Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
140 postów 1259 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Moje komentarze

 • @Herkules, A czym charakteryzuje się komunizm i prawdziwy KOMUNISTA ? Może jakiś przykład K Marxa?
  .


  "Rzecz podstawowa dla tej kategorii ludzi bez wzgledu jak w danym momencie sie wabia,"


  Zgoda, ale żeby dyskusja była przejżysta trzeba nazywać ich tak jak sami się wabią  "urzadzają siebie "walki" ideologiczne"


  Dokładnie !


  Należy wiedzieć, że:


  Faszyzm, Feudalizm, Socjalizm, Komunizm, Monarchizm, Demokratyzm, TERORYZM,..., uknuła ARYSTOKRACJA RZYMSKO-FRANCyjska aby całkowicie ogłupić i zniewolić SWOICH PODDANYCH - czyli NIEWOLNIKÓW !!
  ARYSTOKRACJA ukryła się za kurtyną / zasłoną dymną o nazwie

  PAŃSTWO Demokratyczne !

  - A jescze lepiej i ładniej brzmi "LUDOWE" ! :)


  Ogłupiony ciemny lud ma zwidy i lubi bajki i zawsze chętnie KUPI UTOPIJNE obiecanki SWOICH PANÓW - !!!!!!!!!!!!


  A jeszcze co jest ciekawe, ciemnota nigdy nie wini swoich katów tylko swoich współtowarzyszy w niedoli ???!!!!!
  SOCJALIZM to to NAJDOSKONALSZY SYSTEM dla WŁADCÓW --- ARYSTOKRACJI !!!!!  .
  O KOMUNIZMIE ŹLE ALBO WCALE...???
 • @Zbigniew Jacniacki Do jakich organizacji należeli ci tzw. związkowcy co pracowali nad urzeczywistnianiem podobnej państwowości?
  .


  Przeczytał pan komentaż ????
  "Doradcami" EXPERTAMI i "LIDERAMI" NSZZ Solidarność byli wcześniej przygotoowani partyjniacy, agency, kapusie SB - K0MUNIŚCI.  "Można tu przytoczyć takich działaczy CZERWONEGO HARCERSTWA, ZMP, ZMS i PZPR jak;

  Jacek Kuroń, Adam Michnik, Bogdan Lis,.., Mazowiecki,.., Onyszkiewicz


  !!!!!!!!!!!
  To KOMUNIŚCI stworzyli NSZZ Solidarność ! --- A po utracie nad nim
  kontroli:


  To KOMUNIŚCI wprowadzili Stan Wojenny !!!! --- A po wyeliminowaniu prawdziwych przedstawicieli Ludzi Pracy - Polaków:  To KOMUNIŚCI zasiedli przy Okrągłym Stole reprezentując obie strony konfliktu !!!!


  Przy Okrągłym Stole ugadywali się SAMI KOMUNIŚCI ~!!!!!!  Solidarność, Stan Wojenny i Okrągły Stół to nawiększe przedstawienie, CYRK KOMUNISTÓW z PRL-u w PRL-u !!!  Naród Polski nie miał najmniejszych szans wygrać co kolwiek z

  PROFESJONALNYMI SŁUŻBAMI PRZEMOCY i TERRORU rządu PRL - PZPR !!!!!!!!!!!!!!!  Elity Całego !!! Świata Nie Dopuściłby do Tego ! - I nie dopuściły !
  .
  O KOMUNIZMIE ŹLE ALBO WCALE...???
 • @Jasiek 13:04:30 Wydobyłam publikuję notkę z internetu, który to plik otwierał się, ale którego treści nie można było odczytać.
  Wstrząsające przypuszczenia: UB zabiło Prymasa Polski? Jak zginął kardynał August Hlond?

  Tajemnicza śmierć Prymasa Polski. Testowali "sposób na lekarza"?

  To może być jedno z najciekawszych śledztw w historii IPN. Co łączy tajemnicze śmierci trzech wysoko postawionych duchownych:

  1) Prymasa Polski,
  2) kandydata na jego miejsce i
  3) grekokatolickiego biskupa?


  Czy zgładzono ich na polecenie UB i NKWD? Przynajmniej jedna z tych spraw nie pozostawia wątpliwości - to było morderstwo. Rodzi się więc pytanie: czy dwa pozostałe przypadki to także zabójstwa, przeprowadzone "sposobem na lekarza"?6

  Październik 1948.

  W Polsce od trzech lat rządzą komuniści i trwa wielka polityczna czystka. Przeciwnicy nowej władzy są zamykani w więzieniach lub po prostu mordowani. Na długiej liście szykanowanych znajdują się również nazwiska księży, w tym najwyższych hierarchów. Rząd ostro ściera się z Kościołem, nie bez podstaw oskarżając go o wspieranie opozycji.REKLAMAREKLAMA

  22 października do Szpitala Sióstr Elżbietanek w Warszawie trafia Prymas Polski kard. August Hlond. Jest operowany z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego. Kilka dni później umiera w wyniku powikłań pooperacyjnych. Sprawa nie jest nawet traktowana jako błąd lekarski. W tamtych czasach podobne przypadki zdarzały się znacznie częściej niż dziś.

  August Hlond został pochowany w podziemiach archikatedry św. Jana w Warszawie. Jego serce złożono w katedrze gnieźnieńskiej w kaplicy Łubieńskich.Zabili go śmiercionośna bakterią?Plotki o tym, że śmierć Hlonda nie była przypadkiem, pojawiły się jeszcze na pogrzebie.

  Ludzie nie wierzyli, że przyczyną śmierci było zapalenie wyrostka. Powszechnie podejrzewano, że prymasa zabili funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Ale jak? Tego nikt nie wiedział. Dziś w tej sprawie pojawiają się nowe wątki. Wszystko dzięki prowadzonemu procesowi beatyfikacyjnemu byłego prymasa. To w jego trakcie złożony został wniosek o wszczęcie śledztwa IPN w tej sprawie.- Są poszlaki, zeznania różnych świadków, z których wynika, że śmierć prymasa mogła nastąpić w wyniku otrucia - mówi dziennikowi "Rzeczpospolita" ks. Bogusław Kozioł, wicepostulator procesu beatyfikacyjnego prymasa, który złożył w IPN wniosek o wszczęcie śledztwa. -

  Prowadząc proces beatyfikacyjny, bada się również okoliczności śmierci kandydata na ołtarze. Chciałbym, żeby IPN wypowiedział się i albo uciął spekulacje, albo je potwierdził.Dzięki temu zawiadomieniu sprawdzony zostanie m.in. donos, który jest w archiwach IPN : "Hlond był operowany przez któregoś z profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego i podczas operacji któryś z asystentów przez zatrucie spowodował śmierć Hlonda, a cała ta sprawa była skonstruowana przez UB. Hlond miał opowiadać przed śmiercią profesorowi, który go operował, iż wie, że został specjalnie »zgładzony« z tego świata na rozkaz Rządu Ludowego, ponieważ był niewygodny" - czytamy w anonimie.Jak miałby zginąć Hlond? Na podstawie donosu, można wnioskować, że w komuniści wykorzystali okazję do jego zgładzenia. Przez podstawioną osobę zatruli go w czasie operacji, zakażając jamę otrzewną szczepem szpitalnych bakterii opornych na penicylinę. Hlond rzeczywiście po zabiegu dostał zakażenia organów wewnętrznych. Konieczna była druga operacja. Przeprowadzono ją bez znieczulenia. Dwa dni poniej prymas zmarł.Wersja z donosu nigdy jednak nie została potwierdzona. - Z relacji sióstr elżbietanek, które opiekowały się chorym prymasem, lekarzy, a także jego sekretarza – przyszłego biskupa Antoniego Baraniaka, który przebywał z nim w szpitalu – nie wynika, aby ktoś trzeci podał w czasie leczenia jakąś substancję prymasowi, ale pytania pozostają – mówi prof. Jan Żaryn, historyk i senator PiS. – Niemniej plotki na temat otrucia prymasa są. I bardzo dobrze, że IPN podejmuje działania. Chodzi o to, aby sprawdzić, czy opinia ta ma jakieś podstawy, czy może odpowiadać prawdzie – dodaje.Nie tylko Prymas zginął w październikuŚmierć kard. Hlonda nie jest jedynym tajemniczym zgonem biskupa z tamtego czasu - dodaje "Rzeczpospolita".

  27 października 1948 r. pod Ostrowią Maz., wracając z pogrzebu prymasa, wypadek samochodowy miał ordynariusz łomżyński Stanisław Kostka Łukomski, który był jednym z najpoważniejszych kandydatów na następcę Hlonda. Przewieziony do szpitala w Warszawie, zmarł następnego dnia. Okoliczności tego wypadku nigdy nie wyjaśniono. Mało tego, ksiądz który podróżował wtedy z Łukomskim nigdy nie zostawił relacji na temat wypadku - ani pisemnej ani ustnej. Natomiast kierowca biskupa miał kilka miesięcy potem znaleźć pracę w UB. Ta ostatnia informacja nie został jednak potwierdzona.

  Z kolei kilka miesięcy później – w lutym 1949 roku – w okolicach Wrześni doszło do nieudanego zamachu na życie nowego prymasa, abp. Stefana Wyszyńskiego. Na trasie jego przejazdu między drzewami rozpięto stalową linę. Prymas w ostatniej chwili zdecydował jednak, że pojedzie inną drogą. Na linę wjechała rozpędzona ciężarówka.Teodor Romża.

  Biskup, który stał się ofiarąKomuniści zabijali duchownych. Starali się jednak, jak mogli, by ukryć swoje zbrodnie. Nie zawsze jednak zachowywali pozory. Zwłaszcza w Rosji. Tam jedną z ich ofiar padł biskup grekokatolicki Teodor Romża, który został zabity w listopadzie 1947 roku w okolicach ukraińskiego miasta Mukczewo.

  Wracając z podróży, w towarzystwie czterech księży został napadnięty przez NKWD. Wóz, na którym znajdowali się duchowni, został staranowany przez ciężarówkę w pobliżu wioski Iwaniwci. Romża spadł z wozu, wówczas napastnicy zaatakowali go metalowymi prętami, kolbami karabinów i kijami. Biskup odniósł rany głowy i nóg, został przewieziony do szpitala w Mukaczowie, gdzie przeszedł operację.Stan rannego był ciężki, ale dość stabilny; tego samego dnia jednak w miejsce zatrudnionych w szpitalu sióstr zakonnych pojawiły się w nim nieznane nikomu pielęgniarki.

  Według wspomnień jednej z zakonnic, s. Teofili Manaiło, 31 października siostrom, do tej pory czuwającym bez przerwy przy łóżku biskupa, nakazano udać się na spoczynek. Tej samej nocy Romża zmarł. Jako oficjalną przyczynę śmierci podano obrażenia czaszki i mózgu wynikłe ze zderzenia jego bryczki z ciężarówką UPA.

  Otwarcie archiwów radzieckich służb specjalnych pozwoliło jednak na ustalenie bez wątpliwości, że Romża został zamordowany według planu opracowanego przez Pawła Sudopłatowa i zatwierdzonego przez Nikitę Chruszczowa, ówcześnie I sekretarza WKP(b) w Kijowie.

  Czy dwaj polscy hierarchowie zostali zabici według takiego samego planu - zakładającego "zgon w czasie nieudanego leczenia" spowodowany przez podstawionych agentów udających lekarzy lub pielęgniarki?

  Romża został zabity rok przed nagłą śmiercią prymasa Hlonda i biskupa Łukomskiego.IPN zbada, jak zginął prymas

  Dziennikarze "Rzeczpospolitej" potwierdzili informację, że pion śledczy warszawskiego oddziału IPN rozpoczął postępowania przygotowawczego w sprawie śmierci prymasa. – Na razie jest ono na wstępnym etapie. Zdecydowałem o przeprowadzeniu kwerendy na ten temat w archiwach – mówi prokurator Marcin Gołębiewicz, szef pionu śledczego. – Na pewno będziemy chcieli dotrzeć do dokumentacji medycznej leczenia prymasa, stwierdzić, czy przeprowadzenie operacji kardynała było zasadne. Sprawdzimy, w jaki sposób służby rozpracowywały jego osobę, które departamenty i kto się tym zajmował. Zakładam, że niebawem zostanie podjęta formalna decyzja o wszczęciu śledztwa.

  UB zabiło Prymasa Polski!? Prymas Polski August Hlond UB zabiło Prymasa Polski!?

  Warszawa, 1956 r. Prymas Polski Stefan Wyszyński. Na jego życie zorganizowano zamach pod Pruszkowem.

  UB zabiło Prymasa Polski!?

  Teodor Romża najpierw został pobity przez funkcjonariuszy NKWD. Potem został przez nich zamordowany w szpitalu.

  Czy interesujesz się starymi sprawami kryminalnymi?

  August Hlond
  Stanisław Kostka Łukomski
  Teodor Romża
  Przesłanie
 • @Jasiek 13:07:29 Uzupełnieniem do notki "Przesłanie" jest artykuł tego samego autora z 2013 r.
  Śmierć, wokół której panuje zmowa milczenia od 65 lat. On mógł zmienić bieg historii…

  https://niezlomni.com/smierc-wokol-ktorej-panuje-zmowa-milczenia-od-65-lat-on-mogl-zmienic-bieg-historii

  Moim zdaniem, poniżej zacytowane słowa, z notki zatytułowanej "Przesłanie" skierowane są do żydka będącego zapewne już na łożu śmierci - Bronisława Dembowskiego, uczestnika: żydowskiej Tajemniczej Magdalenki i żydowskiego Okrągłego Stołu i/lub księdza Antoniego Baraniaka.

  "Jeśli czytasz te słowa i wiesz o czym piszę, a to "coś" ciąży na Twoim sumieniu, właśnie teraz masz szansę zadośćuczynić Bogu i ludziom. Może to Twoja ostatnia szansa. Wykorzystaj ją. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję".

  Dlaczego też do Antoniego Baraniaka? O tym cytat poniżej:

  Równo rok temu nad tragiczną śmiercią bp. Łukomskiego pochylili się dziennikarze tygodnika „Uważam Rze”, którzy wskazując na ubecką rękę sprawczą skwapliwie podważyli tezę o możliwości objęcia przez niego urzędu prymasowskiego. Argumenty podnieśli dwa. Po pierwsze, wytknęli mu zbyt zaawansowany wiek, choć wcale nie byłby on najstarszym dwudziestowiecznym prymasem-elektem (nota bene Jorge Mario Bergoglio objął tron papieski w 77 roku życia). Drugi argument był innej natury, choć równie schopenhauerowski: Dziś wiemy, że przed śmiercią wskazał on (Prymas Hlond) na swojego następcę młodego biskupa Stefana Wyszyńskiego z Lublina.

  A co wiemy tak naprawdę? Niewiele. Oficjalna, a zarazem nieweryfikowalna wersja mówi o tym, że tę zaskakującą wolę Kardynał August Hlond przekazał na łożu śmierci swojemu sekretarzowi, ks. Antoniemu Baraniakowi. Nie było żadnych innych świadków tego niezwykle ważnego przecież zdarzenia, choć choremu prymasowi posługiwała spora grupa księży i zakonnic. Pius XII nie podważył przedstawionej mu wersji wydarzeń i godnością arcybiskupa gnieźnieńskiego obdarzył wychowanka Lasek, ks. bp. Stefana Wyszyńskiego.

  Ks. bp Antoni Baraniak to postać ciekawa choćby z tego względu, że jest jednym z tych hierarchów Kościoła, którzy pośmiertnie cieszą się niesłabnącą estymą środowisk lewicowych, z Gazetą Wyborczą na czele. Przez wielu nazywany był szarą eminencją Episkopatu, a przeze mnie Józefem Retingerem w sutannie, gdyż zewnętrznie i z racji charakteru swojej służby jako żywo przypominał sekretarza gen. Władysława Sikorskiego.

  Karierę rozpoczął bardzo szybko, bo już w wieku 29 lat został osobistym sekretarzem prymasa Augusta Hlonda, a później w wyżej naszkicowanych okolicznościach nowego prymasa, kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wielu wskazywało go też jako najbliższego przyjaciela ks. bp. Karola Wojtyły. Za zgodą władz komunistycznych wszyscy trzej ( ks. ks. Wyszyński, Wojtyła i Baraniak) czynnie uczestniczyli w sesjach Soboru Watykańskiego II, a ks. Baraniak wpisał się w soborowe annały jako promotor ONZ-owskiej koncepcji zmiany kalendarza na 13-miesięczny".
  Przesłanie
 • @Oscar Może masz jakieś ważniejsze nazwiska i stanowiska tych z Solidaryzowanych w jednym celu niszczenia Polaków?
  .


  W NSZZ Solidarność było 10,000,000 Polaków, w tym 9,ooo,ooo roborników !!!!!!!!!!!!!!!!!


  Ilu było tam działaczy PZPR, UB, SB, MO, WSI nie wiem.


  Ale jestem pewien, że jak wyciągniesz z pod łóżka czarną teczkę, a może i skrzynię, to nam przedstawisz swoje zbiory które trzymasz jako haki na swoich towarzyszy w celu zabezpieczenia się przed swoimi kolegami i zapewnienia sobie bezpieczeństwa.  Kiszczak, Wałęsa Jaruzelski i TY, na pewno ukończyliście tą samą akademię w ZSRR szkolącą swoich agentów dywersantów.
  (Lenin,... i Hitler kończyli w Szwajcarii)


  Można tu jeszcze dodać takich działaczy CZERWONEGO HARCERSTWA, ZMP, ZMS i PZPR jak;

  Jacek Kuroń, Adam Michnik,..........................................  To KOMUNIŚCI stworzyli NSZZ Solidarność ! --- A po utracie nad nim
  kontroli:


  To KOMUNIŚCI wprowadzili Stan Wojenny !!!! --- A po wyeliminowaniu prawdziwych przedstawicieli Ludzi Pracy - Polaków:  To KOMUNIŚCI zasiedli przy Okrągłym Stole !!!!


  Przy Okrągłym Stole ugadywali się SAMI KOMUNIŚCI ~!!!!!!  Solidarność, Stan Wojenny i Okrągły Stół to nawiększe przedstawienie, CYRK KOMUNISTÓW z PRL-u w PRL-u !!!
  .
  O KOMUNIZMIE ŹLE ALBO WCALE...???
 • @Krystyna Trzcińska 19:02:59 Wyszynski niemsmiertelnym, czyli tzw. bogiem Bibli, uczynil Lucyfera zwanego Jehowe #LOL
  Wyszynski winny jest wprowadzenia po raz pierwszy imienia Lucyfera (Jehowa) do Bibli, w miejsce sowa "Bog". Wyszynski wprowadzajac ta zmiane do Bibli, niepodwazalnie dzialal na rzecz zydo_masonerii, a konkretniej na rzecz Swiadkow Jehowy. To Wyszynski, oficjalnie bogiem Bibli uczynil Lucyfera?.
  Przesłanie
 • Moim zdaniem, dla wtajemniczonych zagadka nie koniecznie jest trudna do rozszyfrowania?
  Nie do mnie jest skierowana notka, ale zainteresowam sie.

  "W 1914 roku we Fryburgu dwóch młodych polskich kapłanów, czyli x. A.B. i x. W.K., zainicjowało prace zmierzające do powołania do życia zorganizowanej struktury o charakterze mafijnym, której przestrzenią działania miał być Kościół katolicki funkcjonujący na ziemiach wchodzących w skład byłej Rzeczpospolitej".

  "Bezlitośnie "zneutralizowali" co najmniej jednego prymasa i dwóch biskupów".

  Powstaje pytanie, czy chodzi o tzw. prymasa Stefana Wyszyskiego?

  "Ten zabity w roku słynnego marca, był nawet jednym z nich".

  Czy chodzi o slynny marzec czyli, o prowokacje bygdoska z 19 marca 1981 r?

  https://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-19-marca-1981-r-prowokacja-bydgoska,nId,1359656

  Cytat z: https://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Wyszy%C5%84ski#cite_note-

  "Prymas_Polski_po_przyjęciu-11 "W połowie marca 1981 u Wyszyńskiego rozpoznano chorobę nowotworową. Mimo starań lekarzy nie dało się zahamować jej rozwoju. 16 maja 1981 prymas przyjął sakrament namaszczenia chorych. Po przyjęciu sakramentu zwrócił się do zebranych przy łóżku, nawiązując m.in. do zamachu na życie papieża Jana Pawła II, który miał miejsce 13 maja: „Uważam, że powinienem dzielić dolę Ojca Świętego, który wprawdzie później, ale włączył się w moje cierpienia”[11].

  22 maja 1981 ostatni raz wystąpił publicznie, otwierając obrady Rady Głównej Episkopatu Polski. Zmarł sześć dni później, w czwartek 28 maja, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W oficjalnym komunikacie Rady Głównej Episkopatu Polski podano, że przyczyną śmierci był „rozsiany proces nowotworowy jamy brzusznej o wybitnej złośliwości i szybkim postępie”[12]. Tego samego dnia zebrała się Komisja Wspólna Przedstawicieli Rządu i Episkopatu. Przedstawiciele rządu wręczyli zastępcy przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski kard. Franciszkowi Macharskiemu list kondolencyjny do Episkopatu od władz państwowych. Na posiedzeniu Komisji Wspólnej podjęto decyzję o ogłoszeniu żałoby narodowej od 28 do 31 maja. W dniu śmierci prymasa nadeszła do Polski depesza kondolencyjna od przechodzącego rehabilitację po zamachu papieża Jana Pawła II. Papież odprawił również mszę za duszę prymasa w swoim szpitalnym pokoju, zaś w kościele Najświętszej Maryi Panny na Zatybrzu, tytularnym kościele zmarłego, odprawiona została msza żałobna pod przewodnictwem kard. Władysława Rubina. 28 maja wieczorem przeniesiono ciało zmarłego z Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej do kościoła seminaryjnego Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca przy Krakowskim Przedmieściu, gdzie następnie odprawiona została msza żałobna pod przewodnictwem kard. Macharskiego".

  Do kogo skierowane sa slowa zacytowane ponizej?

  "Jeśli czytasz te słowa i wiesz o czym piszę, a to "coś" ciąży na Twoim sumieniu, właśnie teraz masz szansę zadośćuczynić Bogu i ludziom. Może to Twoja ostatnia szansa. Wykorzystaj ją. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję".
  Przesłanie
 • @rysio Logans Run 1976 !!
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=xEqD3pUjftk  .
  Nareszcie Debilizm - czyli "Nowy Amerykański Wiek" XXI
 • Sławianie przerwą żydo_masońską okupację i wypędzą żydo_chazarię z Polski, wykazując ich nielegalność władzy w okresie 100 lat!
  Czy słowo gamoń można zastosować do Wałęsy? Wałęsa jednak wie, że okupacja Polski przez żydo/masonerię, jest możliwa tylko dzięki konstytucji (nieistniejącej, pozornej)! Zapewne wytłumaczono też mu (Wałęsie) że mógł zostać prezydentem, tylko na podstawie nieistniejącej, pozornej konstytucji, z powodu jej wad formalnych (czyli wada najwyższej wagi). Nieistniejącą, pozorną konstytucję nie można uchylić, zmienić. W takiej sytuacji jest tylko i wyłącznie jedyna możliwość: "stwierdzić jej nieistnienie" (pozorność). Nieistniejąca (pozorna) konstytucja, nie wywołuje skutków prawnych! Na jej podstawie nikt nie może wywodzić sobie jakichkolwiek pozytywnych skutków prawnych! Na podstawie nieistniejącej (pozornej) konstytucji Wałęsa nie mógł być prezydentem, nie może otrzymywać emerytury w kwocie przynależnej prezydentowi. Dlatego Wałęsa, sędziowie itp ... taki nacisk kładą na konstytucję. Nie można też uchwalić nowej konstytucji, dopóki się nie stwierdzi nieistnienie (pozorność) obecnej! Stwierdzenie nieistnienia obecnej konstytucji (wady formalne) wywoła skutki ex tunc (wstecz). A to oznacza, że wszelka 100 letnia władza żydomasonerii na Terytorium Sławian była bezskuteczna, za co żydomasoneria musi Sławianom wynagrodzić wszelkie straty, szkody materialne i duchowe (zadośćuczynienie). Wszelkie obywatelstwa przyznane żydo/masoneri w tym okresie są bezskuteczne. Żydomasoneria w Polsce jest nielegalna, Kaczyński Lech, nigdy nie był prezydentem (bezskuteczność konstytucji, a więc nie mógł przyznać praw masonerii. Ponadto istnieje obowiązek pisemności, a brak jest dowodów z dokumentu urzędowego mającego charakter wiążący, że Kaczyński wydał dokument urzędowy legalizujący masonerię w Polsce. Wstąpienie Polski do UE jest bezskuteczne (pozorna konstytucja), a co za tym idzie, nikt nie posiadał ważnej legitymacji, do złożenia ważnego podpisu o tzw przystąpieniu POLSKI do UE. Sławianom (gojom, rasie białej) należy się zwrot w całości wszelkich tzw zobowiązań na rzecz UE, ONZ, NATO, ponieważ brak ważnych dokumentów urzędowych (mających charakter wiążący POLSKĘ), do wywiązywania się z "podjętych" zobowiązań. Wyprowadzone przez żydomasonerię nielegalnie kwoty do UE, ONZ, NATO, muszą zostać zwrócone rasie białej tzw. gojom, czyli ze muszą wrócić do SŁAWIAN. Nielegalnie wydane dla żydomasonerii obywatelstwa POLSKI w okresie ostatnich 100 lat muszą skutkować ich bezskutecznością, a więc wypędzeniem żydomasonerii z Polski! Oczywiście wszelkie ustawy, uchwały, rozporządzenia, zarządzenia, fabrykowane przez nieistniejący (pozorny Sejm, Senat), skutkują ich bezskutecznością, pozornością. W ten i tylko w ten sposób Sławianie przejmą skutecznie władztwo nad swoim terytorium. Funkcjonariusze KK jako że reprezentują kłamliwie religię fałszywą, muszą terytorium Sławian opuścić! My Sławianie (ogólnie Rasa Biała) nie przewidujemy żydów w tym i przede wszystkim chazarów na Naszym Sławiańskim terytorium. Komentarzem tym informuję żydków wszelkiej maści, rozpasanych na Naszym Sławiańskim terytorium, że nie jest tak, że już nas (Sławian) żydo_masoneria pokonała oszustwem, że nie mamy wyjścia. Damy radę. To pewne!
  To jest apolityczność?
 • @Andrzej Tokarski Jak to możliwe, żeby najpotężniejsza KAPOwnia KGB i GRU, z największą siatką SZPICLI, bez jednego wystrzału,
  dała sobie odebrać 1/3 terytrorium i wsztstkie PODBITE państwa ZALEŻNE ???!!!


  - I to takim niedorajdom z CIA , którzy w czasie trwania "ZIMNEJ WOJNY" byli w stanie tylko dojść do szlabanu granicznego państw pod butem DEMO-LUDA !!!!!


  Czy ktoś się zastanowił na co były SOWIETOM ZBROJENIA ???


  Po co tyle majątku wyrzuconego w błoto, tyle głodujących ludzi ???

  Bezmyślność, głupota? A może sami alkoholicy ???


  DLACZEGO SIĘ NIE BRONILI, albo nie ZAATAKOWALI NATO ????


  Ja odpowiedź znam ! A reszta niech się oszukuje dalej !!!!

  bullion = bull lion = Byk-Lew

  FRANCE EGIOSKIE (ŻABY) ŻYąDzą ŚWIATEM - CAAAAAAAAAAŁYM !


  Jahbulon - Jehovah-Baal-On (Osiris)

  https://pbs.twimg.com/profile_images/3762271606/314b817d78843499073aa75678903b31.jpeg
  https://m.neon24.pl/d2bc07313c9c4d93c36538471a53149c,14,0.png

  .
  Weszliby? - czy nie weszli?
 • @Oscar, Jak to możliwe, żeby najpotężniejsza KAPOwnia KGB i GRU, z największą siatką SZPICLI, bez jednego wystrzału,dała sobie
  odebrać 1/3 terytrorium i wsztstkie PODBITE państwa ZALEŻNE ???!!!


  - I to takim niedorajdom z CIA , którzy w czasie trwania "ZIMNEJ WOJNY" byli w stanie tylko dojść do szlabanu granicznego państw pod butem DEMO-LUDA !!!!!


  Czy ktoś się zastanowił na co były SOWIETOM ZBROJENIA ???


  Po co tyle majątku wyrzuconego w błoto, tyle głodujących ludzi ???

  Bezmyślność, głupota? A może sami alkoholicy ???


  DLACZEGO SIĘ NIE BRONILI, albo nie ZAATAKOWALI NATO ????


  Ja odpowiedź znam ! A reszta niech się oszukuje dalej !!!!  https://m.neon24.pl/d2bc07313c9c4d93c36538471a53149c,14,0.png

  .
  Żadnych złudzeń, czyli 13 grudnia
 • ""Czy wierzysz, że istnieje ludzka istota, inteligentna i życzliwa, by rządzić miliardami innych istot ludzkich?
  ""W kościele, synagodze, meczecie, loży , tajnym biurze,
  centrali korporacji...?" "W żadnym z tych miejsc.""  Wielu ogłupionych HUMANISTÓW wierzy w eXPertów UNITED NATIONS i w ich NWO !


  JEŚLI UWIERZYŁEŚ eXPertom, ŻE TWOIM PRZODKIEM BYŁO ZWIERZĘ, to nie dziw się, że ci sami eXPerci TRAKTUJĄ CIĘ JAK zmutowane BYDŁO CHODOWLANE.  https://m.neon24.pl/5de9759cbeb4cd24854af7c186c5d5fa,14,0.png
  .
  Autorytety powiedziały, to tak jest.
 • "we Francji nie dzieje się nic specjalnego" - W której FRANCJI ??!!
  .


  Jak ją rozpoznasz?

  Gdzie ją szukasz?
  Stary Amerykański film przewiduje miasta przyszłości w Chinach


  "Wielka Droga jest bardzo prosta, ale ludzie wolą zbaczać"""
  - Laozi, TaoTeChing,"
  "Swiatowe inteligentne i życzliwe autorytety (SOCJALIŚCI) już od dawna rządzą setkami milionów lub nawet miliardami innych istot ludzkich"


  pierwsze 5 minut....... Chiny -

  -w 6tej minucie pokazują jak się goli ludzkie barany w NY.

  - 30 metrów kw. i PÓŁKI DO SPANIA za $2500 na miesiąc. Ciekawe czy w tych luxusach będą mieszkać królowie i Tramp z rodziną ?


  Stary Amerykański film przewiduje miasta przyszłości w Chinach

  https://www.youtube.com/watch?v=TBW6Tlq_oBQ


  https://nextshark-vxdsockgvw3ki.stackpathdns.com/wp-content/uploads/2018/01/paris-syndrome1-1.jpg  .
  Autorytety powiedziały, to tak jest.
 • @interesariusz, Nie pamietam żeby w 1981r w Warszawie były kopalnie węgla?! - Pewnie ten mercedes należał do kacyka
  komunistycznego, co go za młodu jeden z toważyszy wciągnął na członka PZPR.


  Czy to może ktoś z twojej rodziny?
  Nic dziwnego że tak za-ŻARCIE robisz zamen.  W mętnej wodzie rekinom jest łatwiej zabijać.


  - Powinieneś pisać nie w Sławiańskim języku, tylko w swoim !

  Tu Prawdziwy Polak cię wyśmieje, a koledzy twoji znają tą waszą wykutą formułę propagandową na pamięć.


  Partia niejednego ...... postawiła na nogi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Kacyk PZPR członek komunistyczny jedzie po węgiel w otoczeniu swoich prywatnych OCHRANIAŻY...


  http://www.smartage.pl/wp-content/uploads/2015/12/539.jpg
  https://s6.dziennik.pl/pliki/8749000/8749488-czeslaw-kiszczak-i-lech-walesa.jpg
  https://i.iplsc.com/stan-wojenny-w-polsce/00023BW1IQ4CDS0L-C322-F4.jpg


  .
  Żadnych złudzeń, czyli 13 grudnia
 • @Oscar - NIESTETY, okropnie smutna to prawda - PONOWNIE wy TOWARZYSZE (szelkiej maści SOCJALIŚCI i DEMOKRACI) WYGRALŚCIE !!
  .


  1981 preludium

  2019 epilog ?


  Większe i mniejsze Okrągłe Stóły EL-iT


  Zdrada, która stała się symbolem zwycięstwa !!!!!!!!!!!!


  KOMUNIŚCI DOGADYWALI się z KOMUNISTAMI wsprawie rozdzielenia
  między sobą ZRABOWANEGO w latach 1939 - do 1989 osobistego MAJĄTKU Polaków.

  W tedy zabierali dobyteki Polakom pod pretekstem "dla dobra PAŃSTWA i świetlanej przyszłości"


  A jak ta przyszłość przyszła, to ponownie zrabowali dobyteki Polakom pod pretekstem "dla dobra PAŃSTWA i świetlanej przyszłości"


  https://img4.dmty.pl//uploads/1251523943_by_Bagien_600.jpg
  https://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2018/04/new-world-dis-order.jpg
  https://www.hardnews.nl/wp-content/uploads/2015/09/zatox-new-world-order-free-851x315.jpg
  http://asheepnomore.net/wp-content/uploads/2014/01/tumblr_m7qhn2ltAc1qzoki7o1_1280.png  .
  Żadnych złudzeń, czyli 13 grudnia
 • @Rebeliantka 08:36:16 @Repsol zalinkował bardzo ważny tekst.
  Faktycznie, @Repsol zalinkował bardzo ważny tekst.

  Link, obnażający współudział Świadków Jehowy w II WŚ i ich odpowiedzialność, z racji złożenia oficjalnego poparcie (przez Świadków Jehowy) dla Hitlera, a więc i dla zadziałań Watykanu, poprzez doradców jezuickich Hitlera, nie zdejmuje odpowiedzialności: Watykanu (KK -Lucyferianie), jezuitów (zbrojne ramię Watykanu, czyli Lucyferianie) i żydo_masonerii (przynależność Hitlera - Lucyferianie), za mordy dokonane na SŁAWIANACH w II WŚ i za arbitralne (bezprawne) zawłaszczenie terytorium Sławian przez żydo-masonerię a więc ogólnie przez Lucyferian!

  Władcą planety Ziemia jest nieśmiertelny czyli tzw. Bóg, o czym w "Szmaragdowych Tablicach Thot'a, a Sławianie są dziećmi Thota, które wywiózł z Egiptu, tuż przed zamierzonym swoim odejściem na jakiś czas z planety Ziemi. http://trzcinska.neon24.pl/post/146627,slawianie-sa-nastepcami-prawnymi-niesmiertelnego-boga-thota

  Tzw. żydowski Jehowa, nigdy nie był bogiem, ponieważ dla planety jest przyznawany tylko jeden nieśmiertelny Bóg. Nawet tzw. Jehowa nie wspomina że przeszedł inicjację nieśmiertelności, taką, jak opisał ja Thot właśnie w I Tablicy, której treść znajduje się pod wskazanym wyżej linkiem.
  Tzw. żydo-masoński papież Franciszek, sam przyznał (cytuję z pamieci): "jesteśmy tutaj sami, nie ma więcej nikogo". Nie ma Jehowy, gdyz nie był nieśmiertelny, a to znaczy że nie ma jakiejkolwwiek mocy władczej na Ziemi. Żadne modły kierowane do Jehowy, nie mogą być wysłuchane.

  Czyli że Jehowa, to żydowskie oszustwo, w celu zagwarantowania sobie dostatniego życia na koszt tzw. gojów! Żydki doskonale wiedzą, że za podstawienie fałszywego, nieistniejacego boga w miejsce prawdziwego, poniosą kare jedynie słuszną, czyli całkowite unicestwienie, o czym zapewnił Thot w swoich Szmaragdowych Tablicach pisząc (cytuję z pamięci): "parę rodów przestanie istnieć, a potem już będzie dobrze". To na ponowne przyjście nieśmiertelnego władcy planety Ziemia, czeka zamieszkała planeta Ziemia!
  Dla gamoni na portalu .
 • @Repsol: mamy tutaj sytuację: "przyganiał kocioł garkowi, a sam smoli"!
  Hitler był tylko marionetką, wykonywał polecenia swoich doradców, będących w każdym przypadku jezuitami, czyli marionetką zbrojnego ramienia Watykanu - jezuitów!
  Hitler i jego doradcy, to faktycznie żydo-masoneria!
  Hitler nie mógł by tak bezkarnie mordować, gdyby wszystkie fałszywe religie, nie przynależały do żydo-masonerii.
  A tak, to zarówno Świadkowie Jehowy, jak i KK, jako że są bezspornie fałszywymi religiami, to i nic dziwnego, że przynależą do żydo-masonerii czyli faktycznie do Lucyferian.

  Nie tylko @Roux robi na portalu za głupka (Świadek Jehowy) ale i @Repsol, jako zagorzały wyznawca KK!

  Czyli, że mamy sytuację:
  "przyganiał kocioł garkowi, a sam smoli"!
  Dla gamoni na portalu .
 • @miarka 08:54:20 mamy tutaj sytuację: "przyganiał kocioł garkowi, a sam smoli"!
  Hitler, czyli faktycznie żydo-masoneria, nie mógł by bezkarnie mordować, gdyby wszystkie fałszywe religie, nie należały do żydo-masonerii.
  A tak, to zarówno Świadkowie Jehowy, jak i KK, jako że są bezspornie fałszywymi religiami, to i nic dziwnego, że przynależą do żydo-masonerii czyli faktycznie do Lucyferian. Czyli: "przyganiał kocioł garkowi, a sam smoli"! #LOL #OMG #hahaha
  Do Repsola na portalu
 • @Laznik "nie pochodzi od Orwella nie zmniejsza jego trafności czy warości." Tylko to ostatnie zdanie przekazuje Mądrość! Reszta
  nie ma żadnego znaczenia!


  Miałem nie odpisywać, ale jedną rzecz chciałem podkreślić:


  "Wszystkiego należy wysłuchać i wszystko czytać, ale nie wolno wierzyć nikomu dopóki samu się nie sprawdzi i nie potwierdzi wiadomości,"  Ale też, nie można MARNOWAĆ CZAS na DOSZUKIWANIE SIĘ SZCZEGÓŁÓW NIEMAJĄCYCH ŻADNEGO KONKRETNEGO ZNACZENIA dla SPRAWY !!!!!!

  (przykład: "to, że zdanie to nie pochodzi od Orwella nie zmniejsza jego trafności czy wartości.)  Uwagę należy ZWRÓCIĆ na OSTRZEŻENIA i na TO, CO DZIEJE się dookoła !!!
  W komentarzu napisałeś tysiąc wyrazów, ale zero praktycznego i zwięzłego rozpoznania ani jakiegoś celnego określenia ważnej rzeczywistości.
  Również zero wiedzy praktycznej jak wygrzebać się z tego bagna (wiem, nie jest łatwo - nie spodziewam się planu działania! - Ale...).  Po za tym, nikt nie wie, kto pierwszy użył tego, czy innego powiedzenia i czy która/jaka osoba wypowiedziała kiedykolwiek taką czy inną myśl.

  Jest to, po prostu niemożliwe do sprawdzenia i nie ma to żadnego znaczenia historycznego, ani praktycznego!


  Natomiast prawdą jest, że teoretycznie można (pod warunkiem, że nie oszukali) sprawdzić, kiedy dany napisany przekaz zobaczono po raz pierwszy.
  Ale to też nie udowadnia, że nie było kogoś innego wcześniejszych zapisków, które się do naszych czasów nie zachowały.
  - Ale również i to nie ma żadnego znaczenia!  Ważna jest tylko TREŚĆ i TO, że NIE PRZYPISAŁEM SOBIE WYMYŚLENIA TEGO ZDANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy jest ważne dla pasażera, kto napisał na szyldzie stacji napis "WARSZAWA GŁÓWNA". Chyba ważne jest tylko to, czy to naprawdę jest stacja "WARSZAWA GŁÓWNA".  "W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy staje się aktem rewolucyjnym." G. Orwell.


  https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41sgAOXSjeL._SX466_.jpg

  http://4.bp.blogspot.com/-m_mZkxpHU-Y/U1pjlBxpHHI/AAAAAAAALCs/S9AgQlf3jrc/s1600/Augustine-Truth.jpg
  .
  Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem
 • @Lotna "Dlatego też artykuły nie dbające o ortografię, gramatykę i czystość języka polskiego" Czy Polak nieptrafiący "poprawnie"
  pisać, albo, mówi i pisze Polską Sławiańską gwarą, nie ma prawa wypowiedzieć się w sprawach dotyczących przyszłości kraju w którym mieszka? - Które Dotyczą jego Ojczyzny?


  Są też dzieci Sławiańskie, urodzone nie z ich winy na OBCZYŻNIEt, nie znające dobrze języka swoich pradziadów, ale mające Sławiańską duszę chciały by się podzielić NIEGRAMATYCZNI/ORTOGRAFICZNIE swoimi spostrzeżeniami, uwagami,......


  Są też ludzie, których narody dzielą ten sam los może też chcą się podzielić swoimi być może trafnymi spostrzeżeniami, uwagami,......
  WROGAMI LUDZKOŚCI NIE SĄ LUDZIE KTÓRZY NIE UMIEJĄ PISAĆ,

  ALE WRĘCZ PRZECIWNIE !

  -------------------------------

  "poprawnie" - A kto wymyślił te "poprawnie"?

  Czyżby to nie NIEMIECKO-"ŻYDOWSCY" PROFESOROWIE z JEZUICKICH UIN-versytetów? Ci tak zwani EXPERCI AUTO-RYTETY?


  - EXPERCÓW AUTO-RYTETÓW od rządzenia i chrzczenia nam naszego języka Polskiego Sławiańskiego, ŁAXCINĄ to mymamy już w naszym Domu od ponad 1400 lat !!

  Chyba już tych wykładów i ich"poprawności" wystarczy!

  Chyba te 1400 lat powinno było tym WIELCE UCZONYM poprawnie piszącym PROFESOROM E-X-PERTOM wystarczyć na zaprowadzenie TEGO OBIECANEGO NAUKOWEGO DOBROBYTU!  NAJWIĘKSZYMI WROGAMI LUDZKOŚCI SĄ CI ,KTÓRZY POTRAFIĄ PISAĆ i MÓWIĆ NAJBARDZIEJ "POPRAWNIE" !!

  - W KOŃCU SAMI TĘ POPRAWNOŚĆ WYMYŚLILI i NAM NARZUCILI !!!!!
  .
  Pytanie do Administracji

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY