Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 316 komentarzy

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Moje komentarze

 • @autor
  Czytam, że znowu żydki (Apoloniusz) zniuchali odszkodowania: "kilkudziesięciomilionowy naród (liczę też polską Polonię) (..) mający pond tysiącletnią historię (..)".

  Jakie to plemię, na odwiecznym terytorium słowiańskim, powołuje się na ponad tysiącletnią tradycję? Oczywiście żydowiny! Mając na uwadze dzień, kiedy to rzekomo pierwszy żyd (handlarz) postawił swoją nogę na świętej ziemi rodu SŁOWIAN?

  Otóż, my SŁOWIANIE, nie przewidujemy dla żydków, z rzekomo przeszło 1000 letnią historią w okupowaniu ziem słowiańskich, jakiegokolwiek udziału w uzyskanych reparacjach, odszkodowaniach, zadościuczynieniach, od sprawców II WŚ, którymi są w każdym przypadku żydki!

  To żydzi, w każdym przypadku, planowali likwidację najdoskonalszego na Ziemi rodu SŁOWIAN (16 kanałów krwi). Protoplastą rodu SŁOWIAN jest nieśmiertelny SAMON, w Egipcie zwany Thot'em, a w Lechii - ŚWIATOWIDEM (świat widział z lotu ptaka-kosmonauta)!

  Żydki z rzekomo przeszło 1000 letnią tradycją w okupowaniu ziem słowiańskich, nie są SŁOWIANAMI, tym samym planowany wobec SŁOWIAN shoah (całkowita zagłada), przez: żyda Hitlera i przez jego żydowskie komando (generałowie żyda Hitlera prawie w każdym przypadku byli żydami), policja żydowska (Judendraty)! SZ samego załozenia nazistów (prawie w każdym przypadku bedących żydami) shoah nie obejmował żydków z rzekomo przeszło 1000 letnią historią w okupowaniu ziem od zawsze słowiańskich!

  Dlatego proponuję, aby żydki odstąpili dobrowolnie od planowania napełniania sobie worów pieniędzy za śmierć SŁOWIAN, z rąk żydów (żydowski okupant POLSKI), który nadal okupuje słowiańskie ziemie, w tym przypadku POLSKĘ inaczej zwana Lechią! #HolocaustIndustry

  W Polsce inaczej Lechii, do nadal obowiązuje słowiański, królewski przywilej #DeNonTolerandisJudaeis='"Żadnej tolerancji dla żydów''

  #ReparationsForSlaws #POLSKAbezŻYDÓW #wonżydkizPolski #freePoland
  #Shoah=całkowita zagłada Słowian otwarcie planowana w II WŚ do wykonania w okresie 30 lat!
  Niszczenie Polski Niemcom zawsze się opłacało
 • @autor: #POLSKAbezŻYDÓW
  Patriotyczna inicjatywa SŁOWIAN!

  Mam nadzieję, że każdy wpis, każdy komentarz, umieszczony w internecie, firmowany będzie hasztagiem patriotycznym: #POLSKAbezŻYDÓW, co w sposób zauważalny spowoduje, że cały internet zapełni się hasztagami:

  #POLSKAbezŻYDÓW

  Stworzenie hasztaga: #POLSKAbezŻYDÓW, spowoduje, że pod tym jednym linkiem, znaleść będzie można wszystkie patriotyczne, słowiańskie, materiały umieszczone w internecie.
  Pozdrawiam SŁOWIAN i przyjaciół!
  Polska bez Żydów
 • @Autor super!
  Dzięki.
  Rodowód i cele współczesnych euro-szmalcowników :
 • @Autor - wyjątkowa bzdura!
  Polacy z żydkami nie mamy nic wspólnego! POLACY czyli LACHY, SŁOWIANIE, mamy inne korzenie niż żydki!

  Protoplastami rasy białej są dwaj bracia ze Szwerty:SAMON i Lhasa http://bit.ly/2srXKJz

  Słowianie, czyli potomkowie SAMON'a, inaczej zwanego w Egipcie bogiem Thot'em, a w POLSCE, czyli LECHII - zwanego Światowidem, mamy 16 kanałów krwi! Żydzi mają 8 kanałów krwi, czyli że w rozwoju stoją znacznie niżej od SŁOWIAN. Dlatego nigdy nie można mówić, że żydek, który się urodził na terytorium SŁOWIAN lub otrzymał bezskuteczne obywatelstwo polskie, to jest już POLAKIEM, czyli LACHEM, czyli SŁOWIANINEM! Całkowita bzdura! Żydzi nigdy nie mogą mieszkać w POLSCE, inaczej zwanej LECHIĄ, gdyż na odwiecznym terytorium SŁOWIAN, między innymi w POLSCE, obowiązuje nadal przywilej królewski - De Non Tolerandis JUDAEIS (łac. przywilej nieakceptowania Żydów).
  http://m.neon24.pl/4a5e4e2953ead86012c01ab1ee5af4b7,14,0.png
  Żydowskie obozy śmierci
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:01:59
  Żydowski zakaz,zatrudniania tubylczych osób,w rządach słowiańskich krajów!
  Żydowski nakaz,zastępowania elitą żydowską,tubylców w rządach słowiańskich krajów! #talmud

  http://m.neon24.pl/f39d48d8df62c9f66e56d31ae73d7982,14,0.png

  #wonżydkizPolski #freePoland #okupacja.żydowskaPolski
  Jako Polak - muszę być antysemitą...
 • @Husky 15:37:48
  Sprawdziłam, jaka jest grzecznościowa odpowiedź na przywitanie: "shalom". Odpowiada się: "alejchem szalom" Wikipedia http://bit.ly/2EDqNw2
  Jako Polak - muszę być antysemitą...
 • @Husky 12:35:39
  @Husky, POLSKA to nie jest twój kraj! POLSKA jest terytorium SŁOWIAN, a ty jesteś żydem, nie mającym ważnych dokumentów, uprawniających do przebywania na terytorium SŁOWIAN, tak jaki i jakikolwiek inny żyd i jego potomstwo, choćby powoływał się na swoje przybycie na terytorium SŁOWIAN, w dowolnie odległym czasie! Żaden żyd nie ma ważnych papierów, upoważniających go i jego rodzinę na zamieszkiwanie na terytorium SŁOWIAN, jakim to terytorium SŁOWIAN jest między innymi POLSKA. Paszli won żydki z POLSKI!

  Każdy SŁOWIANIN ma prawo najbardziej obelżywymi słowami opluwać żydków, jako odwiecznych wrogów tzw. przez nich gojów! Ja opluwam z przyjemnoscią twoich żydku Husky rodaków, czyli żydków, piszac tylko i wyłacznie prawde o nich! Wstydźcie się zżydy i wynoście sie z POLSKI!
  I jeszcze raz przypominam ci @Husky, że POLSKA. to nie jest twój kraj! @Husky, ty jako żydek, to nie masz swojego kraju! Ogarnij się :)))))))
  Jako Polak - muszę być antysemitą...
 • @Wrzodak Z. 14:21:43
  Żydzi, jako winni holokaustu i ludobójstwa przeprowadzonego na SŁOWIANACH w II WŚ, muszą najpierw zapłacić SŁOWIANOM wszelkiego rodzaju odszkodowania i reparacje. Ponadto, żydki muszą udowodnić, w jaki sposób weszli w posiadanie rzekomo posiadanych w POLSCE majątków? Skąd mieli pieniądze na zakup? Żydzi nie mogą mieć jakichkolwiek majątków w POLSCE, gdyż weszli do POLSKI nielegalnie (zakaz wstępu żydom do Polski, do miast królewskich np. Warszawy). Żydy sprowadzali najpierw pomory na ludność tubylczą - SŁOWIAN, a następnie zajmowali domostwa zmarłych SŁOWIAN! Żydki znają wszystkie świata oszustwa, przekręty, kłamstwa i je stosują. Żydki żadnych pieniędzy od POLSKI nie dostaną, a przeciwnie, to zydki muszą POLSCE zapłacić reparacje za pomory, pożogi sprowadzone przez żydków, przybyłych nielegalnie do POLSKI! Żydki muszą zapłacić SŁOWIANOM odszkodowania i reparacje za wojny I i II ŚW itd.....Żydki muszą zapłącić za każdy dzień pobytu w POLSCE określona przez SŁOWIAN kwotę, a po wyplaceniu SŁOWIANOM odszkodowań za nielegalny pobyt w POLSCE (udokumentowany przez żydków) muszą z POLSKI się wynieść jak stoją, gdyz wszystkie żydki do I wojny światowej znaleźli sie na terytorium POLSKI wraz z pomorami i pozogami jakie sprowadzali na SŁOWIAN #wonżydkizPolski #freePoland
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • @Katana 16:05:21 mam nadzieję że nie przegrzejesz mózgu, jak wysilisz się na odpowiedz:
  Katana, skoro jesteś taki mądraliński, to na podstawie biblii odpowiedz mi na pytania, które mnie aktualnie nurtują:

  1) czy Nimrod - został zrodzony czy stworzony?

  2) czy Jezus w postaci "niematerialnej", kiedy przebywał u boku Ojca - został stworzony czy zrodzony?

  3) czy Jezus, w postaci "materialnej", przebywając na ZIEMI, został zrodzony czy stworzony? "D
  25 grudnia – to dzień urodzin Nimroda – ANTYCHRYSTA
 • @Lotna 14:33:10 Lotna, na tej samej zasadzie ..?
  Przypuśćmy, że mam jakiegoś fana, który wraz ze swoją rodziną, postanowił co roku, na moją cześć, obchodzić moje urodziny, ale w dacie urodzin mego zagorzałego przeciwnika (Nimroda) i w sposób cechujący tego mego przeciwnika.

  Podam, wyolbrzymiony, dobitny przykład:
  ja nie znoszę alkoholu, nie znoszę satanistycznej muzyki, nie znoszę hałasu, a mój przykładowy przeciwnik (tzw. Nimrod) i owszem, lubi w pewnej scenerii: baleciki, hulanki.

  Mój fan przykładowo, na mój zarzut, że obchodzi nie moje urodziny, tylko mego przeciwnika (Nimroda), tłumaczy mi np.
  że data urodzin jest przecież umowna, istnieją różne kalendarze i według jakiegoś znanego mu kalendarza, w tej dacie przypadają moje urodziny, jak się kilka dni doda, np. obchodzi się je w sobotę (dzień wolny od pracy), a nie w faktyczny dzień urodzin przypadający np. w poniedziałek, kiedy to wszyscy biegają do pracy, a po pracy mają swoje codzienne obowiązki.

  Na mój zarzut kolejny zarzut, że moje urodziny obchodzi w sposób dla mnie nie do przyjęcia, mój przykładowy fan ripostuje:
  a co to złego jest w jakimś dobrym, drogim alkoholu, muzyka też została nagrodzona na jakimś festiwalu, hulanka odbywała się w jakimś drogim np hotelu, a dziewczyny też były drogie.

  Lotna, nie uważasz, że obchodzenie przykładowych moich urodzin przez mojego przykładowego fana, zakrawałyby na jakieś wygłupy, kpiny ze mnie i z moich urodzin, bez względu na jego (fana) "dobre chęci" i fakt że fajnie on i jego rodzina się bawiła?

  Ty Lotna wiesz, że Jezus nie tolerowałby obchodów swoich urodzin, w dacie urodzin swego przeciwnika (NIMRODA), w atmosferze choinki, prezentów, rzekomo od (Mikołaja), a nie od Jezusa itd....

  Nie wszystkie dzieci tego dnia dostają prezenty. Część dzieci, najbiedniejszych tego dnia nie dostanie ani jednego prezentu i może mieć żal do Jezusa. Uczestniczyły w Jezusa urodzinach, a prezentu od Jezusa lub od Jego wysłannika - Mikołaja - nie otrzymały.

  Zacytowany wyżej, w treści posta werset biblijny, wskazuje że, Nimrod'owa choinka, zdobienia, są obrzydliwym, pogańskim zwyczajem dla Stwórcy i nikt z ludzi stanowiska Stwórcy w tej sprawie, nie jest w stanie zmienić!

  Lotna, czy to znaczy, że lubisz kultywować bezbożne zwyczaje, aby dogodzić tylko sobie i swojej rodzinie? :D
  25 grudnia – to dzień urodzin Nimroda – ANTYCHRYSTA
 • @Katana 12:50:43 Katana, to zakuty łeb?
  "Jeśliby ktoś mówił: Miłuję Boga (potencjalnych emerytów, rencistów, biedne dzieci itp.), a brata swego nienawidził (pana Jeznacha), jest kłamcą, albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi.
  Najważniejsza osoba to ta, z którą jesteśmy TU I TERAZ".

  Po pierwsze Jeznacha, nigdy nie można nazywać panem. Jeznach jest żydem, a żyd to przecież nie pan!!! Panami są tylko LACHY, czyli PO-LACHY. A Jeznach jest z plemienia żydów, przez STWÓRCĘ nie przewidzianych do życia na tej planecie Ziemia!! Coś źle zrozumiałam? Może jakiś źida zwolennik Jeznacha, przeprowadzi tutaj jakiś przeciwdowód?
  Przyczyna blogerskich UBckich represji
 • O źida przyjaciołach Opary, w koincydencji z sytuacją Krystyny Trzcińskiej
  Też zauważyłam że źida Jeznach na NEon24.pl - jest pod ochroną, nie koniecznie Opary. Załóżmy chwilowo, że Jeznach tą ochronę uzyskuje nie dzięki Oparze, a tylko przy biernej postawie Opary.

  Powstaje pytanie: czy Opara się ocknie (zauważy niebezpieczeństwo dopiero wtedy, gdy Jeznach (masonki) przejmą (gwizdną) mu portal NEon24.pl?

  Skąd to wiem? Powiedzmy że z doświadczenia. W internecie można znaleźć wypowiedź Opary, że z chwilą utraty rzekomo dużych pieniędzy, jakie w jakimś czasie posiadał, utracił również licznych "źida przyjaciół?", którzy wcześnie, wprost się tłoczyli wokół Niego. Ale Opara jeszcze nie wszystko stracił, jeszcze coś posiada - np. rzekomo NEon24.pl. Dlatego ma jeszcze paru "źida przyjaciół", np Jeznacha i innych.

  Historia Opary, koreluje z moją historią.
  W jakimś momencie, niespodziewanie dla mnie, w moim otoczeniu pojawiła się koleżanka z podstawówki źidówka, wraz ze swoimi dwiema siostrami. Spotykałyśmy się, zapraszały mnie, ja też je zapraszałam. Na Twitterze ktoś napisał w znaczeniu, że nie lubię żydów. Odpisałam, że mam koleżankę żydówkę, która do mnie dzwoni, pamięta przy tym o złożeniu mi życzeń z różnych okazji, a więc przeczy to twitterowej informacji. Ktoś z żydowskich trolli na Twitterze w odpowiedzi napisał/a ogólnie: "Ona (czyli ja) jeszcze musi coś mieć, skoro tak się jej trzymają".
  Sama o tym też wiedziałam - intuicyjnie. Źida koleżanka mówiła mi znienacka, bez powodu że: "jej dom jest moim domem". Że "zawsze mogę do niej przyjeżdżać". Byłam pewna, że źida koleżanka coś kombinuje. Myślałam że to w związku z faktem, że zaprosiłam ją do mego domu letniego którego zapragnęła jako źidówka. Ale źida koleżanka chciała chciała więcej. Chciała zmiany ról. Zaistniała sytuacja "źida i goj" w świetle żydowskich Kahałów. Widziałam że źida "koleżanka" i jej dwie siostry, już w myślach się wpasowują do mego domu letniego. W ich myślach i zapewne podjętych działaniach - mój dom letni, jest już ich. Źida koleżanka zaczęła mnie wypytywać, jaką jeszcze mam rodzinę. Ciągnęła dalej głośno swoje marzenia: "a gdyby moją sytuację jeszcze przedłużyć w czasie i mojej żyjącej jeszcze rodzinie, zrobić to samo co mi", to - mój dom letni przeszedł by w źidowskie łapska. A skoro ona (źidówka) mnie zna i była w moim domu letnim (Kahał), to mój dom letni mógłby przejąć Kahał, a tym samym z pomocą Kahał, ona - źida koleżanka, by ten mój dom letni przejęła. Nawet jej najstarsza siostra przez telefon przekazywała mi informację: "chcą żeby zwróciła", co w uzupełnieniu znaczyło, że Kahał chce, żebym zwróciła mój dom letni. To jakaś źida choroba!! Była też sytuacja kiedy nagle źida koleżanka zaczęła mi opowiadać, że sprzedaje swoje mieszkanie. Spytałam dlaczego? A bo chcę mieszkać na parterze. Patrzyła, co ja na to? Jednak źida koleżanka nie sprzedała swego mieszkania. temat znikł. Innymi słowy źida koleżanka kombinowała.

  Jeszcze jedna sytuacja. W moim domu letnim źida koleżanka zobaczyła moje zdjęcie z rodzicami, kiedy byłam w wieku 3 lat (czyli w 1955 r). Nagle wyrwało się jej mówiąc: "chciałabym mieć to zdjęcie". Powstaje pytanie: po co źida koleżance moje zdjęcie z moimi rodzicami, zrobione przed domem rodzinnym mojej mamy? Czy źida koleżanka przymierzała się zostać moją matrioszką, wejść w moją skórkę

  Powyżej, bardzo oględnie, udowodniłam istnienie koincydencji między sytuacją Opary z jego źida przyjaciółmi i mojej sytuacji z źida koleżankami.

  Dopóki Opara jeszcze coś ma, np. portal NEon24.pl, dotąd źidki go sobie nie odpuszczą na NEon24.pl, dopóki mu jego nie gwizdną! Zapewne, Opara o tym dobrze wie?
  Przyczyna blogerskich UBckich represji
 • @trybeus 19:23:04
  Szuberta "jarmułka", czyli zdjęcie z odwróconymi czapkami, które żona Szubertowi zrobiła i Bejn'ow? Widziałam. Ale towarzystwo Szuberta z Bejn'em, to jak dla mnie "wpadka".
  Piotr Bein - Podupadły naukowiec czy agent wpływu? https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626 A jak dla mnie Bein, to jakiś psychol, albo się wygłupia. Poczytaj sobie, co on wypisuje w komentarzach. Rzekomo każdy żydek, jest chory psychicznie. 'Czy choroba umysłowa to żydowska przypadłość?' https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiA0tfk6ZnQAhXEbxQKHeTADr4QFggmMAE&url=http%3A%2F%2Fwolna-polska.pl%2Fpsychopatologia-judaizmu%2Fczy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc&usg=AFQjCNEThfA4zPy8V9BOlFY3oWq89F7Tww

  Żydzi nosicielami shizofrenii ? - najnowsze badania rosyjskich .... https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=12&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiA0tfk6ZnQAhXEbxQKHeTADr4QFghOMAs&url=http%3A%2F%2Fforum.echodnia.eu%2Fzydzi-nosicielami-shizofrenii-najnowsze-badania-rosyjskich-naukowcow-t364439%2F&usg=AFQjCNF51KCVfuCe6QmTFXdVXXRe-COTAA
  Żydowski Kościół podstępnie intronizuje żydowskiego CESARZA
 • @trybeus 18:20:14
  Alfred Kavarek jest super mężczyzną, spójrz tylko na jego oś czasu na FB. Czepiasz się, bo dla ciebie taka doskonałość jest nigdy nieosiagalna.
  Co do dalszego czepiania się kobiet Słowiańskich, to odpowiadam:
  Czytając Twój poniższy komentarz zastanawiam się: co Ty dziszaj przypalałeś, jakie zioła popijałeś? http://trzcinska.neon24.pl/post/134879,zydowski-kosciol-podstepnie-intronizuje-zydowskiego-cesarza#comment_1343467
  Takiego bez dowodów, jak też bezpodstawnego, bełkotliwego obrażania kobiet, nigdy jeszcze nie czytałam.
  Nie wyglądam na "lumpucerę" @ninanonimowa też zapewne na taką nie wygląda.
  Chyba tylko Ty masz takie doświadczenia i takie koleżanki "lumpucery" w twoim zyciu Ci sie trafiały. Smutne. Przykro mi, że na tej Ziemi, nie miałeś szczęścia do pięknych kobiet? Jesteś samotny. Należy ci się to. Zasłużzyłeś na to!! Nawet "lumpucery" ciebie nie chcą?

  Nigdy nie byłam aktywistką, z prostej przyczyny: szkoda czasu.
  W czasach komuny, czas spędzałam przeważnie na boisku, sali gimnastycznej i inne sporty. Wyraźnie czepiasz się żydku Słowianek. Lepiej startuj do swoich żydowskich Esterek #LOL #hahahaha
  Będąc takim chamem, tylko na to zasługujesz. Bywaj żydku :D
  Żydowski Kościół podstępnie intronizuje żydowskiego CESARZA
 • @ninanonimowa 09:19:41
  Również witam LASZKĘ. Miło. Podsyłasz tyle linków (ale to dobrze), że dopiero teraz odpowiadam na przywitanie. Pozdrawiam.
  Żydowski Kościół podstępnie intronizuje żydowskiego CESARZA
 • @Narymunt 13:04:04
  Korzystając z Prawa Martwej Ręki (obowiązek działania każdego Słowianina na rzecz OJCZYZNY (nieistniejącej, pozornej), gdyż okupowanej przez żydków POLSKI (dawniej zwanej LECHIĄ), jako SŁOWIANKA (LASZKA) oświadczam, że brak jest dowodu z dokumentu urzędowego, na okoliczność ważności formalnej, zarówno Kodeksu Karnego jak i Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. #takaprawda.

  To tylko żydki dokazują pod narzuconą bezprawnie POLAKOM (LACHOM) żydowską bezprawną administracją (żydki na terytorium POLSKI nie mogą wydać, ani jednego ważnego aktu prawnego).

  Dostęp do świadomości POLAKÓW, bezprawności działania żydków na terytorium POLSKI (dawnej Lechii) - strzeże, broni KRK (Kościół Rzymskokatolicki) i żydowska prawie w 100% prasa, media. #SŁOWIANOM.żydzie.niepodskakuj
  Żydowski Kościół podstępnie intronizuje żydowskiego CESARZA
 • Pozdrowienia urodzinowe dla Putina
  Jako POLKA (Słowianka) korzystam z okazji złożenia życzeń PUTIN'owi, jako najlepszemu politykowi na planecie ZIEMIA.
  Moje życzenia to:
  PUTIN - żyj Nam Słowianom ku pomocy, jesteś Nam potrzebny: #żydowskaokupacjaPolski #wonżydkizPolski #freePoland
  Życzenia urodzinowe dla W.W.Putina
 • W POLSCE dawnej Lechii nie ma POLSKICH sędziów.
  W POLSCE dawnej Lechii, nie ma POLSKICH sędziów i nie ma sędziów. Na terytorium POLSKI są tylko budynki oznaczone jako "SĄD .....". Taka prawda. Żadna osoba podająca się za (żydowskiego) sędziego nie ma ważnego aktu powołania na sędziego. Na terytorium POLSKI (dawnej Lechii) nie ma ważnej Konstytucji. Tzw. Rzeczpospolita Polska jest państwem nieistniejącym (pozornym). Wszystkie organy państwa (tzw. Rzeczpospolitej Polskiej) są organami nieistniejącymi (pozornymi)!! Żaden organ nieistniejącego państwa tzw. Rzeczpospolitej POLSKIEJ), w tym i sądy, prokuratury, sejm, senat, nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego mającego moc władczą, a więc i podlegającego wykonaniu!! #takaPRAWDA!! Żadnego nieistniejącego aktu (pozornego, fabrykowanego przez żydków (tzw. urzędników) nie można uchylić, usunąć, zmienić. Można tylko STWIERDZIĆ!!! jego nieistnienie!! Należy najpierw zażądać od ONZ STWIERDZENIE nieistnienia Konstytucji RP. W kolejności stwierdzić nieistnienie Rzeczpospolitej POLSKIEJ. Następnie stwierdzenie nieistnienia wszystkich umów podpisywanych przez żydków, w imieniu rządu POLSKIEGO. POLACY mają bardzo dobra sytuację, do wypędzenia żydków (koniecznie) z POLSKI i przejęcia władzy w sposób pokojowy czyli zgodnie z prawem naturalnym!!
  Kongres Sędziów Polskich. - Co dalej?
 • Mateusz PISKORSKI ma upoważnienie NARODU POLSKIEGO (SŁOWIAN, LACHÓW) do kontaktowania się z PAŃSTWAMI ŚWIATA, w celu przerwania
  Mateusz PISKORSKI ma upoważnienie NARODU POLSKIEGO (SŁOWIAN, LACHÓW) do kontaktowania się z PAŃSTWAMI ŚWIATA, w celu przerwania, nielegalnej, żydowskiej okupacji POLSKI!!

  Prawdą jest, że Rzeczpospolita Polska jest nielegalnym, nieistniejącym, pozornym "państwem", ustanowionym nielegalnie na terytorium POLSKI (Słowian, Lechitów), przez nielegalnego żydowskiego okupanta.
  Czyli że, prawie w całości żydowski w składzie osobowym PiS, sprawuje nielegalnie władzę na terytorium, okupowanej przez żydków POLSKI.
  W okupowanej przez żydków POLSCE, żaden organ nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, chociażby dlatego, że w otoku pieczęci urzędowych okrągłych, żydowski okupant umieszcza nielegalne symbole gwiazdki "*", w różnej ilości, np. sądy trzy gwiazdki "***", czyli żydowski symbol bestii, czego nie przewiduje ustawa o godle tzw. Rzeczpospolitej Polskiej! A co za tym idzie, wróg LACHÓW, SŁOWIAN, czyli żydowski, okupacyjny - PiS (zdrajca/sprzedawczyk POLSKI i POLAKÓW) przetrzymuje Mateusza Piskorskiego całkowicie - NIELEGALNIE, arbitralnie, bez dowodu z dokumentu urzędowego, mającego moc dowodową, upoważniającego jakikolwiek "organ" żydowskiego okupanta POLSKI, do przetrzymywania jakiegokolwiek POLAKA (Słowianina, Lacha) w więzieniach, czy gdziekolwiek indziej!! Żydowski nielegalny, nieistniejący, pozorny ONZ, jako rzekomo następca prawny "ustanowiony" w następstwie zawarcia nielegalnego, pozornego, bezskutecznego traktatu wersalskiego, też jest "organem" - nieistniejącym, pozornym!! Mały traktat wersalski podpisany przez Dmowskiego, poświadczony został nielegalną pieczęcią urzędową (okrągłą), co znaczy że podpisanie przez Dmowskiego małego traktatu wersalskiego - jest bezskuteczne, pozorne, nie wywołuje jakichkolwiek skutków prawnych. Żydek Franklin Delano Roosevelt, nigdy nie był członkiem Ligi Narodów, a więc był niewłaściwy, nieupoważniony do podpisywania zmiany granic POLSKI po II WŚ!! Tak więc, zmiana granic POLSKI po II WŚ jest bezskuteczna, pozorna, nie wywołuje jakichkolwiek skutków prawnych!!Dlatego żydki tak prą do ustanowienia nowego porządku na świecie, bo praktycznie, to nic nie mają. Żydki działając nielegalnie, bezskutecznie po II WŚ, muszą wszelkie szkody państwom Świata wynagrodzić, a co znaczy, że praktycznie nie mają - NIC!! My NARÓD POLSKI (SŁOWIANIE< LECHICI), pozwalamy na to, aby PISKORSKI i każdy rdzenny POLAK (prawo martwej ręki), reprezentował NARÓD POLSKI i prowadził rozmowy z państwami świata tak, aby jego zadziałania służyły DOBRU POLSKI, czyli przerwaniu żydowskiej okupacji POLSKI, inaczej - wypędzeniu żydków z POLSKI!!
  W obronie Mateusza Piskorskiego
 • @Krystyna Trzcińska 08:44:38
  August III (1733-1764) http://agad.gov.pl/wp-content/uploads/2015/01/prezentacje_pieczecie_krolewskie_7062.jpg

  Pieczęć wielka koronna, o średnicy 100 mm, wyobraża na tarczy Orła polskiego z herbem 2 polowym saskim na piersiach. Tarcza oparta jest na postumencie i podtrzymywana przez 2 postacie allegoryczne: Wojnę i Pokój. Nad nią duża korona z datą 1734 u spodu dzieli w wewnętrznym otoku szereg 11 tarcz z herbami zwykłymi prowincyi polskich. Na zewnątrz w otoku dwa wiersze napisu:
  * AVGVSTVS III . DEI . GRATIA . REX . POLONIAE . MAGNVS . DUX . LITHVANIAE . RUSSIAE . PRUSSIAE . MASOVIAE . SAMOGITIAE . KIIOVIAE . VOLHYNIAE . PODOLIAE . )) * PODLA : LIVONIAE . SMOLENS : SEVERIAE . CZERNIECHOVIAEQVE . NEC . NON . HAEREDITARIVS . DVX SAXONIAE . ET . PRINC : ELECTOR . &.

  Wyd.: Gumowski M., Pieczęcie królów polskich, Kraków 1919, Nr 166, s. 82.
  Bogusław Jeznach na NEON24.pl - to ten TW, ps. „FILIP”

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY