rozwoju kraju.
  Proszę napisać, jak według Pana powinno być. Co by Pan zmienił w moim powyższym planie. Może wszystko? A jeśli wszystko, to proszę trochę uszczegółowić, jak wszystko.
  Według mnie projekt Odezwy powinien być ustalony w dniu jutrzejszym, w ten sposób, że powinien zostać zaakceptowany przez jak najwięcej internautów z NE.
  Jeśli już projekt Odezwy zostanie zaakceptowany przez internautów z NE, trzeba aby wszyscy z nas spróbowali rozesłać ten projekt Odezwy do innych portali, blogów, aby uzyskać ich poparcie, czyli chęć włączenia się do akcji: portali, blogów, gazet, radio, TV .z możliwością wprowadzenia uprzedni uzgodnionych z internautami z NE zmian do treści Odezwy. Tak ja to widzę naprędce. Proszę napisać, co jest źle.
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @goodness 17:06:42
  Tutaj nie ma mowy o rejestracji nowej partii. Ta akcja dotyczy tylko "Odezwy do Narodu Polskiego" w celu zmiany Prezydenta i Premiera (na początek). http://www.zbawienie.com/pms.htm

  http://diesirae.ic.cz/zidiavpolsku01.html

  Fragment ze stenogramu z tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku

  "Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce".
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @topstopjuve 13:07:50
  Przeczytałam. Też tak uważam, jak Pan:

  "Potrzeba stworzenia takiej Odezwy jest według mnie konsekwencją czasu. Nas Polaków już nie stać na to, aby zmarnować choć jeden dzień".

  Wobec czego, ciągnijmy to dalej! Początki, rzekomo zawsze są najtrudniejsze.
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @goodness 12:15:40
  Przeczytałam. O tym, trochę później. Pozdrawiam.
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @Wrzodak Z. 09:44:52
  Przeczytałam. Jak będę gotowa, to najpierw z Panem się skontaktuję na NE (wstępny projekt Odezwy do Narodu Polskiego).

  Zdążyłam się zorientować, że potrzebną wiedzę na okoliczność zacytowanego poniżej Pana zdania, posiada Pan Tomasz Sokolewicz", jak i zapewne również wiele innych osób tutaj na NE. Ja nie.

  "Proszę żądać aby Polacy w wyborach mogli wiedzieć o prawdziwych nazwiskach i korzeniach kandydatów do parlamentu i wymiaru sądownictwa itd. Tak by nami nie rządzili Stolzmany, Kalsteiny, Singery".
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @RICO 22:45:56
  Też uważam ze odezwa jest konieczna. Ten wróg narodu polskiego, który umieścił się już w kolejnych rządach, sam się nie uspokoi. Lud ten wykonuje "Protokoły Lucyfera", do treści których linki umieściłam w tym poście. Protokoły Lucyfera dla żydów mają charakter wiążący i są przez żydów wykonywane! Hitler chciał zatrzymać działanie protokołów, przez wymordowanie wszystkich żydów. Jednak protokoły Lucyfera działają nadal i są przez żydów wykonywane.
  Polacy powinni tą walkę wygrać, w inny sposób. Wyłącznie bez zadawania śmierci i bólu. W tym celu niewątpliwie, Polacy muszą się zjednoczyć! Od tego tematu się nie ucieknie! Nie jest rozwiązaniem udawać, że nie interesuję się tym. Protokoły działają, a ich działanie wiadomo do czego zmierza. To nie jest tajemnicą.
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @goodness 20:18:26
  Nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w wyborach, bo nie miałam spośród kogo wybierać. Zresztą, to i tak zawsze były tylko pozory wyborów. (wszyscy z tej samej stajni - szatańskiej)! Ale ten pomysł z 4 władzą (demokracja niepolityczną), mającą większość głosów 51% z prawem do natychmiastowej wymiany osób dopuszczających się przestępstw politycznych, to jest to pomysł lepszy ni nic. Zawsze jednak i tak, ci z tej stajni szatańskiej, mogą wszystkie głosowania choćby kupić (za nasze pieniądze), stosując wszystkie możliwe chwyty.
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @topstopjuve 20:46:05
  To prawda, żałosne! Coś za coś! Pozwolili wyświetlić, ale na swoich warunkach. Wszystko pod kontrolą!
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @topstopjuve 19:39:36
  No tak, ale mordercy nie mogą rządzić od wyborów do wyborów! Wybory są zorganizowane za nasze, polskie pieniądze, po to tylko, aby wybrać i tak jednego przedstawiciela, tylko z jednej stajni (tzw. naród wybrany). Do jednej akcji przygotowywanej przez Polaków, są w stanie wystawić, za nasze pieniądze (polskie), dowolną ilość sprzedajnych polaków, którzy rozwalą od wewnątrz każdą przygotowywaną akcję, zmierzającą do usunięcia żydów, od rządów w Polce. Z każdej sytuacji jednak jest wyjście.
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @Logic 18:33:38
  Jest jeszcze gorzej. Z NE link przenosi do właściwej treści posta, która jest na Wordpressie. Ale tam przeszło do czytania tej właściwej treści posta tylko 69 osób, a czytało posta 51 osób.Co jest w moim przypadku zrozumiałe. Nie jestem przewodnikiem dla Narodu! Do przeprowadzenia takiej akcji, trzeba mieć duże nazwisko, z najwyższej półki i to chyba nie może być Polak. Gdyby np. Obama, Merkel pisnęli tylko słówko o potrzebie sporządzenia Odezwy do Narodu, cała Polska by wiedziała o tym i by przystąpiła. Pisma by tą informacja wprost karmiły naród a portale społecznościowe miały by to zdarzenie, jako temat co najmniej tygodnia itd. Na NE, to nie jest całkowita klapa Odezwy do Narodu, to jest tylko dowód na to, że takiej akcji nie może przeprowadzić osoba bez nazwiska! Pozdrawiam!
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @adevo 13:29:33
  "Akt Woli Narodu", to dokument jaki trzeba będzie zatwierdzić w Sejmie, aby przekazać ten dokument Prezydentowi i Premierowi, pozbawiając ich w ten sposób władzy. Zebrać głosy narodu, nie jest trudno. Przedsiębiorstwa będą mogły wysyłać drogą elektroniczną e-mail listy za zmianą i przeciw (dwa konta e-mail).
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?
 • @Ultima Thule 12:56:25
  Jeśli faktycznie Naród Polski, chce zmienić Prezydenta i Premiera (od czegoś trzeba zacząć), to należy połączyć wszystkie siły ponad wszelkimi podziałami i przygotować projekt "Odezwy do Narodu Polskiego".

  Po uznaniu, że należy przygotować oficjalny projekt "Odezwy do Narodu Polskiego", należy wspólnie go ustalić, zaopiniować i zatwierdzić przez internautów (istnieje duże prawdopodobieństwo że zostanie przygotowany dobrze).

  Po skierowaniu Odezwy do Narodu, należy też oficjalnie, zwrócić się do Narodu Polskiego, o podawanie kandydatur na nowego Prezydenta i Premiera.

  Według mnie, kandydatury należy wybrać wcześniej, przed datą pozbawienia władzy obecnego Prezydenta i Premiera (jako pełniących obowiązki).

  Naród przyznał władzę obecnemu Prezydentowi i Premierowi i może ich tej władzy pozbawić w trybie natychmiastowym, bez podawania uzasadnienia i dowodów. A w zamian po przejęciu od nich władzy, postawić ich przed Trybunałem Stanu, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Jeśli Prezydent i Premier są u władzy, to nigdy nie uda się nikomu postawić ich skutecznie przed Trybunał Stanu!

  Brak jest przepisów prawa, na okoliczność natychmiastowej zmiany Prezydenta i Premiera, na zgodne żądanie narodu.

  W internecie, jesteśmy w stanie, wnikliwie wszystko przeanalizować, aby przejęcie władzy, było zgodne z prawem i z wolą Narodu!
  Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY